• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
No uvidíme, hlavně se od toho bude vyvíjet výběr místa, kdbych byla těhotná tak do egypta ani na kubu nepojedu, spíš by jsme volili evropu
29. čer 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sestřenka je těhotná v prvním trimestru a měli jet do Chorvatska. A doktorka ji to nakonec zakázala. Že ji to v žádném případě nedoporučuje.
29. čer 2009 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě uvidím podle situace, kdyžtak si uděláme dovču doma anebo pojedeme až později, prostě uvidíme, oba nemáme problém si v práci domluvit dovolenou prakticky ze dne na den, takže pohoda :slight_smile:
29. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fajn .... :wink:

Kde jsou dneska všichni?
29. čer 2009 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo už vím co to bude asi od 14tt:slight_smile:šlo to docela dobře videt :wink: zítra jdu na 3D ultrazvuk tak se těším až ho uvidím v trochu jiných rozměrech :slight_smile:
29. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Já se hlásím po velmi náročném víkendu, v sobotu oslava s Jirkovou rodinou a v neděli s našima, celkem 36 hostů :grinning: Taky jsem žrala jak neuvázaná,dnes sem byla na kontrole a za 2 týdny nahoře 2 kila,ale s tím pohl asi dost ten víkend :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak všechno ok, i čípek a děložní hrdlo,takže se tím tvrdnutím prý nemusím trápit,že je to reakce na kopnutí od prcka :wink: Rovnou jsem sfoukla obvodní dr,takže v pátek ještě razítko od zubařky a je to alles :wink: Peti tak ten předporodní kurz mají v Bv na 2 části,první toho 7.7. a na druhou (prohlídka sálů) si tě individuálně pozvou :wink: A stojí to prý 500,.
29. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dala jsem do alba novou fotku,dnes končím 6 měsíc :wink:
29. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny ... :slight_smile:

Moc Ti to na té fotce sluší. Já se musím taky vyfotit v sobotu budu končit čtvrtý měsíc, tak snad to stihnu do soboty.
Iny pojedeš tam tedy toho 7.7.?
29. čer 2009 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti zatím si myslím,že jo :wink: I auto mám domluvený,takže snad to klapne.
29. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si ještě ohledně toho, když tak napíšeme. Já bych jela taky. Alespoň bych tam nešla potom sama...
29. čer 2009 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
V pondělí dám vědět 100% jestli pojedu :wink: No nic jdu si nabarvit makovicu,zítra jedeme na tu promoci,tak se sebou musím něco provést.Pa :slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny OK. V pondělí si napíšeme.
29. čer 2009 ve 14:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

tý jo spadlo další letadlo, teda začínám se bát :sweat_smile:
30. čer 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko, dobre brusko..:slight_smile: :dizzy_face:

Jinak zdravim...
30. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem na to koukala :frowning2: Mám teď docela obavu vůbec letět na dovču :angry: ....Jinak dobré ranko holky :wink:
30. čer 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:
Tak jsem přišla od doktorky. Všechno máme v pořádku, tak jsem moc ráda. Snad bude všechno v pořádku až do konce.
30. čer 2009 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak to je super :wink:

my jsme zase včera řešili dovolenou a nic jsme nevyřešili :angry: , teda vyřešili, že pokud chceme jet v srpnu na dovolenou tak by jsme měli odsunout snažení až po dovolené nebo na dovolenou :frowning2:
30. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to snažení spojte s dovoĺenou....

Jo a co znaménka?
30. čer 2009 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Znamínka vcelku v pohodě, pan doktor mě dost uklidnil, že nic nevypadá nebezpečně, takže mám pocit že v různých článcích atd lidi dost straší :angry: , jdeme si teda nějaké nechat v září vyřezat, ale spíš ty co nám vadí, já chci vyříznout jedno na zádech sice je malé, ale je lehce vystouplé a je v úrovni zapínání od podprsenky, takže ho mám občas pěkně podrážděné a vadí mi to

No i když to necháme na dovolenou tak zmeškáme dva cykly :angry:
30. čer 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zmeškat dva cykly to je blbé. To by mě taky asi štvalo.

Holky chtěla jsem se zeptat. Je v těhotenství normální mít tlak 90/50. Se mi to zdá být moc nízky...
30. čer 2009 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti to neporadím, já ani nevím jak tlak je normální :grinning:

No s dovolenou uvidíme, tak už jsme dneska zavrhli kubu a dominikánskou republiku protože tam jsou koncem srpna hurikány, takže možná vyhraje ibiza nebo řecko, ale je fakt mazec je řecko výjde přes českou cestovku dráž než kuba přes německou cestovku :rolling_eyes:
30. čer 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky nevím kolik je dobrej tlak, ale sestra mi vždycky řekne, že zase máte nízký tlak. A doktorka se mi dneska ptala jestli se mi netočívá hlava.....
30. čer 2009 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak pořád lepší nízkej tlak než vysokej :wink:

tak rozhodnuto v srpnu jedeme na 8 dní na ibizu :dizzy_face: , tam bych si to asi troufla i jako těhotná :slight_smile:
30. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže snažilkování neodsouváte. To je dobře ....
30. čer 2009 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jeden cyklus asi jo, uvidíme, jsem hlavně ráda že jsme konečně něco vybrali :slight_smile: , je to jenom 2 hodiny letu, žádný problém s nemocema, no už se začínám i těšit :grinning:
30. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tam jsem ještě nidky nebyla a asi ani nebudu. Zatím jsem byla u moře jen dvakrát.... :unamused:
30. čer 2009 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych se klidně spokojila s dovolenou doma, ale muž chce někam vyrazit tak co mi zbývá :grinning: , jsem ráda že chce jet k moři a netahá mě po horách :grinning:
30. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky...

Peti normalni tlak je 120/80.. ja mam porad lehce nizsi, tak 110/70.. Jak rika Marta, lepsi nizsi, nez vysoky! S postupem tehotenstvi tlak bude stoupat :wink:

Marti, tu dovolenou ti zavidim... tak rada bych se ponorila do more a lezela tam cely den, chladila se..
30. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dnes rano jsem sla na nehty, potom jsem ve meste potkala sestru, nasledne tatku... tak jsem trajdala a trajdala az jsem se dostala dom po jedne hodine :slight_smile: Venku je snad 30 stupnu, sileneeee!
Doma mam jen kratasky a natelnik a mam co delat, abych to ufunela... mohlo by trosku zaprset zase :wink:
30. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katu :slight_smile:

no ty mi závidíš dovolenou a já tobě mrňouse v břiše :grinning:

Peti tak si dej kafe to je dobré na zvýšení tlaku a jedna káva denně ti neublíží :wink:
30. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek