Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
anag
15. čer 2009
Teďka mi psala Janča: Na močové měchýři měla endometrium, co se dalo odstranit a za čtrnáct dní se dozví víc, pokud během léta neotěhotní, tak asi podstoupí IVF. Všechny moc pozdravuje.
zdenallicka
15. čer 2009
Uff... IVF je dobre reseni... Ale je to hrozne narocne na psychiku a bohuzel i na fyzicno... |-| A taky na finance... Srusty jsou svine, ach jo... Odstrani je a do dvou mesicu je mas zpet..😞

Psala ale, ze jeji Martin je extremne plodny, takze snad to pujde raz dva..🙂
anag
15. čer 2009
Zdeni taky doufám, že jim to teďka už vyjde. Jo napsala jsem ji, že ji pozdravuješ ... 🙂
zdenallicka
15. čer 2009
Diky, Peti..🙂
anag
15. čer 2009
Zdeni neni zač. No nic já utíkám chystat obležené talíře. Zatím .... 😉
macinek
16. čer 2009
Krásné dobré ráno 🙂

tak už máme trávník x-) , sice teda včera když to Josef pokládal tak jeden pán na kole byl tak zvědavý, ale nechtěl zastavit že nakonec hodil pěknou tlamu přes řidítka :-N
anag
16. čer 2009
Ahoj Marti .... 🙂

No jo, ta zvědavost .... 😃 😃
Jsem teprve teďka přišla do práce. Byla jsem na gyndě. Brali mě krev na trojitý test. Tak doufám, že to dobře dopadne.
macinek
16. čer 2009
Poslední dvě fotky
http://picasaweb.google.cz/martina.macinek/Zahr...

My jsme byli dneska ráno po delší době veslovat, hezky jsme se protáhli 🙂
anag
16. čer 2009
Marti vypadá to báječně..... 🙂
Ty bambusy vám suprově povyrůstly.
macinek
16. čer 2009
Jj porostly pěkně x-) , dali jsme ještě dozadu k plotu bambusovou rohož aby nám tam nebylo tak vidět a bude si jí dávat asi i soused vlevo takže tak nebude vidět prakticky vůbec 🙂
anag
16. čer 2009
Psala jsem teďka Janči. Dneska ji to břicho bolí ještě víc než včera. Ve čtvrtek by ji snad měli pustit už domů. Všechny vás moc pozdravuje.
macinek
16. čer 2009
Tak snad jí bude brzo líp 😉 , tak jí taky moc pozdravuj 😉
zdenallicka
16. čer 2009
AHoj holky....

Bricho ji bude jeste bolet...😞 A co teprve, az se zacne cistit od kontrastni latky a poskozene sliznice... 😞 Me bolelo bricho 14 dnu po operaci...

Kazdopadne ji pozdravuj..🙂
majka147
16. čer 2009
Ahoj holky 🙂
Marti, vypadá to fakt moc hezky 🙂 a ta rohož je supr nápad, i to hezky vypadá, fakt dobrý 🙂

My dnes máme v práci problém s účetním programem, jsem zvědavá, jak dlouho to potrvá :-| , pracovat sice můžem, ale furt s pocitem, že se to tam možná bude házet všechno znova ]-(
anag
16. čer 2009
Ahoj Marti a Zdeni .... 🙂
macinek
16. čer 2009
Marti máme tam teď víc intimčo 😃 , je to takové útulnější x-)

tak ve čtvrtek mi odjíždí muž na vodu 😞 , ach jo mě bude smutno, hlavně propásneme ovulaci ]-( , tak snad příští měsíc to konečně výjde, moje mamka by dostala vnouče k narozkám x-)
anag
16. čer 2009
Marti a na jak dlouho odjíždí na vodu?
katunka82autor
16. čer 2009
Ahojky holky, vcera mi to nejak nevyslo se tady zastavit.. rano kun nejel a odpoledne jsme sli ke znamym na posezeni a ja tam skoncila az do 01:30 😃 :-N. Fero v 19h odjizdel na kost vina do Zdanic a ja byla o 3,5h pozdeji doma nez on - to se u nas stava malokdy, zvlast vubec v tomto stavu.
Kamaradka ma 3 mesicni holcicku, tak jsme i s jejim manzelem sedeli a vykladali a vykladali a vzpominali na stare casy a ze ten cas letel neuveritelne rychle!
🙂
katunka82autor
16. čer 2009
Taky jsem spala az do ted 🙂

Holky mejte se krasne, ja se valim oblect a jdu se psama za Ferem, mensi prochazka a potom jdu s kamaradkou na obidek do mesta.

Jo Marti, travnik je uplne super! Lepsi nez sazet semeno a cekat nez naroste, zavlazovat a tak... Muzu se zeptat jak je to financne narocne takovy travnik?

Petu Jancu mooooc pozdravuj a ze se tady na ni uz tesime, jak se k nam pripoji!
macinek
16. čer 2009
Peti vrací se v pondělí 🙂 a celou dobu tu budu mít naše, takže se nudit nebudu, v pátek mám dovolenou a v pondělí ještě navíc školení takže ráno musím jet vlakem do Přerova 8-(

Ahoj Katu 🙂
anag
16. čer 2009
Ahoj Katy .... 🙂

Holky pozdravy jsem vyřídila..... 🙂
macinek
16. čer 2009
Katu zas tak drahé to nebylo, trávník nás vyšel na 7tisíc, sousedovi když počítali kolik semen a jakých by měl zaset tak mu to vyšlo na 3tisíce, takže zase až takový rozdíl to není 😉
katunka82autor
16. čer 2009
Marti to je fakt... a navic vy mate travnik po kterem muzete hned chodit a tak. Nejhorsi je, kdyz se zaseje, potom je sucho, tak to potrebuje tisice listru vody na zavlazovani, at to semeno vyklici.. nekdy se stane, ze ne, tak znovu podsit... no je s tim prace az az. Lepsi koupit travnik jak vy a je to vyresene raz dva a mate minimalni starosti s tim.
katunka82autor
16. čer 2009
Tak, prochazka se psama je za nama, ted povalim do mesta nakoupit veci co potrebujeme a na ten obidek 😉
Pekny den holky, pa paaaaaaaaaa
macinek
16. čer 2009
Katu no zalívat musíme taky hodně aby se trávník dobře chytil a plně zatěžovat se může za 14 dní 🙂
cervenec
16. čer 2009
Ahojky holky 🙂 Marti úžasnej dvoreček máte 🙂 Peti taky Janču pozdravuj až jí budeš psát 😉 Dnes jsem byla na kontrole a rovnou i na tom testu na cukrovku.Teda nikdy jsem nepila nic tak sladkýho,až mě to škrabalo v krku,ale vydržet se to dalo,spíš to musí být horor pro ty co sladký nemají rádi :-| Nejhorší byl ten hlad,jinak to bylo ok.Za týden by měly být výsledky.Jinak jsem přibrala 1,5kg,takže jsem na 8,ale furt lepší než ty 3kg naposled :-p Opět mám mykozu,takže dvoje léky na zavádění a kvůli tomu musím na kontrolu už za 14 dní a to je den kdy máme jet Jirkove neteři na promoci,to budu ulítaná jak pako ]-( A ještě sestřička poslouchala ozvy,náš cirkusák měl 147 tepů za minutu 😃
macinek
16. čer 2009
Ahoj Inko 🙂

já ti dám dvoreček 😃 😃 😃 , naše zahrádka to je 😃 :-p
anag
16. čer 2009
Ahoj Iny .... 🙂
Tebe myslím trápí ty mykózy taky pořád. Já jsem na tom úplně stejně. Už mě to někdy pěkně štve.
janca.k
16. čer 2009
ahoj holky,jdu pozdravit.doufám že ve čtvrtek pošupajdím domů,tak jak bude chvilka dorazím za vámi.pa pa.
anag
17. čer 2009
Ahoj holky .... 🙂

Včera jsme třídily se ségrou oblečky pro mimča co jsou po nás a po sestřenici. Taky jsem zjistila, že babička má na hůře ještě jednu postýlku. Když se ošmirgluje a znovu natře, tak budu jak nová. Uvažuji, že tu novou nebudu nakonec ani kupovat. A možná do obýváku koupím potom nějakou tu cestovní postýlku. No uvídíme ještě.

Začni psát odpověď...

Odešli