• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Peti, kámoška dovezla po jejích dětech, je skoro jako nový, tak asi nebudeme druhý kupovat (trošinku je mi to líto). Ale je fakt dobrý, tak si ho necháme - klasika - čtyři kola a barva vínovobéžová (ten fusak by se mi tam úplně hodil - no, asi se už budu muset odhodlat ho objednat).
22. čer 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli Ti pasuje ke kočárku tak si ho objednej. Vypadá pěkně.
22. čer 2009 v 15:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak se měj pěkně. Už abych taky šla.
22. čer 2009 v 15:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti fusak je skvelyyyy... to je ten samy co mame my vybrany, jen v jine barve :wink:
22. čer 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeee Marti, nestihla jsem te.. trosku jsem lenosila u tv.
22. čer 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti a tobe se to taky krati, za chvilku uz pujdes dom :wink:
22. čer 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy už se nemůžu dočkat. Mám dokonce dneska i taxíka. Rodičové mě vyzvednou u úřadu a jedou se mrknou na naši skříňku co máme pro miminko. Ještě u nás od té doby nebyli.
22. čer 2009 v 16:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak se mějte pěkně. Jdu se zbalit a hurá domů. Zítra ... :wink:
22. čer 2009 v 16:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti ahoooooj... Zitra poreferujes jak se rodicum libila skrinka.
22. čer 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Nějak nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jani tak to je fajn,že to dobře dopadlo :slight_smile: Holky fusak budu vybírat až podle kočárku,na ten se snad vrhnu během července.Na flašky jsem se dívala taky,ale pak jsem si řekla,že na ně prdím.Pokud bude problém s kojením,tak avent mají v každé lékárně :wink: A ohledně těch kluků,tak jsem teda fakt napjatá co ze mě vyleze :grinning: Teď momentálně pracuju na tom přesvědčit Jirku k porodu,nějak se mi vzpouzí,ale bez něj rodit nejdu,takže nemá volbu.Jinak hlásím,že na domečku jsme hotoví(vevnitř),už chybí jen světla,ale ty jen tak nebudou,protože se mi žádný nelíbí :unamused: Teda líbí,ale vždycky se leknu ceny :grinning: Potom vám ten náš holodům nafotím :wink:
22. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Iny.... no ja nevim kdo mezi vami dvema ma na vyber :grinning: jestli Jirka nebo ty :wink:
22. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Uz se tesim na fotecky vaseho domecku...
22. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak hlasim, dnes objednano: vanicka, teplomer, tampony do podprdy, nuzky s klatou spickou, lehatko do vanicky, fusak do kocarku, fusak do autosedajdy (Babynomade - RedCastle), dale dve deky a rychlozavinovacka :wink: To zase vyleti par tisicovek kominem, aj aj...
22. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti jinak k obleceni, nic moc kupovat nebudeme, jen nejake bodynka a overaly a prdime na to, protoze jinak mame vsechno, privezli jsme si to tenkrat pred 2 lety z UK. Mame spoustu tricek, rifliku a jinych kalhot, laclacu, svetru, mikin, atd atd... zasoby temer do jednoho roku.
Jo jeste ponozky a puncochace prikoupime..a pak to vsechno odskrkam z nejakeho toho seznamu a snad to bude vsechno.
22. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

Už od včerejška mě šíleně bolí hlava. Zachviličku snad budu tlouct hlavou do zdi.
Iny jak píšeš, že Jirka nechce jít k porodu, tak mě se Erik taky začal vymlouvat, že tam nepůjde.
Katy skříňka se líbíla. Jen mamka říkala, že si myslí, že tam stejně všechno nedám. Musím vám ji potom vyfotit a dát do albíčka.
23. čer 2009 v 07:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

Inko gratuluju k hotovému domečku :dizzy_face: a těším se na fotky

Jinak muž se mi včera vrátil domů, ale bohužel počasí které chytli stálo za to, takže přijel pěkně nemocnej, večer měl horečku, do toho snědl někde asi něco špatného protože má křeče v břichu, no máme doma veselo :frowning2:
23. čer 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky... Mne se teda libi spis tyto fusaky....:slight_smile:

http://www.moje-miminko.cz/zimni-fusaky-do-autosedacek/
23. čer 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Marti, je fakt, že to počasí jim teda vůůbec nevyšlo, takže ani není divu, že je chudák nemocnej :unamused: - to radši mohl zůstat doma a dělat děti, že :sunglasses:
23. čer 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni, tak tuhletu doma mám, kamarádka mi ji přivezla k autosedačce :slight_smile:
23. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tenhleten fusak (néé tuhletu fusak)
:grinning:
23. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je ahoj holky.
23. čer 2009 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti měli tak hnusně že to dokonce poslední noc spali v hotelu, no a plození jsme tenhle cyklus prošvihli, tak snad příště
23. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak - miminko nas jeste hleda... Opet to nevyslo.. Ceka na nas nekde uplne bozi decko, vim to... :dizzy_face: :slight_smile:
23. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky teďka v druhém trimestru si už normálně můžu dát nějaké léky proti té bolesti hlavy nebo ne?
23. čer 2009 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, já myslím, že jo. Ptala se teď na to jedna děvčica u nás v kurzu, že ji taky bolívává hlava, tak prý ten paralen může. Samo, že s mírou :slight_smile:
23. čer 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Katu Jirka nemá na výběr,jsem mu řekla,že jinak rodit nejdu :grinning: Peti můžeš si dát paralen :wink: Zdeni tak příště to klapne :slight_smile: Marti synovec byl taky na vodě a co jsem viděla fotky,tak to bylo drsný :astonished: To já bych šupajdila fofrem dom :wink: Jinak o tom fusaku do autosedačky uvažuju :wink: Chystám se do toho obchodu,ze kterýho hážete odkazy,takže to omrknu naživo :wink:
23. čer 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko no v pátek večer psal že si připadá jako Forest Gump: pršelo zhora, zboku, zespodu :grinning: :grinning: :grinning: , prakticky celou dobu jim pršelo a teploty tak kolem 10 stupňů :unamused:
23. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky. Už jsem si ho vzala. Jinak bych v té práci ani nevydržela. Dala jsem si pro jistotu jen 1/2. Tak snad mi zabere.

Marti no to se ani nedivím, že z toho je marod.
23. čer 2009 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý o mě voda nikdy nelákala, mně se jen líbí dívat,když se někdo cvakne :grinning:
23. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krasne dopoledne holkyyyyy

Zdeni my budeme mit podobny fusak - http://www.malvik.cz/Autosedacka-doplnky/fusaky-zavinovacky/Babynomade-fleece
23. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek