• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
No o víkendu má být chladno a zítra má navečer začít pršet.

Já už se taky těším domů. Dala jsem si z úkol, že dneska musím úpéct bábovku, nachystat něco k večeri, vysát a umyt zemi. Zítra nebudu mít totiž moc času a v sobotu jdeme na tu svatbu.
18. čer 2009 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stejně to budou spíš jenom přeháňky, takže zalívat budu tak jak tak, by mě Josef zabil kdyby trávník chcípl :grinning:

Mě buchtu dovezou naši a taky určo dovezou nějaké jídlo jak je znám :grinning:
18. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem se dívala na radar. A snad by mělo zítra napršet docela dost. Začne pořádně až kolem páte hodiny. Pokud to tedy ještě nezmění.
18. čer 2009 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jen je otázka jestli bude pršet v Hrušovanech, protože pískovny dešťové mraky odhánějí
18. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
tak se mi teprve podařilo na vás nakouknout... moc práce.

Já jsem se taky teď dívala na počasí, na Aladina, a vážně má zítra začít trochu přeprchat a v sobotu má pršet, tak uvidíme, máme s Igorem naplánovanou spoustu práce, no když tak budem odpočívat :sunglasses: , to se taky někdy musí...
Dneska jdu do těhu kurzu a pak musím ještě vařit marmeládu - včera jsem asi hodinu a půl sbírala maliny (když jsem šla pro třetí misku, tak jsem myslela, že mě trefí)
18. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti ... :slight_smile:
Já zase sleduji počasí na www.medard-online.cz.
Se musím přiznat, že marmeládu jsem ještě nikdy nedělala.
18. čer 2009 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, medarda taky znám :slight_smile: a když mám čas, tak to prohlížím všechno :slight_smile:
A na marmeládě nic není, dělám tu nejjednodušší variantu s želírovacím cukrem :sunglasses:
18. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uf co jsem potřebovala dneska udělat mám hotovo :slight_smile:

No když tak půjdeme s našima na procházku s deštníkem :grinning:
18. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už končím, holky mějte se a Marti, hezkou dovolenou :slight_smile:

(Dneska mám super výkon - jen tři příspěvky :grinning: ) Zítra to snad bude lepší.... tak pa
18. čer 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné páteční ráno..... :slight_smile:

Dneska jsem do práce přišla jen tak na skok. Jedu totiž po osmé hodině autobusem do Břeclavi na polikliniku. Rozhodla jsem se totiž navštívit alergologie. Dneska tu s vámi bohužel tedy moc nepobudu.
19. čer 2009 v 06:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno berušky,tak já čekám na vizitu a jsem zvědavá co bude,už chci domů!
19. čer 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani .... :slight_smile:
Třeba Tě už dneska pustí. Moc bych Ti to přála.
19. čer 2009 v 07:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: No nic holky, tak já už musím utíkat na autobus. Mrknu na vás až odpoledne. Zatím se mějte .... :slight_smile:
19. čer 2009 v 08:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurá jdu domů.Ještě za mnou teď byla kámoška co tady dělá doktorku,tak mi ještě jednou všechno vysvětlila.ale hlavně jdu pryč!
19. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
janu ty jsi všude :grinning:
19. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky...

Jani to je super, ze jdes na vikendo dom, to jsi asi stastna jako blecha, co :o)

Holky ja jsu tady taky jen na skok, za 2,5h odjizdime na vikend do Malinova-SK a mam spoustu zarizovani pred sebou jeste.
Preji vsem kraaasny a snad i slunecny vikend a v pondeli pa paaaaaaaaa
19. čer 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dorazila z Břeclavi. Utratila jsem spoustu peněz. Koupila jsem si těhu kalhoty černé slevněné s 1240,- na 620,- super. Taky jsem si koupila šaty,sukni a tričko. Dneska jsem se tedy rozmazlovala..... :grinning:

Jani tak to je super, že už jdeš domů.
19. čer 2009 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
už tu stejně nikdo nejste.... :grinning:
Tak přeju hezký víkend, i když asi trochu upršený a Jani, ty se šetři, hezky odpočívej a nech se hýčkat. :slight_smile:
19. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, sice vás zase zdravím z postele, ale teď už ze své :dizzy_face: je to super, akorát se přiznám, že mám pocit,že než jsem dojela domů,tak mě břicho rozbolelo víc než ráno, ale snad to bude ok, takže hajinkám v peřinách. Martin jel do Boskovic, tak jsem doma jenom s Karlem, ten měl teda týden teroru a teď dělá, že mě nezná :grinning: :grinning: hajzlík jeden modrej... :grinning: :grinning: dostane na budku...tak se mějte, já se zase ohlásím. pááá
19. čer 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, vitej doma..:slight_smile:
19. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:

Jani tak to je super, že už Tě pustili.

Tak dneska jdeme na svatbu. A tady od večera prší a prší. Hrůza. Doufám, že to přestane než půjde svatební průvod. Pořád přemýšlím co si oblíknu, protože na ty šaty co jsem si koupila to dneska tedy moc nevypadá...... :confounded:
20. čer 2009 v 08:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky za přivítání...taky jsem ráda že jsem doma, ale pořád mám nutkání něco dělat, je tu děsnej bordel, Karel má všude zrní a peří, kvítka nejsou zalitý a koupelna je špinavá, no tak jsem naznala, že zaliju kvítka a umyju umyvadlo a zrcadlo a zbytek udělá Mates až dojede domů, i když vysát bych taky zmákla...no uvidíme, musím si jít vždycky po sezení v křesle lehnout, protože mě to začne bolet, ale už to není taková hrůza,...tak se mějte...
Peti, tady sice nesvítí sluníčko, ale neprší, tak snad vám svatba vyjde...pa
20. čer 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, mne rekli, ze nemam aspon tyden nic delat.. A nic znamenalo, ze sjem si ani neprinesla pekarnu, abych mohla zalozit na chleba...:slight_smile: Takze se a umyvadlo a zrcadlo vy.er a lez... Ja jsem sedolezela a trpela... Tak at to brzo prestane bolet... Srusty ti odstranili?
20. čer 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni, jj srůsty mi odstranili, ale musím se zeptat jestli na mě použili ten super zázračný roztok co jim objednávám v lékárně, je to antiadhezivní roztok, po kterém se ty srůsty nezačnou tak brzo tvořit, ale ve většině případů má pak pacientka drén, což já jsem neměla, ale je možný, že mi ten močák a okolí jenom opláchli, musím se pak na to zeptat, ale prý mám štěstí, že nemám postižené vejcovody, to je super.
Už ležím, šla jsem se akorát naobědvat, tchýně mi dovezla obídek a teď jsem se s noťasem zakuklila do postele a čekám až dojede Martin, potřebuju se osprchovat, ale nemám odvahu, když jsem doma sama, aby se mi nezamotala hlava, přeci jenom v nemocnici jsi mohla zazvonit na sestřičky, tady můžu tak prd...takže čekám a doufám, že brzo přijede, i přes to, že větrám, tak je tu hrozný dusno a jsem celá ulepená a zpocená...
ale je fakt, že už mě to tolik nebolí,jenom když jdu na záchod, nebo se blbě pohnu, takže snad to bude ok, dokonce jsem ti ani nenapsala, že jsem ani nekrvácela a ani ze mne neodcházela ta kontrastní látka, oni to všechno odsávají, takže jsem jenom první den lehce špinila a barvila od jódu :grinning: takže to jsem měla radost,jenom mám pocit, že jsem pořád po tom plynu nafouklá...ale to je možná jenom dojem a jsou to moje staré dobré špíky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky... to byl ale narocny vikend - hlasim, ze jsu zpet, unavena a spokojena :slight_smile:

Od patku jsme spali ve stanu, bylo to naprosto super, zadny problem. A i kdyz prselo, tak bylo krasne teplo - preci jen ve stanu se ten vzduch rychle vydycha a je teplo :slight_smile:

Jeste pred prijezdem na firemni akci jsme jeli objednat ten kocarek - prave dostali zbozi a meli vsechny typy a vsechny barvy a prislusenstvi, tak jsme odjeli uz i s kocarkem. Dnes jsme ho privezli k mamci, kde jsme ho i slozili a predvedli. Mel uspech, pres obavu CERNE barvy se vsem moc libil a braska s nim mel male really po dvore, zkousel jakou rychlosti muze jezdit :grinning: :grinning: :grinning: Pak jsme mu to zakazali, at ho Mates uzije driv nez ho braska znici :grinning:
21. čer 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani to je super, ze se citis tak dobre. Urcite budes brzy zase fit!
A hlavni je ta dobra zprava, ze vejcovody jsou v poradku!
21. čer 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katu, to je super, že už máte vozítko pro Matýska :slight_smile: zrovna koukám na loskutáka, mají tam zrovna kočárky pro dvojčata...no super :grinning: ještě by měli radši ukázat kočárky pro trojky :grinning: :grinning:

Dneska se teda přiznám, že mi není zrovna dvakrát skvěle, ale není to nic hrozného, jenom mám pocit, že to břicho dneska citím víc, než třeba včera, ale taky jsem dneska byla u tchýně na obědě a chvilku jsem šmatlala po zahradě a přeci jenom ten pohyb mi dává docela zabrat, ale musím se občas hýbat, protože z ležení mě strašně bolí záda a nohy.

Tak se mějte a já se zase ozvu...pa pa
21. čer 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

Tak já už jsem taky ráda, že už ten víkend skončíl. Doufám, že příští víkend bude už trošku klidnější. Jinak svatba byla super. Sice to počasí ráno zblobilo, ale odpoledne na focení už bylo nepršelo.l
22. čer 2009 v 07:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Peti, dnes tady nikdo neni....
22. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja prave dostala mejlikem odpoved na stav zasob lahatek Chicco Relax&Play... libi se mi vic lonska kolekce, nez ta letosni a oni jako jedini maji jeste lonskou kolekci. Jsu taaaaak rada! Tak jdu nejake vybrat a asi to zrovna objednam :wink:
22. čer 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek