• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
aha, tak to jsem netušila že je příležitostný kuřák, to Mates kouří jenom na takových pánských spářkách :grinning: :grinning: ale heslo mají skoro stejné, teď měl v pátek odjíždět se skoro švagrem na loď do Chorvatska, ale že jdu na tu operaci, tak nejel a nakonec naznal, že by to jeho játra nemusela přežít :grinning:
Však švagr odjíždí se slovy...že si pořádně vylije mozek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se snažím ho to odnaučit ale nedá si říct, třeba má období kdy za týden nevykouří ani jednu cigaretu, ale pak je zase období (stresy v práci a tak) a to je pak třeba i 5 cigaret denně :angry:
8. čer 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky za pochvaly... :slight_smile:
8. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Zdeni krásný fotečky,malá je fakt super :wink: Marti gratuluju k otitulovanýmu manželovi :slight_smile: Nám dnes taky do rodiny přibyla jedna magistra farmacie,Jirkova neteř :slight_smile: Chudinka nevycházela 1,5 měsíce z domu a jen šprtala.Nezklamala, má 1A :grinning: Jinak jsem dnes měla den na hovno,alespoň jednu jeho část,hrozně jsem se nasrala na zedníky,až jsem to doma obrečela :fearful: Asi k tomu přispěly i hormony,ale tak rozhozená jsem nebyla ani nepamatuju :unamused: Jirka je teď na hokeji,tak půjdu za chvilku chrnět, změnili se mi totiž čůrací doby :grinning: ,takže ráno kolem půl 8 už musím jít nutně na záchod a zpátky do postele už nelezu,tak večer prd vydržím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra na vás mrknu.Papa
8. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proc ses nasrala, Iny? :confused:
8. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bry den...:grinning:
9. čer 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:
Už alespoň po desáté se snažím něco napsat a nějak mi ten koník blbne.
9. čer 2009 v 08:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Inko tak tyhle stavy dobře znám, já jsem si taky kvůli stavbě několikrát pobrečela a jednou dokonce brečel i Josef :unamused:
9. čer 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezisi, co vam udelali tak hrozneho???? :confused:
9. čer 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni no když ti slibují že se můžeš stěhovat, dáš výpověď z pronájmu a 14 dní před stěhováním se náhodou dozvíš že se stěhovat nemůžeš tak je to fakt mazec :confounded: , no a to když se rozbrečel Josef bylo když nám byli už napodruhé zapojit kotel a zjistilo se že nám někam uniká plyn :pensive: , to už jsme tam bydleli
9. čer 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten plyn si vzpominam - to ale nebylo nakonec tak dramaticke, ne?
9. čer 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jestli ti rozseklá trubka s plynem unikajícím do zdi po schodama nepříjde dramatická, tak to ani moc dramatické nebylo :grinning:
9. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proc jsi zbytecne utocna????? Ja neznam souvislosti, staci to napsat mirneji, normalne a ne hned utocit... Seres me tim... :angry:
9. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
O rozsekle trubce nic nevim, ani jsem nevedela... :angry:
9. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nejsem útočná :sweat_smile: , dala jsem tam smajlíka :grinning: , nevím proč bych měla být útočná
9. čer 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno berušky... :slight_smile:
tak já se včera jela projet na kole a po večerní koupeli jsem umřela s mobilem v křesle, pak jsem ještě donutila ty svoje hnátičky aby mě donesly do postele :grinning: :grinning:
9. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani :slight_smile:

no jo to znám, když se člověk musí přemlouvat aby se zvednul a odplížil se do postele :grinning:
9. čer 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krasne ranko holky...

Zdeni nejsi nejaka podrazdena?
9. čer 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
právě jsem se vrátila z toho glukózového testu a už jsem snědla dva rohlíky se sýrem a samozřejmě kousek buchty :sunglasses: . Výsledky budou ve čtvrtek, ale do poradny jdu až v pátek, takže vydržím až do pátku :sunglasses:

Marti, blahopřeju manželovi, je to borec. :slight_smile:
9. čer 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti ja na tom jeste nebyla, ale v 11h vyjizdim do poradny, tu mam na 13h, tak tam mi reknou co a jak.
Byl to takovy hnus jak se pise a vyklada? Ja myslim, ze se to da prezit v pohode, ne? Trosicku vic sladkeho po ranu :sweat_smile:
9. čer 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katu :slight_smile:

Ahoj Marti :slight_smile: , tak gratuluju že jsi ustála ten sladký hnus :grinning: a manželovi to vyřídím :wink:
9. čer 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky valim do sprchy, musim si jeste umyt hlavu, at jsu kjasnaaaaa :grinning: nez vyrazim, tak na vas jeste kuknu :wink:
9. čer 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, tak upřímně, vypít ten sladký čaj je v pohodě - pokud teda nejsi člověk, který ZÁSADNĚ nesladí ani čaj ani kafe ani nic (a to ty nejsi, ty naše kakaová královno :slight_smile: ). Horší jak začne to tělo ten cukr zpracovávat - to už jsem se začala trochu víc potit a taky probrkávat ty návaly cukru, ale jo, je to v pohodě :wink: . Teď už jsem jen zvědavá, jak to dopadne - jestli budu muset držet dietku :confused:
9. čer 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jedné mojí kamarádce to dokonce chutnalo :grinning:
9. čer 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě muž překvapil, protože rozhodl že už pomalu zařídíme budoucí dětský pokoj, koupíme velkou skříň a komodu, ať těch výdajů pak prý nemáme moc :dizzy_face: a nábytek bude nakonec asi komplet v bílém laku :slight_smile:
9. čer 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Marti, to se ani nedivím, nebylo to špatné, prostě sladký čaj :grinning: , sestřička se i divila, že to piju tak jako v pohodě...
9. čer 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, škoda, že mě můj muž taky takhle nepřekvapuje.... :grinning:
9. čer 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo on se spíš děsí těch výdajů najednou :grinning: a ta skříň se bude hodit už teď, v tom pokoji je takové menší skladiště, takže se to aspoň schová :grinning:
9. čer 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejsem, Katy.... :wink:
9. čer 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co to je ten glukózový test. Na to chodí všichni?
9. čer 2009 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek