• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Inko to teda fakt super den :grinning: , fakt už radši nic nedělej a na nic nešahej :grinning:
3. čer 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi bych měla jít radši i od pc :grinning: Lehnout na gauč a ani nedutat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni studuju látkový plinky, já je teda chci na ublinknutí , pod hlavičku do postýlky atd.Jakou velikost?Stačí 70 x70cm nebo mám vzít větší?Děkuji :slight_smile:
3. čer 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda my budeme mít do pondělka doma asi tichou domácnost, Josef už se mi dopředu omlouval že bude asi nepříjemnej protože začíná být dost nervní před státnicema a já mě zase blázní hormony, no to bude nádhera :confounded:
3. čer 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny ty tedy máš den. Už raději jen odpočívej.....
3. čer 2009 v 16:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to se máš na co těšit :unamused: A Josef taky :grinning: Peti už jen šmejdím po netu :wink:
3. čer 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko no on je nervní už asi týden, do toho má moc práce, no prostě idylka :unamused: , tak hlavně doufám že to udělá, ale myslím že je, přece jenom je to ústní a on by ukecal i mrtvýho :grinning:
3. čer 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny, vem si 80x80.. Kdyz to poskladas na ctvriny, budes mit 20x20 a to je v pohode..:slight_smile: Ale i tech 70x70 staci..:slight_smile: 90x90 jsou vhodne jako osuska.. :slight_smile: A na tohle (blinkani a pod hlavicku) ti staci obyc libstatske... Maji je treba na www.branakdetem.cz
3. čer 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni děkuju, já jsem se dívala na tyto http://www.radi.cz/detail.php?zbozi=214604
a tyto jako osušky http://www.radi.cz/detail.php?zbozi=311173
3. čer 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, chyba pri nacitani stranky... :confused: :confounded:
3. čer 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky musím pustit jirku, opadaný kachličky už viděl,raději to moc nekomentoval :grinning: Papa
3. čer 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny a jaká byla reakce?
3. čer 2009 v 18:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čágo belo krasavice...jdu vás dočíst, jsem zpět, bylo to super...jdu si nechat napsat antikoncepci :grinning: :grinning: nééé dělám srandu, děti byly zlaté, i když občas se jich maminky chtěly asi zbavit :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je mi líto, že u Marti nejsou // ale Marti neboj, jednou tam budou...
Jinak já jsem zjistila, že to na co jdu je laparoskopie, ale nějak nechápu její postup...doktorka mluvila o tom, že musí být propustný čípek pro něco, co tam strčí...ale na netu jsem našla, že se dělá důrka do pupíka na kameru, no a pak mi tam stříknou tu kontrastní tekutinu a uvidíme co tam uvidíme...no radost...

zdeni dotaz...jak dlouho jsi byla v nemocnici a za jak dlouho jsi mohla do práce?? Já musím sice zítra zavolat mudře, ale jsem sklerouš, takže na to se jí určo zase zapomenu zeptat...

Dovča super, klidně bych jela zase a na dýl...ale říkala jsem včera Marti, že se musíme domluvit na srazíku než holky začnou rodit...
3. čer 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ahoj ..... :slight_smile:

Mě moc mrzelo, že jsem nemohla přijet. Přestav si, že jsem čekala celé úterý na stolaře a nakonec mi večer volala, že přijede dneska ráno. Tak jsem byla i naštvaná. Mohla jsem jet za Tebou do Mikulova.

Holky musíme naplánovat nějaký ten sraz. Ať se stihneme vidět než se nám to rozrodí.
3. čer 2009 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
zdarec paní lékárníková - jaká byla dovolená..... :wink:
Já jsem ještě stále nedostala MS,ale myslím, že se mi to jen zpozdilo....těhotná být nemůžu protože jsme si fakt dávali pozor......zítra nebo v pátek ji určo dostanu :wink:
Marti - příští měsíc zkuste tu prstíkovou metodu, moje kolegyňka se snažila rok a pořád nic - pak na netu objevila tu prstíkovou metodu a příští měsíc byla v tom :wink:

mějte hezký večer........
3. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ve ctvrtek jsem nastoupila, dostala jsem klystyr, sla jsem na laparku, druhy den jsem trpela jako pes a treti den si pro me Marta prijel - propusteni sjem si ale musela vynutit, vydupat, nechteli me moc pustit.
Doma jsem byla myslim tyden-10 dni..

Bricho me bolelo dost, vem si neco hodne volneho pres pupik, kdyz tam pujdes, ja jsem nemohla zapnout kalhoty..

KOntrastni latka odchazi asi 3 dny, je to docela hnus.. modrozelenofialovocerveny sajrajt (spojeny s krvacenim)..
Krvacela jsem asi tri dny, MS pak prisla presne.

POkud ti budou delat i profuky, je velka sance na otehotneni prvni tri cykly a sex doporucuji hned, jak to pujde.:slight_smile:

A Jani, ta kontrastni latka se aplikuje do delohy pres cipek.. :slight_smile:
3. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jestli ti budou delat profuky, priprav se na bolest v ramenou... Odtud ten plyn odchazi z tela ven..:slight_smile:
3. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani tak jsem si precetla co Zdenca psala a nic moc, po tomto popisu bych se i bala na to jit, co me ceka :sweat_smile:

Zdeni a nemusi to jit jen pres ramena, muze to jit i pres paty. To by jsi Jani museloa delat cele dny stojku, to te potom budou bolet paty jak ten plyn pujde ven :grinning: :grinning:
Nebo budes cele dny jako kocka, budes mit vyspuleny zadecek a pujde to zadeckem :grinning:
3. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nic holky, tady uz stejne nikdo neni a me padaji oci, tak jdu spat.. BROUUU NOC!

Jinak Vladi, na to ze nejsi tehu bych moc nevsazela, nejak podezrele MS ne a ne prijit. A vis jak to je, zakon schvalnosti, clovek jeste ani nechce a ono to prijde :wink:
Uvidis do konce tydne, potom radeji zkus testnout :wink:
3. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny :grinning:
To jsi mela pekny den. Doufam, ze uz v bezpeci lezis a usinas a zitra bude lepsi den :wink:
3. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a ja jsu PRO nejaky ten srazik. Kdy a kde a jedu taaaaam :wink:
3. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Doufam, ze se nas sejde minimalne tolik co tenkrat, ale vic je lip :wink:

Zdenci hod terminy jak o nasledujicih vikendech pracujes ci nepracujes. Potom nahlaste kdo uz ma nejaky vikend obsazeny a neco vymyslime :wink:
3. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježkovy oči...Zdeni to je vtip ne?? No ty brďo, tak to je maso...já počítala s tím, že půjdu v pondělí na zákrok, v úterý budu v nemocnici a ve středu domů a v pátek bych mohla do práce :sweat_smile: haha, to jsem dost naivní, no nic, tak to si nechám napsat neschopenku, nemám tolik dovolené :pensive: :confounded:
3. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ale ten plyn stoupa vzhuru a vychazi to rameny, fakt..:slight_smile:
3. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, s tim rozhodne nepocitej.. Ja jsem prvni tri doma jedla jenom vyvar - bolelo me bricho.. A navic z tebe fakt pujde hnus... :confounded:
3. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, volno mam 13.-14.6, 20.-21.6., 4.-5.7.

Jak to bude dal o prazdninach, nevim... :slight_smile:
3. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO a Jani, mas moc krasny cerveny trenckot... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc ti to v cervene slusi...:slight_smile:
3. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady se jeste spi? :confused:
4. čer 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni ..... :slight_smile:

Já už nespím. Jen jsem neměla čas na vás mrknout.
4. čer 2009 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek