• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Kamaradka mela maleho KP a v 36tt, kdyz uz v to ani Dr. nedoufal se pretocil, tak planovany CS byl zmenen na normalni porod. TP ma 18.7., to je coby dup!

Cas jeste ma, ale vetsina miminek, jak je v tom 30tt uz tak zustava.. proto se dela ten posledni velky UTZ, kdy se uz planuje jaky porod a tak.. miminko potom roste hodne rychle a uz nema misto na nejake obraty. Ale stava se to, ze se jeste pretaci.. 80% miminek je v teto dobe uz hlavickou dolu a 20% KP, 17% se jeste pretoci a jen 3% zustanou KP.
10. črc 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu křeče občas chytnu taky do lýtka,ale není to nic hroznýho.To mi mělo pomoct to magnézko :wink: Kdy se jde na ten poslední odběr?Už ve 30 nebo až ve 32 týdnu?Můj dr něco naposled říkal,ale asi jsem moc nevnímala :grinning:
autor
Zdeni ja to s magnezkem uz nemuzu prehanet, beru ciste magnezko 3x denne uz cele 3 mesice v kuse!
Ale banany poridim.. ty ja muzu porad :wink:
autor
Iny myslis krev? Ja jdu pristi patek.. to budu 30+3tt
10. črc 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daji se obratit manualne.. Nevim, jak to probiha, ale nekteri doktori, kteri jsou zastanci prirozenych porodu, to delaji..
10. črc 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni jak to ze jde na CS? A nechaji si rict co cekaji?
10. črc 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ony prave rikaly, ze jim doporucili doktori tu Magnesiu, protoze to je vlastne prirodni horcik a lip se do tela vstrebava.. Tak nevim, nemam zkusenost..:slight_smile: Ale banany jez urcite..:slight_smile:
10. črc 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak banány jím,včera jsem nic jinýho stejně nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: A magnézku kopím,jen z ní vytřepu bubliny,jsem zjistila,že mi to nedělá dobře :wink:
10. črc 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, to je tzv rotace miminka, ktera se nekdy provadi, ne vzdy je to ale doporucovane a dela se to uz v poslednim tazeni, protoze se muze stat, ze se neco narusi a miminko musi okamzite na svet.
10. črc 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny my tu autosedacku mame taky takovou obyc, zadna vymakana, ale vazi asi jen 2,5 kg!
Kolega maji Casualplay sedacku, ktera me pres 6 kg!!! To je sileneee!
10. črc 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
O tom obracení nám říkali v té porodnici,na jeden den tě příjmou a dělají nějaký hmaty a taky ti dají oxytocin,aby to nevyvolalo předčasný porod.Byly tam 2 maminy v 37 týdnu a ještě mimča neměli otočený :unamused:
10. črc 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Protoze ma prepalenou tu prepazku v deloze a deloha neni tak pruzna, vis? A navic ji mame malou /i ja/, takze ditka nemaji misto na otoceni se a deloha by porod KP nedala... A rodit jde vlastne o tri tydny driv.. Vedet to nechteji, jen Tinka a ja...:grinning: Tina chce Hojika nebo ELisku, ale spis Hojika, protoze uz ma Paju..:grinning:
autor
My ji mame koupenou, ale uz asi bude i bez bublin jak tam tolik mesicu lezi v kuchyni :grinning:
POtraviny bohate na horcik:
* mandle
* paraořechy
* humři
* integrální mouka
* integrální rýže
* sojové boby
* suchý hrášek
* pivní kvasnice
* arašídy
* suché fíky
* vejce
* špenát
* zelí
* čočka a luštěniny
* brokolice
* banány
* datle
* švestky
* celozrnné výrobky
* citrony
* grepfruity
* žlutá kukuřice
* různá semena
* tmavá zelenina
* jablka
autor
No ale kdyz by bylo mimco otocene hlavickou dolu, tak muze jin na normalni porod, ne?
10. črc 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamoši mají taky casual play a chválili ji ,že je vymakaná,ale mamina ji neutáhne,i tatínek má co dělat,když ji nese :confounded: Ta naše je taky lehká,jsem byla ráda,protože si pamatuju jak jsem tahala neteř :confounded:
10. črc 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Joooo tak pivni kvasnice, dam si asi jedno vychlazene :grinning:
Mam zasobu nealko pivek, ty ja muzu porad :grinning: Jsu strasna matka pivarka :slight_smile: to jsem zdedila po tatkovi :-P
10. črc 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak špenát jím ve velkým :grinning: Teda listovej :wink:
10. črc 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ptala jsem se ji, moc se na to netvarila.. On je cisar takovy pohodlnejsi asi...:slight_smile: Ale pak nakonec rekla, ze kdyby bylo mimo hlavou dolu, zkusila by to.. Ale stejne by ji porod museli vyvolat o tri tydny driv, takze stejne by to nebyl prirozeny porod...
10. črc 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, jake si kupujes? Ja mam rada Birella od Radegastu.. A vcera jsem mela Staropramen a to mi moc nejelo.. Navic nebylo moc vychlazene...
10. črc 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak to já pivo vůbec,ale nedávno jsem jirkovi upila a až jsem se podivila,že mi to asi trochu chutná :grinning: Ale takový cuba libre,poslední dobou si koupím tu malou cocacolu v plechu.Zrovna jsem ji vysosla,to je tak dobrý :grinning:
autor
http://www.fnbrno.cz/Article.asp?nArticleID=1131&nLanguageID=1

OBRAT ZEVNIMI HMATY to je to otaceni... kuknite na to.
Holky vy jste se tedy rozepsaly. Vůbec nestíhám číst. Přišla jsem teďka z obědu a mé chuťové buňky nejsou vůbec uspokojeny.

Zdeni jak to,že už teďka ségra ví ,že půjde na císaře?
10. črc 2009 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni jedine Birell, ostatni jsou hnus. Ted mam jeste nejake v plechu z SK, nakoupila jsem si na tu firemni akci, ale jak mile me prekvapili, kdyz meli i nealko pivo pro nastavajici matky :slight_smile:
10. črc 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vim, ze asi bolestnejsi bude klasicky porod nez SC, ale ja bych radeji sla klasicky... bolest prejde a potom se zenska brzy postavi na nohy a funguje normalne. Po CS je to daleko horsi a vsechno dele trva nez se da do poradku.
10. črc 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš to mě doufám nečeká,aj prcek z toho začal kopat :sweat_smile:
Peti, psala jsem to o kousek vys..:slight_smile:
autor
Iny cuba libre bych si taky dala... a vubec, obcas dostanu chut na neco taaaak nezdraveho, ze si koupim hranolky, nebo colu ci arasidy solene..
Jsem si nevšimla, že už jse na další straně .... :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, Katy... Jenze ona proste nezazila kontrakce, odtok plodovky a tak.. A od zacatku vedela, ze budou delat CS, takze to proste nema odzite/zazite a nejak ji to nedochazi... Cele tehotenstvi vedela, ze to bude jinak, nez chtela..
10. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek