• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Marti víš co je zvláštní? že já se po tom zákroku a verdiktu u mudry úplně uklidnila, už nad tím tolik nepřemýšlím a nestresuju...ale pamatuju doby,kdy jsem ořvala každou mrchu a Martin nechápal co mi je...
Teď to mám prostě tak, že buď se zadaří, nebo jdu na IVF a až neklapne první IVF, tak se teprve začnu zase hroutit :grinning:
9. črc 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no jo hormony jsou svině :angry: , já jsem měla velkou krizi v sobotu, kdy jsem se dozvěděla že švagrová je asi v tom, ale naštěstí ta nedělní párty mě absolutně rozptílila a teď pohoda :slight_smile: Prostě je to jak na houpačce :angry:

Ale moc vám to přeju aby se co nejdřív zadařilo :dizzy_face: , tak snad ti dobře profoukli trubky a půjde to raz dva :grinning:
9. črc 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ja zacala po laparce stresovat a resit IVF.. Ted nestresuju ani IVF neresim... Neresim dite ted nejak vubec.. Vcera jsem si zas uvedomila, ze me nic nikam nezene a ze neni kam spechat... :slight_smile:
9. črc 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky určitě vám to všem jednou vyjde. Moc vám to přeji. Známá byla taky na IVF a podařilo se jim napoprvní. V dnešní době je čím dál tím víc pár co musí řešit oplodnění přes IVF.
9. črc 2009 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem právě po té laparce tak nějak v klidu, prostě to neřeším, bude bude, nebude nebude...ale pořád si říkám, že jednou můžu na IVF a až potom, když to nepůjde ani takhle se asi začnu stresovat, ale takhle jsem pořád nějak vnitřně úplně v klidu...a myslím, že to je super, přestala jsem měřit BT, nepoužívám ovu testy a čekám jestli to klapne nebo ne...ale chtěla bych příští rok rodit, bude mi 27 a Martinovi je 33 takže zase nechci čekat další rok a rodit poprvé ve třiceti, já vím že to není kdoví jaká tragedie, spousta holek má děti až ve třiceti, ale prostě bych chtěla do té 30-tky aspoň jedno...tak snad nám bude přáno... :slight_smile:
9. črc 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyz ja na to IVF jit ani nechci... Pokud to nepujde, pujdu si nechat prepalit prepazku v deloze a pak cekat, jestli otehotnim prirozene... IVF je az posledni stace....
9. črc 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to jsem vůbec nikdy neslyšela jít si přepálit přepážku v děloze. Co to je?
9. črc 2009 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, mam prepazku v deloze a ta mi zrejme zabranuje otehotnet... Proto me porad nuti do operace (do odstaneni prepazky).. Dela se to laserem a oni to vlastne upali/prepali... Nekdo rika, ze je treba minimalne pul roku neotehotnet, nekdo rika i rok, nekdo trva pouze na sestinedeli (znici to vlastne sliznici delohy)... Takze pokud to bude nutne, pujdu na to...
9. črc 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky... tak hlasim, ze jsem vstavala az 10:15... dnes jsem si nejak pospala :slight_smile:
Ted uz jsem vas konecne i docetla :wink:
9. črc 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny, pekny kocarek... me se libi takove barevne kombinace.. to ja moooc rada! Hlavne ty vzory, ujizdim ted na vzorech, taky nas prehoz na sedacce v obyvaku mluvi za vse :wink:

Marti pekna foteckaaaa... nechce ji hodit ve vetsim do alba, at se muzeme poradne kuknout jak ti slusi brisko?
9. črc 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdenci ahoooj...
Musim se k tobe "vyjadrit" :-P

Pises, ze te nic nezene, ze neni kam spechat... tohle bych cekala od holky, ktera je na zacatku snazeni, nebo se snazi nejaky ten rok a je ji kolem 23 let! Ja bych na vec mela jiny nazor, kdybych byla ve tve kuzi (nebo si to aspon myslim)... uz s Mi se nedarilo, ted s Martasem taky zatim ne, navic ta tvoje prekazka v deloze, Martasuv spatny spermiogram....

Ber to samosebou s rezervou, pisu "JEN" svuj nazor :wink:
9. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy ... :slight_smile:

Zdeni já byt tebou tak na tu operaci jdu tedy hned. Já bych na nic nečekala.
9. črc 2009 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebudu zasahovat do tela, kdyz mam jeste porad dost casu a nic me nikam nezene... S Michalem jsme se o mimino nesnazili, Katy... Celou dobu jsem brala antiko... Nevim, jak jsi na to prisla...
9. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katu :slight_smile:

holky těhule od kdy vám bylo blbě?
9. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A stara si rozhodne nepripadam... :grinning:
9. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už si teda chvílema stará připadám :grinning: :grinning: :grinning: , třeba když jsem jela 30.června ráno do práce vlakem a středoškokláci si jeli pro vysvědčení :grinning: , to jsem si fakt připadala stará :pensive:
9. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti mě špatně nebylo. Jen snad v 8týdnu jsem měla žalůdek trošku na vodě,ale jinak mi bylo dobře.

Zdeni já si myslím, že ženská by mělo do třiceti mít alespoň jedno dítě. Stará si třeba připadat nemusíš, ale ty biologické hodiny stejně tikají.
9. črc 2009 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Martuli co si pamatuji, tak ze zacatku mi zle nebylo... byla jsem 5tt mozna 6tt, kdyz jsme jeli ke tchanovcum na SK, zle od zaludku mi zacalo byvat az mnohem pozdeji.. mmt zkusim kuknout do denicku, jestli zjistim, kdy to tak zacalo presne :wink:
9. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak a vim to... nevolnosti, bolest prsou... to u me zacalo 7-8tt a par tydnu trvalo, hlavne ty prsa!
9. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to jste mě teda potěšily :wink: , ještě to doma probereme a uvidíme, ale asi tomu necháme volný průběh :dizzy_face: , hlavně už jsme si zvykli na to že se nemusíme chránit :grinning:
9. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni nevim jak jsem na to prisla, nejak jsem si to myslela... :wink:

A jinak jak pise Petka. Bych necekala.. Stara nejsi, ale nejmladsi taky ne a telo starne.. Ja bych na nic necekala.. aby jsi toho jednou nelitovala, ze jsi do toho nesla naplno ihned.
9. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ale mne do 30 chybi jeste dva a pul roku... :slight_smile: Takze neni kam spechat... A pokud vim, kdosi tu chtel byt maminkou v roce 2010...ze se zadarilo driv, je fajn... :wink:
9. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si myslím, že to je to nejlepší tomu nechat volný průběh. Však ono to nějak dopadne.... :wink:
9. črc 2009 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na IVF prchy nemam a nechci na nej, pokud to nebude nutne a doktori mi nereknou, ze jinak neotehotnim... Na operaci se chystam, ael zatim tomu nechavam volny prubeh.. Na tu muzu jit vzdycky...
9. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
prachy..:slight_smile:
9. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti a ty nevolnosti urcite nebudou tak sileneee, ze by ti zkazily dovolenou... i kdyby jsi nejake mela, tak te bude hrat u srdicka krasny pocit, ze v tobe zacina novy zivot a tu dovolenou si uzijes uplne jinak nez asi ocekavas v tento moment.. ale muze to byt i tak krasna dovolena.

Myslim ale, ze i kdyby jsi byla tehu, tak v tom 4-5tt nevolnosti jeste mit nebudes.. :wink:
9. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni o si řekneš, že do třiceti je ještě času, ale když on ten čas šíleně rychle letí......
9. črc 2009 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě krapet děsí že mi bude za necelé dva měsíce 29 :sweat_smile: , kuva nějak to rychle letí :rolling_eyes:
9. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
"Kazdy si je strujcem sveho stesti" :wink:
9. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti jeste to neni 30-tka :grinning: To jsi stale mladaaaaaaaaaaa! :sunglasses:
Zatim ti tahne na 30, pockej za rok... to ti uz potahne na 40-tku :-P
9. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek