• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
:grinning: no já tam ještě pusto nemám, ale dneska mi odejdou lišky a zítra dojde smska, že tam už pusto je :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ještěže mám svého mužíčka s účtem plným peněž :grinning:
10. čer 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Marti, tak to si říkám taky, ale když on pokaždý, když od něho chci peníze, tak říká, že mu to rve srdce, že po něm nějaké chci :grinning: :grinning: :grinning: ale když je mám dávat já jemu, tak se směje, že co je moje, je jeho :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
cholky, jdu na bus...pááááááááááááá
10. čer 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mě mužíček dává peníze bez řečí a brání se když mu dávám peníze já :grinning: a dokonce mi teď navrhnul že by jsme si mohli udělat společný účet :slight_smile:
10. čer 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes jsem byla opět v Brně,takže jsem se dostala až teď.Peti v HM jsi se měla zeptat,já jsem tam poprvé taky bloudila,ale pak jsem to těhotenský oddělení našla :grinning: A ceny v pohodě oproti netu a speciálním těhu obchodům.Jinak hezký šaty mají v Lindexu,ten je taky v Olympii a já teda šaty na takový příležitosti kupuju v Hustopečích na náměstí u štromajerové,ale tam se šaty pohybují krátký kolem 3000,.,ale oni je tam šijí,takže t je upraví a jen tak někoho v nich nepotkáš :wink: Tam pořídím vždycky :wink:
10. čer 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu já mám za to,že na kontroly v porodnici se chodí až když máš po termínu,aspoň si pamatuju,že ségra chodila pak každý 2 dny :wink:
10. čer 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dnes jsem viděla v Olympii dva kočárky moje favority - V- cross a firkon, obojí teda i s miminkama a líbí se mi oba :slight_smile: Mažu jíst.Zítra na vás mrknu taky až později,ráno půjdu na domeček a pak bych chtěla zajet do Bv do Jysku :wink: Papa :slight_smile:
10. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Inko :slight_smile:
Marti, to Martin taky chtěl, abychom měli společný účet, ale já nechtěla, představa, že bych měla všechny pojistky a smlouvy předělávat to ne... :confounded: a krom toho si ze mě dělal srandu, že bych musela s každým nákupem předkládat účtenky :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. čer 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni co to jeeee?

Jsi pripita nebo coooooooooo :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny ja jsem si nakoupila v HM ve Vindi a super musim rict, ceny uzasne.
Mam 2x natelnik, riflove kratasy a takove neco jako saty dohromady za cca 1.500,-!!!! Coz je super cena! V jinych shopech bych za tu cenu mela mozna tak ty kratasy nebo saty...
10. čer 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky jdu spat... byli jsme u nasich na odpolednim posezeni a nejak se nam to protahlo. Uz jsu celkem unavena, tak huraaaa do postele a spat :wink:
10. čer 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, tebe jsem tu tak pozde necekala..:slight_smile:

Se nudim... :rolling_eyes:
10. čer 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni vsak ja uz i jdu... Sama bych tady sebe tak pozde nehledala ;)
10. čer 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechod, bav me...:grinning:
10. čer 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chjooo, tak tu budu sama... :rolling_eyes:
10. čer 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
tak dneska máme malý pátek :grinning: hurá....dneska toho mám moc, musím do odpoledne vymyslet a odpoledne koupit tatinovy k narozkám dárek, ale vůbec nevím co a do toho mi došla smska o stavu na účtu a nevím ani za co :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani .... :slight_smile:
Tak ty máš zítra dovolenou. Ty se máš. Já bych taky byla raději doma.
11. čer 2009 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne Peti právě že nemám, já jsem doma až od pondělí, ale s holkama říkáme čtvrtku malý pátek a zítra je velký :grinning: kdybych měla dovču, tak mám velký už dnes, ale nemám :rolling_eyes:
11. čer 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha. Já jsem trdlo, že jsem to nepochopila.
11. čer 2009 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

jsme dneska ráno chtěli jít po delší době do fitka ale nějak se nám nechtělo vstávat :grinning: , tak třeba zítra :grinning:
11. čer 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupí tak mi psali že mi posílají ty bylinky a kytky co jsem objednala :dizzy_face:
11. čer 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti to nevadí :slight_smile:
Marti a to budeš mít na záhonku nebo v truhlíku? já musím o víkendu rozesadit rajčata, mám je v truhlíku a už jsou docela nahusto, tak je musím dát jinam...ale kam, že :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani všechno bude v záhonu, v truhlíku mám jenom bazalku :slight_smile: , akorát teda musím ještě nastudovat jestli všechno co jsem objednala může být přes zimu venku :sweat_smile:
11. čer 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak bylinky jsou většinou jednoletky, ne? i když vlastně, ne, taková máta, meduňka, šalvěj, nejsou...aha...co jsi si všechno objednala??
11. čer 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z bylinek jsem objednala tymián, bazalku - ale trvalku, česnekovou pažitku, šalvěj, oregáno, mateřidoušku, stévii a potom nějaké plazivky :slight_smile:
11. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak šalvěj a pažitku určo můžeš mít venku i přes zimu, akorát to ostříháš, stevii jsem někde slyšela ale přiznám se, že vůbec nevím o co jde :sweat_smile:
11. čer 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stevie je vlastne rostlinny cukr.. Je tak sladka, ze s ni muzes sladit a je vhodna pro diabetiky..:slight_smile:

Jani, ty jdes dnes do nemocnice?

AT ti to dobre dopadne a brzy se zotavis.. Je to opruz, boli to, ale ty to zvladnes..:slight_smile: A ma ti to pomoct.. Tak at to pomuze tak, jak ma... :wink:
Budu na tebe myslet...
11. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek