• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Peti, jj, myslím ten naproti gymplu
10. čer 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je zákon schválnosti že když člověk něco shání tak to zrovna nemají :angry:
10. čer 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky...

Peti ja jsem celkem dobre poridila v Teranove.. maji tam jak sukne, tak platene kalhoty s tim jakoby tehu pasem. Je to normalni moda, ale me to pripomina vic tehotenskou. Stejne tak jsem si tam nakouila ruzne trika s tim vrapenim na boku - pekne to obtahne brisko a dole to hlavne neni volne.

Vzhledem k memu tt jsem si koupila saty v NewYorkru - nechodim tam, ale zkusila jsem a mela jsem stesti. Saty strizene pod prsama, takovy tezsi material, zadne odstavajici platynko ktere se me delalo "masinu"... ten tezsi material krasne padne a zbytecne nerozsiruje.. a protoze ty saty nejsou nejak extra dlouhe - nebo ja jsu asi dost vysoka :grinning: tak jsem si koupila jeste cerne leginy a bylo to - model za par kacek!

Stahnu fotky ze svatby a hodim do albicka jednu pro predstavu :wink:
10. čer 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Foto pridaneeeee
10. čer 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bych te na ni ani nepoznala - jako dracice...:grinning:
10. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mas tmavsi vlasy - o dost se mi zda... Ze?
10. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, az budes mit nejake fotky z te Estine svtby, posli mi je na zdenalicka@seznam.cz , prosim.... :slight_smile:
10. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni ja ty vlasy mam stejne uz min. pul roku! Naposledy jsem byla u kadernice v lednu a od te doby nic... mam je porad stejne.. jen to mozna pusobi tmave :wink: Ale jsu spis hnedovlaska nez blondyna, to je pravda - nebo se tak aspon citim :grinning: :sweat_smile:
10. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni dnes se k tomu nedostanu, musim uz koncit a jit nacenit ty oblecky, dokoncit to, protoze dnes si pro to sestra prijede a konecne to pujde z domu na prodej, huraaaaaaaa! Mam co delat, mam na to jen 3 hodiny!!!!!
10. čer 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde to budes prodavat?
Ja je nechci dnes.. Napsala jsem "az je budes mit"... :slight_smile:
10. čer 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak mozna jak ti to odrusta... Nevim, pusobis na me tmaveji nez kdzy jste tu byli..:slight_smile:
10. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
V materskem centru KRTECEK :wink:
10. čer 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Kyjove?
10. čer 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy a Zdeni.... :slight_smile:

Katy moc Ti to tam sluší. A jak máš krásně štíhlé nohy. Já jsem teďka jak dyňa. Mám pocit, že přibírám hlavně v nohách a v zadku....
10. čer 2009 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Katu krásné foto,ale kde jsi zapoměla bříško?? Není vidět :grinning:
Jsi si ho jako odšoubovala aby nezavazelo?? :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani tak tak... nechala jsem ho doma :grinning:

je pravda, ze na fotkach to brisko nejde ani moc videt :sweat_smile:

Peti sama se divim, co jsu tehu, tak jsem zhubla v nohach. Asi mi to brisko, vetsi zatez, dava zabrat!

Zdeni ve Svatoboricich.

Jdu pokracovaaaat :wink:
10. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo takže ty to teď máš místo posilovny?? Tak to jo :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějak vás vůbec nestíhám "kontrolovat", zítra mám dovolenou, tak chci dneska všechno stihnout udělat a na vás mi nezbývá času - zatím :sunglasses:
10. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nemám taky dneska moc času. A nevím proč jsem strašně ospalá.
10. čer 2009 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám teď nešel skoro 2 hodiny internet ani mail :angry:

Já jsem taky ospalá stejně jako včera :unamused:
10. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tak nasraná. Dostala jsem totiž výplatnici do ruky. Tady je takový děsný bordel, že to je neskutečný.
Holky přestavte si, že se mě dneska přišla jedna pani zeptat jaký mám plat. Aby věděla jestli se má dcera hlásit do výběrového řízení. Neskutečné .....
10. čer 2009 ve 14:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti :grinning: :grinning: :grinning: promiň, že se směju, ale fakt mě to pobavilo :grinning: :grinning: A co teda, má se dcera hlásit???? :grinning:
10. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ji to neřekla. Protože ve státní sféře je plat na základě tabulek. A čím starší člověk tím větší plat. Tak by ji to stejně k ničemu nebylo. Já bych se asi tak nikdy nešla ptat.....
10. čer 2009 ve 14:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslela, že napíšeš, že se hlásit nemá, že to stojí za h.... :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj, tak Peti, to je fakt dobrý...my máme teda prý mít taky tabulkový platy, ale ty naše do nich mají hodně daleko. si teda myslím, ale jsem ráda, že beru co beru, taky by to mohlo být horší, že :grinning: :grinning: ale výplata by bodla, ale musím si ještě 3 týdny počkat :grinning:
10. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tři týdny???? Na kterou?
10. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem ji neřekla. Kdyby došla až teď co jsem dostala tu výplatnici, tak bych ji odpověděla možná jinak.....
10. čer 2009 ve 14:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti teda mazec :grinning: , paní se s tím vůbec nepáře :grinning: :grinning: :grinning:

Tý jo já asi usnu, nějak na mě má ta práce špatný vliv, protože když příjdu domů tak se celkem proberu :grinning:
10. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, my máme výplatu na konci měsíce, takže já někdy 26.5. dostala dubnovou a teď čekám na další, protože jsem ji stihla rozfofrovat :grinning: :grinning: už mi zbylo jenom na spoření a na nákup :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už taky čekám na výplatu, na účtu je pusto prázdno :rolling_eyes:
10. čer 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek