• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Tak to jsme na tom podobně, Marti :slight_smile: , abych neusnula, tak jsem šla aspoň projít po dvoře a teď jsem si oloupala kedlubnu, že tím křoupáním zůstanu v bdělém stavu :grinning:
9. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si uvařila půl litru zeleného čaje, tak snad mě to trochu probere :slight_smile:
9. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem udělala objednávku na radi,cz a máme plinky,tetra osušky,nůžtičky,kartáč na vlásky,vatový tyčky,odsávačku na soplík,rychlozavinovačku a jiný blbiny.1500 v čudu,ale hned mám lepší pocit :grinning: Holky mažu ven,už tady máme vedro,tak snad bude venku líp.i když teploměr ukazuje 26,8,takže se budu potit jak ďas :unamused:Papa
9. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už se těším až se rozvalím doma na terase, to dusno v práci mě fakt nebaví :angry:
9. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak ať vám to už rychle uteče, já už dneska končím, padla :sunglasses:
Dnes mám těhu kurz, tak jsem zvědavá, co bude zajímavého - máme tam maminku, co má termín za necelé čtyři týdny, tak myslím dnes budeme dýchat :grinning: . Tak papa
9. čer 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už jsem dorazila domů. Čekám na manžela. Máme jet nakupovat do Brna, tak doufám, že dneska dorazí z vinohradu brzo. Má tam nějaké brigádníky, tak doufám, že tam s nimi nebude dlouho.
Potřebuji si totiž koupit nějaké šatky na svatbu. Příští týden už jdeme a já nemám co na sebe.
9. čer 2009 v 15:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, tak co ty vysledky? :confused:
9. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni jake vysledky?????
9. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jsem si nikde nebyla pro zadne vysledky :wink:

V Brne jsem pochodila u Dr. dobre, ve 28tt mam prijet na ten test cukrovky, na 30tt mam zadanku na velky UTZ a zaroven mi budou delat nejake vysetreni cervix***cosi???? proste vysetreni a pomereni cipku jak jsem z jeho slov pochopila.
Tlak mam ukazkovy 110/70.. stale ho mam lehce nizsi, ale to je v tehu lepsi nez ho mit vysoky.

Holky v kolikatem tt se prechazi do nemocnice do poradny? Jsu z toho nejaka zmatena...
9. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy...

katunka82 • 26tt • Dnes v 11:02
Která pravidla porušuje: | Zruš
Holky loucim se s vama, jdu se rychle dochystat a ujizdim do kraju Brna
Potom se pripojim a dam vedet jak jsme dopadli a co nas ceka a nemine

Vysvetlila jsem si to tak, ze jedes na nejake vysetreni, z nehoz vyplyne nejaky vysledek, ne????

Proto se ptam na vysledek... :wink:
9. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od 36.tydne myslim...
9. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ono to tak trochu navazovalo na debatu k te glukozove baste :wink:

Rozhodla jsem se predbezne pro porod v Kyjove - porodnice je tady super, tak to bude asi tak. Rozhodne se po to UTZ ve 30tt, kdy bude jasne kde je placenta a jak to s nama bude.
9. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO, ja tam asi taky budu rodit.. :slight_smile: Budem se ke Kyjovu asi spis priblizovat nez se vzdalovat..:slight_smile: Byla ses tam uz podivat?
9. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ..... :slight_smile:

Tak včera jsem v Brně vůbec nepochodila. Nenakoupila jsem vůbec nic. Nevím včem na tu svatbu pujdu. Ani svatební dar jsme nekoupili. To je hrůza....
10. čer 2009 v 07:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
tak nám tady ráno malinkato sprchlo :slight_smile: .

Včera nás do kurzu přišla navštívit jedna maminka, která s náma chodila ze začátku - čekala dvojčátka a už jsou vlastně 14 dní na světě (ve 32 tt), tak se došla podělit o zážitky a pak jsme probírali péči o dítě a příště budeme kojit :grinning: , no, to jsem zvědavá :grinning:
10. čer 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti, jestli můžu poradit, tak v Petře v Břeclavi mívají dost často docela dobrý výběr šatů :wink:
10. čer 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti, na ten obchod jsem úplně zapomněla. Musím sjet příští týden do Břeclavi. Teď jsem objednala přes net svatební dar, tak ještě ty šaty a je hotovo.
10. čer 2009 v 08:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co jsi, jestli se můžu zeptat, objednala? Já totiž, co se darů týče, nikdy nevím co koupit :unamused: , ale naštěstí snoubenci chtějí většinou peníze, takže se to samo vyřeší :sunglasses:
10. čer 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsme se ptala snoubenců a chtějí ručníky a osušky. Včera jsem byla v Olympie, ale tam žadná prodejna s ručníkama nebyla tak jsem to objednala přes net. A teďka mi volali, že zítra nebo pozítří je mám doma. Prostě super.
10. čer 2009 v 08:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tak to je dobrý dárek :slight_smile: . My jsme teda chtěli peníze, ale jedni známí nám dali právě ručníky a osušky a jsem za to fakt ráda, protože ty naše už potřebovaly nový vítr a upřímně, není to žádná levná záležitost :wink:
10. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

tak dneska snad nebudu v práci usínat jako včera :unamused: , navíc na mě odpoledne padla nějaká depka a držela se až do večera :unamused: , no snad už to bude lepší :slight_smile:
10. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti .... :slight_smile:

Holky u nás pěkně leje..... :unamused:
10. čer 2009 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás pršelo v noci a ráno tak trochu poprchávalo, jen ať prší už je to fakt potřeba :slight_smile: a o víkendu se má oteplit :slight_smile:
10. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahoj Marti, jo jo, jen ať prší... :slight_smile:
10. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Potřebujeme aby před položením trávníku co nejvíc pršelo :slight_smile: , akorát Josef se rozhodl že ho položí až se vrátí z vody místo před vodou :unamused:
10. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky neznáte nějaké dobré internetové stránky s těhotenským oblečením. Které je za rozumnou cenu......
10. čer 2009 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já bohužel ne :frowning2: , Peti, mám tři kousky z obchodu v Břeclavi (který není moc za rozumnou cenu) a zbytek půjčený od kámošky
10. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to myslíš ten obchod naproti gymplu?
10. čer 2009 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bych to přes net moc neriskovala, v dnešní době jsou ty velikosti zrádné :angry:

Peti dívala ses v HM nebo CA? Tam mají docela dost těhu věcí
10. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem CA a tam šaty žádné. Měli jen kalhoty a kraťasy. V HM jsem byla taky ale nic jsem tam neviděla. Mám pocit, že to HM ve městě je lepší než v té olympie. Ale neměli jsme čas jet do centra.
10. čer 2009 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek