• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Marti, tak to musite mit doma fakt veselo. Tak jsi se na neho tesila, prosvihnete dny "D" a jeste prijede chudak nemocny :frowning2:
Snad se z toho brzy dostane a bude zase fit!
23. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tělo už nená na prášky zvyklé tak by měl zabrat rychle :wink:

Mě voda taky neláká, oni to mají jako pánskou chlastací jízdu, letos jich prosím jelo 39 :grinning:
23. čer 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny zapomela jsem tenkrat odpovedet, ano byli jsme v te restauracce, kde je i bowling.. bylo to super! Jen bylo strasne horko a my meli sebou psy, tak jsme sedeli na terase v zadu.. slunko tak peklo, ze se tam nedalo sedet, tak jsme je poprosili o slunecnik, ten nam prinesli, ale byl polamany, porad se tocil a nakladel div do nas nenarazel - ale byli jsme vdecni aspon za to :wink:

Jinak jidlo bylo vynikajici, dali jsme si sice jen smazak (mela jsem chut na neco nezdraveho) se stouchanyma bramborama s cibulkou a slaninkou a MNAAAM!
Fakt dobrota!
23. čer 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti paralen muzes.. a jak rika Marta, telo uz nevi co jsou to leky, tak to zabere rychle :sunglasses:
23. čer 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, 39 - to už je zájezdový autobus.... :grinning: :grinning: dobrá jízda
23. čer 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No už se nemůžu dočkat až zabere. Jinak to tu zabalím a jdu se lehnout domů.
23. čer 2009 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katu :slight_smile: Tak jste si dali smažák a ještě jste se osmahli :grinning: :wink:
23. čer 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mně už je zase šoufl,poslední dobou ty dopoledne stojí za prd :unamused: Za chvilku má přijít moje vyvdaná 26 letá neteř,tak pádím.papa
23. čer 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny co mas z toho, me se posledni dobou stava, ze se citim jako na zacatku tehu - je mi zle od zaludku, navaluje se mi z urciteho jidla, kdyz ho citim... no parada! :rolling_eyes:
23. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, at je ti brzy zase lip...
Iny, prijemnou navstevu preju..

A ja se jdu nachystat, valim na kontrolu k Dr. s dutinama a potom do mesta. Vubec se mi ale nechce z domu :frowning2:
23. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy díky. Snad bude.

Jsem si vzpomněla, že má volat v jedenáct na výsledky trojitého testu. Snad bude všechno OK.
23. čer 2009 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ty mas zas chycene dutiny???
23. čer 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď jsem volala na ty výsledky. Máme to v normě. Tak to asi znamená, že je to v pořádku......
23. čer 2009 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melo by, Peti.. To je dobre...:slight_smile:
23. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsme ráda.
Hlásím, že paralen začíná pomaličku působit.
23. čer 2009 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti gratuluju k výsledkům a taky k zabírajícímu paralenu :grinning: :wink:
23. čer 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti díky. Hned je to lepší. A to dneska máme ještě večer návštěvu, tak snad budu OK.
23. čer 2009 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, taky se přidávám s gratulací k testům :slight_smile:
23. čer 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ty jsou taky hezke, ale v cem je jiny oproti tomu "memu" krom trojnasobne ceny??? :confused:
23. čer 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni jj, mam opet dutiny... docela na to ted trpim.. jen prochladnu a uz nedycham :frowning2:
Po sestinedeli mam prijit na stery, UTZ atd...
23. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti gratuluji k vysledkum!

Pripomela jsi mi, ze mam volat do porodnice ohledne kurzu.. preci jen se nam ten cas uz krati a ja necvicim, nedycham :grinning: nic nedelam :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni podle obrazku se mi zda, ze ten fleeze bude trosku jiny (hustota, vyska a tak), ale jinak je to urcite kvuli barevnosti, preci jen ten vyber v barvach je dost rozdilny. No a taky se plati znacka, ale to bych spojila s tim velkym vyberem barevnosti)
23. čer 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak a uz jsu objednana na predporodni kurz POROD a KOJENI... i s manzelem :slight_smile: Urcite bude rad :sweat_smile: :sweat_smile: :sunglasses:
23. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, Katy, určitě bude rád :sweat_smile: , ten můj už se taky hróózně těší, až se mnou bude muset jít... :grinning: :grinning: , pořád se ptá, kdy to bude :grinning:
23. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem byla teďka na poště. Přišla mi ta kombinézka co jsme objednávala z mimibazaru. Vypadá lepší než na obrázku, tak jsem spokojena.... :grinning:
23. čer 2009 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, pamatujes na Koubice (Jakub Houska) z Decina?
Tak Ilonce rano praskla voda a budou rodit! Marecek bude na svete coby dup - snad to bude coby dup :wink:
23. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy jak často budeš chodit na kurz? Já jsem se dívala na porodnici Břeclav a tam mají předporodní kurzy jen jednou za měsíc každé první úterý, tak nevím jestli tam mám už jít nebo ještě počkat.
23. čer 2009 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, oni si me objednali.... a sice na 3.8. (porod) a 10.8. (kojeni) - je to jednorazovy kurz. A pri tom prvnim - porod- je i prohlidka porodnich salu a tak, a tam pujde se mnou i Ferio.. na to kojeni uz ne, to zvladnu sama :slight_smile:
23. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ani nevim, ze by Kouba mel mit nejakou Ilonku a uz vubec nevim, ze by mela byt ta dotycna Ilonka tehotna...
Mas zpravy z prvni ruky?
23. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, tak jsem se sama vyfotila... teda ale oblikat se do plavek v tomto hnusnem pocasi nic moc! S pomoci stativu jsem zvladla foto moji "malickosti" a uz je to i upravene v albicku.
23. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek