• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
dobré ráno je po vizitě a jsem naštvaná.Prý běžně pouští až pátý den po operaci,ale když přimhouří obě oči tak mě snad pustí už v pátek,to je fakt super.
17. čer 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani, tak to je mi líto. Už tě to tam myslím pěkně nebaví. Ani se Ti nedivím.
17. čer 2009 v 08:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani a Peti... Ja jsem mela operaci ve ctvrtek odpoledne a v sobotu dopoledne si pro me Marta prijel... To je divne, ze te pusti az tak pozde... Pokud nejsou komplikace, po laparoskopii se pousti bezne treti den...
17. čer 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

Jani tak to je naprd trčet v nemocnici :angry:
17. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hurá,byla zde velká vizita a primář říkal že když nebudou komplikace tak v pátek nazdar nemocnice!Tak snad to bude pravda.
17. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak super :wink:
17. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Jani vydrž :sunglasses:

Peti, taky budu mít jednu postýlku ještě po nás všech - asi 38 let starou... :grinning: Taky se ji chystáme zrenovovat a bude u nás v ložnici.

Jinak my stále bojujeme s naším účetním programem - ač se zálohy dělaly automaticky každý den, tak nakonec se zjistilo, že poslední použitelná je z 2.května, tzn. asi 5000 položek na zaúčtování znovu :confounded: , ale technik to řeší, tak DOUFÁM, ŽE TO VYŘEŠÍ.
17. čer 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, tak se hlasiiiiim!
Konecne vyspana. Posledni noci spatne usinam... sla jsem spat 23:30 a jeste v jednu rano jsem nespala :frowning2:
17. čer 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Januli to zvladnes do patku, to utece jako voda!
Doufam, ze ti tam aspon dobre vari a pekne se o tebe staraji. Snad vas na pokoji neni moc a mas klid. :wink:
17. čer 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky probudim se a 6 zmeskanych hovoru... nejaky panacek nam veze zasilku, jsu zvedava co to bude, bud kojici plstar nebo kolotoc nad postylku s osuskou od Fehn. Takze dnes budu mit male prekvapeni.

A vecer budeme resit jaky set objedname do postylky. Mam pocit, ze je vic peknejsich setu pro holky nez pro kluky :grinning:
Ale kdyby jsme cekali holku, tak mam opacny pocit, tomu verim :wink:
17. čer 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem po obědě,mám zatím dietku ale dá se to.Katu na pokoji jsem úplně sama :grinning: za pětikilo na noc mám aspoň klid :grinning:
17. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, tak to mas super, ze mas nadstandart. Ja kdyz byla v nemocnici, tak ho na gynekologickem teprve rekontruovali... ted uz je urcite hotovy, doufam ze ho nevyuziju :sweat_smile: Jen ten o patro vys na odd. sestinedeli :wink:

ja jsem se pokazdem odchodu pacientky taaaak radovala, ze budu sama na pokoji a vetsinou jeste ten den dosla dalsi :frowning2: Ale nastesti zadna nechrapala, tak se to dalo :wink:
17. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kde jste .....
17. čer 2009 ve 14:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady :grinning:
17. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si říkala, že by tak všichni pilně pracovaly....

Mě je dneska pěkná zima. Nějak jsem se málo oblíkla. Myslela jsem, že budu pařák a ono nic.....
17. čer 2009 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se přijď ohřát ke mě, mám tu vedro na padnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám zimu v kanceláři a zdá se mi dneska chladněji i venku.
Marti kdybych mohla, tak se jdu hned ohřát..... :grinning:
17. čer 2009 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venku je hic a v práci ještě větší, barák se vždycky nahřeje a pak je to mazec, větrám a ventilátor jede naplno :unamused:
17. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás hic neni. Jak to..... :unamused:
Sluníčko sice svítí, ale nějak mo nehřeje.

Dneska jdu z práce rovnou na kosmetiku si nechat nabarvit obočí a řasy. Tak se už teď moc těším. Vždycky si tam moc ráda lehnu a relaxuji.
Taky očekám, že budu mít na poště balíček. Měly by mi příjít ty šaty na tu svatbu. Nakonec jsem si je objednal na na mimibazaru. Hodím do albíčka fotku. Nic lepšího jsem neshnala. Stejně jsem se dívala na počasí a má pršet ,tak myslím v nich nebudu moct vůbec jit.
17. čer 2009 ve 14:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem je v růžové barvě, ale ty už nebyly, tak se musím spokojit s červenou. Ještě trnu nad tím, jestli mi vůbec padnou.....
17. čer 2009 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šaty moc hezký :wink: a já myslím že bude hezky, poslední dobou jim ta předpověď moc nevychází :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nas je horko... doma chodim jen v natelniku a kalhotkach :grinning:
Pred par minutama jsem se ale vratila z mesta a to jsem si dala jeste takovou lehkou mikinku a dlouhe plataky. Bylo mi horko, ale nemam "upravene" nohy, tak se mi nechce behat v kratasech po meste :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale je parak sileny... navic me porad neopustil tlak v nohach a vcera vecer jsem je mela uz lehce napuchnute :frowning2: Jen dolni cast pod kotnikama, ale i tak... mam strach z toho jak budu natekla v zaveru tehu!
Nezbyva mi nic jineho nez lezet s podlozenyma nohama a nic nedelat :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti satky krasneee.. ja myslim, ze ti padnou! Maximalne je trosku narychlo upravis a jde se :wink:
17. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad jim ta předpověď nevyjde. Protože hlásí pěkné ochlazení na víkend. To by byla pro mě katastrofa. Ještě jsem nepořídila žádné elegantní těhu kalhoty.

No snad mi ty šaty budou. Určitě je budu muset upravit v tom výstřihu, ale jinak snad budou OK. Co bych taky chtěla za 350,00 Kč.... :grinning:
17. čer 2009 ve 14:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, šaty jsou hezké, určitě ti budou slušet... musíš pak hodit fotku, jak ti sedly :wink:

Já mám celý den práce, že už mě to nebaví :angry: , ještěže už půjdem domů :slight_smile: . Zítra je taky den
17. čer 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, napíšu, že už půjdem dom a nerozloučím se, buchnite mě něčím :grinning:
Tak ahojte a hezké odpoledne. Marti, bude dnes bazén nebo jen mojito na terase s hezkým výhledem na trávník???
17. čer 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti no bazén nevím, nemáme ještě zaplé tepelné čerpadlo, takže voda má tak kolem 23 stupňů, takže to spíš vidím na ledovou kávu na terásce, stejně jako včera :dizzy_face: a do toho budu dohlížet na manžela jak zalívá trávník :grinning:
17. čer 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Marti ty se máš, že už jdeš domů. Já bych šla taky. Nějak mě jsem dneska unavená a to jsme domluveni s kámošema, že s nimi půjdeme dneska večer na chviličku ven.
17. čer 2009 v 15:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě musí dneska ještě Josef vysvětlit všechno kolem bazénu a taky jak se zapíná gril :grinning: , jelikož vůbec nevím co se kde ovládá :grinning:
17. čer 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek