• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jo tak pěry jsem zkoušela jednou a nedopadlo to nějak extra,na kynutý těsto jsem levá jak šavle :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kynuté těsot jedině když mi ho uhňácá domácí pekárna :grinning: , ale já chci udělat tvarohové knedlíky :dizzy_face: , kupujeme si je mražené a mohli by jsme se toho užrat, tak je chci zkusit udělat doma
5. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem je dělala zatím taky myslím jednou, ale povedly se. Já dělám kynuté těsto často. Hlavně zadělávám na knedle. Můj manžel občas potřebuje domácí knedlu.
5. čer 2009 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak domácí pekárnu zatím doma nemám. Sousedi si ji teďka kupovali a jsou s ní moc spokojení. Tak ji čas taky myslím pořádím.
5. čer 2009 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já se pro dnešek loučím. Zítra odpoledne na vás mrknu a dočtu vás. Přeji krásný víkend..... :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo knedle teda kupuju,tak obětavá manželka nejsu :grinning: Marti já jsem si teď dělala tvarohový kuličky,jestli z nich jdou udělat i plněný nevím,ale asi jo.Recept je tvaroh (ne vaničkový),4 lžíce dětské krupice(nebo hrubá mouka) a vajíčko.Zamícháš a vytvaruješ kuličky a hážeš do vroucí vody,až vyplavou je hotovo.Na ně dáš rozmačkaný jahody s cukrem a je to moc dobrý :wink: Z jednoho tvarohu jsem je snědla skoro všechny sama,takže minimálně za dvou dávek :wink:
5. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti,doufám že se tam neunudíte,jelikož učast bude asi téměř nulová :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já na tyto volby s prominutím taky seru,ať si jde do eu parlamentu kdo chce,stejně to výjde na stejno :wink:
5. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko tenhle recept znám, tak je děláme, já mám ještě nějaký jiný recept, tak vyzkouším :slight_smile:

my volit jdeme, i když teda pročítala jsem doma volební lístky a některé názvy stran teda fakt stojí zato :grinning:
5. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tu obálku ani neotevřela :stuck_out_tongue_closed_eyes: No nic jdu do ulic,přeju krásný víkend.Papa :slight_smile:
5. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak jak vás tak čtu, tak zítřejší plánované francouzské brambory nebudou, udělám taky tvarohové knedlíky s jahodama... :slight_smile: , jste mě úplně nakazily... :grinning: a že já to sladké můžu... :slight_smile:
A v nedělu si uděláme vepřové kotletky na žampionech a k tomu trošku sosu a buď hranolky nebo kašu, záleží, co se mi bude chtít dělat - v sobotu jdeme kolaudovat bratrancovi dům, tak záleží jak se mi bude chtít vstávat. :slight_smile:
A taky přeju hezký víkend, dnes jsme jen do dvou, takže už budu pomalu balit. Pa
5. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nevím jak u Peti,ale zde u voleb je nuda a strašná kosa.Chjo,a to zde budu ještě zítra.Se fakt teším.Tož sa majte,dočtu vas zítra.pa pa.
5. čer 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...

Katy, jdes na svatbu Ester? :confused:
5. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Zdeni... jj jdu se kuknout a v 15h jdu na dalsi svatbu (rodinnou)... zitra toho mame trosicku vic :grinning: Asi bych mela jit spat, at jsu zitra ready a hlavne fit po cely den!

Zdeni potkame se? Prijdes pred obradem, na obrad, nebo az po obrade? Jak to mas naplanovane?
5. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se tam nemam jak dostat, Katy...:frowning2: My nemame ted auto - Martin mel nehodu a auto je v servisu... :unamused: Mhla bych vlakem, ale budu tam v deset a obrad je v 11 a vlak zpet mi jede az pred 13.hod. :confounded: TAk vubec nevim, jak to udelat...
5. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:
Tak včera u voleb docela dobré. Jsem dobrá parta lidi ve volební komisi, tak si máme pořád co vykládat. Jinak účast katastrofická. Lidi na to fakt serou. Já se ani nedivím. No nic jdu se obléknout a namalouvat a mažu. Máme tam dneska byt před osmou tak ať to stihnu. Odpoledne na vas mrknu.
6. čer 2009 v 07:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni ja bohuzel nemam cas, abych pro tebe zajela. Navic mame tu dalsi svatbu v 15h, takze Fero musi umyt auto a dat to uvnitr do poradku, takze budu bez auta.
Ono ale obrad bude trvat neco pres hodinu, maji to i se msi a nez potom dojdes na vlakac, to tak akorat vyjde. Ja sama ani nevim jestli tam budeme na cely obrad, protoze si potrebuju aspon na hodinku lehnout pted dalsi svatbou.

Budu kukat na konika... ted se valim nasnidat, potom do sprchy - nez si umyju hlavu a dam do poradku nohy (prales hadra :grinning: :grinning: :grinning: ) tak to potrva... pak rychle nachystat a frcime.. do toho musim dnes jeste povysavat a vytrit podlahy, bez toho nesmime odejit z domu, protoze situace podlah je katastrofalni :angry:
6. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeeeeeeee a jak to tak sleduju, bych mela jit volit jeste co :wink:
6. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni nebo jestli pred obradem nebudes mit co delat, tak by jsi mohla prijit k nam pockat..

Jo a ja tam dnes asi umrznu! Pocasi na ****** a ja mam jen saty!!!! Prinejhorsim si dam cerne platene kalhoty a nejakou tu kosili, jen nevim jestli neco zapnu pres pupek :sunglasses:
6. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, nabidka prisla pozde..:frowning2: Prave mi odjel autobus.. A navic - zjistila jsem, ze si nemam co oblect - jak jsem zhubla, vsechno na mne planda, je mi to velke, padaji mi kalhoty... :angry: Jsem mela dva tipy na to, co si oblecu a v obojim vypadam jak debil... :angry: :rolling_eyes:

Toz nic, jsme stejne s Estou domluvene, ze se uvidime nekdy po svatbe..:slight_smile: Mam jenom jednu prosbu, Katy... Mohla bys mi ji vyfotit a poslat mi potom fotky mailem, prosim?
Ja jsem ji psala sms, ze neprijedu, at se nezlobi...
6. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni promin... telefon jsem zapomela pres noc v aute a rano jsem se ozvala hned jak jsem zjistila, ze jsi mi psala.

Holky MNAAAAAM! Prave mi sestra privezla krabicku se svatebnim cukrovim, tak se cpu. Po snidani neco sladkeho.. 5 min. oddych a hura do psrchy... uz vidim jak se lehce ohybam pres bricho, navic po snidani, k noham :grinning: :grinning: :grinning:

Zdeni fotak bereme i na Estu, nafotime a rpisti tyden bych ti je poslala po upraveni. Jsu zvedava jaka bude nevetstinka. Saty pred par dny nakonec jeste zmenila za nove co dostali, tak jsu zvedavaaaa... Ty co mela predtim vybrane byly uzasne, krasne. a ona v nich vypadala skvele!

Jo a dnes mame obe dva svatby ladene do rude cervene :grinning: Vzacna shoda!
Ale ja cervenou nemam rada, takze na sobe cerveneho nebudu mit vubec nic - maximalne maslicky od vonicky, pokud nebudou mit jen ciste bilou :wink:
6. čer 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nic, frcim do sprchy, za 1,5 hodiny musime byt uz pred kosteleeeeeem.... asi klasicky uz nestiham :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, tys ji v tech satech uz videla? A vy jdete i na obed, nebo jak?
6. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
A neomlouvej se, to Martin je na zabiti!!! :angry: Meli jsme jet samozrejme spolu a aon na to zapomnel a domluvil si ksefty na sobotni dopoledne... :angry:
6. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, ale chapu to - prachy potrebujem a on ma moznost prodat drahy barak.. Ale spoje jsou na hovno - proste bych 3 hodiny prosedela nekde v Kyjove... :unamused:
6. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ALe sere me to... :confounded:

A ja nechtela, Katy, abys pro me jezdila..:slight_smile: Asi jsem se spatne vyjadrila, promin...:slight_smile:
6. čer 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Uff, to byla drina, ale je ze me novy clovek.. Ted mam nejakych 50 min na to, abych schladla, vyfoukala si hlavu, namalovala oblicej na xichtik a oblekla se..

Zdeni jdeme se podivat jen na obrad. Na svicu jsem nejak zapomela, uplne jsem ji zasklila, tak pujdeme na obrad a predame prani tam, bud pred nebo po.
6. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verim, ze to nastve, zvlast kdyz jsi se na to chystala a tesila.

No nic, frcim do kuchyne pro jeden mini zakusek a sup zpet do koupelny vrchnout se ze me udelat cloveka :grinning:
6. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Tak at jsi kraaaasnaaaa...:grinning:
6. čer 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyby sis vzpomela, pozdravuj ji, prosim..
6. čer 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak uz jsem zpet, byli jsme tam cely obrad a NADHERNEEEE! Meli moc krasny obrad, Esta byla naprosto uzasna nevesta. Fotek mame nekolik desitek, tak je pristi tyden upravim a poslu ti je.
Pozdravit jsem ji samozrejme zapomela, clovek ma uplne jine myslenky, kdyz je tam a bavi se s jinyma lidma :slight_smile:

Byla jsem hlavni "ryzak", nekdo nachystal do kosicku ryzi, ale pri vychazeni nevesty s zenichem venku byli jen 3 pary, tak jsem drapla ty kosicky, dala jim je do ruky a hazeli jsme aspon my :slight_smile: Potom me je kazdy vracel, protoze si myslel, ze ja patrim ke svatbe a mam to na starosti, tak jsem se nazvala hlavnim "ryzakem" :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek