• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jani budu na Tě taky myslet...... :slight_smile:
12. čer 2009 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak jestli ti budou davat jen kontrastni latku, tak to se fakt dela pres cipek a oni ti tak zkontroluji podle laparoskopu delohu.. Udelaji ti urcite i rentgen delohy... Hlavne at ji mas v poradku... :slight_smile:

Kurniiiik, ty vsi me zabijou... :angry:
12. čer 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to už jsem taky zjistila, že kamera se dává přes břicho a látku vstřikují přes čípek, já jenom doufám, že nebude už uzavřen,po ovulce, protože to pak asi bude krapet bolet....já nastupuju v neděli v poledne !!!??? a na zákrok jdu v pondělí ale nevím přesně kdy...
12. čer 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, jaký vši???
12. čer 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani jak jsem byla v nemocnici, tak tam dosla pani, ktera fakt nechtela proplachnout prdelku a mela sebou ForTrans, ktery pila a tim se vyprazdnila.

Zdeni ono se to vypúrazdneni nedela kvuli tomu, ze jsou blizko strev, ale kdyz je clovek v narkoze a uvolneny, mohl by se jim tam pokakat jak se uvolni a to nechteji riskovat, tak delaji "ocistu"..
12. čer 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak tak, jaky vsi???? Snad nemas vsi???
12. čer 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
i tak, to jsou vyhlídky, tohle :grinning: :grinning: :grinning: no ale zase budu mít o zážitek víc :grinning:
12. čer 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, tak i tak... :slight_smile:

Jo a vsi mam - uz podruhe za 4 roky... :grinning:
12. čer 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Počkej Zdeni, jako fakt?? Já myslela, že z nějakýho nepochopitelnýho důvodu vši na dospělýho nejdou :sweat_smile:
nebo je máte v domově??? :confused:
12. čer 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
V domove - kazdou chvili... Takze jak se mazlime, hezky se na me nachytaji a je to... Hubim je, ale hlava me porad kouse... :rolling_eyes:
12. čer 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, víš co na to prý hodně pomáhá...žehlička na vlasy, spálí se tím hnidy...no vlasy taky..ale je to rychlejší...
to ti nezvávidím, mě stačí když si maminy dojdou jenom pro šampon a už se škrábu...ale prý je to dobrý na uvolnění kupéčka ve vlaku :grinning:
Kámoščina dcera jela s babičkou ve vlaku a sedly do kupéčka a ona se začala škrábat a říká...zatracený vši...no a bylo prázdno :grinning: :grinning: :grinning: akorát prča byla, když druhý den zjistili že je fakt má :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ja mam Cappisan, tak hubim tim.. Zehlicku na vlasy nemam, ale taky jsem to slysela... :slight_smile:

Musim jit dozehlit pradlo a povesit pracku...

Tak se drz a pak se ozvi, jak sji dopadla, ju? papa...
12. čer 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, určo se ozvu :slight_smile:
viděla jsi Deník Bridget Jonesové?? Taky si žehlila vlasy klasickou žehličkou :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - držím moc palečky, ať ti to dobře dopadne! :wink: Jinak máš hezkou fotošku v pasu....... :wink:
14. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zdravím z nemocnice.Jdu hodit srchoša a v půl deváté hurá na sál.Tak se mějte a jak budu moct tak se ozvu.pa pa.
15. čer 2009 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ahoj .... :slight_smile:
Držím Ti palečky, ať to dobře dopadne...... :dizzy_face:
15. čer 2009 v 07:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Jani, taky držím palce :slight_smile:
15. čer 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak návštěva včera zdárně odjela, s holkama jsme si užili - jsou to malé vichřice a taky už mám doma kočárek, autosedačku a plnou tu velikánskou tašku věcí pro miminko... :slight_smile: K nám přijeli s plným kufrem a odjížděli s prázdným :sunglasses:
Úplně se už těším, jak se budu tou taškou prohrabovat, třídit velikosti a tak... :grinning:
15. čer 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, vsechno dobre dopadne...:slight_smile:
15. čer 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ahoj..:slight_smile:
15. čer 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: Jani držím pěstičky :wink:
15. čer 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

od rána na Janču myslím kdy jde asi na řadu, moc držím palce :slight_smile:
15. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti,
myslím že říkala že jde v půl deváté na sál. Takže už má možná po tom.
15. čer 2009 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kun chcipnul... :rolling_eyes:
15. čer 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni i mě.
Psala mi o čtvrt na dvanáct Janča, že už to má za sebou. Bolí ji břísko, ale dáli ji nějaké léky od bolesti. Ještě nevěděla co jí tam našli, ale prý je to snad dobrý.
15. čer 2009 v 15:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, to ji reknou nejdriv zitra... Mozna vecer na vizite.. Stejne ale bude ted spat a bricho boli teda pekelne... :pensive: Jestli ji budes psat, tak ji moc pozdravuj...:slight_smile:
15. čer 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a zapomněla jsem vyřídit, že vás pozdravuje.....

Zdeni já už jsem ji psala, ale já ji to klidně napíšu, že ji pozdravuješ.
15. čer 2009 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nemusis, Peti...:slight_smile:
15. čer 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jak chceš Zdeni.
Mě se chce tak strašně spát, ale nemůžu. Přijde nám dneska návštěva večer, tak musím letem světem poklidit a ještě nachystat něco na zub. Jsem po tom víkendu nějaká unavená. V pátek jsem byla s Erikem na křtu vinařské apelační mapy a v sobotu na svíci, a nějak jsem to ještě nedospala...... :frowning2:
15. čer 2009 v 16:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, nemusis ji schvalne psat.. :slight_smile: Ona si nas treba docte a dozvi se to..:slight_smile: Ja jen kdybys ji jeste psala, tak at ji pozdravujes..:slight_smile:
15. čer 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek