• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Iny, hezky..:slight_smile:
8. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bych mela strach, ze malicek zacne nahrazovat paleckem... mimca jsou chytre a najdou si reseni. To uz je lepsi dudlik, nez palecek!!!
9. črc 2009 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nic holky,jdu spat... byli jsme u nasich, malinko jsme posedeli a ted uz padaaaaaaaaam do postele!
Rano nakuknu, jak se vzbudim, pocitam tak mezi 9-10 hod :wink:
9. črc 2009 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

S tím dudlíkem je to tak, že miminko zjistí, že z dudlíku nemusí tahat (sát), kdežto z prsu se musí snažit, aby to teklo a pak právě to prso nechce, protože dudlík je pro něj výhodnější - bez práce.
A když bude miminko plakat, tak pak má buď hlad, nebo ho bolí bříško nebo jen potřebuje podržet v náručí - potřebuje cítit maminku, potřebuje pochovat... :wink: tolik mé "zkušenosti" z předporodního kurzu :wink:

Ale jasně, že každá si to udělá po svém a pak uvidí, jak to půjde...
9. črc 2009 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, pěkný kočárek :slight_smile:
9. črc 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:

Marti nová fotočka .... :dizzy_face: :dizzy_face:

Iny ten kočárek vypadá moc dobře. Kde jsi ho nakonec koupila?

My se pojedeme podívat po kočárku 23.července jak pojedeme z UTZ. Já už mám, ale vcelku vybraný, tak by to měla být rychlovka. Pojedeme do růžového pantera v Brně.
9. črc 2009 v 07:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak chovej, zpivej, chod a nos v satku treba... A nemusis pouzivat malicek.. Navic dite si v prvnich trech mesicich cilene do pusy palec neda...
9. črc 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se právě vrátila od doktora - v průkazce mám první 2 body - trochu zkrácený čípek a mění se mu konzistence, což v mém týdnu je prý naprosto v pohodě, jinak děloha klidná, takže vše o.k. :slight_smile:
30. července jdu na poslední ultrazvuk, vezmu i Igora, ať se naposledy podívá na mimčo uvnitř :sunglasses:

Přibrala jsem zatím necelých 8 kg, to je dobrý, co? :wink:

No nic, tak jdu něco dělat, furt jsem ten týden dovolené nějak nedohnala, ale dnes už bude trošinku víc času, tak se za váma stavím častěji....
9. črc 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni ... :slight_smile:

Marti tak to je super, že je všechno v pořádku. Ty kila ti závidím. Já půjdu určitě přes desítku .... :unamused:
9. črc 2009 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

Inko kočárek super, tak ho hezky otestuj ať vím jestli do něho jít nebo ne :grinning: , jinak nad tou barvičkou slintám už dlouho, ale vím že doma by mi neprošla :angry:
9. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti ... :slight_smile:

Manžel nemá rád zelenou? Ségra už má taky vybranej kočárek a je taky v takové barvě. Mě se líbí taky moc taková barva, ale nechci aby jsme měly kočárky nastejno. Tak mám vybraný jiný.
9. črc 2009 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj Peti..:slight_smile:
9. črc 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti on je spíš na tmavé barvy, takže černá, šedá, tmavě zelená :wink: , no ale ty se mi líbí taky, takže pak někdy uvídíme v reálu :grinning: V-cross má vyhlídnutý už dlouho a barev mají víc než dost, takže se uvidí a hlavně než my budeme kupovat kočárek tak budou zase nové kolekce
9. črc 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mojemu je to naštěstí jedno. Kupovat ho pojede se mnou, ale nechá výběr na mě.
9. črc 2009 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no je mi jasné že mi řekne ať si to vyberu sama, ale když se mu nebude barva líbit tak se bude ksichtit :grinning: :grinning: :grinning: , už ho mám přečtenýho :grinning:
9. črc 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já pořád přemýšlím jestli se máme tenhle cyklus snažit nebo ne, kdyby se zadařilo tak budu na dovolené 4-5týden
9. črc 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti nebo tomu nechte volný průběh tento měsíc.
9. črc 2009 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám fakt dilema, víš jak to je zákon schválnosti funguje :angry: , o mimčo bych strach asi ani neměla, ale obávám se nevolností, to bych si dovču asi moc neužila :confounded:
9. črc 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, nevolnosti kolikrat prichazeji az kolem 8tt... A nerouhej se...:slight_smile: Chces mimi, tak je jedno, jestli budes na dovolene blit nebo ne, ne? Hlavni je, kdyz bude v brisku.. Nebo se mylim? :wink:
9. črc 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti asi bych se na to dívala tak jak píše Zdenča. Nechte tomu tento měsíc volný průběh a když se zadaří tak se zadaří a v pojedeš na dovču těhu. V těch prvních týdnech by Ti snad být až tak zle nemělo být.
9. črc 2009 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já se nerouhám, jen bych nerada strávila celou dovolenou na hotelovém pokoji :angry: a znám svůj žaludek :confounded:

No ještě se uvidí :wink:
9. črc 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, taky by se vam nemuselo pak zadarit.. Treba bys ted propasla sanci... :pensive:
9. črc 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni no další ovulace vychází přesně na dovolenou, což by se mi teda líbilo dovést si potomka z dovolené :grinning: a nebudu řešit jestli něco propásnu nebo ne, regulerně jsme se snažili zatím jenom jednou, takže su klidná :grinning:
9. črc 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jA TO myslela tak, ze treba ted muzou byt skvele podminky, ktere za mesic byt nemusi... :slight_smile:
9. črc 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hold když nebudou tak nebudou, ono se to jednou podaří :wink:
9. črc 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moje zkušenosti s dudlíkem versus paleček...kolegyně kojila, skoro do roku, malá neznala dudlík, přesně jak píše Zdenča a Marťa, buď má hlad, takže prso a nebo je dobrej na doma šátek, kámoška si ho nemohla vynachválit, malá se zavrtala a byl klid, ale od roku a půl si dudlá palec...zničeho nic, takže až od toho roku a půl má na noc dudlík, aby nedudlala prst..takže si myslím, že to asi neovlivníte a zase znám i děti, které běžně mají dudlík a krásně pijí z prsu a naopak...kámoščinému malému v porodnici narvali dudla do pusy a ona rok odstříkávala mlíko jak vzteklá, protože ho měla mraky :grinning: ale malej prostě prso nechtěl...

Iny, kočárek je boooožíííííí :dizzy_face: :dizzy_face: ta barva...no super....
9. črc 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jednou se určitě podaří..... :dizzy_face: :dizzy_face:
Nám se podaří až rok po vysazení HA.
9. črc 2009 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani ... :slight_smile: :slight_smile:
9. črc 2009 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani :slight_smile:

Peti teď to nějak moc nehrotím :wink: , no jo machruju když se mi zklidnily hormony :grinning: , ale třeba za hodinu může být všechno jinak :grinning:
9. črc 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, já řešila podobné dilema, ale vzhledem k tomu, že se snažíme už tááááák strašně dlouho, jsem prostě naznala, že holt když se podaří, tak pojedu na dovču těhotná...lízátka proti těhu nevolnosti už mám raději odložená :grinning: :grinning: ale je to můj názor, kdybych podobnou věc řešila před těmi dvěma roky, tak bych taky byla raději těhotná až po dovči, ale už když jsme dovolenou řešili v zimě, tak jsme počítali s tím, že možná pojedeme tři :slight_smile: ale já tomu moc nadějí nedávám...takže doufám, že si nějakého sviště dovezeme z dovči,Martin říkal, že stejně bude hnusně, takže co bychom jiného dělali, že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek