• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jo vlastně ty budeš sama doma. Kdy Ti to mají přjet ti rodiče? Dneska?
17. čer 2009 v 15:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naši přijedou zítra večer, v pátek mám dovolenou a budou odjíždět buď v neděli navečer nebo v pondělí ráno a v pondělí večer se Josef vrací :slight_smile:
17. čer 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co s nimi podnikneš? Pojedete někde na výlet, nebo s nimi budeš jenom doma?
17. čer 2009 v 15:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chceme zajet do olympie, mamka chce nějaké boty, takže se courneme po obchodech a pak nějaký výlet, v židlochovicích je zámek s velkou zahradou a taky je tam velké zahradnictví, no a pak taky můžeme projít Hrušovany, takže toho máme docela dost :grinning:
17. čer 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to toho máte hodně. To vám bude čas pěkně utíkat.
17. čer 2009 v 16:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už mě bolí nohy předem :grinning: , to bude sto jarních kilometrů :grinning:
17. čer 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to budeš mít místo raní posilovny ..... :grinning:

Mě už se tak strašně nechce. Už se vidím jak ležím na té kosmetice. Jsem přišla na to, že si pěkně debužíruju.
Dneska kosmetika, zítra pedikúra a v pátek jdu opět ke kadeřnici.
17. čer 2009 v 16:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě tady ty procedůry nebaví a vždycky se musím nutit :grinning:
17. čer 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si to zase vychutnávám....... :wink:
17. čer 2009 v 16:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic holky. Já už to dneska balím. Mějte se .... :dizzy_face:
17. čer 2009 v 16:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .. :slight_smile:
18. čer 2009 v 08:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti :slight_smile:

tak jsem se před chvílí rozloučila s mužem :frowning2: , ach jo už teď se mi stýská :frowning2:
18. čer 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti ... :slight_smile:

Neboj, to tak rychle uteče, že nebudeš vědět ani jak.
Už mi dorazily ty šaty. Hned jsem si je letěla zkusit. Jsou mi dobře. Připadám si vnich strašně vyzývavě. A dělají mi neuvěřitelně velká prsa.
18. čer 2009 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím že to uteče, ale i tak 4 noci spát sama v posteli :unamused:

Tak to je super že ti jsou šaty dobré, za tu cenu :dizzy_face: , no vidíš pořád sis stěžovala že nemáš prsa :grinning:
18. čer 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to máš pravdu.... :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky...

Marti, kdyby jsi byla sama doma, tak se ti to asi povlece... ale co dorazi rodice, tak se nezastavis az do pondeli, kdy se Jozef vrati. Utece to jako voda, ver tomu!

Peti, potom musis ukazat nejake fotecky, kde budes mit ty satky na sobe. Musis v nich vypadat fakt skvele!
18. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeeee ja zapomela Inus rict, ze jsme v sobotu byli v Zajeci, sedeli v nejake mistni restauracce na obidku a potom pokracovali dal na Nove mlyny.
Jsem se divala, jestli neni Inka nahodou zrovna na prochazce a nebyla, nezahlidla jsem ji :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katu :slight_smile:

já vím že to uteče, ale stejně mi bude chybět jeho blízkost :unamused:
18. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Marti to já jsem ráda,když Jirka občas vypadne.Já si pak úřipadnu jak na dovolené :grinning:,ale je fakt,že v Zaječí mám všechny,takže stačí vyrazit ven a nemám čas na smutnění :wink: Peti já jsem si včera zkoušela šaty neteři na promoci,který jsem si koupila cca před měsícem,to mi taky připadli vyzývavý,včera už jsem si v nich tak vyzývavě nepřipadla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Katu v sobotu jsem drhla okna na baráku a válela se po koberci,který jsme pokládali :grinning: Určitě jste byli na Hlavní ulici velkej žlutej barák U zlaté podkovy- má ji v pronájmu synovec :wink: Chutnalo?
18. čer 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera mi dorazil ten balík s věcma na mimčo,takže plinky a osušky máme, nůžtičky, odsávačku na soplík,kartáček na vlasy, tyčinky do uší, těhu kalhotky,vložky do podprdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera jsem zjistila,že musíme koupit novou matraci do postýlky,tak budu zase pátrat na netu.Katu a co kočárek,je objednáný?Který to nakonec bude?Já se furt nemůžu rozhoupat,abych zajela do toho Brna a mrkla na ty co se mi líbí :sweat_smile: asi až v červenci, to se chystám i na prohlídku do porodnice,vychází to tuším na 7.7.,pokud to stihnu,kdyžtak až v srpnu :wink:
18. čer 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Inko :slight_smile:

ty furt jenom umýváš okna :grinning: , taky budu muset konečně umýt okno v obyváku, ať je zase vidět ven :grinning:
18. čer 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,tak já jsem pořád zde a kdy půjdu domů se dozvím až zítra.Fakt skvělý.pa.
18. čer 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani a Iny ... :slight_smile:

Iny ty fakt pořád jenom umýš okna. Nechceš přijet k nám mi je taky umýt. Mě se do toho nějak vůbec nechce..... :grinning:
18. čer 2009 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani,to už vydrž,i když vím,že je to otrava :unamused: Holky teď jsem je umývala ve sklepě,to není běžný umývání,musím odrhnout maltu,penetrák a fasádní barvu,ale to nejhorší je za mnou,teď už je budu umývat normálně :grinning: Ostatní okna už jsou zasraný jak jetel,protože se tam furt práší,ale ty umyju až se budem stěhovat :wink:
18. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen tak mimochodem,doma je mám taky zasviněný,ale ani mě nehne.Za 14 dní jsou hody,tak je umyju den předem,stejně je v zápětí posere nějakej pták :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani :slight_smile: vydrž prťka vydrž :grinning:

Inko jj moc dobře si vzpomínám na okna zarsané od stavby, to jsem u toho umývání i brečela, protože se tím ještě víc odkrylo to jak jsou zničené :frowning2: :angry:
18. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti proto mně to tak trvalo,jsem na jednou okně strávila aspoň 2 hodiny a stejně to není dokonalý,ten penetrák budu drhnout celej život,ale už mávám nad vším rukou :sweat_smile: A to máme plastový okna,natož na euro oknech,to musel být ještě větší horor :confounded:
18. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu se najíst a pak k našim,pěkně hodím na terase nožky nahoru a bude léto :grinning: papa
18. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem po jídle. Dneska jsem si dala minutku - vepřový plátek s hermelínem a hranolky a potom jsem si zašla ještě na zmrku. A teďka bych si šla nejraději lehnout.....
18. čer 2009 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už se těším domů :slight_smile: , musím teda pořádně zalít trávník :grinning: , to je můj hlavní úkol co bude Josef pryč :grinning: , naštěstí o víkendu má být chladněji takže uschnutí trávníku snad nehrozí :grinning:
18. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek