Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
macinek
3. čer 2009
Inko to teda fakt super den 😃 , fakt už radši nic nedělej a na nic nešahej 😃
cervenec
3. čer 2009
Asi bych měla jít radši i od pc 😃 Lehnout na gauč a ani nedutat :-p
cervenec
3. čer 2009
Zdeni studuju látkový plinky, já je teda chci na ublinknutí , pod hlavičku do postýlky atd.Jakou velikost?Stačí 70 x70cm nebo mám vzít větší?Děkuji 🙂
macinek
3. čer 2009
No teda my budeme mít do pondělka doma asi tichou domácnost, Josef už se mi dopředu omlouval že bude asi nepříjemnej protože začíná být dost nervní před státnicema a já mě zase blázní hormony, no to bude nádhera :-S
anag
3. čer 2009
Iny ty tedy máš den. Už raději jen odpočívej.....
cervenec
3. čer 2009
Marti tak to se máš na co těšit :-| A Josef taky 😃 Peti už jen šmejdím po netu 😉
macinek
3. čer 2009
Inko no on je nervní už asi týden, do toho má moc práce, no prostě idylka :-| , tak hlavně doufám že to udělá, ale myslím že je, přece jenom je to ústní a on by ukecal i mrtvýho 😃
zdenallicka
3. čer 2009
Ahoj Iny, vem si 80x80.. Kdyz to poskladas na ctvriny, budes mit 20x20 a to je v pohode..🙂 Ale i tech 70x70 staci..🙂 90x90 jsou vhodne jako osuska.. 🙂 A na tohle (blinkani a pod hlavicku) ti staci obyc libstatske... Maji je treba na www.branakdetem.cz
cervenec
3. čer 2009
Zdeni děkuju, já jsem se dívala na tyto http://www.radi.cz/detail.php?zbozi=214604
a tyto jako osušky http://www.radi.cz/detail.php?zbozi=311173
zdenallicka
3. čer 2009
Iny, chyba pri nacitani stranky... =-) :-S
cervenec
3. čer 2009
Holky musím pustit jirku, opadaný kachličky už viděl,raději to moc nekomentoval 😃 Papa
anag
3. čer 2009
Iny a jaká byla reakce?
janca.k
3. čer 2009
čágo belo krasavice...jdu vás dočíst, jsem zpět, bylo to super...jdu si nechat napsat antikoncepci 😃 😃 nééé dělám srandu, děti byly zlaté, i když občas se jich maminky chtěly asi zbavit 😃 😃
janca.k
3. čer 2009
Tak to je mi líto, že u Marti nejsou // ale Marti neboj, jednou tam budou...
Jinak já jsem zjistila, že to na co jdu je laparoskopie, ale nějak nechápu její postup...doktorka mluvila o tom, že musí být propustný čípek pro něco, co tam strčí...ale na netu jsem našla, že se dělá důrka do pupíka na kameru, no a pak mi tam stříknou tu kontrastní tekutinu a uvidíme co tam uvidíme...no radost...

zdeni dotaz...jak dlouho jsi byla v nemocnici a za jak dlouho jsi mohla do práce?? Já musím sice zítra zavolat mudře, ale jsem sklerouš, takže na to se jí určo zase zapomenu zeptat...

Dovča super, klidně bych jela zase a na dýl...ale říkala jsem včera Marti, že se musíme domluvit na srazíku než holky začnou rodit...
anag
3. čer 2009
Jani ahoj ..... 🙂

Mě moc mrzelo, že jsem nemohla přijet. Přestav si, že jsem čekala celé úterý na stolaře a nakonec mi večer volala, že přijede dneska ráno. Tak jsem byla i naštvaná. Mohla jsem jet za Tebou do Mikulova.

Holky musíme naplánovat nějaký ten sraz. Ať se stihneme vidět než se nám to rozrodí.
mannie.mannie
3. čer 2009
Ahojky holky,
zdarec paní lékárníková - jaká byla dovolená..... 😉
Já jsem ještě stále nedostala MS,ale myslím, že se mi to jen zpozdilo....těhotná být nemůžu protože jsme si fakt dávali pozor......zítra nebo v pátek ji určo dostanu 😉
Marti - příští měsíc zkuste tu prstíkovou metodu, moje kolegyňka se snažila rok a pořád nic - pak na netu objevila tu prstíkovou metodu a příští měsíc byla v tom 😉

mějte hezký večer........
zdenallicka
3. čer 2009
Jani, ve ctvrtek jsem nastoupila, dostala jsem klystyr, sla jsem na laparku, druhy den jsem trpela jako pes a treti den si pro me Marta prijel - propusteni sjem si ale musela vynutit, vydupat, nechteli me moc pustit.
Doma jsem byla myslim tyden-10 dni..

Bricho me bolelo dost, vem si neco hodne volneho pres pupik, kdyz tam pujdes, ja jsem nemohla zapnout kalhoty..

KOntrastni latka odchazi asi 3 dny, je to docela hnus.. modrozelenofialovocerveny sajrajt (spojeny s krvacenim)..
Krvacela jsem asi tri dny, MS pak prisla presne.

POkud ti budou delat i profuky, je velka sance na otehotneni prvni tri cykly a sex doporucuji hned, jak to pujde.🙂

A Jani, ta kontrastni latka se aplikuje do delohy pres cipek.. 🙂
zdenallicka
3. čer 2009
A jestli ti budou delat profuky, priprav se na bolest v ramenou... Odtud ten plyn odchazi z tela ven..🙂
katunka82autor
3. čer 2009
Jani tak jsem si precetla co Zdenca psala a nic moc, po tomto popisu bych se i bala na to jit, co me ceka :-N

Zdeni a nemusi to jit jen pres ramena, muze to jit i pres paty. To by jsi Jani museloa delat cele dny stojku, to te potom budou bolet paty jak ten plyn pujde ven 😃 😃
Nebo budes cele dny jako kocka, budes mit vyspuleny zadecek a pujde to zadeckem 😃
katunka82autor
3. čer 2009
No nic holky, tady uz stejne nikdo neni a me padaji oci, tak jdu spat.. BROUUU NOC!

Jinak Vladi, na to ze nejsi tehu bych moc nevsazela, nejak podezrele MS ne a ne prijit. A vis jak to je, zakon schvalnosti, clovek jeste ani nechce a ono to prijde 😉
Uvidis do konce tydne, potom radeji zkus testnout 😉
katunka82autor
3. čer 2009
Iny 😃
To jsi mela pekny den. Doufam, ze uz v bezpeci lezis a usinas a zitra bude lepsi den 😉
katunka82autor
3. čer 2009
Jo a ja jsu PRO nejaky ten srazik. Kdy a kde a jedu taaaaam 😉
katunka82autor
3. čer 2009
Doufam, ze se nas sejde minimalne tolik co tenkrat, ale vic je lip 😉

Zdenci hod terminy jak o nasledujicih vikendech pracujes ci nepracujes. Potom nahlaste kdo uz ma nejaky vikend obsazeny a neco vymyslime 😉
janca.k
3. čer 2009
Ježkovy oči...Zdeni to je vtip ne?? No ty brďo, tak to je maso...já počítala s tím, že půjdu v pondělí na zákrok, v úterý budu v nemocnici a ve středu domů a v pátek bych mohla do práce :-N haha, to jsem dost naivní, no nic, tak to si nechám napsat neschopenku, nemám tolik dovolené |-| :-S
zdenallicka
3. čer 2009
Katy, ale ten plyn stoupa vzhuru a vychazi to rameny, fakt..🙂
zdenallicka
3. čer 2009
Jani, s tim rozhodne nepocitej.. Ja jsem prvni tri doma jedla jenom vyvar - bolelo me bricho.. A navic z tebe fakt pujde hnus... :-S
zdenallicka
3. čer 2009
Katy, volno mam 13.-14.6, 20.-21.6., 4.-5.7.

Jak to bude dal o prazdninach, nevim... 🙂
zdenallicka
3. čer 2009
JO a Jani, mas moc krasny cerveny trenckot... x-) x-) x-) Moc ti to v cervene slusi...🙂
zdenallicka
4. čer 2009
Tady se jeste spi? =-)
anag
4. čer 2009
Ahoj Zdeni ..... 🙂

Já už nespím. Jen jsem neměla čas na vás mrknout.