• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
NO jo, Katy... U nas se teda netrefili... :unamused:

A od te doby si rikam, jestli je to prirozene... Neni... Deti se nemaji zachranovat za kazdou cenu... Ted me budete kamenovat, ale neznate zakulisi...
24. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy taky grutuluji k testům.
24. čer 2009 ve 14:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám to zákulisí nastiň, Zdeni
24. čer 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No s tím fusakem si myslím,že tam mimčo vrznu a pak ho vrznu i s ním do sedačky(stejný systém jako do kočáru),skusím na to někde mrknout :wink: Já s ním vlastně do zimy chodit nebudu pokud pojedem pryč,tak ho dám do auta v garáži a pak teprve vyjedu ven :wink:
24. čer 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam dve postizene nevlastni sestry, ktere se narodily v sestem mesici...
24. čer 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je mi líto, Zdeni :frowning2: Jenže právo na život má každý tvor....
24. čer 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj spolužák má dva kluky,už dvouletý.Narozený na obilňáku v 6 měsíci, jeden je víceméně ok a druhý ani nechodí a prostě jde to na nich poznat :pensive: Sestřence se narodil malej taky hodně brzo,ale dohnal to po pár letech :wink:
24. čer 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne za kazdou cenu..
24. čer 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je to taky líto.

Já jsem se narodila v sedmém měsící.
24. čer 2009 v 15:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, jedna sice chodi, vidi, ale mentalne je na tom spatne, druha je slepa, telesne i mentalne postizena... Nic ze zivota nema...
24. čer 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, litovat me nemusite.. Ja vim, ze kdybych deset let touzial po diteti a ono se pak narodilo v sestem mesici, taky bych mu asi dala sanci (zduraznuju ASI), ale proste ty deti ze zivota nic nemaji a ani jejich rodice..
24. čer 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, já nelituju tebe, lituju tu situaci, protože je to smutné...
24. čer 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jirkove sestřence se v lednu narodil chlapeček ve 24 týdnu, vážil 630 g, už ho mají doma,má kolem 3 kg,ale jak na tom je to netuším,každopádně to není žádná sranda :unamused: Já budu vděčná za zdravý mimčo,všechno ostatní je
nepodstatný :wink: Včetně baráku,drevenice,koz atd :grinning:
24. čer 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, to si přejeme všechny, aby naše mimčo bylo zdravé... tak ať nám to všem vyjde (a všem myslím všem všude vždycky) :slight_smile:
24. čer 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
... holky, dnes už končím, padla, navíc spěchám, jedem s manžou do Brna, takže zítra pa pa :slight_smile:

A Zdeni, doufám, že nic ve zlém, prostě jsme jen diskutovaly a každá máme nějaký názor... ahoj zítra :slight_smile:
24. čer 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pa Marti :slight_smile:
24. čer 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, v pohode..:slight_smile:
24. čer 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ahoj .... :dizzy_face:
24. čer 2009 v 15:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni reaguji teprve ted, protoze jsem byla ve mesta nakupovat.

Jenze co vim, tak uz u prvniho to bylo od zacatku spatne, probehlo umele oplodneni, dotycna byla ve znacne pokrocilem veku... tech rizik tam bylo fakt hodne! A nechapu, ze sli do druheho!!!!
V techto pripadech bych asi taky uvazovala trochu jinak.

Ja si myslim, ze pokud dojde k otehu prirozenou cestouu, matka je mladsiho veku a do doby predcasneho porodu nehrozilo zžadne riziko, tak to dite ma velkou sanci zit a byt zdrave.

Je to pripad od pripadu a bohuzel pripad one zminene je lehce odouzenihodny a i lekari nad tim meli vic premyslet.

A ja netusila, ze i ta druha holcina je postizena :fearful: Mela jsem za to, ze je v poradku.
24. čer 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni a jeste co vim, tak u te prvni byly spatne predpoklady od sameho zacatku co vykukla na svet. Je to tezke rozhodnuti pro maminu, to verim... sama nevim jak bych se v takove situaci zachovala.
Jak pises, ze zivota nemaji nic ani deti, ani jejich rodice.

je to smutne a nikomu nepreju postizene dite :frowning2:
24. čer 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem pěkně zmokla. Chytla mě po cestě z práce taková bouřka, že jsem přišla domů jako vodník.
24. čer 2009 v 17:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti u nas zatim neprsi, ale je pekne zatazeno... asi to sem teprve prijde :wink:
24. čer 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aspon se nemusis sprchovat uz... mela jsi sprchu po ceste dom :grinning:
24. čer 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy ... :grinning:
24. čer 2009 v 17:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, presne jak pises, souhlasim...
24. čer 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás,já měla dneska návštěvní den, tak jsem se až teď dostala k PC. Iny, domeček je fakt super...jééé jak já se těším, až to tu začneme opravovat a bourat a stavět...akorát mám obavu, že se toho nedočkám a bude to stát hromadu peněz...chjo...ale co nadělám, že??!!
24. čer 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani.... :slight_smile:

Jak Ti je? Co bříško? Ještě bolí?
24. čer 2009 v 19:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti, je mi fajn, ale bříško zlobí, asi mi trošku hnisá jedna jizva, tak jedu zítra za ségrou aby na to doktor mrknul, tak uvidíme, ale naštěstí mě nikde nic nebolí, což je dobrý, protože by to znamenalo, že mi to hnisá i pod tím...takže je možný, že to je jenom na povrchu...no uvidím....
24. čer 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jem ráda,že už je Ti lepší. Snad to tedy teďka bude už všechno v fajn. Zatím se měj. Jdu se natáhnout k telce.
24. čer 2009 v 19:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já předpokládám, že jo, ségra psala, že mi to akorát vydezinfikuje a pokud to nebude hluboko, tak nebudu muset mít ani ATB...tak uvidíme, ale prý je to běžný, měla jsem to sešité jenom jedním stehem a mám tam stroupek, takže je to jako když máš odřený koleno :wink: ale hlavně, že to nebolí jinde...
já jsem se taky natáhla k telce, koukám na Garfielda :wink:
24. čer 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek