• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
No a musela to byt fakt hezka svatba... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Kde to meli, Katy?
7. čer 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre rano...:grinning:
8. čer 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Zdeni hezký fotky :dizzy_face: , hold s dětma jsou výlety nejhezčí :dizzy_face:

Můj drahý muž dělá dneska státnice tak jsem pěkně nervní
8. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno..... :slight_smile:
Já dneska teprve vstává. V noci jsem z voleb jsem přišla v jednu hodinu, tak jsem se musela dospat. Vůbec se mi, ale nechce teďka do práce.
Zdeni pěkné fotečky. Malá je úžasná.... :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krasne ranko holky, tak ja jsu po vikendu nejaka dost nachlazena.. uz tak mam od zacatku tehu porad rymu a ted nemuzu dychat vubec nosem :frowning2: Chjoooo... Snad me to brzy opusti a budu zase v poradku.
Citim se strasne unavene, to bude tou nemoci.
8. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni pekne foteckyyyyy...
8. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dnes mi prislo info od rodina.cz, ze bych mela pribirat tak 0,5kg za tyden ted. Se zblaznili, neeeee....

Ale kdyz tak pocitam... ted mam +3,5kg.. do konce zbyva 15tt, to by s tim jejich tempem bylo +7,5 kg a to neni ve finale tak strasne celkem +11kg.
8. čer 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni Milan je muj nevl. bratranec (jj, od "strycove" sestry syn)
8. čer 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu tak ať je ti brzo líp :wink:

Snad už se to počasí umoudří a bude zase teplo :slight_smile:

Jsme se včera dívali jaká je nabídka dovoleným a možná se někam vypravíme, ještě se uvidí
8. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti ja bych jela na dovolenou taaaaak rada, nekam za slunickem. To se mi ale nepodari ani nahodou toto leto :sweat_smile:
Pristi rok si ale planuju, ze by to uz mohlo vyjit a snad nekam vyrazime za slunickem.
8. čer 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. .... :slight_smile:
Tak už jsem dorazila do práce. Ještě si skáknu na oběd. Nechtělo se mi doma nic chystat.
U nás je tak šílené dusno, že snad příjde bouřka.
8. čer 2009 v 11:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My si hlavně musíme konečně vyřídit pak, jinak nikam dál jet nemůžeme :grinning:
8. čer 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já včera dorazila domů před půlnocí, ale než jsem se ospršila, nachystala věci do práce, tak byla skoro jedna, ráno jsem jela až na devět, Martin už na šest, tak to by se mi nechtělo..
Zdeni, krásné fotky... :dizzy_face:
8. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo můžeme zůstat doma a vegetit u bazénu a jezdit na výlety, to by se mi taky líbilo :slight_smile:
8. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to jste skončili brzo. Já jsem přišla před jednou hodinou. Čekali jsme přes hodinu než to předsedové vyřídí v Břeclavě.
8. čer 2009 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Josef už má po zkouškách a kolem 3 budu výsledky, no jsem na něho zvědavá :grinning:
8. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti určitě to udělal. Neboj ....
8. čer 2009 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já mu věřím, on by ukecal i mrtvého :grinning: :grinning: :grinning:

Tak aspoň bude konečně čas na dodělání zahrady a hlavně nebude tak nervní :slight_smile:
8. čer 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
cholky, co je?? Kde vás mám??
8. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tu som :grinning:
8. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,dostala jsi už MS??? :confused: nějak mi to asi uniklo...
8. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj až včera, takže tenhle cyklus teda nevím nevím, ovu vychází na 18.6. (teda pokud bude 12DC) a to zrovna Josef odjíždí na vodu :angry:
8. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten můj chlap je fakt šprt :grinning: , všechno má za 2 a obhajobu diplomky dokonce za 1 :grinning: :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti takže dneska večer budete slavit?
8. čer 2009 ve 14:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti uvidíme, ale asi moc ne, Josef zítra ráno brzo vstává, takže to asi necháme na víkend :slight_smile:
8. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak holt budeš muset s ním :grinning: ale na jednu stranu...já tento měsíc určo těhule nebudu, protože jdu zrovna v době ovulace na laparku,t akže v červenci, je další termín :slight_smile:

ty jo, to máš ale šprta :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak kdyby jsme měli počít na vodě tak se narodí tak akorát alkoholik a cigárem v ruce, protože jejich voda = alkohol teče proudem a krabička cigaret má životnost asi tak 5 minut :grinning:
8. čer 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
počkej, takže Josef jako na těchto výletech kouří?? To by jste měli vyuzenýho alkáče :grinning: :grinning: :grinning: ale to známe, Martin jak jede s klukama na Suchý, pánská jízda, tak to je konec, voláš mu ráno, jsou na plech, voláš odpoledne, spí, voláš večer a jsou zase na hadry :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
On kouří i normálně, ale dost málo, ovšem voda to je něco jiného tam kouří i nekuřáci :grinning: , prostě sodoma gomora, přes den místo nealka pijí vinný střik a průběžně to prokládají dalším alkoholem a je heslo že kdo vystřízlivý prohrál :grinning: , no on už to že tam pokaždé jedou rychlíkem který má číslo 666 o něčem svědčí :grinning:
8. čer 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek