• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
tady je o stévii a zrovna koukám, že zrovna ta musí v zimě do tepla :sweat_smile:

http://www.zahradnictvikrulichovi.cz/prodej/Stevia-rebaudiana---stevie
11. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, dneska ne, až v neděli, akorát tam mám být už v poledne a to mě teda docela prudí, zkažená celá neděle :rolling_eyes:
Už jsem koukala taky na stevii, pamatuju si, že jsme se o ni něco učili, ale je to tak dávno, že to člověk zapomene, když to nepoužívá, ale i tady na koníkovi jsem viděla článek, že s tím sladí čaje dětem...

Zdeni, díky, jsi hodná, já dám potom vědět jak jsem to zvládla :wink:
11. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky... byla u me sestra s Adelkou, tak se vam muzu venovat az ted :wink:

Marti mamca ma bylinky na "zahradce" nejaky ten rok a krasne rostou, jak sileneeee... nevime kdo to vsechno zuzitkuje :slight_smile:

Jee tak o stevii jsem neslysela, jdu kuknout na ty stranky co jsi sem Marti dala.
11. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny, Marti.. taky pozorujete jak prckovi tluce srdicko - kdyz si lehnete na zada a sledujete brisko jak pravidelne poskakuje? Takove mikro pohyby :sweat_smile:
Fero vcera prilehl brisko a poslouchal Matesovo srdicko, bije jinak nez moje a hlavne to jde pekne slyset, kdy je prcek pekne natoceny.
11. čer 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani budu na tebe moc myslet a neboj vše dobře dopadne :slight_smile: :dizzy_face:

Ahoj Katu :slight_smile: no nám už narostla máta do obřích rozměrů :grinning: , už ji mám do pasu :grinning: , budeme muset začít dělat víc mojito :grinning:
11. čer 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak balík s rostlinkama je doma :dizzy_face: , akorát budou muset vydržet v květináči ještě asi týden, trávník bude položený nejdřív v pondělí :slight_smile:
11. čer 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to ti vydží, já měla takhle jahody v misce asi týden, ale je fakt, že po zasazení do truhlíku mi jich půlka umřela :grinning:
11. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no bude muset :grinning: , ale už to jsou větší dobře zakořeněné rostliny, takže myslím že pohoda a část je jich stejně pro mamku a naši přijedou až příští čtvrtek :slight_smile:
11. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak z tebe bude nakonec otrok zahrádky,to je super, no a koukám, že budeme muset dojet na to mojito, aby ti ta máta neudělala živý plot :grinning: :grinning: :grinning:
Kde že to přesně bydlíte??
11. čer 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, odkud jsi objednavala?
11. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a matu si nasus nebo zamraz..:slight_smile:
11. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no otrok ze mě teba nebude, jsem jak ségra, prostě co poroste tak poroste, co ne má smůlu :grinning: , jediné o co se fakt staráme a starat budeme jsou bambusy a trávník :slight_smile:

Zdeni objednávala jsem tady
http://www.zahradnictvikrulichovi.cz/

sušit ji nebudu, suší mamka a mražené bylinky mi nechutnají
11. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holkyyyyyyyy jste dnes nejak podezrele po obede zmizely.. no co to jeeeeeeeee :wink: :sunglasses:
11. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, nezapomen na me s fotkami, ju??? :slight_smile:
11. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni neboj, jen jsem se k tomu jeste nedostala :wink:
11. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
V pohode..:slight_smile:

Dnes jsem byla nakupovat - nakoupila jsem za 2000,- plnou tasku natelnicku, kosili, saty, dva svetry... Mam radost.. :dizzy_face:

A pro dvojcatka tricenka a bryndacky...:slight_smile:
11. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... :slight_smile:
12. čer 2009 v 07:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

tak máme pátek :slight_smile: , to je fajn. Zítra mi přijede návštěva - kamarádka (i s manželem a dvěma dcerama, pět a dva roky), doveze kočárek, autosedačku a další věci... už se na ně těším, obzvlášť na ty malé, bude u nás veselo :slight_smile:
Za chvilku mizím, jdu k doktorovi na kontrolu a dovím se, jak dopadla ta cukrovka - upřímně čekám, že tam bude a dieta mě nemine :sunglasses:

Katu, taky ty mikropohyby pozorujem a taky Igor poslouchává srdíčko a občas ho Karlík přitom kopne do ucha, no, paráda :slight_smile:
12. čer 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

tak dneska jsme byli ráno konečně ve fitku a hned je mi líp :slight_smile: , musíme se začít zase víc hýbat a taky musím trochu upravit jídleníček :slight_smile:
12. čer 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak konečně pááááááááteček...no já si dneska užívám poslední den v práci, ještě sobota v klidu doma a v neděli začnu nervit :sweat_smile:
hodím vám odkaz na fotky z Mikulova....aha, tak chvilku, došla za mnou Krejculka :grinning:
12. čer 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpět :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
CUKROVKU NEMÁÁÁM :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a jinak taky všechno dobrý :slight_smile: :slight_smile:

Jsem fakt ráda, protože bych musela každý týden dojíždět do Brna do nějakého centra, koupit si glukometr a měřit si každý den cukr a samozřejmě držet dietu, no, to by bylo teda něco - hlavně s tím Brnem každý týden.... :unamused:
12. čer 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak gratuluju :wink: :dizzy_face:
12. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to je super.

Jani já už jsem se na ty fotky asi dívala. Zahlídla jsem v albíčkách název Mikulov, rozkliknu a tam Janča .... :grinning:
Moc Ti to tam sĺušelo.
12. čer 2009 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=381853&vReferer=

aha, tak koukám, že Peťa je našla i beze mne :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, moc hezké fotky. :slight_smile:
12. čer 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Marti gratulace k výsledkům cukrovky :slight_smile:
12. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dneska ten den nějak rychle utekl. Dneska končím v práci v půl dvanácté. Obědnala jsem se na dvanáctou ke kadeřnici. Příští víkend jdeme na svatbu, tak ať jsem trošku k světu. Sice nevím včem půjdu, ale ať mám alespoň pěknou hlavičku.... :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Peti ty se máš :slight_smile: , já tu budu tvrdnou do 5 :unamused: , ale příští pátek budu mít možná snad volno :slight_smile:
12. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, tak si to u kadeřnice užij :slight_smile: , já to mám hrozně ráda, když se mi hrabe ve vlasech - hmmm, taky bych se měla objednat...mám to už hrozné...
12. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a děkuju za gratulace, holky :slight_smile:
12. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek