Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
katunka82autor
23. čer 2009
Marti, tak to musite mit doma fakt veselo. Tak jsi se na neho tesila, prosvihnete dny "D" a jeste prijede chudak nemocny 😞
Snad se z toho brzy dostane a bude zase fit!
macinek
23. čer 2009
Peti tělo už nená na prášky zvyklé tak by měl zabrat rychle 😉

Mě voda taky neláká, oni to mají jako pánskou chlastací jízdu, letos jich prosím jelo 39 😃
katunka82autor
23. čer 2009
Iny zapomela jsem tenkrat odpovedet, ano byli jsme v te restauracce, kde je i bowling.. bylo to super! Jen bylo strasne horko a my meli sebou psy, tak jsme sedeli na terase v zadu.. slunko tak peklo, ze se tam nedalo sedet, tak jsme je poprosili o slunecnik, ten nam prinesli, ale byl polamany, porad se tocil a nakladel div do nas nenarazel - ale byli jsme vdecni aspon za to 😉

Jinak jidlo bylo vynikajici, dali jsme si sice jen smazak (mela jsem chut na neco nezdraveho) se stouchanyma bramborama s cibulkou a slaninkou a MNAAAM!
Fakt dobrota!
katunka82autor
23. čer 2009
Peti paralen muzes.. a jak rika Marta, telo uz nevi co jsou to leky, tak to zabere rychle 😎
majka147
23. čer 2009
Marti, 39 - to už je zájezdový autobus.... 😃 😃 dobrá jízda
anag
23. čer 2009
No už se nemůžu dočkat až zabere. Jinak to tu zabalím a jdu se lehnout domů.
cervenec
23. čer 2009
Ahoj Katu 🙂 Tak jste si dali smažák a ještě jste se osmahli 😃 😉
cervenec
23. čer 2009
Holky mně už je zase šoufl,poslední dobou ty dopoledne stojí za prd :-| Za chvilku má přijít moje vyvdaná 26 letá neteř,tak pádím.papa
katunka82autor
23. čer 2009
Iny co mas z toho, me se posledni dobou stava, ze se citim jako na zacatku tehu - je mi zle od zaludku, navaluje se mi z urciteho jidla, kdyz ho citim... no parada! 8-(
katunka82autor
23. čer 2009
Peti, at je ti brzy zase lip...
Iny, prijemnou navstevu preju..

A ja se jdu nachystat, valim na kontrolu k Dr. s dutinama a potom do mesta. Vubec se mi ale nechce z domu 😞
anag
23. čer 2009
Katy díky. Snad bude.

Jsem si vzpomněla, že má volat v jedenáct na výsledky trojitého testu. Snad bude všechno OK.
zdenallicka
23. čer 2009
Katy, ty mas zas chycene dutiny???
anag
23. čer 2009
Tak teď jsem volala na ty výsledky. Máme to v normě. Tak to asi znamená, že je to v pořádku......
zdenallicka
23. čer 2009
Melo by, Peti.. To je dobre...🙂
anag
23. čer 2009
No jsme ráda.
Hlásím, že paralen začíná pomaličku působit.
macinek
23. čer 2009
Peti gratuluju k výsledkům a taky k zabírajícímu paralenu 😃 😉
anag
23. čer 2009
Marti díky. Hned je to lepší. A to dneska máme ještě večer návštěvu, tak snad budu OK.
majka147
23. čer 2009
Peti, taky se přidávám s gratulací k testům 🙂
zdenallicka
23. čer 2009
Katy, ty jsou taky hezke, ale v cem je jiny oproti tomu "memu" krom trojnasobne ceny??? =-)
katunka82autor
23. čer 2009
Zdeni jj, mam opet dutiny... docela na to ted trpim.. jen prochladnu a uz nedycham 😞
Po sestinedeli mam prijit na stery, UTZ atd...
katunka82autor
23. čer 2009
Peti gratuluji k vysledkum!

Pripomela jsi mi, ze mam volat do porodnice ohledne kurzu.. preci jen se nam ten cas uz krati a ja necvicim, nedycham 😃 nic nedelam 😃 😃 😃
katunka82autor
23. čer 2009
Zdeni podle obrazku se mi zda, ze ten fleeze bude trosku jiny (hustota, vyska a tak), ale jinak je to urcite kvuli barevnosti, preci jen ten vyber v barvach je dost rozdilny. No a taky se plati znacka, ale to bych spojila s tim velkym vyberem barevnosti)
katunka82autor
23. čer 2009
Tak a uz jsu objednana na predporodni kurz POROD a KOJENI... i s manzelem 🙂 Urcite bude rad :-N :-N 😎
majka147
23. čer 2009
Jo jo, Katy, určitě bude rád :-N , ten můj už se taky hróózně těší, až se mnou bude muset jít... 😃 😃 , pořád se ptá, kdy to bude 😃
anag
23. čer 2009
Holky tak jsem byla teďka na poště. Přišla mi ta kombinézka co jsme objednávala z mimibazaru. Vypadá lepší než na obrázku, tak jsem spokojena.... 😃
katunka82autor
23. čer 2009
Zdeni, pamatujes na Koubice (Jakub Houska) z Decina?
Tak Ilonce rano praskla voda a budou rodit! Marecek bude na svete coby dup - snad to bude coby dup 😉
anag
23. čer 2009
Katy jak často budeš chodit na kurz? Já jsem se dívala na porodnici Břeclav a tam mají předporodní kurzy jen jednou za měsíc každé první úterý, tak nevím jestli tam mám už jít nebo ještě počkat.
katunka82autor
23. čer 2009
Peti, oni si me objednali.... a sice na 3.8. (porod) a 10.8. (kojeni) - je to jednorazovy kurz. A pri tom prvnim - porod- je i prohlidka porodnich salu a tak, a tam pujde se mnou i Ferio.. na to kojeni uz ne, to zvladnu sama 🙂
zdenallicka
23. čer 2009
Katy, ani nevim, ze by Kouba mel mit nejakou Ilonku a uz vubec nevim, ze by mela byt ta dotycna Ilonka tehotna...
Mas zpravy z prvni ruky?
katunka82autor
23. čer 2009
Holky, tak jsem se sama vyfotila... teda ale oblikat se do plavek v tomto hnusnem pocasi nic moc! S pomoci stativu jsem zvladla foto moji "malickosti" a uz je to i upravene v albicku.

Začni psát odpověď...

Odešli