Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
zdenallicka
24. čer 2009
Aha, tak uz vidim.. Jsou tak svetle, ze jsem je prehlidla... 🙂
macinek
24. čer 2009
cervenec
24. čer 2009
Ahoj Zdeni, popisky tam jsou 😉Dole pod fotkou,to třetí je prádelna ve sklepě 😉 Zabradlí bude a ještě schody,je to vysoko 😉 A děkuji za pochvalu 😉 Ta horní koupelna je ve skutečnosti hezčí,ten foťák ji nějak sežral 😃
cervenec
24. čer 2009
Tak pozdě 😃
macinek
24. čer 2009
Inko jj naše koupelna taky vypadá ve skutečnosti líp než na fotkách 😉
cervenec
24. čer 2009
Ale zase na fotkách není vidět prach 😃
anag
24. čer 2009
Iny perfektní..... x-) x-)

Já bych chtěla taky takový baráček .... 😞
cervenec
24. čer 2009
Peti, však taky budete mít,ale já už bych do toho nikdy nešla.A doufám,že nebudu muset 😉 Jsem ráda,že to nejhorší je za náma :-p
majka147
24. čer 2009
Iny krásné to máte... 🙂
ten výhled je bomba, to by mě bavilo...

Peti, přidávám se k tobě, taky chci svůj baráček.... 😢
zdenallicka
24. čer 2009
A ja chcu drevenicu v Beskydech a k tomu ovce a kozy a dve zdrava decka a milujiciiho chlapa... x-)
anag
24. čer 2009
Já vím, že budeme mít taky, ale zajímo by mě kdy. Zase neschválilo zastupitelstvo územní plán, tak musíme čekat.

Zdeni .... 😃
majka147
24. čer 2009
No jo, každá chceme, ale málokterá máme...
Zdeni, tak ale jednu položku si už můžeš odškrtnout - toho milujícího chlapa - toho přeci máš 🙂 a zbytek snad přijde taky.... a snad brzo (aspoň ty děti) 😉
cervenec
24. čer 2009
Zdeni 😃 Ahoj Marti 🙂
cervenec
24. čer 2009
Holky dívejte co jsem našla, líbí se mi to víc než ten fusak do autosedačky 😉 http://www.anicka.cz/shop/showGoodDetails.php?g...
majka147
24. čer 2009
Iny, to je docela pěkný... taky na tu Aničku chodím, líbí se mi tam ty fleecové deky... 😎
katunka82autor
24. čer 2009
Ahojky holky.... tak jsu z5 z Brna a mam vysledky z cukrovky! Ta glukoza byla tedy pekny hnus a jeste pekne hnusne bylo, kdyz mi dvakrat brala krev se stejne zily! Kdyz na me sla po treti , tak jsem ji dala druhou ruku uz 😉

A testy dopadly dobre, vsechno je v poradku - az se sama divim 😃 Takze huraaaa... ze by na veceru byly kolinka s kakaem 😃
katunka82autor
24. čer 2009
Iny nadherny baracek mate! Fakt uzasneeeee!
Muzu se nastehovat? 😉
zdenallicka
24. čer 2009
Jo, chlapa mam.. A dve kozy koneckoncu taky...😃
katunka82autor
24. čer 2009
Iny fusak dobry, ale tam ten je lepsi v tom, ze prcka v tom neses uz s domu... a libovolne s nim manipulujes... toto je jakoby soucasti autosedacky a prcka do toho vkladas...
cervenec
24. čer 2009
Ahoj Katu 🙂 Pro mě byl nejhorší na testech ten hlad 😃 A krev mi braĺi jen´2x,ale taky ze stejnýho místa a to bylo trochu maso 😃
majka147
24. čer 2009
Zdeni 😃 😃

Katu, gratuluju k výsledkům 🙂
katunka82autor
24. čer 2009
Me brali krev hned po prichodu, potom jsem pila tu dobrotu a po hodine zase odber a po dalsi hodine dalsi odber..
Ted mam rukay jako nejaka fetacka rozpichane 😃
katunka82autor
24. čer 2009
Marti dekujiiiii
cervenec
24. čer 2009
Díky Katu, domluveno,takže do září tam můžete být,jediná podmínka je ,že nám to tam doděláte 😃
cervenec
24. čer 2009
Mně ji brali před a pak až po dvou hodinách 😉
katunka82autor
24. čer 2009
Jo a na obilnaku meli nejakou vystavu/prezentaci deti, ktere se narodili ve 24tt a pozdeji, jak z nich vyrostli krasne a zdrave deti... bylo to prijemne videt, jak dalece je dnesni medicina, ze jsme uz tak trochu za vodou a kdyby nahodou neco, ze sanci na "normalni" zivot je dost vysoka, nekde kolem 90%
majka147
24. čer 2009
Tak mně taky brala dvakrát ze stejného místa, ale dobrý... tohleto mi nevadí 😉
zdenallicka
24. čer 2009
Katy, tak fajn..🙂
katunka82autor
24. čer 2009
V pohode, to by slo... jsu obratna jako lanka, vsechno zvladnu, dodelam, pridelam... 😃

Fyzicka zadna, obejdu jeden blok domu v Brne a funim jak lokomotiva 😃
katunka82autor
24. čer 2009
Marti me taky nevadi brani krve... jenze podruhe ze stejneho mista... uz kdyz to napichla, tak to bolelo, krev netekla, tak s tou jehlou musela pohybat, aby to zacalo...
Jinak mam krasne zily, krev se mi bere skvele... jen ne dvakrat ze stejneho mista 🙂 😉

Začni psát odpověď...

Odešli