• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Marti vypadá to báječně. Hned bych jela taky.
Ty ceny určitě ještě půjdou dolů. Týden dva před odjezdem to vždycky klesá. Mě to vždycky hlídala známá co má CK, aby jsme to měli levnější.
2. črc 2009 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kdyby jsme jeli teď tak mají ten hotel za 9.990 + poplatky 3.600, ten náš termín v srpnu stojí zatí 12.990 + poplatky 3.600, takže budu to hlídat a uvidíme, i tak je to super cena, počítali jsme tak nejmíň 18tisíc na osobu celkem, ale tomitour je překvapivě levnej a hlavně jako jediný lítá z Brna, takže nemusíme do Prahy :slight_smile:
2. črc 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to vypadá dost dobře, taky jsem se těšila, že letos poletíme do Španělska, ale Martin nechtěl, tak snad někdy jindy, jsem ráda, že vůbec někam pojedeme...lepší jak drátem do oka.... :grinning:
2. črc 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no Josef chtěl azse větší exotiku - Kubu, Dominikánskou republiku nebo něco takového, ale mě se tak daleko moc nechtělo a hlavně je to rizikovější na nemoci, naštěstí v téhle oblasti je to v létě naprd, jsou tam hurikány :grinning: , takže jsem ráda že jsem ho ukecala na něco bližšího :dizzy_face:
2. črc 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kámoška byla na Kubě, strašně se jí tam líbilo, ale říkala, že už by tak daleko neletěla...i když, momentálně se válí v New Yorku :grinning: ale psala že je to hrozný, moře lidí, prý by se radši válela někde v Řecku na pláži, ale zase mají na co vzpomínat...a já taky...krmím jim želvu, chuděra byla v pondělí tak hladná, že mi málem sežrala tu rybu i s prstem, dneska za ni jdu zase, tak doufám, že ještě plave :grinning:
2. črc 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak pro mě je exotika dovolená v Chorvatsku, bo můj manžel je úchylák na ježdění autem, takže kam se dá dojet, tam pojede, ale maximálně 20 hodin...chtěla jsem Itálii, ale ta mi neprošla, tak snad za dva roky...příští doufám fakt nikam nepojedeme :grinning:
2. črc 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Švagrová s manželem byli na kubě předloni a taky se jim tam moc líbilo, ale byli až v listopadu, teď se dá kuba sehnat přes německou cestovku do 25tisíc na osobu komplet na 14 dní all inclusive, takže mazec, mě by tak lákal mauricius, ten je cenově taky podobně, tak třeba někdy :slight_smile:
2. črc 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo vidíte, kde je vlastně druhá Marťa?? :confused:
2. črc 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marťa má týden pracovní dovolenou. Psala, že budou malovat.
2. črc 2009 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No v tom vedru to jim nezávidím malovat, hlavně je vyská vlhkost vzduchu takže jim to bude asi krapet blbě schnout :unamused:

Bože já už se těším domů, máme v práci hrozný vedro a to mě ještě čeká cesta domů vlakem blé
2. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venku je fakt hrozně, jsem šla po obědě na poštu a došla jsme úplně hotová. Marti tu cestu vlakem Ti tedy nezávidím.....
2. črc 2009 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No naštěstí je to 20minut, ale i tak není nad klimatizované auto :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to já doufám, že na mě dneska Mates počká, musím teda jít zalít kámošce kvítka a nakrmit želvu, ale busem teda nejedu, to bych umřela...jj není nad klimu...my si radějí obstarali klimu i na apartmán v Chorvatsku, vždycky jsme měli bez a to se nedalo, tak letos raději připlatíme, ale hlavně že se nebudeme potit :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mi nemáme klimu ani v autě.... :confounded: :confounded:
2. črc 2009 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dneska to vidím na bazén :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Marti ty se máš. Snad dneska zase nepříjde bouřka. U nás teďka pravidelně vždycky kolem páté hodiny začne bouřit.
2. črc 2009 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se to taky vždycky odpoledne honí, tak uvidíme :wink: , naposledy jsme se koupali v pondělí a to nás z bazénu vyhnala bouřka :angry:
2. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak snad vám to koupání dneska vyjde. Já už se dneska tak těším domů ...
2. črc 2009 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO tak tady už bouří...mazec, fakt...jinak máme napsanou smlouvu na dovču, ještě jsme díky známosti parádně ušetřili a můžeme jet...

Peti, my máme klimu v audině i v oplu, jenže v oplu není plyn nebo co to v té klimě je, takže je mi to prd platný a musím mít stáhnutý okýnka :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani u nás bouří už od tří hodiny a nemá to konce. Už mě to nebaví. Utekla jsem i o pár minut dřív z práce, aby mě to nechytlo při cestě domů.
2. črc 2009 v 16:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
v brně se to už hodinu honí, ale pořád neprší, nakonec pro mě můj milovaný mužíček přijede :dizzy_face:
2. črc 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak přesně jak jsem předpokládala...vylezu z nemocnice a začne pršet, takže jsem letěla ke kámošce, je to k ní do docela kopečka a můj drahý manžel se prostě rozhodl, že mě nezaveze až nahoru a že mi pár kapek neuškodí...želva mě málem sežrala přes sklo, hodila jsem ji rybičky a málem se udávila...jaký měla hlad, já teda taky, ale ty rybičky moc vábně nevypadají :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no a než jsem dolezla zpátky do auta, tak jsem byla durch mokrá....chjo....
2. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:
Tak tu máme konečně pátek. Hurááááá
3. črc 2009 v 07:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, jo to je super, dneska pátek,já jsem druhý den v práci a mám pocit, že makám celý týden :grinning:
3. črc 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani.... :slight_smile:
Ono Tě to asi teďka všechno víc zmáhá potom zákroku....
3. črc 2009 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

jj konečně pátek :dizzy_face: a hlavně 3 dny volna před náma :dizzy_face:
3. črc 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti.... :slight_smile:

Koupali jste se včera tedy?
3. črc 2009 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti nekoupali, sice nepršelo, ale bylo zataženo a nic moc vedro :unamused: , no ale o víkendu si to vynahradíme :grinning:
3. črc 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se po tom dešti taky trošku ochladilo. O víkendu hlásí ,že má být pěkně tak snad jim to vyjde.
3. črc 2009 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No musím teda říct že teď ty vydatné deště udělali z naší zahrady lehce džungli :grinning: , máta už je brutálně velká, teď ji ještě nechám, protože možná budeme pít dost mojito ale po víkendu ji rázně seřežu a na podzim jde na spodní záhon, protože je fakt monstrozní :grinning: a trávník už musíme zase posekat, roste jak šílenej :sweat_smile: :grinning:
3. črc 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek