Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
zdenallicka
4. čer 2009
Jo, ad volny termin - 13. a 20.6 maji Marta koncerty, ale vzdycky az tak kolem treti, takze leda bysme musely nekam na obed a ja bych se pak od vas odpojila... 🙂
macinek
4. čer 2009
Dobré ráno ženy 🙂

tak já celý červen nemůžu a ani první víkend v červenci, dál zatím nevím
zdenallicka
4. čer 2009
My jeste nemame prazdninove sluzby, takze je taky jeste dal nevim...
anag
4. čer 2009
Ahoj Marti ....

Holky já jsem dneska tak ospalá. Hned bych si šla lehnout.
majka147
4. čer 2009
Ahoj holky 🙂
tak já mám plný akorát víkend 13.-14.6. a pak 27.-28.6., jinak bych celkem mohla kdykoliv, dopředu nic neplánuju 🙂
majka147
4. čer 2009
Peti, taky jsem dnes jak zbitý pes a radši bych si zalezla do postele.. |-|
macinek
4. čer 2009
Tak jsem včera říkala mužíčkovi že to plození není taková prdel jak si myslel a jeho teorie že když se to většině jeho známých povedlo napoprvé neznamená že se to podaří nám 😃 , taky jsem nadhodila prstíkovou metodu a díval se na mě jak na debila 😃 😃 😃
majka147
4. čer 2009
Marti, když tak ji použiješ a jemu to neřekneš a bude to 😎
macinek
4. čer 2009
Marti no když to použiju já tak je mu to asi jedno, ale nějak se mu nezdálo že by to musel dělat on 😃
majka147
4. čer 2009
😃 😃 jo, tak to jo, já jsem myslela, že se mu celková metoda nezamlouvá 😃
macinek
4. čer 2009
To víš chlapi jsou občas citlivky 😃 😃 😃

Bože už aby bylo pondělí odpoledne a bylo po státnicích protože nervní chlap to je o nervy ]-(
anag
4. čer 2009
Marti já jsem to mojemu vůbec neříkala.
katunka82autor
4. čer 2009
Ahojky holky...

Zdeni jak ma Janca cerveny trenckot, co to jeeeeeeeeeeeee?

Jinak s tim volnem, tak ja v cervnu mam volno jen sobota 13.6, potom az zacatek cervence a dal... na cervenec nemame nic v planu - zatim 😉
Ja bych strasne chtela jet na prodlouzeny vikend nekam na chatu, ale uvidime..
macinek
4. čer 2009
No když on se mě ptal kdy ho prý pošlu stříkat do kelímku (na spermiogram) 😃 , tak jsme to tak nějak probírali, no on to stejně za chvíli zapomene 😃 😃 😃
katunka82autor
4. čer 2009
Marti, ja taky ne 😉 A jestli byl tak vykonny, nebo to byla prstikova, to se uz nedozvime, protoze to vyslo na poprvni 😉 Tak az u dalsiho mimca 😉 Ale to si holky pekne pockate, to nebude hned 😃
majka147
4. čer 2009
Ahoj Katy 🙂
v diskuzi Boskovicko mají holky fotky z výletu v Mikulově a Janča tam má fakt moc pěkný kabátek 🙂
macinek
4. čer 2009
A já jsem si myslela že do prstíkové metody zahrnujete i mužský 😃 😃 😃
anag
4. čer 2009
Jé tak to jsem jdu hned mrknout na fotečky....
anag
4. čer 2009
Bych Janču ani nepoznala.
Jani sluší Ti to tam .... 🙂
A ten kabátek je fakt moc pěkný.
majka147
4. čer 2009
A to si představ, Peti, že když jsem tam za nima byla, tak najednou ti vyjde děvčica a já na ňu hledím a nic. A ona to byla Krejčulka, bych ju vůbec nepoznala. 😃
A musím říct, že má Lenka moc hezky udělané vlasy, možná to tam jde na některých fotkách vidět 🙂 , líbila se mi moc, no kočka. 🙂
macinek
4. čer 2009
Včera jsem myslela že asi někoho uškrtím, dojeli jsme domů stojím před dveřma a čumím že máme zasranou dlažbu od červené barvy ]-( , pánové přetírali dřevěné podbití a samozdřejmě u nás se jim barva vylila ]-( ]-( ]-( , pak se v tom ještě prošli, takže máme třetinu šedé dlažby červenou, potom nějaká červené šlápoty a stříkance ]-( ]-( 8-( 8-( 8-( , jsem zvědavá kdy to příjdou vyměnit a běda jim jak ne, tak někoho vlastnoručně uškrtím ]-(
macinek
4. čer 2009
pak svěřte dítě otci 😃 😃 😃
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...
anag
4. čer 2009
Marti .... 😃 😃

Holky já mám dneska tak strašnej KOPR.......
Vůbec se mi nechce nic dělat.
macinek
4. čer 2009
Dneska se ten den hrozně vleče 8-(
majka147
4. čer 2009
A mně se ani nevleče... 🙂
Taky se mi dnes nechce dělat, tak jsem prolezla internet a okoukla přebalovací podložky, zavinovačky a deky.
Vybrala bych si, nejhorší bude zase vybrat TU jednu, případně dvě ... 😃
macinek
4. čer 2009
Taky bych vybírala |-| , no jdu si vybrat aspoň bylinky na zahrádku 🙂
majka147
4. čer 2009
Marti, já věřím, že se brzo dočkáš a budeš vybírat taky 🙂 a budeš k nezastavení a zahlcovat nás odkazy, co se ti líbí a co jste už nakoupili... 🙂
A bylinky jsou taky důležité - akorát teda zrovna těm se v mojí zahrádce moc nedaří. Jediné, co mi jde, je meduňka, ta jde dokonce tak dobře, že ji musím zřezávat, aby mi nezaplevelila celou zahrádku. 😃
macinek
4. čer 2009
Marti já už mám skoro všechno vybrané 😃 😃 😃

Já mám zatím jenom mátu, pažitku, bazalku a koriandr a všechno roste dobře 🙂
majka147
4. čer 2009
Tak máta mi zrovna nevzešla, ani loni, pažitku mi loni podhrabaly cizí kočky, co mají přes naši zahradu jen dálnici a odpočívadla ]-(, takže jsem letos vysela novou - ta zatím jde a na bazalku jsem se letos vykašlala, protože loni jsem ji ani nestačila spotřebovat. A nic jiného z bylinek nepěstuju. Ale ta máta mě mrzí 😞 .
macinek
4. čer 2009
Nám zase máta narostla neskutečně, už bude minimálně půl metru vysoká 😃