• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Aha ..... :slight_smile:
Já jen, že je tady takový klid dneska. Nikdo nikde .... :confused:
25. čer 2009 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, holky, já se loučím, ještě musím něco dodělat a pak už razím vstříc dovolené :sweat_smile: (i když pracovní, ale aspoň nebudu muset ráno vstávat v pět).
Tak pa pa :slight_smile:

Jo, představte si, odvezli mi gynekologa do nemocnice, tak doufám, že to není nic vážného a v pořádku a brzo se vrátí zpátky. 9.července mám jít na kontrolu, ale nevím nevím, jestli to bude pravda... aby mě nehnali někam jinam...
25. čer 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se teď dívala na nějaké videa z povodní a teda fakt mazec, prý je to ještě horší než ty v 97 na moravě :confounded:
25. čer 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti fakt....
Se musím na to taky podívat.

Katy mrkla jsem na Tvoje albíčko. To lehátko vypadá suprově.
25. čer 2009 v 15:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky už je 10 mrtvých :pensive: a to má pršet až do soboty :confounded:

Tyhle povodně jsou první od kterých jsem dál, v 97 to řádilo kolem Bruntálu a když byly v Praze tak jsem tam bydlela, naštěstí teda na kopci, ale i tak to byl mazec, hlavně s dopravou :unamused:
25. čer 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem v tom 97 byla zrovna na dovolené v kempu v Rožnově pod Radohoštěm. Musím říct, že to nebyla žádná sranda. Byl i zákaz vycházení z kempu.

U nás už zase hřmí a je šílené dusno.
25. čer 2009 v 15:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky představte si, že v sobotu jedu s manželem do Břeclavi do kostela. On tam bude spívat a hrát na varhany s chrámovým sborem a já mám otáčet noty. Katastrofa. Já která poznám jenom houslový klíč ..... :grinning: :grinning:
Už jsem to absolvovala jednou. Řekl mi, že když budu mít otočit, že kívne. No jo, ale on se u toho hraní tak pohupoval, že jsem měla pocit, že kíve pořad...... :grinning: :grinning:
To jsem zvědavá jak to dopadne tentokrát.
25. čer 2009 v 15:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak byly povodně v Praze tak jsme se zrovna vraceli busem z Londýna a pomalu jsme se nemohli dostat do Prahy, všechno bylo pozavírané, florenc byl pod vodou, takže nás vysadili na malostranské a jeli jsme posledním metrem co jelo. Hlavně byl mazec jak se už po cestě v autobuse začali objevovat zvěsti o tom že půlka republiky je pod vodou apod i když to nebyla pravda
25. čer 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás tak škaredě hřmí. Bojím, bojím .... :confused: :confused:

No nic. Musím jít nachystat večeri. Tak se zatím mějte.... :dizzy_face:
25. čer 2009 v 15:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes jsem byla s neteří na nákupech , v sobotu děláme společnou oslavu,tak jsme jeli vykoupit tesco :grinning: Ivča byla teda chudák,všechno odtahala sama :sweat_smile: Katu jaký je to pocit,když tvrdne břicho?Mě poslední dva dny nějak zlobí :frowning2: Ale mám pocit,že mi tvrdne jen uplně dole v podbřišku. I beru magnezko,ale je to asi slabý.V pondělí jdu k dr,tak mu to musím říct.
25. čer 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny co slavíte? Ty budeš mít narozeniny?
25. čer 2009 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky zrovna koukám, na ty povodně...to je hrůza, Martin říkal, že máme být rádi,že bydlíme na kopci a že nám snad nikdy nic nehrozí, tchýně to mají horší, ne že by jim hrozila nějaká povodeň, ale když na jaře taje sníh, tak jim voda z polí skončí ve sklepě, tak se letos dělala nějaká opatření, protože loni to byl docela mazec...

Iny...taky jsem zvědavá...ty máš narozky??
25. čer 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny, kdyz mi tvrdne bricho, tak je na dotek fakt jako kamen a dost to boli, dole kolem podbrisku.. lepsi je nehybat se a pekne to prodychat a prejde to za chvilku...
Urcite o tom rekni svemu Dr.

U me je to na dennim poradku, mam drazdivou delohu, takze musim byt opatrna, ale kdyby to zacalo byt nejak pravidelne, tak musim okamzite do nemocnice.
25. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky doctu vas pozdeji :wink:
25. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile: :slight_smile:
26. čer 2009 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

tak konečně pátek :dizzy_face: , zítra bude velký úklid, minulý týden jsem moc neuklízela a příští neděli máme u nás párty, takže ať nás návštěva nepomluví :grinning:
26. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti .... :slight_smile:
Já jsem se dala do velkého úklidu v prácí. Mám na starosti i archiv, tak od rána uklízím a hlavně ukoluji všechny kolem, protože se nechci s ničím těžkým tahat. No nic jdu pokračovat.
Pořád se jistím, že kdybych musela odejít ze dne na den ať mě nikdo nepomluví.
26. čer 2009 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě musím začít vymýšlet co budeme příští neděli na té párty servírovat :grinning: , naštěstí tvrdého alkoholu a vína je doma dost, koupí se jenom pivo a nějaké nealko, k jídlu asi naložíme hromadu masa na gril, jeden kamarád si poručil moji gulášovku, takže navařím velký hrnec :grinning: a dál nevím
26. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem tu dnes první den tak vás tu všechny zdravím :slight_smile:
26. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj..:grinning:

Jsem se kdysi zaregistrovala na Facebook a doted jsem ho nepochopila... :confused: :rolling_eyes:
26. čer 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ... :slight_smile:
Tak z nejhoršího úklid udělán.
26. čer 2009 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já tam jsem taky, ale upřímně ho skoro vůbec nepoužívám :unamused:
26. čer 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miracle, napis neco o sobe..:slight_smile:
26. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miracle jsem se dívala, že máme podobný termín porodu. Mě má gynekoložka vypočítala termín porodu na 7.12.
26. čer 2009 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni uz driv??? Vcera, ne :wink:
Pise to u tebe, ze jsi nove zaregistrovana na facebooku a jak jsi pokrocila v jeho uzivani...
26. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jsu na FB kazdy den... spojuje me to s kamaradama, kteri jsou po celem svete, tak aspon vim jak se maji, co je u nich noveho a tak.. :wink: Pro me je to super vec!
26. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miracle ahoooj, vitam te tady!

Jeee ja vas holky zapomela pozdravit, tak AHOOOOOOOJ!
26. čer 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Za hodinu prijede PPL-ka a priveze nam dalsi balicek, dve deky a rychlozavinovacku, tak jsu na to moooc zvedava!
26. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeee Peti, fakt nebudes sama v prosinci, Miracle ma podobny TP.
No vidis, nebudes v tom sama :grinning:
26. čer 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek