• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Marti a co bambusy? Těm ta vláha musí taky prospívat....
3. črc 2009 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambusy rostou taky, ale u těch nám to vůbec nevadí :grinning:
3. črc 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se ani nedívím.... :wink:

Dneska mě to nějak v té práci nebaví. Už se vidím doma. A ten prodloužený víkend. To je prostě bezvadný.....
3. črc 2009 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se mi dneska nechce pracovat, večer musím dát dokupy seznam na nákup a udělat soupis co teda budeme všechno dělat k jídlu :dizzy_face:
3. črc 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem si dělala seznam na víkend včera, protože vždycky přijdu do obchodu a přemýšlím co jsem chtěla koupit a polovinu věcí nepřinesu. Vyjímečně už mám naplánované co budu kuchtit. Dneska udělám k večeři jen buřty na černém pivu, zítra budou zapečené brambory a v neděli bude kačena,křen a domácí knendlík....
3. črc 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bez seznamu nakupovat nechodím, protože to je pak tragédie :grinning: , jednou jsme byli v obchodě na 3x a stejně jsme nekoupili všechno :grinning: :grinning: :grinning:

Co budu vařit zítra ještě netuším, uvidíme na co budeme mít chuť, v neděli se stejně pěkně přecpu takže by to chtělo něco lehčího :grinning:
3. črc 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já právě, že někdy jdu do obchodu a teprve tam přemýšlím co budu vařit a to je potom katastrofa.....

Včera jsem si upekla banánovou bábovku. Jsem to nikdy ještě nedělala, jsem zvědá co ráno na to manžel.
3. črc 2009 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikde, nikdo .... :confused: :confused:
3. črc 2009 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měli jsme tu na návštěvě nejvyššího šéfa s manželkou :wink:
3. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha. Já si říkala, kde jseš....
Mě už se tak strašně nic nechce. Už se těším až budu doma.
3. črc 2009 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Marti jak jsi psala,jestli mi ti policajti nečučeli spíš na prsa,tak ti můžu říct,že to opravdu ne.Byla sem v Ikei a všichni chlapi mi tak max čumí na pupek,až mě to znervozňovalo :grinning: Jinak tady už poprchá a asi se něco přižene,jako každý den,ale aspoň se večer dá spat :wink: Jinak zuby zlobí pořád,ale byla jsem tam ve středu,čtvrtek a dnes,takže si myslím,že se to jen potřebuje uklidnit a bude to ok.Dnes se u nás staví mája a o víkendu jsou hody,tak snad si to i užiju.Každopádně nežeru tolik sladkýho,tak aspoň něco je na tom pozitivního :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já ti doporučím na dovču v čr okolí Lipna,Český Krumlov,Hluboká,Jindřichův Hradec a okolí, my jsme tam byli vloni a super,zámků je tam milion a Český Krumlov je úžasnej.Dá se tam jít i do lesa,k vodě,prostě je tam toho hrozně moc k vidění :wink: My jsme tam byli od čtvrtka do neděle( přímo v Lipně-bylo tam draze,ale blaze :grinning: ) a když jsme odjížděli,tak jsme říkali,že tam musíme ještě jednou.Hodím ti odkaz na rajče,myslím,že tam mám fotky :wink: A můžu ti doporučit i ubytko.
3. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Inko

Normálně se stal zázrak, už dodělám jenom jednu nabídku a hotovo :dizzy_face: , no hotovo můžu se konečně pustit do dodělávky programu, musím to mít do konce července hotové, ale zase mi pak ubyde práce a taky budu moc s klidnou duší na dovolenou nebo na mateřskou :dizzy_face:
3. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a v brně byl asi půlhodinový brutální slejvák a hned se líp dýchá :slight_smile:
3. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny to vypadá suprově. Prodiskutuji to doma a když tak mi dáš ten kontakt na to ubytování.
3. črc 2009 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No snad tady pršet nebude, protože tenhle týden pokaždé když mám odcházet domů z práce tak začne bouřit..... :confounded:
3. črc 2009 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já se šíleně bojím bouřky.
3. črc 2009 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti,aby jsi to nezakřikla a mailem něco nedorazilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak naši kamarádi se teď vrátili z Ibizi, viděla jsem jen foto a zítra přijedou na hody,tak se poptám a podám info :wink: Byli i s 9 měsíčním prckem,trochu mě překvapilo,proč chtějí jet s mimčem na ostrov vyhlášený diskotékama a pařbama :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé to já mám bouřky ráda,úplně mám radost,když hřmí,ale musím mít teda na dosah úkryt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko na Ibize je spousta odlehlých hotelů, kde je klid a pohoda a celkově jsou tyhle ostrovy (Malorca atd) doporučovány na dovolené s dětma :wink:
3. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No podle fotek byli v centru dění ,ale malá vypadala spokojeně:wink:
3. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny vy někam letos pojedete?
3. črc 2009 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se právě těším na večerní procházky po městě, kde je rušno, ale člověk se nemusí bát že mu bude pořád někdo něco nabízet apod jako v egyptě atd
3. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to mám na dovolené v cizině taky moc ráda, ty večerní procházky a to rušno. A spousta těch obchůdků. To je něco pro mě.
3. črc 2009 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti asi ne,max na víkend do Branné,ségra tam měla chalupu,tak to tam miluju.Ale uvidíme,máme ještě práce kolem baráku.My jsme byli v Bibione,tam je taky večer živo a milion obchodů :wink:
3. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no to byl jeden z důvodů proč jsme vybrali ibizu, prostě na tohle je ideální evropa, v bubákově (egypt apod) je to jenom pro silné nátury a to mě fakt nebaví :unamused:

Ještě jsme včera koukali na plavby na velké lodi a teda není to zas tak drahé a mohl by to být super zážitek, jsou různé trasy v středomoří, mě teda láká spíš karibik a tak, no tak třeba někdy :dizzy_face: :grinning:
3. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jak jsme jeli domů tak kousek od sjezdu z dálnice byl na poli čáp, tak mu říkám vole pohni se, musíš do hrušovan :grinning: a Josef mi říká vždyť v hrušovanech je vran dost :grinning:
3. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny Branná v Jeseníkách?
3. črc 2009 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ... :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek