Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
janca.k
8. čer 2009
aha, tak to jsem netušila že je příležitostný kuřák, to Mates kouří jenom na takových pánských spářkách 😃 😃 ale heslo mají skoro stejné, teď měl v pátek odjíždět se skoro švagrem na loď do Chorvatska, ale že jdu na tu operaci, tak nejel a nakonec naznal, že by to jeho játra nemusela přežít 😃
Však švagr odjíždí se slovy...že si pořádně vylije mozek 😃 😃 😃 😃
macinek
8. čer 2009
Taky se snažím ho to odnaučit ale nedá si říct, třeba má období kdy za týden nevykouří ani jednu cigaretu, ale pak je zase období (stresy v práci a tak) a to je pak třeba i 5 cigaret denně ]-(
zdenallicka
8. čer 2009
Diky za pochvaly... 🙂
cervenec
8. čer 2009
Ahoj holky 🙂 Zdeni krásný fotečky,malá je fakt super 😉 Marti gratuluju k otitulovanýmu manželovi 🙂 Nám dnes taky do rodiny přibyla jedna magistra farmacie,Jirkova neteř 🙂 Chudinka nevycházela 1,5 měsíce z domu a jen šprtala.Nezklamala, má 1A 😃 Jinak jsem dnes měla den na hovno,alespoň jednu jeho část,hrozně jsem se nasrala na zedníky,až jsem to doma obrečela 😕 Asi k tomu přispěly i hormony,ale tak rozhozená jsem nebyla ani nepamatuju :-| Jirka je teď na hokeji,tak půjdu za chvilku chrnět, změnili se mi totiž čůrací doby 😃 ,takže ráno kolem půl 8 už musím jít nutně na záchod a zpátky do postele už nelezu,tak večer prd vydržím :-p Zítra na vás mrknu.Papa
zdenallicka
8. čer 2009
Proc ses nasrala, Iny? =-)
zdenallicka
9. čer 2009
Bry den...😃
anag
9. čer 2009
Ahoj holky .... 🙂
Už alespoň po desáté se snažím něco napsat a nějak mi ten koník blbne.
macinek
9. čer 2009
Dobré ráno 🙂

Inko tak tyhle stavy dobře znám, já jsem si taky kvůli stavbě několikrát pobrečela a jednou dokonce brečel i Josef :-|
zdenallicka
9. čer 2009
Jezisi, co vam udelali tak hrozneho???? =-)
macinek
9. čer 2009
Zdeni no když ti slibují že se můžeš stěhovat, dáš výpověď z pronájmu a 14 dní před stěhováním se náhodou dozvíš že se stěhovat nemůžeš tak je to fakt mazec :-S , no a to když se rozbrečel Josef bylo když nám byli už napodruhé zapojit kotel a zjistilo se že nám někam uniká plyn |-| , to už jsme tam bydleli
zdenallicka
9. čer 2009
Ten plyn si vzpominam - to ale nebylo nakonec tak dramaticke, ne?
macinek
9. čer 2009
No jestli ti rozseklá trubka s plynem unikajícím do zdi po schodama nepříjde dramatická, tak to ani moc dramatické nebylo 😃
zdenallicka
9. čer 2009
Proc jsi zbytecne utocna????? Ja neznam souvislosti, staci to napsat mirneji, normalne a ne hned utocit... Seres me tim... ]-(
zdenallicka
9. čer 2009
O rozsekle trubce nic nevim, ani jsem nevedela... ]-(
macinek
9. čer 2009
Já nejsem útočná :-N , dala jsem tam smajlíka 😃 , nevím proč bych měla být útočná
janca.k
9. čer 2009
Dobré ráno berušky... 🙂
tak já se včera jela projet na kole a po večerní koupeli jsem umřela s mobilem v křesle, pak jsem ještě donutila ty svoje hnátičky aby mě donesly do postele 😃 😃
macinek
9. čer 2009
Ahoj Jani 🙂

no jo to znám, když se člověk musí přemlouvat aby se zvednul a odplížil se do postele 😃
katunka82autor
9. čer 2009
Krasne ranko holky...

Zdeni nejsi nejaka podrazdena?
majka147
9. čer 2009
Ahoj holky 🙂
právě jsem se vrátila z toho glukózového testu a už jsem snědla dva rohlíky se sýrem a samozřejmě kousek buchty 😎 . Výsledky budou ve čtvrtek, ale do poradny jdu až v pátek, takže vydržím až do pátku 😎

Marti, blahopřeju manželovi, je to borec. 🙂
katunka82autor
9. čer 2009
Marti ja na tom jeste nebyla, ale v 11h vyjizdim do poradny, tu mam na 13h, tak tam mi reknou co a jak.
Byl to takovy hnus jak se pise a vyklada? Ja myslim, ze se to da prezit v pohode, ne? Trosicku vic sladkeho po ranu :-N
macinek
9. čer 2009
Ahoj Katu 🙂

Ahoj Marti 🙂 , tak gratuluju že jsi ustála ten sladký hnus 😃 a manželovi to vyřídím 😉
katunka82autor
9. čer 2009
Holky valim do sprchy, musim si jeste umyt hlavu, at jsu kjasnaaaaa 😃 nez vyrazim, tak na vas jeste kuknu 😉
majka147
9. čer 2009
Katy, tak upřímně, vypít ten sladký čaj je v pohodě - pokud teda nejsi člověk, který ZÁSADNĚ nesladí ani čaj ani kafe ani nic (a to ty nejsi, ty naše kakaová královno 🙂 ). Horší jak začne to tělo ten cukr zpracovávat - to už jsem se začala trochu víc potit a taky probrkávat ty návaly cukru, ale jo, je to v pohodě 😉 . Teď už jsem jen zvědavá, jak to dopadne - jestli budu muset držet dietku =-)
macinek
9. čer 2009
Marti jedné mojí kamarádce to dokonce chutnalo 😃
macinek
9. čer 2009
Tak mě muž překvapil, protože rozhodl že už pomalu zařídíme budoucí dětský pokoj, koupíme velkou skříň a komodu, ať těch výdajů pak prý nemáme moc x-) a nábytek bude nakonec asi komplet v bílém laku 🙂
majka147
9. čer 2009
Jo, Marti, to se ani nedivím, nebylo to špatné, prostě sladký čaj 😃 , sestřička se i divila, že to piju tak jako v pohodě...
majka147
9. čer 2009
Marti, škoda, že mě můj muž taky takhle nepřekvapuje.... 😃
macinek
9. čer 2009
No jo on se spíš děsí těch výdajů najednou 😃 a ta skříň se bude hodit už teď, v tom pokoji je takové menší skladiště, takže se to aspoň schová 😃
zdenallicka
9. čer 2009
Nejsem, Katy.... 😉
anag
9. čer 2009
Holky co to je ten glukózový test. Na to chodí všichni?

Začni psát odpověď...

Odešli