• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj Katy..... :slight_smile:

Marti už jsem o tom taky uvažovala. Ale já mám co jsem těhotná šílený odpor ke kávě.
30. čer 2009 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme taky v práci vedro na zdechnutí, doma máme naštěstí příjemně a teda pršet už by nemuselo, včera byla zase brutální bouřka až nám stála voda v bambusech, vypadalo to jak rýžové pole :unamused: , naštěstí se to pak vsáklo
30. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás byla taky bouřka, ale moc nenapršelo. Vedro je i u nás šílený a na bytě bude ještě hůř. Myslím z toho bude zase bouřka.
30. čer 2009 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás pršelo tak půl hoďky z toho tak 15 minut totální slejvák, ale fakt brutální, být venku tak je člověk ve vteřině mokrej, do toho foukalo takže deštník by byl zbytečný :grinning:
30. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už by těch přívalových dešťu mohl být konec.....
Už toho bylo dost.
30. čer 2009 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem byla na houbach a........................

.................maaaam!!!! :wink:

No a k tomu dve zapita klistata, tera mi nema kdo vytahnout... :confounded: :confused:
30. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni .... :slight_smile:

Já bych to snad ani neuměla vytáhnout. Kliště jsem ještě neměla. Naštěstí....
30. čer 2009 ve 14:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme doma z promoce a hlavně z oslavy.Tý jo ty podpatky mně teda daly zabrat,vůbec to není příjemný furt přemýšlet,kde se sebou a ještě s břuchem švihnu :sweat_smile: Hodím pak foto do alba.Marti jinak jestli můžu říct svou zkušenost,tak jsme taky měli jet na dovolenou,když jsem otěhotněla a myslím,že málo kdo jede,já jsem měla strach,aby se něco nestalo :unamused: Ani teď bych neletěla,ale to uvidíš až budeš v tom,člověk úplně jinak uvažuje :wink:Ale třebaa bych klidně jela autem někam po evropě:wink: Ale to vynechání snažení je blbý a nemůžete jet už teď? Jinak tlak mám celou dobu těhu 130/70 a včera mi naměřila 140/80,tak mně změřila na druhé ruce a měla jsem 115/70 a prý výborně,tak jsem z toho byla trochu zmatená :grinning:
30. čer 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
SLuselo ti to, Iny...:slight_smile:
30. čer 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Iny, ty jsi byla kočena :dizzy_face: :dizzy_face:

Ahoj holky...byla jsem včera na kontrole, ve čtvrtek valím do hokny ... no aspoň doma nezhniju :grinning: už jsem se dost brutálním způsobem začala nudit, ani uklizení mě nebaví...hotovo...
Vyfasovala jsem clostil ještě na dva měsíce, tak uvidíme co z toho bude...buď pojedu těhotná do Chorvatska nebo dojedu těhotná z Chorvatska :grinning: a nebo taky vůbec, že...
30. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:

Iny moc Ti to slušelo.
1. črc 2009 v 07:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj Jani.. Ono to nejak dopadne...:slight_smile:
1. črc 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni .... :slight_smile:

Holky dala jsem do albíčka fotky v těch šatech co jsem si původně objednávala na tu svatbu.
1. črc 2009 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

Inko a Peti moc vám to sluší :dizzy_face:

Jani taky si hodláme z dovolené dovézt dítě :grinning:
1. črc 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti.... :slight_smile:
1. črc 2009 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky......
Dneska jsem je porvé obléka. A cítím se v nich moc dobře.
1. črc 2009 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže nakonec vynecháme jenom jeden snažící cyklus a dovolenou máme naplánovanou v období ovulace, tak uvidíme co s náma udělá jiný vzduch :grinning:

dneska jsme si byli konečně vyřídit pasy a nové řidičáky, tak už jenom dořešit daň z nemovitosti a snad to je vše
1. črc 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti kdy tedy pojedete?

Dneska jse mi nějak šoufl. Snad si půjdu dát slabé kafé.....
1. črc 2009 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bereme si dva týdny dovolené od 10.8., na Ibizu pojedeme na 8 dní a zbytek dovči budeme doma, kdy přesně pojedeme uvidíme jak seženeme last minute
1. črc 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holkyyyy...

Iny a Peti, fakt vam to moooc slusi! Neni nad lehke saty v tomto pocasi. Ja asi umru vedrem, to je silene toto pocasi!!!
1. črc 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti, tak to je super, ze odsouvate jen jeden cyklus. Snad vam morsky vzduch, pohoda a klid udela dobre, bude to mit dobry vliv a ty se budes vracet z dovolene jako tehule :sweat_smile:
Uz je na case, aby s tim zase nekdo zacal a pridal se k nam do klubu "zakulacujicich se zen" :grinning:

Jani, budu drzet palecky, aby za ty dva mesice se podarilo! Snad ta laparka byla k necemu a Dr. vi co delaji a ty bude co nevidet tehule!
1. črc 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy .... :slight_smile:
Taky mi ty vedra dávají pořádně zabrat.

Marti tak to se budeš mít. Já ještě pořád nevím kdy budu brát dovolenou. Už jsem uvažovala, že bych byla od 13.7. týden doma. Ať tu dovolenou vyberu.
1. črc 2009 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já bych vám to taky moc přála, aby se to přes prázdniny podařilo......
1. črc 2009 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, děkuji za pochvalu :wink: Peti moc ti to sluší :wink: Je hrozný vedro, je to hnus,to chci vidět až budu mít ještě větší břuch :confounded: Jinak jsem dnes neplánovaně musela k zubařce,začal mě bolet zub,takže jsem k ní vyrazila,v pátek tam jdu zase a to už plánovaně :wink: Akorát mě bolí furt,ale snad se to sklidní :unamused: Po cestě zpátky mě zastavili policajti a musím říct,že břuch zabírá :grinning: Jsem byla ségřiným autem a neměla v autě techničák a zelenou kartu,ale v poho,když viděl jak se potím,tak mě radši hned pustil :grinning:
1. črc 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny... :slight_smile: Děkuji za pochvalu.Tak bolavej zub Ti tedy vůbec nezávidím. Jsem nejraději, když k zubaři nemusím.
1. črc 2009 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny :grinning: pekna story s policajtama :slight_smile:
1. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko no jenom jestli ti spíš nečuměli na kozy :grinning: :grinning: :grinning:

tak jsem studovala recenze na hotely a snad mám zhruba vybráno, uf tohle vybírání mě nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti mě taky nebaví nikdy hledat do kterého hotelu pojedeme.
1. črc 2009 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevíte jak se jmenují ty stránky kde jsou testované kočárky a autosedačky?
1. črc 2009 v 15:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno :slight_smile:

konečně čtvrtek, ještě zítra a 3 dny volna před náma :dizzy_face:

Jé Peti nová fotka :dizzy_face:
2. črc 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek