• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
tak bylinky objednány a 800 v prdelí :grinning: , ale mám skoro 20 rostlin :grinning:
4. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, ty prachy vždycky naskáčou... :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a já valím domů, už se těším, že si na chvílu lehnu, dneska mě nějak bolí břicho. Tak zítra ahoj, už zase bude pátek :slight_smile:
4. čer 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem si dnes naplánovala odpočinkový den a teď jsem došla z baráku :grinning: Zítra nám dodělají dveře a špinavá práce je za náma :wink: Jirka dnes dovezl žaluzky,a chtěl je hned namontovat,tak jsem musela umyt okna,protože by je dal klidně na špinavý :confused: Za necelou hodinku vezu Matýska(synovec) do Rakvic na fotbal,tak už si plánuju jak se cestou zpátky stavíme na zmrzku :grinning: Jani to je fajn,že jste si to užili,hned vám půjdu ošmírovat fotky :wink: Jinak srazík- popravdě v červnu to bude asi hektický a první víkend v červenci máme hody,takže jedině později v červenci :wink:
4. čer 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny ... :slight_smile:

Tak já jsem už konečně dorazila z práce. Šla jsem ještě k větnamcovi narychlo koupit halenku. Zítra jdu na volby a nemám nějak co na sebe. O minulého týdně mě šíleně vylezlo bříško.
4. čer 2009 v 16:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic. Nikdo nikde, tak já jdu péct buchtu.
4. čer 2009 v 16:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tuuuu :wink: Buchtu bych si dala,ale péct se mi nechce :unamused: ty volby ti teda nezávidím,celý víkend v čudu,včera jsem se dozvěděla,že v sobotu máme firemní akci,bude to v Zaječí,tak už přemýšlím co na sebe,přeci jen mě dlouho neviděli,tak ať se neleknou :grinning:
4. čer 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je fakt, že víkend je v čudu. Nejhorší je to počítání těch hlasů v těch deset hodin. To je otřesný...... :angry:
Naštěstí bude úřad otevřen v pondělí až od dvanácti hodin.

No nic jdu mlet rohlíky na strouhanku .....
4. čer 2009 v 17:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
KAty - já myslím, že tentokrát těhu nejsem.......mám takový pocit, že mrcha je za dveřmi, akorát si se mnou trochu hraje....každopádně jsem zatím v klidu a pokud to do konce týdne nedostanu, tak v pondělí ráno si jdu koupit těhu test....Ale jak říkám, že tuším na 100% že těhu nejsem, dávali jsme si fakt majzla... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Peti - ty volby ti teda nezávidím, já jsem letos do toho nešla, nechtělo se mi nějak ....ani ta vidina těch peněz za to mě nezlákala :grinning: Moje kolegynka tam jde a zatím vůbec neví, jestli v pondělí ráno bude muset do práce nebo příjde do práce později...u nás totiž úřad funguje už od rána.....

Jani - taky jsem zhlédla fotošky ze srazíku...seš kočka!

Marti - jak to tady vidím, tak já se radši před mojím o prstíkové metodě zmiňovat nebudu - věřím, že by na mě koukal stejně blbě jako tvůj drahý na tebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kočky, mějte se fajně a přeji krásný weekend - doufám, že bude aspon trošku slunečný! :sunglasses:
4. čer 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem si nejdřív říkala, kde mě Zdenča viděla v tom červeným trenčkotu :grinning: :grinning: no já bych teda o nějaké kočce pomlčela :grinning: :grinning: :grinning:

Byla jsem se dneska konečně projet na kole, už jsem měla absťák, ale byla strašná kosa, tak jsem lehce omrzla...ale dobrý...snad to neodležím.
Zítra budu bez netu, jdu k těm volbám, a vůbec se mi nechce...ale co se dá dělat :angry: nějak to tam odsedím a bude klid...
4. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozkliknete prvni cast odkazu... :rolling_eyes:
4. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě jsem chtěla, já budu moct na sraz určo až nejdřív v červenci,na laparku jdu a čeká mě 14 dní neschopenky :frowning2: takže do konce června budu doma, no pozitivum je, že tím pádem strávím v červnu v práci jenom týden :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
JAni, sluselo ti to moc..:slight_smile: Kdes koupila kabatek???
4. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Joooo tak to je pro me "kabatek" proste a jednoduse :grinning: :wink:

Jdu spat, jsu totalne K.O., prave jsme se vratili z Vidne, ale dobre jsme poridili. Nabytek bude za 4-8 tydnu (maji nejak dlouhe rozmezi :slight_smile:, nejake veci nakoupeny... a ted vazne huraaaa do postele, tak unavena jsem uz dlouho nebyla.
4. čer 2009 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
dnes volební, jdete? Já jdu :slight_smile:

Katy, taky už se těším, až se začne něco nakupovat, zatím nic moc nemám, čekám furt na tu kámošku (má dojet za týden), co doveze a podle toho začnu utrácet :sunglasses:

Takže sraz posouváme někdy na červenec, uvidíme, jak bude mít Zdenka služby a Marťa plány a my ostatní, jak se přizpůsobíme :wink:
5. čer 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObre rano, dnes zkusim zjistit, jestli uz jsou prazdninove sluzby a dam vam vedet..:slight_smile: Obavam se, ze zase budu slouzit jak urvana z retezu - kolegyne si vzaly mesic dovolenou v kuse a taaaak.... :angry:

Toz se mejte, ja jdu s deckama cistit koberce, aby ta Livie chodila po cistem... :wink:
5. čer 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a budem muset nacvicit nejaka pukrlata.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. čer 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, vem děti a přijeďte i k nám, taky bych potřebovala vyčistit koberce :sunglasses: - se mi do toho furt nějak nechce :sunglasses:
A k vám má přijet na návštěvu paní prezidentová? No, to abyste se tam všichni hodili do gala :sunglasses:
5. čer 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:
Potřebuji poradit. Přišla me zpráva od admini
"podle pravidel můžeš mít v popisu alba pouze 2 netextové prvky.
Takže si přebytečné prosím smaž, nechceš-li, aby ti bylo vymazáno celé album" Já jsem po ránu asi natvrdlá a nevím co mám smazat. Poraďte mi?
5. čer 2009 v 07:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, nevím :confused:
5. čer 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale v pravidlech alb je, že album může obsahovat nanejvýš dva netextové prvky, což jsou glitter texty, hudba ad.
5. čer 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já právě taky ne.......
Já ji jdu napsat.
5. čer 2009 v 07:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže nemáš tam nahoře tři ty "grafy"?
5. čer 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám. Tak já to jdu umazat. Ale co jsem procházela alba, tak to tam mají pomalu všichni.
5. čer 2009 v 07:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem se dívala do Katčinýho alba a ona to tam má taky tak jak já.
5. čer 2009 v 08:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba na tebe náhodou nějak narazili, když prohlíželi... nevím, jak to tady funguje...
5. čer 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic tak jsem to umazala. Snad budou spokojené. No nic dneska jsem dopoledne doma, tak musím něco podělat. Mám naplánový uklíd. Teď jdu ještě zapnout pračku a pak utíkám nakoupit. Potom na vás mrknu.
5. čer 2009 v 08:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, tak ať ti jde práce od ruky....
5. čer 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

konečně pátek, musím vymyslet co budu o víkendu vařit a taky musím něco upéct jelikož Josef toho před zkouškama hrozně moc sežere :grinning:
5. čer 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek