• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Teďka mi psala Janča: Na močové měchýři měla endometrium, co se dalo odstranit a za čtrnáct dní se dozví víc, pokud během léta neotěhotní, tak asi podstoupí IVF. Všechny moc pozdravuje.
15. čer 2009 v 17:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uff... IVF je dobre reseni... Ale je to hrozne narocne na psychiku a bohuzel i na fyzicno... :pensive: A taky na finance... Srusty jsou svine, ach jo... Odstrani je a do dvou mesicu je mas zpet..:frowning2:

Psala ale, ze jeji Martin je extremne plodny, takze snad to pujde raz dva..:slight_smile:
15. čer 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni taky doufám, že jim to teďka už vyjde. Jo napsala jsem ji, že ji pozdravuješ ... :slight_smile:
15. čer 2009 v 17:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky, Peti..:slight_smile:
15. čer 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni neni zač. No nic já utíkám chystat obležené talíře. Zatím .... :wink:
15. čer 2009 v 17:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno :slight_smile:

tak už máme trávník :dizzy_face: , sice teda včera když to Josef pokládal tak jeden pán na kole byl tak zvědavý, ale nechtěl zastavit že nakonec hodil pěknou tlamu přes řidítka :sweat_smile:
16. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti .... :slight_smile:

No jo, ta zvědavost .... :grinning: :grinning:
Jsem teprve teďka přišla do práce. Byla jsem na gyndě. Brali mě krev na trojitý test. Tak doufám, že to dobře dopadne.
16. čer 2009 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poslední dvě fotky
http://picasaweb.google.cz/martina.macinek/ZahradkaATerasa?feat=directlink

My jsme byli dneska ráno po delší době veslovat, hezky jsme se protáhli :slight_smile:
16. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti vypadá to báječně..... :slight_smile:
Ty bambusy vám suprově povyrůstly.
16. čer 2009 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj porostly pěkně :dizzy_face: , dali jsme ještě dozadu k plotu bambusovou rohož aby nám tam nebylo tak vidět a bude si jí dávat asi i soused vlevo takže tak nebude vidět prakticky vůbec :slight_smile:
16. čer 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Psala jsem teďka Janči. Dneska ji to břicho bolí ještě víc než včera. Ve čtvrtek by ji snad měli pustit už domů. Všechny vás moc pozdravuje.
16. čer 2009 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad jí bude brzo líp :wink: , tak jí taky moc pozdravuj :wink:
16. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky....

Bricho ji bude jeste bolet...:frowning2: A co teprve, az se zacne cistit od kontrastni latky a poskozene sliznice... :frowning2: Me bolelo bricho 14 dnu po operaci...

Kazdopadne ji pozdravuj..:slight_smile:
16. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Marti, vypadá to fakt moc hezky :slight_smile: a ta rohož je supr nápad, i to hezky vypadá, fakt dobrý :slight_smile:

My dnes máme v práci problém s účetním programem, jsem zvědavá, jak dlouho to potrvá :unamused: , pracovat sice můžem, ale furt s pocitem, že se to tam možná bude házet všechno znova :angry:
16. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti a Zdeni .... :slight_smile:
16. čer 2009 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti máme tam teď víc intimčo :grinning: , je to takové útulnější :dizzy_face:

tak ve čtvrtek mi odjíždí muž na vodu :frowning2: , ach jo mě bude smutno, hlavně propásneme ovulaci :angry: , tak snad příští měsíc to konečně výjde, moje mamka by dostala vnouče k narozkám :dizzy_face:
16. čer 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a na jak dlouho odjíždí na vodu?
16. čer 2009 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, vcera mi to nejak nevyslo se tady zastavit.. rano kun nejel a odpoledne jsme sli ke znamym na posezeni a ja tam skoncila az do 01:30 :grinning: :sweat_smile:. Fero v 19h odjizdel na kost vina do Zdanic a ja byla o 3,5h pozdeji doma nez on - to se u nas stava malokdy, zvlast vubec v tomto stavu.
Kamaradka ma 3 mesicni holcicku, tak jsme i s jejim manzelem sedeli a vykladali a vykladali a vzpominali na stare casy a ze ten cas letel neuveritelne rychle!
:slight_smile:
16. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky jsem spala az do ted :slight_smile:

Holky mejte se krasne, ja se valim oblect a jdu se psama za Ferem, mensi prochazka a potom jdu s kamaradkou na obidek do mesta.

Jo Marti, travnik je uplne super! Lepsi nez sazet semeno a cekat nez naroste, zavlazovat a tak... Muzu se zeptat jak je to financne narocne takovy travnik?

Petu Jancu mooooc pozdravuj a ze se tady na ni uz tesime, jak se k nam pripoji!
16. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti vrací se v pondělí :slight_smile: a celou dobu tu budu mít naše, takže se nudit nebudu, v pátek mám dovolenou a v pondělí ještě navíc školení takže ráno musím jet vlakem do Přerova :rolling_eyes:

Ahoj Katu :slight_smile:
16. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy .... :slight_smile:

Holky pozdravy jsem vyřídila..... :slight_smile:
16. čer 2009 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu zas tak drahé to nebylo, trávník nás vyšel na 7tisíc, sousedovi když počítali kolik semen a jakých by měl zaset tak mu to vyšlo na 3tisíce, takže zase až takový rozdíl to není :wink:
16. čer 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti to je fakt... a navic vy mate travnik po kterem muzete hned chodit a tak. Nejhorsi je, kdyz se zaseje, potom je sucho, tak to potrebuje tisice listru vody na zavlazovani, at to semeno vyklici.. nekdy se stane, ze ne, tak znovu podsit... no je s tim prace az az. Lepsi koupit travnik jak vy a je to vyresene raz dva a mate minimalni starosti s tim.
16. čer 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak, prochazka se psama je za nama, ted povalim do mesta nakoupit veci co potrebujeme a na ten obidek :wink:
Pekny den holky, pa paaaaaaaaaa
16. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu no zalívat musíme taky hodně aby se trávník dobře chytil a plně zatěžovat se může za 14 dní :slight_smile:
16. čer 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Marti úžasnej dvoreček máte :slight_smile: Peti taky Janču pozdravuj až jí budeš psát :wink: Dnes jsem byla na kontrole a rovnou i na tom testu na cukrovku.Teda nikdy jsem nepila nic tak sladkýho,až mě to škrabalo v krku,ale vydržet se to dalo,spíš to musí být horor pro ty co sladký nemají rádi :unamused: Nejhorší byl ten hlad,jinak to bylo ok.Za týden by měly být výsledky.Jinak jsem přibrala 1,5kg,takže jsem na 8,ale furt lepší než ty 3kg naposled :stuck_out_tongue_closed_eyes: Opět mám mykozu,takže dvoje léky na zavádění a kvůli tomu musím na kontrolu už za 14 dní a to je den kdy máme jet Jirkove neteři na promoci,to budu ulítaná jak pako :angry: A ještě sestřička poslouchala ozvy,náš cirkusák měl 147 tepů za minutu :grinning:
16. čer 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Inko :slight_smile:

já ti dám dvoreček :grinning: :grinning: :grinning: , naše zahrádka to je :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny .... :slight_smile:
Tebe myslím trápí ty mykózy taky pořád. Já jsem na tom úplně stejně. Už mě to někdy pěkně štve.
16. čer 2009 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jdu pozdravit.doufám že ve čtvrtek pošupajdím domů,tak jak bude chvilka dorazím za vámi.pa pa.
16. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

Včera jsme třídily se ségrou oblečky pro mimča co jsou po nás a po sestřenici. Taky jsem zjistila, že babička má na hůře ještě jednu postýlku. Když se ošmirgluje a znovu natře, tak budu jak nová. Uvažuji, že tu novou nebudu nakonec ani kupovat. A možná do obýváku koupím potom nějakou tu cestovní postýlku. No uvídíme ještě.
17. čer 2009 v 07:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek