Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
anag
3. črc 2009
Marti a co bambusy? Těm ta vláha musí taky prospívat....
macinek
3. črc 2009
Bambusy rostou taky, ale u těch nám to vůbec nevadí 😃
anag
3. črc 2009
Tak to se ani nedívím.... 😉

Dneska mě to nějak v té práci nebaví. Už se vidím doma. A ten prodloužený víkend. To je prostě bezvadný.....
macinek
3. črc 2009
Taky se mi dneska nechce pracovat, večer musím dát dokupy seznam na nákup a udělat soupis co teda budeme všechno dělat k jídlu x-)
anag
3. črc 2009
Já už jsem si dělala seznam na víkend včera, protože vždycky přijdu do obchodu a přemýšlím co jsem chtěla koupit a polovinu věcí nepřinesu. Vyjímečně už mám naplánované co budu kuchtit. Dneska udělám k večeři jen buřty na černém pivu, zítra budou zapečené brambory a v neděli bude kačena,křen a domácí knendlík....
macinek
3. črc 2009
Já bez seznamu nakupovat nechodím, protože to je pak tragédie 😃 , jednou jsme byli v obchodě na 3x a stejně jsme nekoupili všechno 😃 😃 😃

Co budu vařit zítra ještě netuším, uvidíme na co budeme mít chuť, v neděli se stejně pěkně přecpu takže by to chtělo něco lehčího 😃
anag
3. črc 2009
No já právě, že někdy jdu do obchodu a teprve tam přemýšlím co budu vařit a to je potom katastrofa.....

Včera jsem si upekla banánovou bábovku. Jsem to nikdy ještě nedělala, jsem zvědá co ráno na to manžel.
anag
3. črc 2009
Nikde, nikdo .... =-) =-)
macinek
3. črc 2009
Měli jsme tu na návštěvě nejvyššího šéfa s manželkou 😉
anag
3. črc 2009
Aha. Já si říkala, kde jseš....
Mě už se tak strašně nic nechce. Už se těším až budu doma.
cervenec
3. črc 2009
Ahoj holky 🙂 Marti jak jsi psala,jestli mi ti policajti nečučeli spíš na prsa,tak ti můžu říct,že to opravdu ne.Byla sem v Ikei a všichni chlapi mi tak max čumí na pupek,až mě to znervozňovalo 😃 Jinak tady už poprchá a asi se něco přižene,jako každý den,ale aspoň se večer dá spat 😉 Jinak zuby zlobí pořád,ale byla jsem tam ve středu,čtvrtek a dnes,takže si myslím,že se to jen potřebuje uklidnit a bude to ok.Dnes se u nás staví mája a o víkendu jsou hody,tak snad si to i užiju.Každopádně nežeru tolik sladkýho,tak aspoň něco je na tom pozitivního :-N
cervenec
3. črc 2009
Peti já ti doporučím na dovču v čr okolí Lipna,Český Krumlov,Hluboká,Jindřichův Hradec a okolí, my jsme tam byli vloni a super,zámků je tam milion a Český Krumlov je úžasnej.Dá se tam jít i do lesa,k vodě,prostě je tam toho hrozně moc k vidění 😉 My jsme tam byli od čtvrtka do neděle( přímo v Lipně-bylo tam draze,ale blaze 😃 ) a když jsme odjížděli,tak jsme říkali,že tam musíme ještě jednou.Hodím ti odkaz na rajče,myslím,že tam mám fotky 😉 A můžu ti doporučit i ubytko.
macinek
3. črc 2009
Ahoj Inko

Normálně se stal zázrak, už dodělám jenom jednu nabídku a hotovo x-) , no hotovo můžu se konečně pustit do dodělávky programu, musím to mít do konce července hotové, ale zase mi pak ubyde práce a taky budu moc s klidnou duší na dovolenou nebo na mateřskou x-)
macinek
3. črc 2009
jo a v brně byl asi půlhodinový brutální slejvák a hned se líp dýchá 🙂
anag
3. črc 2009
Iny to vypadá suprově. Prodiskutuji to doma a když tak mi dáš ten kontakt na to ubytování.
anag
3. črc 2009
No snad tady pršet nebude, protože tenhle týden pokaždé když mám odcházet domů z práce tak začne bouřit..... :-S
anag
3. črc 2009
A já se šíleně bojím bouřky.
cervenec
3. črc 2009
Ahoj Marti,aby jsi to nezakřikla a mailem něco nedorazilo :-p Jinak naši kamarádi se teď vrátili z Ibizi, viděla jsem jen foto a zítra přijedou na hody,tak se poptám a podám info 😉 Byli i s 9 měsíčním prckem,trochu mě překvapilo,proč chtějí jet s mimčem na ostrov vyhlášený diskotékama a pařbama :-N
cervenec
3. črc 2009
Jé to já mám bouřky ráda,úplně mám radost,když hřmí,ale musím mít teda na dosah úkryt :-p
macinek
3. črc 2009
Inko na Ibize je spousta odlehlých hotelů, kde je klid a pohoda a celkově jsou tyhle ostrovy (Malorca atd) doporučovány na dovolené s dětma 😉
cervenec
3. črc 2009
No podle fotek byli v centru dění ,ale malá vypadala spokojeně😉
anag
3. črc 2009
Iny vy někam letos pojedete?
macinek
3. črc 2009
Já se právě těším na večerní procházky po městě, kde je rušno, ale člověk se nemusí bát že mu bude pořád někdo něco nabízet apod jako v egyptě atd
anag
3. črc 2009
Marti to mám na dovolené v cizině taky moc ráda, ty večerní procházky a to rušno. A spousta těch obchůdků. To je něco pro mě.
cervenec
3. črc 2009
Peti asi ne,max na víkend do Branné,ségra tam měla chalupu,tak to tam miluju.Ale uvidíme,máme ještě práce kolem baráku.My jsme byli v Bibione,tam je taky večer živo a milion obchodů 😉
macinek
3. črc 2009
Peti no to byl jeden z důvodů proč jsme vybrali ibizu, prostě na tohle je ideální evropa, v bubákově (egypt apod) je to jenom pro silné nátury a to mě fakt nebaví :-|

Ještě jsme včera koukali na plavby na velké lodi a teda není to zas tak drahé a mohl by to být super zážitek, jsou různé trasy v středomoří, mě teda láká spíš karibik a tak, no tak třeba někdy x-) 😃
macinek
3. črc 2009
Včera jak jsme jeli domů tak kousek od sjezdu z dálnice byl na poli čáp, tak mu říkám vole pohni se, musíš do hrušovan 😃 a Josef mi říká vždyť v hrušovanech je vran dost 😃
anag
3. črc 2009
Iny Branná v Jeseníkách?
anag
3. črc 2009
Marti ... 😃 😃