• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
asi mu to s plným žaludkem líp myslí... :grinning: :grinning: anebo že by tím jídlem odbourával stres? :sunglasses:

Taky bych mohla upéct aspoň nějaký koláč - dokud jsou jahody, jéé vlastně višně dozrály - bude bublanina :slight_smile:
5. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nákupy udělány. Nedala mi to a musím na vás mrknout.
Marti ahoj .... :slight_smile:

Josef je jak já. Já když mám stres tak taky jen žeru .... :slight_smile: :slight_smile:
5. čer 2009 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spíš bych to viděla na ten stres, já když jsem ve stresu tak potřebuju taky hodně jíst

Musím mrknout na nějaký zajímavý recept na buchtu :slight_smile:
5. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Jani fakt jsi byla hvězda, jsem si řekla- tý jo výlet a holky si vyrazili jak někam do společnosti :grinning: Na dalších fotkách jste to už napravily sportovním oděvem :grinning: :wink:
5. čer 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu ty se máš,že to máš z krku :wink: Dnes v noci se mi o tobě zdálo,byly jsme spolu v nějakým dětským obchodě a pak jsme z něj šly strašně dlouho pěšky a navíc do kopce a ty jsi v půlce kopce zařvala,že rodíš,tak jsme se vrátili do toho obchodu,kde prodávala moje ségra ta zavolala sanitku, v té přijel můj taťka a vezl tě do porodnice :grinning: Pak jsem se radši probudila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko teda ty máš sny :grinning:
5. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Divoký já vím :grinning:
5. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, když jsi zmínila ten dětský obchod, kde jsi se byla už podívat a mají tam dobrý výběr? Mám docela chuť vyrazit na obhlídku, ale upřímně nevím moc kam. :slight_smile:
5. čer 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já jsem nikde moc nebyla :unamused:Nemám na to teď čas :sweat_smile: Dobrý ceny na oblečení mívají v Tescu,problém je v tom,že ted mají v obchodech všechno letní,takže to je nám na prd :unamused: Takže,kdy to nakoupím to teda fakt netuším :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak plinky a tetra osušky,chůvičky,povlečení,monitor dechu atd. budu objednávat na netu a na kočárek se chystám do Brna http://www.moje-miminko.cz/kocarky/ Byla jsem jen v Babystaru-hrůza nic tam neměli a v Chiccu a tam se mi taky nic nelíbilo :unamused:
5. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu si uvařit něco k obědu :wink:
5. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už máme konečně komplet hotovou dlažbu kolem bazénu :dizzy_face: , tak už jenom trávník a hotovo :slight_smile: a taky trošku víc tepla by to chtělo :angry:
5. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti potom nám musíš ukázat nějaká fotečky. Co vůbec bambusy? Jak už jsou veliké?

Holky mě se na ty volby tak strašně nechce. Už aby bylo deset večer.
5. čer 2009 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti o víkendu něco nafotím :wink: , bambusy rostou krásně :dizzy_face: , dokonce u některých rostou už zase další výhony :confused:
5. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky.. tak konecne tady. Rano jsem musela brzy vstavat a jet k babicce vyzvednou psy, potom jsem jela do mesta pro raselinu a do prace pro nahradni stitky, vyzvednout obed, najest se a jsu tady!
A po vcerejsku stale pekne unavena a to mame pred sebou zitra svatbu! Dnes prolenosim uz cely den, at naberu sily, ktere mi tolik chybi.
5. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem se dívala na radar na počasí a zítra by mělo pršet. To bude tedy zase víkend. Sleduji to vždycky na http://www.medard-online.cz/
5. čer 2009 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
5. čer 2009 ve 12:06 • hayerova
Ahoj Katy .... :slight_smile:

My jdeme 20.června na svatbu. Musím si ještě pořídit nějaké šatky.
5. čer 2009 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vcera ve Vindi jsme poridili dobre. nabytek objednany, koupena matrac a k tomu nam dali za symbolickou cenu 1EUR periny do postylky v hodnote 29.90 EUR! WOW!
Taky mame prosteradla do postylky a do toho kose co mame doma, prebalovaci podlozku, kartac na vlasy :grinning: - snad bude potreba :grinning: a dve flasenky jako zaklad.
Taky si Matysek zaslouzil krasne malinkate boticky, nafotim a hodim do albicka.

Jen s kocarek vaham... favorit je ten X2 Bertini, ale vcera jsem si povozila i TFL Joggster Twist a byl taky uzasny! Tak ted nevime a mame nad cim premyslet.
5. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti to snad neeee... ja mam jen saticky na zitrek, asi mi nebude moc teplo :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti, tesim se na fotky bambusu... moc vam v tom fandim, protoze me se moooc libi! Kdybych mohla, uz je mam na balkone :grinning:
5. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy třeba tu předpověď nakonec změní. Ale už to tam ukazovali i včera. Můj kamarád se taky zítra žení. Moc bych mu přála aby bylo pěkně.....
5. čer 2009 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bych taky chtěla trochu hezký víkend, potřebuju vyplet bambusy, už jsou pěkně zarostlé plevelem :angry: a taky potřebuju umýt okno v obyváku, ale to budu moct i když bude pršet protože to je schované přesahem střechy :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu, spokojená a přežraná :grinning: Katu to je super,jste šikulíni :slight_smile: Marti teď už jen hezký léto,slyšela jsem v tv ,že léto prý nebude nic moc :unamused: A zítřejší počasí taky nic moc,ale zima nemá být,jen pršet :unamused: Katu přibal svetr :grinning:
5. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak zapneme tepelné čerpadlo, ohřejeme vodu tak na 27 stupňů a když bude venku tak 22 stupňů tak to bude stačit :grinning:
5. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny co jsi měla dobrého....?

Holky musím si jít namalovat,aby se mě ti voliči nelekli...... :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvařila jsem si tvarohový kuličky a na ně jahody :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mňam :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já pořád bádám co budu o víkendu vařit a péct a pořád nevím, sice teda nějaké recepty jsem si stáhla, ale pořád nejsem rozhodnutá :grinning:
5. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu chystat jídlo až v neděli. Dneska zítra nejsem doma, tak jsem nachystala manžílkovi něco rychlého a v neděli budeme mít steaky z vepřové panenky a hranolky. Taky myslím udělát domácí polévku, ale to ještě nevím jakou.
5. čer 2009 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem včera dělala vepřový nudličky v hořčičné omáčce,zítra bude asi kuře a v neděli jdem k našim :wink:
5. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak můj milovaný mužíček mi koupil košík jahod :dizzy_face: , byl v Břeclavi tak jsem mu psala že jestli na ně po cestě někde narazí tak ať koupí, takže bude nějaká jahodová buchta a asi jahodové knedlíky zkusím :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek