• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jeee, tak to se tesim na fotky, Katy...:slight_smile: To nevadi, zes zapomnela..:slight_smile: Ja ji v tydnu zavolam.. :wink:

Pekny den, RYZAKU...:grinning:
6. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak dneska jsme ve volební místnosti měli kosu jako v Rusku, jsem zmrzlá na kost...doufám, že z toho do příštího týdne lehnu...to by bylo fakt good :rolling_eyes: :confounded:

Peti, jak u vás? K nám dorazilo 28% lidí...
6. čer 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani ... :slight_smile: ¨
U nás byla taky zima. K nám přišlo 22% voličů. Já jsem myslela, že přijde i míň, ale kolem poledne se to rozchodilo. Ještě zítra a naštěstí bude konec. Musím říct, že to docela rychle uteko.
6. čer 2009 v 15:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já taky myslela že zmrznu....ještě teď sedím zabalená v dece u telky...hotovka, taková kosa není snad ani v zimě :rolling_eyes:
6. čer 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na bytě máme teplučko a venku je strašný dusno. Jak kdyby měla příjít bouřka. Dívala jsem se, ale na radar a tam nejde nic vidět. No měla bych jít něco dělat. Mám žehlit prádlo a ještě jsem dala prát jednu pračku a zapomněla jsem vytáhnout maso z mrážku tak doufám, že mi to do večera rozmrzne ať si ho můžu naložit na zítra. Jani jak jdeš v pondělí do práce, když budeš v noci na volbách?
6. čer 2009 v 15:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu v pondělí až na devět, takže pohoda, já taky musím jít vytáhnout maso z mrazáku, ale mám obavu, že tam žádné nenajdu..tož nevím, co budeme zítra papat. Ale z toho zítřejšího počítání jsem fakt nadšená :rolling_eyes:
6. čer 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem z toho taky nadšená..... :angry:
Naštěstí nám starostka dovolila příjít až na dvanáctou. Ale nevím jestli si za to musíme brát dovolenou. To by se mě moc nelíbilo .....
6. čer 2009 v 15:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás někdo říkal, že máš nárok na refundaci mzdy i v pondělí, naše zapisovatelka normálně jezdí do práce už na pět, ale pojede až na osmou,takže bude mít papír, že v noci počítala....
6. čer 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na to se poptám. Jani já už končím musím jít vyžehlit alespoň to prádlo a potom se natáhnu. Jsem nějaká utáhaná. Měj se pěkně.... :dizzy_face:
Zítra si při počítání na Tě budu myslet ....
Nejhorší je vždy čekat než se vrátí předsedové z Břeclavi. To je děsné.
6. čer 2009 v 15:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeptej se, já jdu taky něco dělat, zatím jsem umyla jenom nádobí a měla bych hodit aspoň prádlo do pračky...no my to naštěstí do Boskovic na úřad máme kousek ale když se tam sleze moc lidí, tak taky čekáme docela dlouho, ale jedeme všichni, jsme jenom čtyři, tak nás pak místopředseda rozveze domů, já letos auto neberu...prdím na to...tak pááááá
6. čer 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zdravím vás...
oznamuji že MS dorazila v plné síle....zpoždění 5 dní, ale stojí to teda za to :angry: Mám to nějaké moc silné, každopádně úplně jiné než jsem bývala zvyklá...nevíte, čím by to mohlo být?

Peti a Jani - tady byla taky účast kolem 28 %, ale celkově lidi na to docela kašlali. Ještě to zítra přežijte a pak si hlavně odpočiňte.
Dneska se to počasí docela drželo, ale před chvílí tady lelo jako z konve a já zrovna jela od našich, takže jsem došla zmrzlá na kost....taky už ležím vykupkaná a zabalená v dece :rolling_eyes:

Tak hezký večer přeji........
6. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Vladi, tak se ti to taky krátí, co?? No nakonec to asi dopadne tak, že nejdřív bude mít mímo Marťa, pak ty s Lenčou a někde v závěru já se Zdenčou :grinning: :grinning:

Mě se na to počítání zítra vůbec nechce...ach jo...ty jsi taky byla u voleb?
mě v Rudce docela účast překvapila, čekala jsem daleko míň, dokonce chodili i mladší ročníky, to jsem nečekala....
Tady teda byla strašná zima a teď taky docela hnusně lilo, chtěla jsem jít uklidit auto,a le prdím nato, jdu akorát do sklepa pro prádlo....pa pa
6. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, kdy jdes na tu laparku?
6. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
15.6. :confounded:
6. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bude Ok, v pojode..:slight_smile:
6. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavne se uvidi, jestli je vse Ok.. :slight_smile:
6. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já doufám...jediný z čeho mám obavu je to...že mě zná půlka špitálu i ti maníci co mě polomrtvou a nahou povezou ze sálu :confounded: :confounded: hrozná představa...
6. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ja jsem mela a stale mam na zrizence, ktery me vezl na sal a ze salu, jen ty nejlepsi vzpominky.. Choval se ke mne jediny hezky... uklidnoval me cestou tam i zpet, prikryl me dekou, chytil me za ruku, kdyz jsem odjizdela na sal...
6. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, jenže to jsi neviděla ty naše...komplet smrdí potem, krom pár a ti jsou na chirdě, takže mám smůlu...na gyndě ani nevím kdo je, no to bude prča, jak budou po špitále vykládat, že vezli tu babu z lékárny nahou ze sálu :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já dělám totiž v nemocniční lékárně :grinning:
6. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to vim, Jani.... :angry:
6. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, já proč ten údiv :slight_smile: tož to potem ja :grinning:
6. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - já myslím, že to se mnou nebude tak horké....
Ted se mi to z nějakých záhadných důvodů docela zpozdilo, ale nakonec dorazilo.... :grinning:
Já na volbách nebyla, ale byla tam moje kolegyně z kanclu, tak jsem za ní šla na pokec.... :grinning:
A ta laparka ti určo dobře dopadne, uvidíš! Hlavu vzhůru :wink:

Zdeni - co je nového u Tebe? Četla jsem že jsi hodně zhubla, holka jak to děláš? PoraĎ nějaké triky.........v poslední době mě honí šíleně chutě na sladké....
Díky za rady a tipy :wink:

HOlky, krásnou noc.
6. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladi, na sladke mam taky porad chut..:grinning:

Napisu ti IP, ale az jindy, ju? :wink:
6. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné slunečné ráno .... :slight_smile:
Dneska po ránu to počasí vypadá úplně ukázkově. Máme dneska dětské hody, tak to dětem alespoň vyjde....
7. čer 2009 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti, tady je taky docela pěkně, sice sluníčko občas zaleze, ale na kolo to bude super počasí...už se těším až odpoledne vyjedu, musím si na večer provětrat hlavu :grinning:
7. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky...
to pocasi vam Peti na hody fakt vyjde, je nadherne!

Holky po vcerejsku jsu totalne k.o. Vydrzeli jsme tam do 23:15, potom doma rychla sprcha a postel! Rano jsem se probudila, telo v pohode, ale oci by jeste spali a ne a ne se probrat :grinning:

Byla to uzasna svatba, jedinecna!!!! Bylo tam celkem 9 narodnosti, mazec!
Obrad byl hodne usmevny, Nevesta Monika se porad usmivala, potom dostala temer zachvat smichu, kdyz nemohla dat Milanovi prstynek na jeho opuchnutou ruku :slight_smile:
Ale hostina se nesla v duchu slzicek... otec nevesty mel neuveritelne krasny projev, ne ke svatebcanum, ale ke sve dceri neveste, vykladal o jejim zivote a tak.. fakt krasne. Potom si vzala slovo nevesta a dekovala verejne rodicum, sestre a taky svemu milemu, vykladala jak ho prvne potkala a na zaver mu slibila lasku po cely svuj zivot. Na zaver mel proslov zenich, ktery dekoval stejne tak rodicum a potom mluvil ke sve zene. To uz jsem mela u oci kapesnicek a stirala jsem slzicky, ktere by se kutalely po tvarich..

Ve 20h bylo hodinove vystoupeni nevesty, jeji sestry a jejich tatinka na akordeony, uzasneeee! Vystridali ruzne nastroje a taky zahrali na "kravske zvony" ! Znelo to neuveritelne, mely jich asi 40ks, ruznych velikosti... ty holky proste zahraji na co sahnou. Cela trojka sklidili aplaus ve stoje... tatinek je na sve dcery naramne pysny a ma byt na co. Monika mela jen 3 roky a uz ji ucil na akordeon. V 15-ti letech skoncila na 2. miste v celosvetove soutezi hrani na akordeon v Milane..

Jsu plna dojmu, byla to neobycejna svatba...
7. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy a kdo se to vdaval/zenil?
7. čer 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milan je kdo? Synovec stryca Jozky? :confused:
7. čer 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek