Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
katunka82autor
10. črc 2009
Kamaradka mela maleho KP a v 36tt, kdyz uz v to ani Dr. nedoufal se pretocil, tak planovany CS byl zmenen na normalni porod. TP ma 18.7., to je coby dup!

Cas jeste ma, ale vetsina miminek, jak je v tom 30tt uz tak zustava.. proto se dela ten posledni velky UTZ, kdy se uz planuje jaky porod a tak.. miminko potom roste hodne rychle a uz nema misto na nejake obraty. Ale stava se to, ze se jeste pretaci.. 80% miminek je v teto dobe uz hlavickou dolu a 20% KP, 17% se jeste pretoci a jen 3% zustanou KP.
cervenec
10. črc 2009
Katu křeče občas chytnu taky do lýtka,ale není to nic hroznýho.To mi mělo pomoct to magnézko 😉 Kdy se jde na ten poslední odběr?Už ve 30 nebo až ve 32 týdnu?Můj dr něco naposled říkal,ale asi jsem moc nevnímala 😃
katunka82autor
10. črc 2009
Zdeni ja to s magnezkem uz nemuzu prehanet, beru ciste magnezko 3x denne uz cele 3 mesice v kuse!
Ale banany poridim.. ty ja muzu porad 😉
katunka82autor
10. črc 2009
Iny myslis krev? Ja jdu pristi patek.. to budu 30+3tt
zdenallicka
10. črc 2009
Daji se obratit manualne.. Nevim, jak to probiha, ale nekteri doktori, kteri jsou zastanci prirozenych porodu, to delaji..
katunka82autor
10. črc 2009
Zdeni jak to ze jde na CS? A nechaji si rict co cekaji?
zdenallicka
10. črc 2009
Ony prave rikaly, ze jim doporucili doktori tu Magnesiu, protoze to je vlastne prirodni horcik a lip se do tela vstrebava.. Tak nevim, nemam zkusenost..🙂 Ale banany jez urcite..🙂
cervenec
10. črc 2009
Tak banány jím,včera jsem nic jinýho stejně nedala :-p A magnézku kopím,jen z ní vytřepu bubliny,jsem zjistila,že mi to nedělá dobře 😉
katunka82autor
10. črc 2009
Jj, to je tzv rotace miminka, ktera se nekdy provadi, ne vzdy je to ale doporucovane a dela se to uz v poslednim tazeni, protoze se muze stat, ze se neco narusi a miminko musi okamzite na svet.
katunka82autor
10. črc 2009
Iny my tu autosedacku mame taky takovou obyc, zadna vymakana, ale vazi asi jen 2,5 kg!
Kolega maji Casualplay sedacku, ktera me pres 6 kg!!! To je sileneee!
cervenec
10. črc 2009
O tom obracení nám říkali v té porodnici,na jeden den tě příjmou a dělají nějaký hmaty a taky ti dají oxytocin,aby to nevyvolalo předčasný porod.Byly tam 2 maminy v 37 týdnu a ještě mimča neměli otočený :-|
zdenallicka
10. črc 2009
Protoze ma prepalenou tu prepazku v deloze a deloha neni tak pruzna, vis? A navic ji mame malou /i ja/, takze ditka nemaji misto na otoceni se a deloha by porod KP nedala... A rodit jde vlastne o tri tydny driv.. Vedet to nechteji, jen Tinka a ja...😃 Tina chce Hojika nebo ELisku, ale spis Hojika, protoze uz ma Paju..😃
katunka82autor
10. črc 2009
My ji mame koupenou, ale uz asi bude i bez bublin jak tam tolik mesicu lezi v kuchyni 😃
zdenallicka
10. črc 2009
POtraviny bohate na horcik:
* mandle
* paraořechy
* humři
* integrální mouka
* integrální rýže
* sojové boby
* suchý hrášek
* pivní kvasnice
* arašídy
* suché fíky
* vejce
* špenát
* zelí
* čočka a luštěniny
* brokolice
* banány
* datle
* švestky
* celozrnné výrobky
* citrony
* grepfruity
* žlutá kukuřice
* různá semena
* tmavá zelenina
* jablka
katunka82autor
10. črc 2009
No ale kdyz by bylo mimco otocene hlavickou dolu, tak muze jin na normalni porod, ne?
cervenec
10. črc 2009
Kamoši mají taky casual play a chválili ji ,že je vymakaná,ale mamina ji neutáhne,i tatínek má co dělat,když ji nese :-S Ta naše je taky lehká,jsem byla ráda,protože si pamatuju jak jsem tahala neteř :-S
katunka82autor
10. črc 2009
Joooo tak pivni kvasnice, dam si asi jedno vychlazene 😃
Mam zasobu nealko pivek, ty ja muzu porad 😃 Jsu strasna matka pivarka 🙂 to jsem zdedila po tatkovi 😛
cervenec
10. črc 2009
Jo tak špenát jím ve velkým 😃 Teda listovej 😉
zdenallicka
10. črc 2009
Katy, ptala jsem se ji, moc se na to netvarila.. On je cisar takovy pohodlnejsi asi...🙂 Ale pak nakonec rekla, ze kdyby bylo mimo hlavou dolu, zkusila by to.. Ale stejne by ji porod museli vyvolat o tri tydny driv, takze stejne by to nebyl prirozeny porod...
zdenallicka
10. črc 2009
Katy, jake si kupujes? Ja mam rada Birella od Radegastu.. A vcera jsem mela Staropramen a to mi moc nejelo.. Navic nebylo moc vychlazene...
cervenec
10. črc 2009
Jé tak to já pivo vůbec,ale nedávno jsem jirkovi upila a až jsem se podivila,že mi to asi trochu chutná 😃 Ale takový cuba libre,poslední dobou si koupím tu malou cocacolu v plechu.Zrovna jsem ji vysosla,to je tak dobrý 😃
katunka82autor
10. črc 2009
http://www.fnbrno.cz/Article.asp?nArticleID=113...

OBRAT ZEVNIMI HMATY to je to otaceni... kuknite na to.
anag
10. črc 2009
Holky vy jste se tedy rozepsaly. Vůbec nestíhám číst. Přišla jsem teďka z obědu a mé chuťové buňky nejsou vůbec uspokojeny.

Zdeni jak to,že už teďka ségra ví ,že půjde na císaře?
katunka82autor
10. črc 2009
Zdeni jedine Birell, ostatni jsou hnus. Ted mam jeste nejake v plechu z SK, nakoupila jsem si na tu firemni akci, ale jak mile me prekvapili, kdyz meli i nealko pivo pro nastavajici matky 🙂
katunka82autor
10. črc 2009
Vim, ze asi bolestnejsi bude klasicky porod nez SC, ale ja bych radeji sla klasicky... bolest prejde a potom se zenska brzy postavi na nohy a funguje normalne. Po CS je to daleko horsi a vsechno dele trva nez se da do poradku.
cervenec
10. črc 2009
Ježiš to mě doufám nečeká,aj prcek z toho začal kopat :-N
zdenallicka
10. črc 2009
Peti, psala jsem to o kousek vys..🙂
katunka82autor
10. črc 2009
Iny cuba libre bych si taky dala... a vubec, obcas dostanu chut na neco taaaak nezdraveho, ze si koupim hranolky, nebo colu ci arasidy solene..
anag
10. črc 2009
Jsem si nevšimla, že už jse na další straně .... 😃 😃
zdenallicka
10. črc 2009
No jo, Katy... Jenze ona proste nezazila kontrakce, odtok plodovky a tak.. A od zacatku vedela, ze budou delat CS, takze to proste nema odzite/zazite a nejak ji to nedochazi... Cele tehotenstvi vedela, ze to bude jinak, nez chtela..

Začni psát odpověď...

Odešli