• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jo, ad volny termin - 13. a 20.6 maji Marta koncerty, ale vzdycky az tak kolem treti, takze leda bysme musely nekam na obed a ja bych se pak od vas odpojila... :slight_smile:
4. čer 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

tak já celý červen nemůžu a ani první víkend v červenci, dál zatím nevím
4. čer 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jeste nemame prazdninove sluzby, takze je taky jeste dal nevim...
4. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti ....

Holky já jsem dneska tak ospalá. Hned bych si šla lehnout.
4. čer 2009 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
tak já mám plný akorát víkend 13.-14.6. a pak 27.-28.6., jinak bych celkem mohla kdykoliv, dopředu nic neplánuju :slight_smile:
4. čer 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, taky jsem dnes jak zbitý pes a radši bych si zalezla do postele.. :pensive:
4. čer 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem včera říkala mužíčkovi že to plození není taková prdel jak si myslel a jeho teorie že když se to většině jeho známých povedlo napoprvé neznamená že se to podaří nám :grinning: , taky jsem nadhodila prstíkovou metodu a díval se na mě jak na debila :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, když tak ji použiješ a jemu to neřekneš a bude to :sunglasses:
4. čer 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti no když to použiju já tak je mu to asi jedno, ale nějak se mu nezdálo že by to musel dělat on :grinning:
4. čer 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: jo, tak to jo, já jsem myslela, že se mu celková metoda nezamlouvá :grinning:
4. čer 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš chlapi jsou občas citlivky :grinning: :grinning: :grinning:

Bože už aby bylo pondělí odpoledne a bylo po státnicích protože nervní chlap to je o nervy :angry:
4. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já jsem to mojemu vůbec neříkala.
4. čer 2009 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky...

Zdeni jak ma Janca cerveny trenckot, co to jeeeeeeeeeeeee?

Jinak s tim volnem, tak ja v cervnu mam volno jen sobota 13.6, potom az zacatek cervence a dal... na cervenec nemame nic v planu - zatim :wink:
Ja bych strasne chtela jet na prodlouzeny vikend nekam na chatu, ale uvidime..
4. čer 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No když on se mě ptal kdy ho prý pošlu stříkat do kelímku (na spermiogram) :grinning: , tak jsme to tak nějak probírali, no on to stejně za chvíli zapomene :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti, ja taky ne :wink: A jestli byl tak vykonny, nebo to byla prstikova, to se uz nedozvime, protoze to vyslo na poprvni :wink: Tak az u dalsiho mimca :wink: Ale to si holky pekne pockate, to nebude hned :grinning:
4. čer 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy :slight_smile:
v diskuzi Boskovicko mají holky fotky z výletu v Mikulově a Janča tam má fakt moc pěkný kabátek :slight_smile:
4. čer 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já jsem si myslela že do prstíkové metody zahrnujete i mužský :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak to jsem jdu hned mrknout na fotečky....
4. čer 2009 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bych Janču ani nepoznala.
Jani sluší Ti to tam .... :slight_smile:
A ten kabátek je fakt moc pěkný.
4. čer 2009 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to si představ, Peti, že když jsem tam za nima byla, tak najednou ti vyjde děvčica a já na ňu hledím a nic. A ona to byla Krejčulka, bych ju vůbec nepoznala. :grinning:
A musím říct, že má Lenka moc hezky udělané vlasy, možná to tam jde na některých fotkách vidět :slight_smile: , líbila se mi moc, no kočka. :slight_smile:
4. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem myslela že asi někoho uškrtím, dojeli jsme domů stojím před dveřma a čumím že máme zasranou dlažbu od červené barvy :angry: , pánové přetírali dřevěné podbití a samozdřejmě u nás se jim barva vylila :angry: :angry: :angry: , pak se v tom ještě prošli, takže máme třetinu šedé dlažby červenou, potom nějaká červené šlápoty a stříkance :angry: :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: , jsem zvědavá kdy to příjdou vyměnit a běda jim jak ne, tak někoho vlastnoručně uškrtím :angry:
4. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti .... :grinning: :grinning:

Holky já mám dneska tak strašnej KOPR.......
Vůbec se mi nechce nic dělat.
4. čer 2009 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska se ten den hrozně vleče :rolling_eyes:
4. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mně se ani nevleče... :slight_smile:
Taky se mi dnes nechce dělat, tak jsem prolezla internet a okoukla přebalovací podložky, zavinovačky a deky.
Vybrala bych si, nejhorší bude zase vybrat TU jednu, případně dvě ... :grinning:
4. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych vybírala :pensive: , no jdu si vybrat aspoň bylinky na zahrádku :slight_smile:
4. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, já věřím, že se brzo dočkáš a budeš vybírat taky :slight_smile: a budeš k nezastavení a zahlcovat nás odkazy, co se ti líbí a co jste už nakoupili... :slight_smile:
A bylinky jsou taky důležité - akorát teda zrovna těm se v mojí zahrádce moc nedaří. Jediné, co mi jde, je meduňka, ta jde dokonce tak dobře, že ji musím zřezávat, aby mi nezaplevelila celou zahrádku. :grinning:
4. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já už mám skoro všechno vybrané :grinning: :grinning: :grinning:

Já mám zatím jenom mátu, pažitku, bazalku a koriandr a všechno roste dobře :slight_smile:
4. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máta mi zrovna nevzešla, ani loni, pažitku mi loni podhrabaly cizí kočky, co mají přes naši zahradu jen dálnici a odpočívadla :angry:, takže jsem letos vysela novou - ta zatím jde a na bazalku jsem se letos vykašlala, protože loni jsem ji ani nestačila spotřebovat. A nic jiného z bylinek nepěstuju. Ale ta máta mě mrzí :frowning2: .
4. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám zase máta narostla neskutečně, už bude minimálně půl metru vysoká :grinning:
4. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek