Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
zdenallicka
26. čer 2009
Katy, zaregistrovana jsem dyl.. Asi mesic... 🙂
zdenallicka
26. čer 2009
Akorat nevim, jak zjistim, kdy jsem se registrovala... Ale je to mozna i dyl nez mesic.. Vcera jsem se po tom mesici prihlasila... 🙂
zdenallicka
26. čer 2009
Tak uz to vim.. 8.4.2009.. Jsem nasla mail..😃
katunka82autor
26. čer 2009
Uz jsu tady... musela jsem jit preparkovat auto, protoze zrovna tam kde jsem stala nacarali na zem misto pro invalidy! To je nespravedliveeee! A ja tam zrovna stala 😞
katunka82autor
26. čer 2009
Zdeni vidis jaka jsi sikula, nasla jsi to 😉

Jo vis, ze Klara cekaji druheho kluka?
Tento rok je zaklety pro ty co cekaji druhe dite... nikdy to neni do paru, ale to co uz doma maji.
zdenallicka
26. čer 2009
Pockej, oni nacarali cary, kdyz tam stalo auto?
zdenallicka
26. čer 2009
VIm, ze je Klara tehotna.. Delala na oddeleni s Martovou segrou.. Ale o klukovi nevim.. Tak to bude Samuel...😃
katunka82autor
26. čer 2009
Neee.. ja si musela preparkovat a potom zacali kouzlit cary 🙂

No tak cekaji druheho kluka, uz je to tak 😉 Urcite chtela holcicku Klara.. a i babca Marcelka, radeji by vnucka nez tretiho vnuka 🙂
zdenallicka
26. čer 2009
Jj, Klara si prala Isabellu..🙂 Tak to bude Samik... POtkalas ji?
katunka82autor
26. čer 2009
Je ja jsem to napsala spatne... z toho by kazdy pochopil ze zacali carat, kdyz jsem tam stala 😉
Nejak mi vynechava mozecek dnes, to bude tim, ze jsem vstavala v 7:05 !!!!!!!!!!!! 😞
katunka82autor
26. čer 2009
Ne ne, nepotkala. Psala mi uz driv sms, ale jeste jsem se nejak nedostala k odpovedi 😉 Ja jsu strasna s tim odpovidanim na mejly, smsky a tak... :-N
Jo a taky jsou uz pry zpet v Kyjove nastehovani...
zdenallicka
26. čer 2009
Fakt? Boze, u nich se to taky meni kazdym dnem..😃
katunka82autor
26. čer 2009
Tak prave dosla rychlozavinovacka + 2 deky. Deky jsou uzasne, heboucke...proste bomba! A Zavinovajda je taky skvela, ma vydelavaci vyztuz, coz jsem ani necekala!
Jsu mooooc spokojena!

Prdim na litani a shaneni veci po obchodech. Neni nic lepsiho nez to objednavat pres net.. 2 ze 3 zasilek co jsem objednala toto pondeli/utery uz mame doma... hlavne na netu nema clovek omezeny vyber jako v obchode 😉
anag
26. čer 2009
Katy moje řeč. Taky strašně ráda nakupuji přes net.
anag
26. čer 2009
Věci pro miminko řeším zatím jenom přes internet.
zdenallicka
26. čer 2009
Na miminka doporucuju vlnene oblecky - jsou termoregulacni.. V lete chladi, v zime hreji..🙂 Jsou drazsi, ale vydrzi dlouho.. A nemusi se tak casto prat... 🙂

http://www.branakdetem.cz/brana-k-detem/vlnene-...
katunka82autor
26. čer 2009
Zdeni, kdyz me se ty vecicky taaaak nelibi.. :-N Je to styl oblekani jako za nas..
Obleceni nastesti resit nemusim, toho mame habakuk! Ja si myslim, kdyz bude poradna 100% bavlna, tak bude taky dobre 😉
katunka82autor
26. čer 2009
Peti tak tak 😉 Jsme na tom stejne, internet vede 😉
Navic mi to prijde v tech obchodech drazsi kolikrat nez na netu.
katunka82autor
26. čer 2009
No nic holky.. je muj cas a postel volaaaaa... poslet nechce byt sama, tak musim jit spat 😃 😃 😃
zdenallicka
26. čer 2009
Taky bych sla, ael nemuzu - jedu za Martasem do UH na nakup...🙂
anag
26. čer 2009
Já si ještě vždycky říkám, že je to pohodlnější. Nesnáším nakupování kde je moc lidí a k tomu ještě když mám manžela, tak to nekoupím už vůbec nic.
anag
26. čer 2009
Zdeni některé věcičky jsou tam pěkné, ale některé mi taky připadají, jako za nás.
anag
26. čer 2009
Kde se nám zatoulala Marťa....??????? =-)
katunka82autor
26. čer 2009
Ty jsou zrvona pekne, na ty jsem se taky divala... ale i ta cena! To je strasne!!!!!!

Navic takove male dite tech bodynek potrebuje desitky.. navic po prikrmech muzou zustavat flicky, kdyz je nezachyti bryndak... to radeji bodynka ze 100% bavlny, 5ks za 270,- 😉
zdenallicka
26. čer 2009
Peti, tam jde hlavne o tu funkcnost.. Ale ja si taky asi nic nekoupim - je to na me dost drahe.. 🙂
anag
26. čer 2009
No drahé je to pěkně. Já jsem teďka nakupovala body za 40,00 Kč..... 😃 😃
katunka82autor
26. čer 2009
Jestli do toho jednou Zdenci pujdes, tak ti fandim... 😉 hlavne, aby jsi to financne utahla potom

😉
katunka82autor
26. čer 2009
Aby mel Mates 2 pekne balvnene bodynka a chodil v nich ctvrt roku porad dokola, by byl jak socka chudacek 😃 Ted to prehanim, ale tak me to napadlo 😉
katunka82autor
26. čer 2009
Holky zatim pa paaa... supnu Rennie a jdu spat 😉

Začni psát odpověď...

Odešli