• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Peti, nevadi..:slight_smile:
8. črc 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky...
Peti, tak jaka byla prednaska a vsechno? Jsi spokojena, dalo ti to neco? (krome toho snu :slight_smile: )

Ja jsem se sem vcera ani nedostala, cely den jsem neco delala, a nakonec jsem si vymyslela, ze udelam merunkovou dren, tak jsem v 19h jela k tatkovi na merunky a potom ji jeste delala :grinning: BLAAAAZEN! :sweat_smile:

Dnes se taky citim nic moc... boli me snad vsechny svaly na tele! Citim se strasne slaba, tak dnes bude oddych. Dnes se budu tesit na novy nabytek pro Matyska. Prave volali z Vidne, ze ho tam uz mame. Ale super..!!!... maji napsane, ze jsme z CR a on vola pan co umi jen nemecky! No nastesti jsme se domluvili, skoda ze pres telefon nejsou pouzivat ruky a nohy k domlouvani :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAty, taky ji mam vplanu . jedu na merunky zitra k segre do Kelcan (k Jane).. Budou tam stavet..:slight_smile: A maji tam moc ovocnych stromu a nestihaji konzumovat... Sladilas tu dren?
8. črc 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, zajimalo by me, jak ty ses domluvila nemecky..:grinning:
8. črc 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni sladila, protoze to bylo kyseleeee.... nektere merunky nebyly extra sladke, tak jak se to namichalo, tak to chtelo prisladit a dost :slight_smile:
8. črc 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nešlo nám připojení :angry: , zrovna když jsem potřebovala odeslat maily :angry:

Zdeni http://www.zahradnictvikrulichovi.cz
8. črc 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni v pohodeeee :grinning: :grinning: :grinning: Umim nemecky napocitat do 3 a potom vetuk, vlak z Prahy prijede v 8h :grinning: Prvni veta, prvni lekce v ucebnici, stale si to pamatuji (ale je me to k nicemu).

Pan rekl Kinderzimmer v tom dlouhem souveti.., tak jsem se ho zeptala jestli mluvi anglicky a on ze NE! Tak jsem rekla "Kinderzimmer is in Vienna?" a on rekl "Ja" a bylo to. tak jsem pokracovala v anglictine, ze pro to behem tydne prijedeme a pekne dekujeme... BYE BYE :slight_smile: :wink:

A je to!
8. črc 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bych se mohla zivit prekladama :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky valim k Dr. a do banky... mejte se krasne, paaaaaaaaaaa
8. črc 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak uz jsu i zpet, byla jsem u Dr. pro listek na penize, potom v bance pro EURa na doplatek nabytku, v praci na obede, nakoupit a jsu tadyyyy... a tadyyy nikdo nikde! :confused:
8. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
snažím se pracovat :grinning: :grinning: :grinning: , ale popravdě mě to moc nebaví :grinning:
8. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám dneska tolik práce, že nevím kde mi hlava stojí.
8. črc 2009 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj, já vůbec nestíhám....pomoc!!!!!!!!!!!
Chjo, odpoledne letím do banky, pak zaplatit dovču a domů....v práci je blázinec, nevím co jít dělat dřív....
:confounded:
8. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vypadá, že jsme na tom s prací všechny stejně..... :grinning: :grinning: - je jí prostě moooc ... :grinning:
8. črc 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak pracujte, at to zvladnete...

To pocasi je dnes sileneee... dusno, horko, slunce, do toho dest...
8. črc 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ferino jel prave do Vidne pro Matyskuv nabytek, tak ja bych mohla zatim aspon umyt nadobi, vysat a vytrit podlahu. Tusim, ze pred 20h by mel byt zpet, tak na to mam celych 5 hodin! Ale i tak budu rada, s mym tempem, kdyz to zvladnu :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu, taky už mi všechno dýl trvá... a když jsem chvílu zohlá, tak mi pak dělá problém se zas narovnat, záda bolí..
8. črc 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky paa, dnes už balím :slight_smile:
8. črc 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska jsem na vás holky neměla vůbec čas. Zítra to napravím.

Katy ta přednáška mi určitě něco dala. Nejprve mluvila doktorka o porodu, jak to probíhá. Jaké využivájí tady v Břeclavě pomůcky a taky potom mluvila dětská sestra o kojení. Myslím si, že si každý z toho něco vzal i když v dnešní době už si spoustu těchto informací najdeš na netu. Hlavně mě překvapilo, že ta zdravotní sestra říkala, že nemají rádi, když dávají maminky miminkách dudlíky. Já bych asi první co bylo, kdyby miminko pořád brečelo šáhla po dudlíku.
8. črc 2009 v 16:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti, me to trva, protoze jsu lina a ne a ne se k te praci postavit celem a udelat to :slight_smile:
S tim drepem mam taky trouble... jakmile chvilku drepim, tak se mespatne se prokrvuji nohy... Zada me bolela zatim jen jednou, v krizich, jooo to byla bolest, nevedela jsem jak si mam lehnout, abych usnula!
8. črc 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti asi bych taky sahla po dudliku, kdyby prcek rval a rval a rval a neprestaval...
A co navrhovali jako jinou variantu, co delat, kdyz prcek place a neni k utiseni????
8. črc 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
To neříkala. Ona to myslela spíš tak, že je ten dudlík nevyhovující, protože z něho tahá mimčo jinak než z prsu a to ho mate. A nemuselo by potom chtět pít právě z prsu, kdyby jsme ho učili na dudlík. No nevím, nevím. Snad si mě pochopila. Moje vyjadřování je na dneska na bodu mrazu..... :grinning:
8. črc 2009 v 16:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti pochopila, nebooooj :slight_smile:

Urcite je na tom neco pravdy, ale na druhou stranu kolik z nas vyrostlo s dudlikem a jak krasne jsme pili mleko z prsu a jak jsme vyrostli :wink:
8. črc 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy mám na to stejný názor.... :wink:
8. črc 2009 v 17:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky... uz mam psy vyvencene, dostali nazrat, nadobi umyto, podlahy vysate a umyte a v loznici ta stara parketova podlaha je vydenzifikovana savem, pac jak byla utlumena kobercem cele roky, tak byla takova pofiderni a nez polozime novy koberec, tak ji chceme poradne vydezinfikovat, at zmizi pripadni roztoci a plisne!

A Ferio volal, ze ten nabytek tak tak nacpal do auta (to mame pujcenou Audinu allroada, ktera ma mega kufr a prostor po slozene zadnich sedacek). Pry jede zpet jak nejaky POLSKY obcan, nalozeny az po strop, ani spolujezdec by se nevesel :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zitra mi musi slozit tu velkou skrin po praci, protoze v patek nastupuje do nemocnice a hned jak se vrati tak to pristi nedele pojede k rodicum na slovensko... a ja si zatim budu prat a zehlit a chystat vecicky pro Matesa, at to nelezi v krabicich a zbytecne se na to neprasi... A cim driv to budu mit za sebou, tim budu klidnejsi a spokojenejsi, ze je to pripravene.
8. črc 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nic... jdu se podivat na zpravy. Mejte vsechny krasny vecer, pa paaaaaaaaaa :sunglasses:
8. črc 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: DOstala jsem se sem až teď, ale mám novinku :slight_smile: Máme kočárek :wink: Hodím fotky do alba :wink: Nakonec je to v-cross.Firkon mě hrozně zklamal,vůbec se mi nelíbil a ten chipolino byl jak pro panenky,byl asi pro mini maminky.Já bych s ním vypadala jak pako :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem kvůli tomu vstávala v 5 ráno,Jirka jel na hokej na trénink,tak jsem do 8 čekala a pak jsme jeli na kočárek,otvírali až v 9,tak jsme si poseděli v autě a pak tam vlítli :grinning: Sice jsem ho nechtěla hned kupovat,ale když řekla,že by přišel rozmontovaný v krabici,tak bylo rozhodnutý :grinning: A omrkla jsem tam i fusaky,ale ten koupím až se to narodí,aby měla Julinka i něco holčičího,i když do toho kočáru dám max žlutou :grinning:
8. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
MIsto dudliku malicek nabo prso, holky..:wink: Technika sani/tahani je u dudliku jina nez u bradavky.. A malicek ma stejnou telesnou teplotu jako bradavka, takze mimino tim na chvilku oblafnete/uklidnite..:slight_smile:
8. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky, Marti..:slight_smile:
8. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek