• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jo a včera jsem počítala a kdyby se nám zadařilo počít na dovolené, tak pozivní test dostanu k narozeninám :dizzy_face: , kuva to by byl ten nejkrásnější dárek :dizzy_face:
7. črc 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to bys měla fakt nádherný dárek.

Holky ani jsem vám nepsala, že už jsem konečně začal cítit pohyby. Je to úžasný pocit.
7. črc 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak to je super :dizzy_face:
7. črc 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti je ... :dizzy_face: :dizzy_face:
7. črc 2009 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý o mě je dneska od rána pěkně blbě, do toho jsem jela do práce vlakem a přes uličku seděla paní která asi neví co je sprcha, to byl takový puch potu, nechápu takhle po ránu :confounded: , no v tramvaji to nebylo o moc lepší :confounded: , asi mám nějakou opožděnou kocovinu :rolling_eyes: :sweat_smile: , včera mi špatně nebylo a to jsem toho vypila docela dost :grinning:
7. črc 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No někteří lidi fakt nevědě co je sprcha. Takové případy taky znám. Chodí mi se pravidelně náš elektrikář na pokladnu a ten se koupe snad jednou za rok. Otřesný. Vždycky musím celý den potom větrat.
7. črc 2009 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pro ten těhu průkaz jsem si nakonec skákla.
7. črc 2009 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé teď mě pan smraďoch přišel navštivit. Bléééééé.... :frowning2:
7. črc 2009 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No doufám že teď přes léto nebudu vlakem muset moc jezdit :unamused: , fakt hnus a obzvlášť když je člověku šoufl :rolling_eyes:
7. črc 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti měj se. Já za chviličku jdu na autobus. Jede mi to kolem čtvrt na dvanáct. Si musím zajít v Břeclavě někde na oběd. Jinka bych umřela hlady. A v jednu hodinu jdeme s Inkou na ten předporodní kurz. Tak se tu holky zatím mějte....
7. črc 2009 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska trochu nestíhám, víkend byl super, včera jsem se na kole i osprchovala :grinning:
7. črc 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak si to užijte a pozorvně poslouchejte :grinning:

Ahoj Jani :slight_smile:
7. črc 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že Marťa měli super akci...my takhle jednou byli u známých a oni mají pro dceru, takový ten bazén nahoře s tím kruhem, co se jenom nafoukne a drží tvar...no a bylo to na konci srpna a Renča se prokecla, že chce druhý den bazén vypustit a tak naše drahé polovičky napadlo, že se ještě vykoupou...a dělali vorvaně :grinning: jako když do takového bazénu naskáčou čtyři chlapi s průměrnou váhou metrák, tak té vody tam moc nezbyde a ještě u toho dělali stejné skřeky, co ti vaši známí s Willym :grinning: a sousedi chudáci přemýšli asi týden, co to bylo za strašné zvuky, že snad nějací vlci, nebo co :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě vám musím napsat co mi provedl Mates v Brně...dojeli jsme do Vaňkovky a v Kenvelu nakoupili nějaké hadříky, tak jdeme k pokladně a Martin že už nemá peníze, tak zaplatí kartou...on ji vůbec nepoužívá, tak z toh obyl krapet vydřenej...no a zadal pin a prodavačka mu říká, že ji to píše karta odmítnuta...tak že znova...mezitím, já jsem blbec vzala tu tašku s oblečením, z toho pultu, nákup skoro za dva tisíce....no a zase...karta odmítnuta, tak se ho taktně zeptala, jestli má na kartě nějaký peníze, tak Martin říká, že jich tam má dost a ještě se ta prodavačka na tu kartu třikrát podívala, tak jsem vytáhla svoji, že zaplatím já...a trubka jsem zadala blbý pin, tak chudák holka, se začala potit, co to na ni zkoušíme...už k nám šel i ten hlídač, tak jsem ho podruhý dala dobře a v tom můj milovaný a nejdražší manžel říká, já jsem debil, já vám dal starou kartu, ona je propadlá!!! já myslela že ho zabiju....prodavačka se začala řezat na celé kolo, že to bude muset doma zkusit taky...no já myslela že mě trefí...už jsem čekala, kdy na nás zavolají policajty, že jsme něco chtěli ukrást :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no jo ti chlapi jsou prostě duší pořád malí kluci :grinning: :grinning: :grinning: , při odjezdu nám kladli na srdce že se máme o Willyho dobře starat :grinning: :grinning: :grinning:

Jo tak akce v obchodě dobrá :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akce se fakt povedla a hodně mi to celkově vylepšilo náladu, po sobotní hormonální depce to byl super relax, fakt jsme se nasmáli, i teď mi stačí něco si z toho vybavit a chlámu se jak debil :grinning: , všichni nám chválili domeček, byli u nás napodzim na to ještě nebyl hotový obyvák ani zahrada, jídlo se mi taky vydařilo, takže pořád samá chvála, tak je člověku hned líp na duši :dizzy_face:
7. črc 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jste fakt měli super, hlavně že vyšlo počasí...já se včera vydala na kolo a než jsem dojela domů, tak jsem byla mokrá jak myš :grinning:

Jj, já mám taky pocit, že když se pánové dobře baví,tak jsou jak malí kluci :grinning:
7. črc 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No včera u nás taky odpoledne pršelo a docela dlouho, v neděli jsme měli kliku, měla jsem fakt obavy jak to dopadne, ale super, dokonce jsme se koupali i v noci :dizzy_face:

No oni jsou kluci hodně dobří kamarádi už od střední a vždycky vymyslí nějakou kravinu, ale fakt vtipnou, za měsíc s nima jedeme na chatu, to jsem teda zvědavá co se bude zase dít :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
V neděli bylo krásně, my seděli u známých skoro do čtyř venku a až kolem třetí jsem si šla pro bundu, jinak jsem seděla v mikině, bylo krásně teploučko....ale dneska je to teda děs, tady je zase dusno a venku hnus...chjo, se na to počasí fakt vykvajznu :angry:
7. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
V sobotu bylo taky večer příjemně, seděli jsme na terase a pozorovali v dáli blesky :dizzy_face: , krásná podívaná to byla
7. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vás dočetla (vždycky po kouscích - při kafi, při svačince atd...) a vyšlo mi to akorát - padla :sunglasses: , valím domů. Tak hezký zbytek dne, paa
7. črc 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:
Jsem dneska v noci měla tolik snů. Nejprve se mi zdálo, že jsem kupovala kočárek a že se nám narodila holčička a potom se mi zdálo o kojení. To se mi asi honilo hlavou ta přednáška ze včerejška.
8. črc 2009 v 07:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti :slight_smile:

dnešní noc byla nějaká plodná na sny, mě se celou noc taky něco zdálo, ale nevím už co a Josef mi taky říkal že měl nějaké divoké sny :grinning: , tak mě napadá nebyl úplněk :confused:
8. črc 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti .... :slight_smile:
Tak to nevím jestli byl úplněk. Ale těch snů jsem tedy taky měla.
8. črc 2009 v 08:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... Peti, kojeni ve snu znamena, ze jsi pripravena...:slight_smile:
8. črc 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, hod mi sem znova odkaz na bylinkarnu, ze ktere sis objednavala, prosim...:slight_smile:
8. črc 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti ... :slight_smile:
No to nevím jestli jsem připravena .... :grinning: :grinning:
Spíš se mi v noci motala v hlavě ta přednáška v nemocnici. Mluvila k nám totiž i dětská zdravotní sestra ohledně kojení.
8. črc 2009 v 08:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SIs nas trosku spletla..:slight_smile:
8. črc 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé ahoj Zdeni. Jsem to tedy popletla..... :grinning: :grinning:
Promiň.
8. črc 2009 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: , přeju vám hezký den :slight_smile:
dneska vás zase nestíhám, musím nachystat výplaty :sunglasses:
8. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek