• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Tak vy jste toho teda nakecali :grinning: Ztovna dnes jsem uvažovala v čem budu prát :grinning: A měli tam lovelu a něco českýho a šmitec.A aviváž se nemá používat?Jinak děkuju za pochvalu kočárku.Jirka byl nakonec se mnou a taky nemá rád zelenou a je doma zelenej kočárek :grinning: :wink: Kamoš mu říkal co se s ním děje :grinning: Koupili jsme ho tady ,mají i kamennou prodejnu http://www.moje-miminko.cz/clanky/kontakt Katu ten nábytek je krásnej, jde koupit i samostatně jen ta komoda?A kolik asi stojí?
10. črc 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko mají vystavené i jiné barevné varianty tohodle kočárku? a mají tam i 3kolku?
10. črc 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My pereme v Ariel a jsme max spokojeni... avivaz je tusim Lenor (modra) a naaaadherne voni! Zkousela jsem uz jine, ale ne ne.. zadna to pradlo tak krasne nenavoni :grinning:
10. črc 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam pokazde neco jineho... :slight_smile: Ted uz teda jen ta ekoavivaz a pak i ekogel nebo ekoprasek... :slight_smile: Jinak - nabytek je moc hezky...
10. črc 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a včera jsem se neukázala, můžete hádat proč.Opět zub :frowning2: Byla jsem uzubařky ,aby mi mrkla na ten zub z té pohotovosti,tak mi čistila kanálky a říká,že to potom začne bolet,ať leduju a že musím vydržet.Já tele jsem vyrazila do odonína do Obi a pak ke kámošce na SK a tam už jsem slupla jeden paralen :unamused: Cesta dom byla nejhorší co jsem kdy zažila,musela jsem se úplně šíleně soustředit na řízení,jsem myslela,že to nedám. :cry: Doma jsem si lehla, pobrečela,slupla paralen(chudáček náš malinkej,ten se asi narodí s nápisem paralen na čele) a večer to začalo ustupovat.Teď už v pohodě,jen mě bolí uzlina,ale ta zítřka přejde :wink:
10. črc 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny tak jsem to dohledala, ze jsi to ty :wink:
Komoda stoji 340 EUR
Skrin 300 EUR
Regal 130 EUR
Postylka 230EUR

kdyz je to samostatne... kdyz to koupis jako set, tak to meli v akci za 800EUR
10. črc 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni nejsou ty ekogely v takove pruhledne flasce? a ta nalepka co je na tom je pruhledna taky + nejake modre a zelene aplikace na ni krome cerneho pisma?
10. črc 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti mají tam všechny varianty podvozků,ale tříkolka nebyla tak stabilní :wink: A měli tam různý barevný varianty,první jsme se dívali na ten černo bílý s kruhama,pak donesla zezadu šedý s kytkama(taky vypadal moc dobře) a zelený a byl to jasný :slight_smile: Měli tam i černo červený,s těma hnědýma kostkama a nějakej modrej,ale toho jsem si nevšímala :grinning: Prodavačka super,Jirku furt nutila ať si to všechno vyzkouší :grinning:
10. črc 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny, tak to nazavidim! Ja jsu tak rada, ze mam zuby v poradku.
Jen mam trochu vic prokrvene dasne, ale s tim se da v tehu pocitat, tak si je mam masirovat. Jinak vse ok.
10. črc 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Katu,ta to se samostatně fakt nevyplatí :unamused: Taky i říkala,že ty dásně nic moc,ale to vím sama :sweat_smile:
10. črc 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kdyz boli zub, to znam.. musela jsem kvuli 8-cce letet z UK dom, kde mi prelecili zanet, potom sel zub ven a dalsi tyden leceni s ATB a po vytazeni stehu jsem letela zpet. Cele to trvalo 3 tydny a ten prvni tyden jsem "sezrala" snad kilo Brufenu!

Jsu zasadne proti lekum a Brufenu uplne, ale to byla uz tak zoufala situace, ze jsem sahala jen po nem a jedla to jak lentilky!

Tak ti Iny nezavidim, protoze zuby jsou potvory a dokazou hooooodne bolet! Nejhorsi, ze z toho boli i hlava, krk, ucho... vsechno kolem!
10. črc 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak jsem ti našla,kdy mi začalo být blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Poprvé v 5+5,ale to se dalo ošulit sušenkou v posteli a odejít do koupelny po čtařech :grinning: A první hnusná na sebe nenechala čekat dlouho 6+3 a 6+6 už jsem byla na neschopence :unamused: A tak to pokračovalo až do 16 týdne :sweat_smile:
10. črc 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já doufám,že už jsem si to vybrala,jsem objednaná na 24.7 a pak ještě mi chce předělat plomby,ale mám v plánu jí říct,že to uděláme až nebudu těhu,protože už toho mám nad hlavu :confounded:
10. črc 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti, tak to by jsi tu dovolenou zvladla bez tehunevolnosti :wink:
Takze s radosti do toho a mimo je hotovo :sweat_smile:
10. črc 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny tak to ja bych do sebe dobrovolne nenchala ted vrtat.. bych ji tam asi porodila, kdyby zapla vrtacku, ze mi jde predelavat plomby!

:sweat_smile:
10. črc 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejhorší je ,že ti neudělají rtg ani ti nedá injekci,no prost nic.Ty si nemůžeš nic vzít a mimčo se v tobě mele chuďátko a já jsem při každým spolknutí paralenu měla výčitky jak hrom :frowning2: Ale bez něj bych to nedala už vůbec :sweat_smile:
10. črc 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu,no uvidím,zeptám se jí co ona na to,nevím jestli tam mám kazy nebo co.A zase čekat,kdy mě začne bolet zub se mi nechce :unamused: A vrtání mě nevadí,ale jde spíš o psychiku,že už bych si dala oraz od doktorů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A jak se jinak citis Iny a Marti?

Ja posledni dny nic moc... vcera mi bylo desne spatne.. od zaludku, zaha palila, ruce i nohy brnely a vazily 10000kg nejmin!
Citim se posledni dobou strasne unavena, ne z nevyspani, ale telo je odvarene!
A spanek radeji ani nezminuju, porad se budim na wc, nekdy jen 1x jindy hned 6x, vsechno me budi, nemuzu tvrde spat (proto taky spavam v obyvaku a ne v loznici)... a hlavne me prcek porad tlaci pod prave zebro! Ja nejsu ta co chodi narovnana jako pravitko, vzdy jsem mela zada pohodlne zhrbene :grinning: a ted nemuzu, musim se sponovat co to da, jina prcek desne tlaci! Takze nemuzu sedet pohodlne, jedine nasponovana jak to pravitko. Jen lezet muzu jakkoliv, dokonce jeste skoro na brichu, ale to musi prcek trpet.. kdyz ja se tak v noci probudim jak spim prave tak :sunglasses:
10. črc 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko tak jsem zvědavá jak budeš s kočárkem spokojená, ale ten zelenej je fakt krásnej :dizzy_face:

Katu jj už jsem včera oznámila že žádná odstávka v plození nebude :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAty, mas uz Matese hlavickou dolu? A co ty, Iny? :slight_smile:
10. črc 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni ten posledni ECOVER jsem myslela... to pouzivala Debbie v UK, tedy spis ona tu kupovala a ja jsem s tim pracovala (mela snd vsechno krome prostedku na prani) a nebyla jsem s tim vubec spokojena.. nevonelo to, jar na nadobi neodmastoval nejlip, pripravek na prach - taky nic moc, srovnatelne s vodou z vodovodu..

A ja mam hlavne rada, kdyz uklidim cely byt, ze krasne voni. Po techto prostredcihc bych toho nedosahla ani kdybych to spotrebovala vsechno na jeden uklid.
:wink:

U tech prostedku na prani to bude asi jine, ze? Voni to trochu?
10. črc 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu jinak docela v pohodě,jen dopo mi umí být blbě.Ale hrozně mě bolí šlapky ,když dlouho stojím,asi jsem už na moje nohy těžká :stuck_out_tongue_closed_eyes: O spaní nemluvím,někdy dobrý,ale většinou to stojí za prd,no při ležení na břichu se taky přistihnu,ale prcek mě tak nakopne,že jsem hned zpátky na zádech :grinning: No a tento týden mi zase tvrdne břicho,kupodivu nejvíc ráno když se probudím a nebo v noci.
10. črc 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
VOni to tak normalne, cistotou...:slight_smile: Nejsou tam zadne umele vune jako u prasku na prani nebo avivazi (myslim tech chemickych).. Je to proste normalni vune.. Treba neco jako mydlova.. Pouzivaji se tam spis prirodni aromata a ty, jak je znamo, voni chvili a ne moc intenzivne..:slight_smile: Neni broskev (prirodni vytazek) jako broskev (umele aroma)..:slight_smile:
10. črc 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni pod zebrem ma bud narvanou hlavicku nebo zadecek.. vim jiste, ze na levfe strane ma nohy a ruky, protoze kopance dostavam jen tam a spis do spodni casti bricha, jakoby k levemu vajecniku, tam je to kopani nejintezivnejsi...
Jak je tam prcek ulozeny se dozvim v utery, jedu na velky UTZ v 30tt. Snad je hlavou dolu a placenta vyjela nahoru :wink:
10. črc 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsak ma jeste cas, nez dorotuje..:slight_smile:
10. črc 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny o tvrdnuti bricha ani nemluvim... a rano je to u me proto, ze musim opet na malou. Jakmile mi ztvrdne bricho jdu hned na wc :slight_smile:
Do toho chytam ranni krece do noh, do lytek... taaaaaaaaak neprijemne!!! :frowning2:

Zdeni dekuji za info..jednou to treba taky zkusim a udelam neco pro prirodu :wink:
10. črc 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nase Janoucha je taky 19tt jako Petka a uz ted vi, ze pujde 16.11. na cisare... :-/ A Tinka chce Hojika...(rozumej Honzika..:grinning:)
10. črc 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni nevím jak je prcek,na poslední utz jdu tuším 28.7.,takže tam uvidím.Ale když se mrví,tak to cítím hodně dole v podbřišku,takže si myslím že bude ještě hlavičkou nahoře,protože kolem pupku se mi dělají vlny :wink: Marti uvidíme jakej bude,ale ovládá se parádně,včera u té kamošky jsme kompletovali její kočárek (concord fusion) a na to že ten její byl o 10 tisíc dražší,tak mi nějak nedošlo,kam těch 10 tisíc přišlo,neměl nic navíc,kromě síťky v boudičce a pláštěnky v ceně kočárku :wink: Jedině autosedačka,ta je vymakaná,ta u v-cross není tak dobrá,ale zase je lehká :wink:
Katy, holky doporucuji vypit denne jednu Magnesiu a jist hodne bananu...:slight_smile: Na ty krece...
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek