Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
anag
25. čer 2009
Aha ..... 🙂
Já jen, že je tady takový klid dneska. Nikdo nikde .... =-)
majka147
25. čer 2009
No nic, holky, já se loučím, ještě musím něco dodělat a pak už razím vstříc dovolené :-N (i když pracovní, ale aspoň nebudu muset ráno vstávat v pět).
Tak pa pa 🙂

Jo, představte si, odvezli mi gynekologa do nemocnice, tak doufám, že to není nic vážného a v pořádku a brzo se vrátí zpátky. 9.července mám jít na kontrolu, ale nevím nevím, jestli to bude pravda... aby mě nehnali někam jinam...
macinek
25. čer 2009
Jsem se teď dívala na nějaké videa z povodní a teda fakt mazec, prý je to ještě horší než ty v 97 na moravě :-S
krista
25. čer 2009
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
anag
25. čer 2009
Marti fakt....
Se musím na to taky podívat.

Katy mrkla jsem na Tvoje albíčko. To lehátko vypadá suprově.
macinek
25. čer 2009
Taky už je 10 mrtvých |-| a to má pršet až do soboty :-S

Tyhle povodně jsou první od kterých jsem dál, v 97 to řádilo kolem Bruntálu a když byly v Praze tak jsem tam bydlela, naštěstí teda na kopci, ale i tak to byl mazec, hlavně s dopravou :-|
anag
25. čer 2009
Já jsem v tom 97 byla zrovna na dovolené v kempu v Rožnově pod Radohoštěm. Musím říct, že to nebyla žádná sranda. Byl i zákaz vycházení z kempu.

U nás už zase hřmí a je šílené dusno.
anag
25. čer 2009
Holky představte si, že v sobotu jedu s manželem do Břeclavi do kostela. On tam bude spívat a hrát na varhany s chrámovým sborem a já mám otáčet noty. Katastrofa. Já která poznám jenom houslový klíč ..... 😃 😃
Už jsem to absolvovala jednou. Řekl mi, že když budu mít otočit, že kívne. No jo, ale on se u toho hraní tak pohupoval, že jsem měla pocit, že kíve pořad...... 😃 😃
To jsem zvědavá jak to dopadne tentokrát.
macinek
25. čer 2009
Jak byly povodně v Praze tak jsme se zrovna vraceli busem z Londýna a pomalu jsme se nemohli dostat do Prahy, všechno bylo pozavírané, florenc byl pod vodou, takže nás vysadili na malostranské a jeli jsme posledním metrem co jelo. Hlavně byl mazec jak se už po cestě v autobuse začali objevovat zvěsti o tom že půlka republiky je pod vodou apod i když to nebyla pravda
anag
25. čer 2009
U nás tak škaredě hřmí. Bojím, bojím .... =-) =-)

No nic. Musím jít nachystat večeri. Tak se zatím mějte.... x-)
cervenec
25. čer 2009
Ahoj holky, dnes jsem byla s neteří na nákupech , v sobotu děláme společnou oslavu,tak jsme jeli vykoupit tesco 😃 Ivča byla teda chudák,všechno odtahala sama :-N Katu jaký je to pocit,když tvrdne břicho?Mě poslední dva dny nějak zlobí 😞 Ale mám pocit,že mi tvrdne jen uplně dole v podbřišku. I beru magnezko,ale je to asi slabý.V pondělí jdu k dr,tak mu to musím říct.
anag
25. čer 2009
Iny co slavíte? Ty budeš mít narozeniny?
janca.k
25. čer 2009
Taky zrovna koukám, na ty povodně...to je hrůza, Martin říkal, že máme být rádi,že bydlíme na kopci a že nám snad nikdy nic nehrozí, tchýně to mají horší, ne že by jim hrozila nějaká povodeň, ale když na jaře taje sníh, tak jim voda z polí skončí ve sklepě, tak se letos dělala nějaká opatření, protože loni to byl docela mazec...

Iny...taky jsem zvědavá...ty máš narozky??
katunka82autor
25. čer 2009
Iny, kdyz mi tvrdne bricho, tak je na dotek fakt jako kamen a dost to boli, dole kolem podbrisku.. lepsi je nehybat se a pekne to prodychat a prejde to za chvilku...
Urcite o tom rekni svemu Dr.

U me je to na dennim poradku, mam drazdivou delohu, takze musim byt opatrna, ale kdyby to zacalo byt nejak pravidelne, tak musim okamzite do nemocnice.
katunka82autor
25. čer 2009
Holky doctu vas pozdeji 😉
anag
26. čer 2009
Ahoj holky ... 🙂 🙂
macinek
26. čer 2009
Dobré ráno ženy 🙂

tak konečně pátek x-) , zítra bude velký úklid, minulý týden jsem moc neuklízela a příští neděli máme u nás párty, takže ať nás návštěva nepomluví 😃
anag
26. čer 2009
Ahoj Marti .... 🙂
Já jsem se dala do velkého úklidu v prácí. Mám na starosti i archiv, tak od rána uklízím a hlavně ukoluji všechny kolem, protože se nechci s ničím těžkým tahat. No nic jdu pokračovat.
Pořád se jistím, že kdybych musela odejít ze dne na den ať mě nikdo nepomluví.
macinek
26. čer 2009
Ještě musím začít vymýšlet co budeme příští neděli na té párty servírovat 😃 , naštěstí tvrdého alkoholu a vína je doma dost, koupí se jenom pivo a nějaké nealko, k jídlu asi naložíme hromadu masa na gril, jeden kamarád si poručil moji gulášovku, takže navařím velký hrnec 😃 a dál nevím
miracle.22
26. čer 2009
Ahojky holky, tak jsem tu dnes první den tak vás tu všechny zdravím 🙂
zdenallicka
26. čer 2009
AHoj..😃

Jsem se kdysi zaregistrovala na Facebook a doted jsem ho nepochopila... =-) 8-(
anag
26. čer 2009
Ahoj ... 🙂
Tak z nejhoršího úklid udělán.
miracle.22
26. čer 2009
No já tam jsem taky, ale upřímně ho skoro vůbec nepoužívám :-|
zdenallicka
26. čer 2009
Miracle, napis neco o sobe..🙂
anag
26. čer 2009
Miracle jsem se dívala, že máme podobný termín porodu. Mě má gynekoložka vypočítala termín porodu na 7.12.
katunka82autor
26. čer 2009
Zdeni uz driv??? Vcera, ne 😉
Pise to u tebe, ze jsi nove zaregistrovana na facebooku a jak jsi pokrocila v jeho uzivani...
katunka82autor
26. čer 2009
Ja jsu na FB kazdy den... spojuje me to s kamaradama, kteri jsou po celem svete, tak aspon vim jak se maji, co je u nich noveho a tak.. 😉 Pro me je to super vec!
katunka82autor
26. čer 2009
Miracle ahoooj, vitam te tady!

Jeee ja vas holky zapomela pozdravit, tak AHOOOOOOOJ!
katunka82autor
26. čer 2009
Za hodinu prijede PPL-ka a priveze nam dalsi balicek, dve deky a rychlozavinovacku, tak jsu na to moooc zvedava!
katunka82autor
26. čer 2009
Jeee Peti, fakt nebudes sama v prosinci, Miracle ma podobny TP.
No vidis, nebudes v tom sama 😃

Začni psát odpověď...

Odešli