• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj Marti .... :slight_smile:

Taky se těším na to, že budeme tři dny doma. To bude pohodička.

Jo,jo změnila jsem foto.
2. črc 2009 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
taky budu muset změnit foto, ale počkám si na nějaké dovolenkové :slight_smile:

k nám přijedou v neděli kamarádi 3 páry a budeme mít kolaudačku bazénu :grinning: , no doufám že mi nebude v pondělí moc špatně :grinning:
2. črc 2009 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem si říkala, že tu svatební fotku, tam mám už dlouho. Sice tato fotka nic moc, ale třeba bude časem lepší.

Takže budete mít akci. No já zatí nevím co podniknu. V sobotu pojedu na mini sraz ze střední do Mikulova v neděli jede manžel odpoledne na Velehrad s chrámovým sbore, tak přemýšlím jestli nepojedu s ním a neudělám si výlet.
2. črc 2009 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky...tak já jsem dneska poprvé v práci...no nic moc...ale snad to do pěti zmáknu :grinning:
Peti, super fotka, taky doufám,že na dovolené pořídím nějakou lepší...abych měla změnu...
2. črc 2009 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Má být vedro takže si konečně užijeme bazénu, budeme grilovat, musím ještě udělat seznam co nakoupíme, v sobotu zajedeme nakoupit, pouklízím a v neděli dopoledne jenom nachystám jídlo a odpoledne může párty začít :grinning:
2. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Jani.... :slight_smile:

Jani takže poprvé dneska v práci. Jak Ti je už Tě to břísko nebolí?

Marti máte nějakej dobrej recept na naložení masa na grilování?
2. črc 2009 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Jani :slight_smile:

Peti no jsem pořád ještě ve fázi testování :grinning: , akorát že já mám problém že vždycky dělám všechno od oka a smíchám co mi příjde pod ruku, takže je to vždycky překvapení :grinning:
2. črc 2009 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
To tak někdy taky umím.... :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, břícho už je docela v pohodě, dělá mi jenom problém, když dlouho sedím, tak vždycky někde pochoduju, ale dobrý, všichni si mě hýčkají,nesmím nic tahat ani nosit, akorát kolega, kterýho jsem chtěla zaúkolovat, dojde až v půl druhé, no nevadí, využiju ho zítra, aby mi odnosil bedny a tak...

Marti, jak to vypadá s mimi, budete si teď dávat pauzu, nebo to risknete na dovču i s fazolí :grinning: já to totiž teď řeším, nevěřím sice tomu, že by se nám zadařilo hned poprvé po operaci, doktorka mě varovala, že endometrioza je potvora i v tom, že brání těhu biochemicky, i když je odstraněna a nikdo nezná příčinu, ale spočítala jsem si, že kdyby se nám fakt zadařilo, tak na dovču už pojedu v 6tt :confounded: tak nevím, mám z toho strach, ale zase to nechci odkládat...clostil už beru, tak by to byla škoda...tož nevím, no...ale když se nám nezadaří, tak pak máme ovulku na dovči :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani když už bereš ten clostil, tak by byla škoda se nesnažit. Třeba se teďka podaří. V nejhorším budete muset řešit jinak tu dovolenou, ale myslím si že kdyby se vám to podařilo, že by Ti byla dovolená úplně jedno.
2. črc 2009 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani no my teď jeden měsíc asi vynecháme, jsem na to prakticky stejně jako ty, taky nám vychází další ovulace na dovolenou :grinning:
2. črc 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti to by byl pěkný dáreček z dovolené.... :dizzy_face:
2. črc 2009 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti no doufám že já i Janča budeme mít dovolenkové dítě :grinning: :dizzy_face:
2. črc 2009 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já bých vám to z celého srdce přála..... :dizzy_face: :dizzy_face:
2. črc 2009 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti pokusíme se tě nezklamat a budeme se snažit seč nám budou síly stačit :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti dobře ...
2. črc 2009 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
já taky doufám, že budeme mít dovolenkové dítko, jak půjdu příští týden na folikulometrii, tak se zeptám ,co a jak, protože dovča se jde dneska zazálohovat, a není kdo by jel místo nás, tak uvidíme...ale já s tím stejně nepočítám, že se zadaří, dávám naději spíš moři a jinému vzduchu :grinning:
2. črc 2009 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani co to je folikulometrie? Jo a už máš výsledky z té laparky?
2. črc 2009 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
folikulometrie, je utz jestli mi vůbec po clostilu rostou vajíčka, nebo spíš folíci...a pak mi řekne mudra termín ovulky...
jj výsledky mám, endometrioza se potvrdila, ale je fuč, ale je otázka jestli nebude dělat problémy i když tam není...prý je to neřád, však Zdenča o tom taky něco ví...
No a vyfasovala jsem na srpen a září clostil a když to nezabere, tak od října přejdeme do Caru...no snad na to nedojde...
2. črc 2009 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani tak doufám že změna prostředí udělá své :dizzy_face: kdy jedete na dovču?
2. črc 2009 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Možná, že fakt ta změna prostředí vám ponůže. Člověk vždycky na dovolené vypne od všeho a tělo je takové klidnější.
2. črc 2009 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani a co caru by jste do Brna asi, že?
2. črc 2009 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
A hlavně je čas na sex :grinning:
2. črc 2009 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti ... :grinning: :grinning:
To je pravda a vždycky i větší chuť..... :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
my jedeme od 31.7. do 10.8. tak jsem zvědavá, jenom doufám, že nám nebude vrzat postel, jako skoro pokaždé...letos máme apartmán dohromady i s kámošema, ale ložnici máme zvlášť :grinning: :grinning: :grinning:

Asi bychom jeli do Brna do Caru, Martin už byl na vyšetření na Obilňáku a moje doktorka, s nima nějak spolupracuje, takže tam posílá...a kámoška tam byla, prý jsou tam hodní a fajn...ale i tak, snad tam nedojdeme...
2. črc 2009 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani ty postele jsou asi všude stejné ..... :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Známý jezdili taky do Caru do Brna, ale nevím kde přesně a podařilo se potom na první pokus.
2. črc 2009 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani my budeme odlítat asi 9.8. a letíme na týden :wink:
2. črc 2009 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
My pořád nevíme kam pojedeme. Už jsme přemluvili známé ať jedou s námi někam na prodloužený víkend, tak jsem zvědavá kam pojedeme. Kladu si podmínky na klidnou dovolenou, žádné tůry po horách....
Vyhovovalo by se zajet podívat někam na zámek nebo něco podobného. Nebo jít na koupaliště, ale tam bych se asi jen opalovala.
2. črc 2009 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme nakonec vybrali tenhle hotel a teď jenom čekáme až ještě trošku slevní na ten náš termín :dizzy_face:
http://dovolena.tomitour.com/spanelsko/ibiza/san-remo-s-estanyol-1319/
2. črc 2009 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek