• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Marti a když si to tak vezmeš, tak některé vůbec ještě nevím v 4-5tt, že jsou těhotné. Kdo to nesleduje, tak tomu nevěnuje ještě pozornost. Teďka jedna známá si myslela, že ji mense vynechala díky nervům k vůli svatbě. Na svatbě popíjela a tancovala jako by nic a až týden po svatbě zjistila, že je těhotná.
9. črc 2009 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Umim ale povzbudit, cooo :slight_smile: :grinning:
9. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, mozna... Proste to ted nehrotime... Jestli do 28.narozenin neotehotnim, na tu operaci pujdu, ale jinak ne.. V tu chvili to budou dva roky snazeni a asi bude nacase..Ted si tak nejak nechci kazit pohodu, kterou prozivam.. Asi nepochopite, protoze nejste v me situaci a nedokazete si predstavit, co to je nechat si laserem upalit kus sebe... Ja mam zazitky z prvni ruky, kdyz jsem z Brna vezla segru po stejne operaci a kroutila se mi bolesti tak, ze sjem se zmohla jen na plac a zastaveni na prvni pohotovosti, kde ji pichli neco proti bolesti, protoze tablety nezabraly... :pensive:
9. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANo, kazdy sveho stesti strujcem.. A kazdy si svuj zivot resi jinak.. A kazdy jinak premysli, jedna a chova se...
9. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mejte se, holky, ja jedu do Hradiste za MArtou..:slight_smile:
9. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni a ségra už má miminko?
9. črc 2009 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Peti... Ma... Skoro ctyrletou holku.. Pred ni teda jeste potrat v 11tt (samovolny).. A je uplne stejne tehotna jako ty... :slight_smile:
9. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže ta operace ji pomohla, tak to je dobře. To je ta holčička co ji máš v albu?
9. črc 2009 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, ruzove triko s nejakyma kytickama... Ta druha v jinem ruzovem triku ja zas Martinova neter..:slight_smile:
9. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz musim jit, papa...
9. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se v tomhle postavím za Zdenču, je sice fakt, že si teď říkám, že jsem na tu operaci mohla jít třeba loni, kdybych chtěla, ale prostě jsem si říkala, že ještě počkám a já to mám teď zase tak, že vím,že endometrioza je pryč, ale pokud neotěhotním teď, tak prostě moje tělo nehodlá přirozeně otěhotnět, takže na IVF půjdu, ale třeba ještě loni bych nešla, taky u nás je to i o těch penězích...my je máme, takže dál už čekat nebudu, ale je fakt, že za ty dva roky náš vztah prošel různými krizemi a teď si třeba s Martinem rozumíme tak nějak víc a co je hlavní...Martin chce děti sám, nejenom že mluví o tom, že někdy budou nějaké děti, už o tom mluví tak, že je prostě chce sám...a osobně si myslím... možná to napíšu blbě....že se mnou nebo beze mne, ale chce je a moc....
9. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechno zlé je pro něco dobré a všechno má svůj důvod a smysl a každý si musí rozhodnout sám za sebe :slight_smile:

Peti jj já to prostě promýšlím všechno důkladně :grinning: a přece jenom je něco jiného když nastanou problémy doma anebo někde na dovolené, kde člověk moc nerozumí atd :unamused: , ale co nejedeme do žádného bubákova :slight_smile:
9. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, já ti to řeknu asi takhle....Káti bylo zle až později, Peti skoro vůbec, Marťa si taky moc nestěžovala...no Ince jediné bylo fakt blbě...takže je ti jasný, že někdo v téhle diskuzi to prostě musí vyžrat :grinning: :grinning: aby jsme si měly to těhulkování záživnější :grinning: :grinning:
takže my dvě budeme blíndit o sto šest :grinning: :grinning: :grinning: od rána do večera :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ty si to tedy plánuješ .... :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, já vždycky počítám s tou horší variantou a pak jsem ráda, když to dopadne líp :grinning: :grinning: :grinning:
před laparkou jsem se taky smiřovala s tím, že se proberu a řeknou mi že mi museli vzít vejcovody, vaječníky a nevím co ještě a jak to dopadlo...skvěle...teda na to jak to dopadnout mohlo :grinning:
9. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani teda ty nám dopřáváš :grinning: :grinning: :grinning:

Já taky vždycky radši počítám s horší variantou a pak můžu být maximálně mile překvapena :grinning:
9. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je asi fakt, že taky vždycky raději počítám s tou horší variantou a potom jsem spokojená když to dopadne dobře.
9. črc 2009 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jasně, už jsem domluvená ještě s jednou kámoškou, která se taky delší dobu snaží o mimi, že jakmile otěhotníme, tak si budeme posílat smsky kolikrát jsme zvraceli, mmsky popraskaného břicha a vytahaných prsou :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak doma oznámím že snažení nepřerušujeme :grinning: , kdyby to vyšlo do konce léta taky by to bylo super, švagrová bude teď počítám tak ve 2-3 měsíci, takže by děcka mohly být tak půl roku od sebe max :slight_smile:
9. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš, to je super, budete mít parťáka, to nám neklapne...i když vlastně snad jo, moje sestra se teda na děti nechystá, ale její švagrová...moje nejlepší kámoška, jo a hned v září po svatbě, tak to by bylo super a moje švagrová teď má za sebou pár operací a půl roku nesmí otěhotnět, tak doufám, že na to pak vlítnout a bude nás víc...jééé to by bylo super...

já dneska pořád čekám smsku, od kolegyně, měla 4.7.09 termín a dneska šla na vyvolání....čeká druhé, ale malé se ven asi nechce, tak doufám, že se dneska narodí, takové pěkné datum 9.7.2009 :dizzy_face:
9. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidíme jak to dopadne, každopádně jsem ráda že je švagrová konečně v tom, tak hlavně aby bylo vše OK, tchýně o první dítě přišla v dost pozdním těhu :frowning2:

Jo v tu neděli na párty jsme se bavili o dětech atd, a jeden z kamarádů je doktor, sice teda ortoped, ale prošel si všema odděleníma a bavili jsme se o hormonální antikoncepci a říkal že teď jsou ti doktoři vychováni v tom je HA je super atd, ale že je to fakt svinstvo, jsem čuměla jak se do toho opřel :confused:
9. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to fakt, že HA je svinstvo, ale zase na druhou stranu, dávat prachy do kondomů je taky mazec, kdyby stál pětitikačku, ale třicet korun a jsou tam tři, to je dost...už jsem právě přemýšlela, jak to jednou udělám po těhu...HA nechci, z toho mám už strach, po těch problémech, ale zase být těhotná hned po šestinedělí :sweat_smile: :grinning: to taky ne...taky je možný, že když nebudu brát clostil, tak třeba nebudu moct zase otěhotnět, jako teď...je to blbý, ale bylo by to super, pak bych si dala pár dávek a je to :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se dočkala, psala mi kámoška, že té moji kolegyni se ve 12.05 narodila Karolínka a teď odcházel její manžel a došel mi to říct a ona už psala taky...tak nakonec to byl fofr...první dítě ji vyvolávali pomalu dva dny :pensive:
9. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už by taky mohl někdo vymyslet nějakou pořádnou antikoncepci :grinning: , taky se mi do HA nebude chtít, bez ní se cítím líp a vůbec mi teď ty 3 roky co ji neberu nechybí
9. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem přemýšlela co podniknu až porodím. Jestli HA nebo něco jiného. Moc se mi nechce znovu brát HA.... :angry:
9. črc 2009 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bohužel moc velký výběr není :angry:
9. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě. To mě pěkně štve. No nic holky já už pádím domů. Měl by mi přijít řemeslník dávat na plynová kamna hadici, abych je mohla vytahnout a pořádně to za nimi vygruntovat. Tak mě čeká spoustu práce. Doufám,že přijde. Už mi to slibuje měsíc,ale stavoval se tu za mnou a že dneska určitě dorazí.
9. črc 2009 ve 14:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja HA neberu uz 2,5 roku a taky mi nechybi... ale zase na druhou stranu jsem slysela dost chvalu na HA kvuli rakovine delozniho cipku.. a ze je klidne lepsi nemenstruovat nejaky mesic, tim delozni sliznice zustava v klidu a je daleko mensi riziko onemocneni rakovinou delozniho cipku. A pry je to pro telo celkem normalni nemenstruovat i nekolik nesicu a urcivat si ktery mesic MS bude, driv pry zeny rodily jedno dite za druhym a nemenstruovaly tak casto jako zeny ted...

Ale vseobecne bych rekla: co doktro to jiny nazor. Na vsem je trochu pravdy a zalezi na vrozenych dispizicich k rakovine a celkove na stavu organismu kazde z nas... je to proste o nahode. A ne jen toto, ale vsechno v zivote.
Ne vzdy co delame je to nej prave pro nase telo a co jinym prospeje, nam muze uskodit.

Tak a ted "babo rad" jak nejlepe a nejlevneji se chranit, ze :grinning: :grinning: :wink:
9. črc 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
podvázat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky netuším, ale asi bych prubla nitroděložní tělísko...samo že to bez hormonů...no ale uvidíme, já HA neberu už skoro čtyři roky a taky je to lepší, ale je fakt, že dřív jsem nemusela řešit jestli mrcha dojde dřív nebo na čas...a taky jsem prášky brala tři měsíce v kuse....bylo to lepší....
9. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek