• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
já já jsem tady taky :grinning: ale nemám PC tak musím datlit z mobilu a je to o nervy!
22. čer 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani a Katy.... :slight_smile:

Já jsem si říkala, kde dneska všechny jste? Jani jak se daří? Co bříško? Pořád bolí?
Katy mě se taky ta loňksá kolekce lehátek Chicco líbí. Zdá se mi že jsem měla i nějaké kdysi v albíčku.
22. čer 2009 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani ja bych na to nemela taky nervy psat z mobilu... staci mi, kdyz jednou za mesic mam psat sms, chytam krec do palce.. radeji volam :o)
22. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych neměla nervy na to psát z mobilu.
22. čer 2009 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dnes musim prepadnou sveho muze, at me zase vyfoti... ty tydny tak strasne rychle leti, brisko roste a my jsme naposledy fotili tusim ve 21tt :o)
Potom hodim nejake fotecky do alba zase.

Ted jsem tam dala jen par fotecek ruznych setu do postylky, nejak se nemuzeme rozhodnout, ktery porodime :sunglasses:
22. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Asi pockame az budeme mit postylku, pak si to preci jen tiveji predstavime jak to bude vypadat.
22. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A jestli bude Mates zlobit, tak nebude mit nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy máš pravdu, že to strašně letí. Zdá se mi, že je to strašná chvilička co jsem zjistila, že jsem těhotná a už jsem v sedmnáctém týdnu. A ty vlastně za chviličku jdeš rodit. Prázdiny utečou vždycky jako voda a za chviličku tu je to tady.

Taky jsem říkala, že musím udělat nějakou fotečku naposled jsem se fotila v jedenáctém týdnu.
22. čer 2009 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: , já vůbec nemám čas... :frowning2: , snad zítra. Tak vám přeju aspoň hezký den, i když pořád přeprchá (teda aspoň u nás) a ať nám to, Peti, hezky v práci utíká...
22. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti presne jak pises... uz jen 13tt a jdeme na to! Uz se moc tesim, az to budu mit za sebou a prcek bude na svete!

Marti, to pocasi je na prd :frowning2: Ale jsu rada, lepsi nez kdyby melo byt nejake horko. Pry ma byt docela nic moc leto, tak se tesim :slight_smile: pry za to muze vybuch nejake te sopky.. ze nam to holky ale pekne vyslo, vybuchne sopka, nebudou paraky a my leto prezijeme jedna radost, zadne silene vedra a tropy :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky to je strasneeee!
Znam 13 tehuli - z toho 7 ceka chlapecka, 2 holku a 4 "zatim" neznaji pohlavi - z tech 4 je to i Petka s Inkou :wink:
Mam pocit, ze se rodi jen kluci, zadne holky!

Peti vy si to nechate jako prekvapeni, nebo po tom budete patrat?

Iny a tobe snad vyjde ta Julinka, kdyz vidim kolik je kluku, nejaka holka u nekho musi byt! Za kym by ti nasi kluci potom behali :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, Marti a Iny... resily jste nejak fusak na zimu do kocarku? Mate nejaky typ?
Ja mam zatim mezi favority tyto dva:

http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/fusaky-a-perinky/Aesthetic-Fusak-novorozenecky-0-9m

a nebo tento

http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/fusaky-a-perinky/fusak-combi-New
22. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy já jsem se rozhodla, že si to nechám říct. Ale bude to vědět jen já a manžel. Rodiče necháme napínat.

Já si ale myslím, že budeme mít chlapečka.

Tak teď jsem se objednala kojící polštář a taky lavičky a šidítka. Utratila jsem 1300,00 Kč. To je se mnou hrozný .... :grinning:
22. čer 2009 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti ten kojici polstar je skvela vec... mame ho teprve 6 dni a uz ted muzu rict, ze je fakt super a diky nemu spim jako Sipkova Ruzenka :slight_smile:
Urcite ho vyuziju i na kojeni a odkladani Matyska... a Ferio ho vyuzije na lezeni, je moooc pohodlny :slight_smile:
22. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy mě si líbí ten Emitex - fusak combi New.
22. čer 2009 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My mame 2 lahvicky a 2 dudliky... to pro zacatek staci, doufam ze lahvicky nebudou potreba... a dudliky budeme resit postupne podle toho co mu bude vyhovovat a co bude plivat ven :grinning: :grinning: :grinning:
Kez by chtel ty co jsme mu koupili.. jednoduche a pekne :wink:
22. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Me taky... jen mam obavy jak se to vleze do kocarku...jak bude pasovat.
Prinejhorsim by jsme ho jeste vymenili.. casu relativne dost :wink:
22. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeee Peti, ty lahvicky mame taky AVENT a dudliky taktez... jen cele cire :wink:
22. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já doma nemám zatím vůbec nic. Vlastně jen jeden dudlík.

Katy jakou barevnou kombinaci toho fusaku bys chtěla?
22. čer 2009 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem slyšela, že značka AVENT je velice fajn.... :slight_smile:
Proto jsem je objednala.
22. čer 2009 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti asi cerna/zelena(limetka) nebo modra ci tyrkys.. ja se nedokazu rozhodnout, posledni slovo bude mit Ferio :wink:
V cem si nejsu jista, nebo se mi libi vic variant, tak posledni slovo ma on.. jinak ja :grinning: :grinning: :grinning:
Neee, vetsinou vsechno kupujeme spolecne a libi se nam stejne veci, takze neni co resit :wink:
22. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti AVENT je fakt super. Co jsem byl v UK, tak jsem v jedne rodine pouzivala na Taliu vsechny vyrobky od Avent a muzu fakt doporucit, proto taky kupujeme tuto znacku.

Je mozne, ze skoncime u NO NAME flasek z drogerie, ale chci zacit na tom nejlepsim a uvidime co potom prcek na to. Stejne je to s dudlikama.. treba nam ten co mame nebude chtit a skoncime u klasickeho "zuzlaka" kytky na cem jsem my vsichni vyrustali :slight_smile:
22. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych asi šla potom fusaku černá/zelená. Ten vypadá dobře. Já to zatím řešit nemůžu. Nejprve musím pořídit nějaký kočárek. V pátek jsem byla v Břeclavě a mrkla jsem v schopingu na kočárky a asi zůstanu o znaky MAXIM. I když jsem viděla u nás naživo i FIRKON a nevydal taky špatně a ještě má větší korbičku. Někdy o prázdninách pojedeme vybírat.
22. čer 2009 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě tak dneska šíleně začala bolet z toho počasí hlava. To je hrůza...... :confounded:
22. čer 2009 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jsu z toho pocasi taky takova nejaka presla.. hlava me nastesti neboli, ale citim se strasne unavene a nic se mi nechce delat :wink:

Peti ta zelena je favorit, tu mam uz i hozenou v kosiku, jen cekam na cem se s Feriem domluvime :o)
22. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se mi nechce nic dělat. Raději bych si lehla a odpočívala. Dneska musím vydržet do pěti a ono to vůbec neutíká.

Katy kolik máš nakoupených oblečků?
22. čer 2009 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.moje-miminko.cz/zimni-fusaky-do-kocarku/zimni-fusak-combi-1

tak toto je zase můj favorit :slight_smile: , pořád se na něj chodím dívat, ale ještě jsem se neodhodlala ho objednat....
22. čer 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Katy, a co se týče těch kluků, tak to vidím stejně jako ty - je nás 8 holek v tom předporodním kurzu, jedna čeká holku, jedna tají překvapení a ostatní čekáme kluky :grinning:
22. čer 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem to taky slyšela, že se rodí hodně kluků.
Marti ten fusak vypadá taky dobře. Kočárek už máte koupený?
22. čer 2009 v 15:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo, já už jdu domů, mějte se, pa pa :slight_smile:
22. čer 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek