• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
AHojky holky...

Zdeni ty uz tak nakupujes pro pripadne budouci mimca? Tak to me dopredu nikdy nelakalo, mela jsem strach, ze bych tim mohla neco zakriknout :wink:

Jani, kraaaasne fotecky! Moc ti to tam pasuje s detma!
12. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti gratuluji ke skvelym vysledkum z cukrovky. Ja jsu ne pristi, ale tu dalsi stredu.
Doufam v dobry vysledek, ale bojim bojim, ze bude muset byt dieta.

POsledni tyden citim strasny tlak v nohou... jako kdybych den predtim slapala desitkky km.. je to strasne, divny a neprijemny pocit, cekam co z toho bude.. jestli nejake otoky nebo krecaky :frowning2:
12. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JANIIIIIIIIIIIIIIII

da se acitferin nebo aktiferin nebo jak se to pise :slight_smile: koupit volne v lekarne? S hruzou jsem ted zjistila ze mam uz jen jednu tabletu, coz je na sobotu a dal uz nic a ja je potrebujiiiii.... Musela bych se rychle vypravit k Dr., ale to se mi ani trochu nechce :frowning2:
12. čer 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katu, o tu cukrovku se vůbec neboj, dřív na ni holky do 28 let neposílali vůbec a nebo jenom ty, co mají v rodině cukrovku, takže se nemáš čeho bát, kámoška má oba prarodiče diabetiky a cukrovku má na jedničku :wink: to bude v pohodě...nebuuuuj :slight_smile:

Kup si na nožičky Lioton, nebo Heparoid, ale Lioton je silnější a zkus si to tím natírat a úplně nejlepší by bylo, kdyby jsi si koupila nějaké stahovací punčochy, nebo podkolenky....aby tě nohy nebolely a nenatékaly :slight_smile:
12. čer 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neee, Katko, jedu za dvojcatky, tak jsem jim musela neco koupit..:grinning:
12. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ad zakriknuti - trosku paranoia, ne? Toho se teda nebojim...
12. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu, bohužel, dřív se koupit dal, ale teď ho mají zase jenom na recept, ale volně prodejné železo, je Sorbifer, ale musela by jsi aspoň zavolat doktorovi, jestli si můžeš koupit tohle, podle mého je to jedno, ale lepší je se zeptat.....
12. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spis se bojim, ze se vybouram v aute, ale proto jeste tim autem neprestanu jezdit..:slight_smile:
12. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to obleceni za 2000,- bylo pro me, Katy... :confused:
12. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Marti gratuluju ke kontrole :slight_smile: Jani krásný fotečky :wink: Katu mám doma celou krabici,ale toho dr máš asi blíž :grinning: Mě totiž dr napsal rovnou 2 balení,takže to mi vystačí až do 30 týdne a pak se dělají kontrolní odběry :wink: Jinak mikropohyby já nepozoruju,protože jakmile si lehnu,tak náš malej cirkusák začně vyvádět,takže se mně hýbe celej břuch :grinning: A včera Jirka zkoušel,jestli uslyší tlukot srdíčka,ale mě to připadlo hrozně směšný,takže jsem se furt řehtala a prý mi moc kručí v břiše :grinning: A navíc přes ta moje tuková vrstva to určitě tlumí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny :slight_smile:

Díky za pochvalu fotek...jsem někde musela na ty děti začít trénovat, poslední dobou těch dětí okolo je nějak moc, tak se nenudíme, vždycky někdo dojde na návštěvu a já se bavím, jak Martin na děti reaguje, včera si dokonce vykládal s malou Andrejkou, má sedm měsíců :grinning: no a už se těším až za mnou dojedou na návštěvu holky Boskovajdy s dětma, to se na neschopence nudit nebudu :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani hezká fotku v pasu i ty z mikulova :wink:

Jupí tak příští pátek mám dovolenou, Josef odjíždí ve čtvrtek ráno na vodu a večer přijedou naši a budou tu asi do pondělí a to se mi muž vrací :sweat_smile: , teda tak mě napadá jestli s nima není domluvenej aby mě hlídali :grinning: :grinning: :grinning:

takže v pátek s našima vyrazíme asi do olympie, mamka touží po nákupech :grinning:

a v pondělí máme na firmě školení, takže se tam budu muset nějak dostat, je to u Přerova, takže buď mě naši hodí do olomouce a pak dojedu vlakem nebo se domluvím s pražákama kteří pojedou taky na to školení že by mě vzali v brně, z brna do vyškova je totiž výluka vlaků, jezdí busy tak nevím jestli bych to ráno stihla
12. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak výluka už není :grinning: , takže to stíhám i vlakem, akorát budu muset vyjet o půl 7 :unamused:
12. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já se loučím, přeju vám hezký víkend.
12. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti pěkný víkend :dizzy_face:

Druhá Marti, taky koukám, že míváš hlídání, když není muž doma ?? :grinning: Martin když někam odjede, tak mám pocit že babička kontrolu i to, když jdu pro nákup, tak za jak dlouho se vrátím :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jj ale zatím mě vždycky hlídal soused :grinning: , ani kvůli tomu chudák nechodil do práce :grinning:
12. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě teda stačí babička :grinning: jo jinak tady byla ten brutus průtrž, bych nechtěla být venku bez deštníku :sweat_smile: ještě já jdu až za hodinu a půl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Brně se to dneska taky pěkně mele, chvílí brutálně prší a za chvíli svítí sluníčko :unamused:

taky jsme dneska v práci do 5 :unamused: , pak ještě musíme do bauhausu a do tesca, o víkendu musíme připravit zahradu na pokládku trávníku, protože v pondělí dopoledne nám dovezou srolovaný trávník :grinning:

bylinky jsem zasadila už včera na záhon vedle terasy a potom je rozsadím dál :dizzy_face: a ta stévie je fakt sladká :confused: :grinning:
12. čer 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky už taky neprší, ale slunko potvora nechce vylézt....
už budete mít v pondělí trávník? To je super, musíš potom nafotit všechno komplet :slight_smile:
já jedu zítra na svatbu, jenom na obřad a odpoledne jsem chtěla na kolo, ale čekám že bude hnusně, takže asi budu doma, nebo se vtěrknu někam na návštěvu...i když jak se znám, tak nakonec budu celý den uklízet a převlíkat peřiny :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra už má být celkem hezky :wink:

no jo v pondělí odpoledne už budeme mít zahradu jak fotbalové hřiště :dizzy_face: , takže foto dodám :wink:
12. čer 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani moooc dekujinza vycerpavajici info... chtela jsem ti potom hned odpovedet, ale konik zase nejak nejel a zprava co jsem napsala se proste nevlozila :angry:
Tak jsem sedla do auta a zajela k Dr. a uz mam doma MAXi baleni 100 tablet, mozna jich tolik ani nebude nakonce po kontrolnich odberech potreba, ale kdyz uz mi to daval, tak zrovna vetsi,at ho neotravuju potom zase :slight_smile: byla jsem totiz u obvodaka.
12. čer 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny dekuji za nabidku.. ale jak jsi psala, k Dr. to mam bliz nez k tobe :wink:
12. čer 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani nevim jestli se tady jeste ukazes... ale preji ti hodne stesti a sil az pujdes do nemocnice, at jsi brzy zase tady s nami a vsechno dobre dopadne! Budu na tebe mooooc myslet!
12. čer 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu, taky mi koník nejel, potvora jedna modrá :rolling_eyes:
Děkujiiiiiiiiiiiiiii
:slight_smile: Snad se ukážu ještě zítra, ale v neděli už asi ne, budu vás průběžně dočítat na mobilu a doma snad už budu mít svoje PC, tak si s vámi pokecám i z domu... :slight_smile:
12. čer 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ja uz jsem ti psala, ale napisu ti klidne znova..:slight_smile:

At to dobre dopadne..:slight_smile: Drzim pesti...
12. čer 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
btw - budou ti delat jen laparku nebo i chromopertubaci?
12. čer 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mej se hezky, Jani... A bacha - dostanes najist az rano, napit tri hodky po operaci a nemela bys jist ovoce... Martin mi privezl susenky..:slight_smile:

A jsi pripravena na klystyrek???
12. čer 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, ještě jednou děkuji :dizzy_face: :slight_smile:
no já si myslím, že asi jenom laparku, protože mluvila o proplachu kontrastní látkou, o plynu nic neříkala, ale bylo to tak rychlé, že se to všechno dozvím až v neděli :sweat_smile:
12. čer 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, oni mi budou dělat klystýr :confused: :sweat_smile: :rolling_eyes: no tak toje radost, to mi nikdo neřekl...jéééé to bude prča.
NO já počítám s tím, že dostanu najíst v neděli a pak mám útrum a to ještě čekám, že večeři už asi nedostanu, sakra, nevím teda proč člověk platí 60,- a nedostane najíst :grinning: takže si mám raději přibalit sušenky na jídlo? Dobrá...děkuji za rady.... :slight_smile:
12. čer 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, kdy mas zakrok? Ja jsem nastupovala ve ctvrtek rano a ve ctvrtek ve 13 hod. jsem sla na operacni sal... Jist jsem nesmela od 22:00 predchoziho dne, ani pit.. A o klystyru taky nemluvili, alae dali mi ho.. Davaji to vsem, pac jsou blizko strev a taaak, vis?

Nejvic me zarazilo, kdyz jsem podepisovala souhlas s operaci, ze mi muzou protrhnout streva, pac prvni vpich je naslepo... :sweat_smile:
12. čer 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek