• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jestli jednou pujdu do vlneneho obleceni, tak jedine z druhe ruky..:slight_smile:
Obleceni mam na mimi taky dost, jak socka chodit/nosit se nebude.. Jen sjem chtela doporucit to, co je fajn...:slight_smile:
26. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si teďka hodně objednávala i na wwww.brumla.cz
Je to sice anglický second hand, ale mají tam pěkné věci. Čekám každým dnem balíček. Ségra už z tama taky objednávala a je moc spokojená.
26. čer 2009 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy mě taky pálí dneska šíleně žáha......
26. čer 2009 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni to neni spatne z druhe ruky, to se potom vyplati, ale kupovat nove, to ne ne..

Peti kdyby me palila tak casto jako tebe.. u me je to nekolikrat denne, kazdy den v tydnu... poraaad, je to strasne :frowning2: a bude hur!!!! :angry:
26. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy já vím co je pálit žáha. Teď co jsem těhotná už to neni tak hrozné, ale mívala jsem velké problémy s překyselením žaludku, tak jsem si vytrpěla svoje. Teď jen doufám, že se mi to teďka v těhotenství zase nevrátí.
26. čer 2009 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já to už dneska balím. Musím skočit nakoupit a potom hurá domů. Potom na vás zase mrknu ..... :wink:
26. čer 2009 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jo jo zase budu o rok starší,ale až příští středu :grinning: Zatím si užívám mládí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes je břuch víceméně ok,jen ráno v posteli mi ztvrdlo,bylo jak šiša :grinning: Za chvilku razím s Vaneskou na opožděný dětský den,tak se sebou musím něco udělat.A taky jsem upekla korpus na řez a mám ho nějak nízkej,tak ho snad nebudu muset dělat podruhé :unamused: A jinak jsem dnes koupila první balík plinek, vlhčený ubrousky od nivei,další vložky do podrdy a přebalovací podložky,mají akci v Tetě,tak jsem vyrazila na nákup:wink: Holky můžete mi osvětlit proč jedny plinky stojí 200 a druhý 400, od stejné značky?Jsem z toho celá šest pět :confounded: Nic mažu se do něčeho navlíct a pádím.Krásný víkend přeju.Papa :slight_smile:
26. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:
Hrůza sobota ráno a já nemůžu spát a to jsem se těšila, že budu lenošit. Do albíčka jsem dala tu naši skříňku pro miminko. Je uplně jednoduchá. Včera mě ještě napadlo jak využit těch prázdných poliček, tak jsem objednala z quelle dekorativní košíky. Do těch se dají dát taky oblečky nebo potřebné věci pro mimčo....
27. čer 2009 v 07:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno berušky,
tak já měla včera super den, večer bouřka jako prase, pak někdě uhodil blesk a dvě hodiny nám nešla elektrika, fakt skvělý večer...nakonec se asi kolem půl desáté rozhodli, že tmy bylo dost, tak to zapnuli...super, ani jsem nestihla zapálit svíčky... :grinning:
Peti skříňka vypadá pěkně...
27. čer 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdo nikde ..... :confused: :confused:
27. čer 2009 ve 14:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, tak jaky jste meli vikend?
My super.. v sobotu jsme byli v Brne na vystave psu, kde Abbas vyhral a ziskal titul, Shady se umistila taky dobre na to, ze bude mit teprve rok. I mamci Iwy vyhrala a ziskala titul. Odpoledne jsme byli na Novakovi posedet, kde bylo detske odpoledne plen soutezi, her a zabavy. Tak jsem si dala nealko pivko a topinku, mnaaam.

Nedele byla klidna, cely den jsem byla doma, krome ranniho nakupu v Lidlu :wink: Nejradeji chodim nakupovat pred varenim, rozhoduju se v obchode co budu varit :slight_smile: nerada planuju.. zvlast kdyz me nic nenapada a moje draha polovicka mi neporadi :wink:
28. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda, tady je ale pekne mrtvo pres cely vikend! Jsu zvedava na vase vikendove zazitky, ze jste nemeli ani casik sem zaskocit a neco napsat :wink:

:sweat_smile:
28. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:

Tak já žádné extra víkendové zážitky nemám. Taková klasika. Jen v sobotu jsme byli dopoledne v Břeclavi, ale jinak jsem uklízela, vařila, žehlila atd....
29. čer 2009 v 07:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

my jsme o víkendu odpočívali, trochu nakupovali a taky uklízeli

Dneska jdeme mezi 1 a 2 na kontrolu znamínek, bojím bojím :confounded: a pak se musím ještě stavit v bance pro novou kartu, jelikož mi zítra končí platnost
29. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Anag: no už jsem si myslela,že jsem tu jediná co rodí v prosinci :slight_smile: Ještě jsem koukala na brńandy a tam je taky jedna :wink:
29. čer 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti a Miracle.... :slight_smile:
Marti já bych měla taky asi strach. Neboj bude to v pohodě.

Miracle jsem se dívala, že už víš co budete mít. Já jdu zítra na kotrolu na gyndu, tak si to nechám možná taky říct.
29. čer 2009 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já jsem starý posera co se týká doktorů :grinning: , už teď se třepu jak drahý pes :grinning: , no stejně říkal že to prohlídne pokud by se mu něco hodně nepozdávalo tak to rovnou fikne, jinak až na podzim

Ahoj Miracle :wink:
29. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu zase zítra na gyndu, tak doufám, že bude taky všechno v pořádku.

Taky uvažuji o tom, že bych si měla pomalu začít vybírat dovču. Zjistila jsem, že má ještě 23 dni.
29. čer 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme v sobotu koukali na nabídku dovolených a přemýšlíme kam vyrazíme, padly návrhy jako Kuba, Egypt, Ibiza, Kanáry, Řecko, no teda jsem fakt zvědavá co nakonec vybereme :grinning:
29. čer 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to my nevíme zatím kam pojedeme. Uvažujeme,že by jsme si zajeli jen někde na prodloužený víkend. Jsme zvyklí podnikat tůry po horách, tak těch se pro letošní rok raději vzdáme a pojedem navštívit nějaké zámky a atd. Něco abych to mohla podnikat i já. Nejhorší je, že se nesmím letos koupat ani na koupališti ani u našich v bazénku. Doktorka mi to nedoporučuje, když trpím pořád nějakými záněty.
29. čer 2009 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to by ses mohla koupat v maďarsku v termálech, teda samo né v těch nejteplejších, ale ta termální voda je na tyhle záněty fakt dobrá, takže by ses tam mohla vykurýrovat :wink:
29. čer 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tak to bych potřebovala. Jen nevím jak bych přežila tu cestu do Maďarska.....
29. čer 2009 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejbližší lázeňské město je 17km od maďarských hranic, kousek za bratislavou
29. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bych zvládnout mohla. Musím to nadhodit manželovi. Nebyla by to špatná dovča.... :wink:
29. čer 2009 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to fakt kousek a jedeš skoro pořád po dálnici :wink:
29. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jak se to tám přesně jmenuje?
29. čer 2009 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to dost krkolomný název :grinning: Mosonmagyaróvár

tady je podrobnější info
http://www.madarsko.cz/zeme-lazni%2C-madarske-lazne/mosonmagyarovar/
29. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mati díky. Mrknu na to.
29. čer 2009 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My si jdeme ve středu konečně nechat udělat pasy, takže pak se uvidí kdy někam vyrazíme, viděla bych to na konec srpna a kam se uvidí taky podle mého stavu, jestli bude jiný nebo ne :grinning:
29. čer 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti třeba už budu jiný ... :wink: :wink:
29. čer 2009 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek