• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Holky utíkám dneska už domů. Potom na vás ještě mrknu.
3. črc 2009 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo v Jeseníkách :wink: Marti my jsme o plavbě uvažovali jako o svatební cestě,letělo se do Miami a odtud se plulo,ale nakonec jsme prašule dali do baráku.Ale láká mě to :slight_smile: Teta byli v květnu na plavbu lodí po středozemí a říkala ,že paráda :wink:
3. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo to se někdo má, taky bych šla domů

Inko no my jsme na svatebku chtěli na srí lanku, ale pak peníze taky zahučeli do domečku :angry:
3. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já mažu,za chvilku mi příjde návštěva.Krásný víkend papa :slight_smile:
3. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny tak v Jeseníkách je nádherně. Můj manžel by tam jezdil nejraději každou dovolenou. I letos u škemral, ale já tam letos moc nechci.
3. črc 2009 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné sváteční ráno .... :slight_smile:
6. črc 2009 v 07:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno...tak já jsem na svatební cetě, byla před svatbou v Chorvatech a po svatbě taky :angry: no ale lepší jak drátem do oka, že....

J8 zrovna špekuluju co budu robit, chtěla jsem na kolo, ale mám strach, že zmoknu, Martin jel do práce,tak ani nevím co se bude dít, chtěl jet tady na Křetínskou přehradu, kámoš tam má kiosek, ale otázka je kdy dojede...no a po včerejší vodce s džusem, si nejsem jistá, jestli by mě na tom kole nemrsklo :grinning: :grinning:
6. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem fakt blbá, čtu příspěvek od Peti, že dobré ráno a ve dvě odpoledne napíšu taky :grinning: :grinning:
jsem chtěla napsat, dobré odpoledne a nějak mě to zmátlo.... :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré odpoledne :grinning: :wink: Peti tak zítra jedu na ten kurz,ale pojedu už dopo,chci se stavit ještě po obchodech,takže se uvidíme až tam :wink: Jinak my už máme po hodech,na dědině je mrtvo :grinning: Jinak jsem si parádně užila páteční noc,od 2 ráno jsem brečela jak želva,chytl mě zase jinej zub,takže jsme v sobotu ráno vyrazili na pohotovost,tam mi to vrtla,vrták se jí zasekl v zubu,parádička,ale pak to ustoupilo a odpoledne jsem už válela na place :grinning: i když po té noci jsem byla trochu k.o.,ale do půlnoci jsem vydržela :wink:
6. črc 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobry vecer :grinning:

Tak my jsme se prave vratili z vyletu z Blavy, byli jsme v Motherrcare, kde jsme nakoupili snad posledni potrebne vecicky pro Matesa. Ted co budeme kupovat uz budou ty nepotrebne :grinning: :grinning: :grinning:
Zase jsme o nejakou tu kacku v penezence, nebo spis na ucte, lehci, ale jsme mooooc spokojeni, vecicky nadherne, bude to frajer uz co pojede z porodnice :wink:

Reknu vam ale, ze jsu pekne unavena... jdu se natahnout k tv :wink:

Iny tak to vrtani ti nezavidim! Ja jdu k zubarce v patek a mam uplnou panickou hruzu z toho, ze najde nejaky kaz a bude vrtat!!!!
6. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

Iny tak já přijedu tím autobusem. Ten kurz je tam na tom porodním oddělení?
7. črc 2009 v 07:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: Peti je to v budově B - 2 patro, myslím si,že je to na porodním :wink: Pošlu ti do IP moje číslo,kdyby něco ju?Katu mě to vrtání zase až tak nevadí,jsem byla ochotná nechat si vyvrtat celou čuňu,jen aby to přestalo bolet :sweat_smile: No vy jste šikulky, já se chystám na kočárek možná tento týden,uvidím jaký bude počasí,v horku nikam nejedu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny.... :slight_smile:
Číslo jsem si opsala. Musím mít u sebe i těhu průkaz? Jsem ho nechala totiž doma. Já ho totiž pomalu nikde sebou nenosím. No myslím si pro něj raději zajedu.
7. črc 2009 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: , tak jsem zpátky v práci, ale vůbec nevím, kdy budu mít čas vás dočíst - je tu spousta práce za ten týden, takže jdu makat...
7. črc 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti :slight_smile: Peti zrovna včera mi kamoška říkala,že se má pro jistotu všude nosit sebou.Já ho dám do kabelky jen ,když jdu na gyndu :sweat_smile: Ale myslím,že ho tam po tobě chtít nikdo nebude :wink:
7. črc 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si pro něj pro jistotu ještě skáknu. Jo jinak nepotřebuji vůbec nic? Krom penízků?
7. črc 2009 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

tak kolaudace bazénu proběhla víc než výborně, byla teda fakt prdel, hlavně kamarádi se zase předvedli už při příjezdu :grinning:

Jo a vypadá to že švagrová je konečně v tom, sice to zatím tají, ale podle chování to vypadá že jo :grinning: , moc jim to teda přeju, akorát mě z toho v sobotu chytla krapet depka, ale už je to zase ok, hold hormony jsou hormony :rolling_eyes:
7. črc 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti,tak to je fajn,že se akce vydařila :wink: A neboj taky to příjde a hormony s tebou budou mlátit 100x tolik :grinning: :wink: Peti asi jen penízky,nic jinýho na tom letáčku nebylo.Jen jsem zvědavá kolik to bude nakonec stát,na letáčku je 178,. a sestřička říkala,že 500,. :confused:
7. črc 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na akci přijeli pánové vybaveni, vylezli z auta už jenom v trenkách, s šnorchlem a brýlema na hlavě, s nafukovacíma rukávkama na rukách a s madračkama :grinning: :grinning: :grinning: , dovezli nám jako dar nafukovací kosatku Willyho a pak ho v bazénu učili skákat :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo :grinning: Zbyla vám v bazénu nějaká voda? :grinning:
7. črc 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti .... :slight_smile:
Já jsem na Tě v neděli myslela. Tak to je super, že jste si to tak užily.

Holky já mám taky zážitek z víkendu. Měla jsem půjčenou domácí pekárnu od sousedky, že si v ní nechám nakynotu těsto na knedlíky. Dala jsem všechno potřebné suroviny do pekárny zapla a odjela s Erikem asi tak na hoďku pryč. Až se vracíme domů, tak něco nádherně vonělo po celé bytovce. Přicházím k našemu bytu a zjistila jsem, že ta vůně je od nás. Mrknu do pekárny a knedla byla už i upečená..... :grinning: :grinning: :grinning: Jsem omylem zmačkla nějaký jiný cuplík než jsem měla.
7. črc 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti :grinning: :grinning: A jaká byla pečená knedla?
7. črc 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko jj voda zbyla, oni Willyho hecovali z břehu: Willy skoč, ty to dokážeš apod :grinning: :grinning: :grinning: , pak na něho dělali skřeky jak dělají kosatky, takové to pištění, no fakt prdel :grinning: :grinning: :grinning:

Počasí nám vyšlo úplně super, sprchlo než přijeli a pak už bylo hezky :slight_smile:

Peti no pečená knedla to zní dobře :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem ji i chutnala a nebyla špatná. Nakonec ji sežraly slepice. Měla jsem z toho druhé vánoce..... :grinning: :grinning:
Druhý pokus naštěstí už vyšel, tak mělo být co k obědu.
7. črc 2009 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to bych chtěla vidět :grinning: Sousedi měli asi radost :grinning: Peti to já bych podávala i tu pečenou,jak se znám na druhou už bych neměla ingredience :grinning:
7. črc 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko jedni sousedi nebyli doma a ti druzí dělali větší bordel než my :grinning: , začínali jsme v 5 odpoledne, takže večer už jsme jenom seděli na terase a kecali :slight_smile:
7. črc 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No naštěstí jsem měla doma všechno. No nevím co by jsme k té kačeně a křenovce jinak měli.....
7. črc 2009 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti no jo po takovým úvodu se vám návštěva vyčerpala :grinning: Peti já vím co by jste měli - pečenou knedlu :grinning:
7. črc 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko nevyčerpala, spíš je uklidnilo maso z grilu a pivo :grinning:
7. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky už je mi zas šoufl,jdu se na chvilku válet.Peti my se uvidíme v BV.Zatím papa
7. črc 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek