• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj holky ... :slight_smile:

Já bych tak dneska splala. Už mě to počasí unavuje. Včera u nás napršelo za dvě hodiny 30mm. Já už chci sluníčko ..... :confounded:
25. čer 2009 v 07:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Peti, včera to byla fakt síla, u nás napršelo za dvě hodiny 44 mm, takže zhruba od šesti večer do rána 54mm :unamused: , když k tomu přidáme, co bylo po celý týden, tak jsme na stovce :rolling_eyes: .
25. čer 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já mám od zítra dovolenou :slight_smile: , takže paráda :slight_smile: , do práce jdu zpátky až 7.7. (hezky nám to vyšlo i se svátkem, takže budem 11 dní doma). No, nevím, jak se mi toho sedmého bude chtít po tak dlouhém volnu...
25. čer 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti ... :slight_smile:
Ty se tedy máš? 11 dní doma. To musí být super. Já zatím ještě vůbec nevím jak si budu letos o prázdninách brát dovolenou. Mám ještě asi 23 dní dovolené, tak bych s tím měla začít něco dělat než odejdu.
Jedete někam?
25. čer 2009 v 07:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Peti, to je na tom to nejlepší :grinning: - v pondělí dojde malíř a budeme malovat.... :grinning: , takže dovolená ryze pracovní.... :sunglasses: .
25. čer 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééé....
Tak to Ti nezávidím. Uklízet po malířovi nesnáším.
Marti od kdy Ti vychází, že půjdeš na mateřskou?
25. čer 2009 v 08:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle mých výpočtů budu mít nástup 13.srpna, to už je za chvílu... :sunglasses:
25. čer 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to už máš za pár. Půješ těch osm nebo šest týdnů před porodem.
Mě to vychází pokud bych šla osm týdnů před porodem, tak na 16.října.
25. čer 2009 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Půjdu šest týdnů před porodem, nemám žádné problémy (zatím - ťuk, ťuk) a nakonec se bude hodit každá koruna.... :wink:
25. čer 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si říkala, že kdybych neměla taky žádné problémy, tak bych vydržela do konce. To bych skončila na konci řijna. No uvidíme jak to bude za pár měsíců vůbec vypadat.
25. čer 2009 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

my jsme teda rádi že prší, nemusíme zalívat :grinning: a hlavně tráník se díky těm vydatným děštům krásně uchytil :dizzy_face:
25. čer 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé ahoj Marti.... :slight_smile:
To Ti věřím, že trávník to potřebuje. Ale já už bych brala, kdyby bylo letní počasí.
25. čer 2009 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,já už bych taky chtěla sluníčko,ach jo.to počasí mě fakt točí!
25. čer 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani :slight_smile:

no tak v Brně zrovna sluníčko svítí :grinning: , teď jsem se dívala na zprávy o povodních, no mazec :confounded:
25. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani ... :slight_smile:
Jani ty jsi mi někdy psala, že na ženské záněty jsou dobřé lactobacily. Můžu je i v těhotenství?

U nás sluníčko nesvítí. Pořád je zamračené. Dívala jsem se na medarda a ukazuje to tam, že večer by mělo zase pršet.... :angry:
25. čer 2009 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti lactobacily můžeš i v těhu :wink:
25. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to jsem ráda. Hned po obědě skočím do lékárny. Zdá se mi totiž, že mám zase nějakou mykózu..... :angry: :angry:
Já se toho snad nezbavím.
25. čer 2009 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se na ně taky opět chystám, dobře upravují zažívání a to Josef teď docela dost potřebuje :unamused:
25. čer 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem je kdysi brala taky na úpravu zažívání a byli fakt super.
25. čer 2009 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsme asi řádně hnuli žlučí jednomu místnímu občanovi :grinning: , obhlíželi jsme trávník a záhony a on šel kolem a obhlížel náš trávník jestli roste nebo ne, když to Josef pokádal tak tam totiž taky očumoval a měl kecy že se ten trávník nemůže chytit, že to neporoste, že je tu nahovno hlína apod, no prý je to takový místní brouk pytlík, všechno zná všechno viděl :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mimo jiné má firmu na osívání trávníků atd, tak tam měl ještě kecy že dobrý trávník ti udělá jenom profi firma :grinning:

Pak měl ještě nějaké kecy ohledně bambusů že to zmrzne atd, že tůje jsou krásné, no tak to jsem radši odešla :grinning:
25. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takové lidi mám taky strašně ráda ..... :confounded:
U nás se taky nacházejí. Člověk je musí brát s rezervou. Jo a co vůbec bambusy?
25. čer 2009 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já mám z takových lidí spíš srandu, přece jenom my než si něco koupíme tak si o tom zjistíme co se dá, takže na řeči typu jedna paní povídala kašlu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bambusy krásně rostou, teď jak mají fakt hodně vody tak začali růst nové výhony :confused: , což jsem teda nečekala, myslela jsem že budou růst až zase na jaře :sweat_smile:
25. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky...

Marti, tak to ty bambusy zalivejte porad, at krasne rostou a panovi pekne sklapne az priste pujde kolem :grinning:
Takove odborniky mam fakt rada! Plnou hubu kecu, chytri jak radia... to fakt muzu! :angry:
:grinning:
25. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prave nam prisel balicek.. tedy ne nam, ale Matyasovi :slight_smile:
Ja tam mam jen tampony do podprdy a on ma nuzticky a lehatko Caracol od Chicca, je fakt krasneeeee! Ve skutecnosti hezci nez na obrazku. Uz ho vidim jak tam lezi a rve jak tarzan :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak dnes jsem se dala na uklid, peru, susim, nadobi mam umyte a uklizene v kuchyni, dve kvitka presazene, male koberce vytrepane... a jdu pokracovat dal.
Jo a jeste jsem udelal poradek v koupelne v mych dvou "kastlickach" s malovatkama... potrebovalo to protridit trosku uz :slight_smile:

Dnes jsu nejaka vykonna... zitra me ceka cely den uprava psu, protoze v sobotu frcime do Brna na vystavu. Posledni vystava do porodu, huraaaaa! Nevim jak bych pozdeji zvladla behat se psama v kruhu :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy ... :slight_smile:

To si je upravuješ sama nebo s nimi někam chodíš?
25. čer 2009 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Do ted jsme s nima jezdili za Bratislavu na strihani, ale tentokrat si je striham sama :grinning: Uvidime co z toho bude.. ale myslim, ze to dopadne dobre... mximalne zajedu strojkem nekam vic nez se ma, to za par mesicu doroste :grinning:
25. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Potom nám je musíš vyfotit, ať vím ja se Ti to podařilo..... :wink:
25. čer 2009 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kde jste .... :confused: :confused:
25. čer 2009 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, tady :sunglasses:
ale jen na skok, mám ještě práci, kterou musím dodělat než odejdu na dovolenou...
25. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek