Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
katunka82autor
10. črc 2009
Iny me kope hodne, kdyz dlouho sedim a je tak utlacovany... nebo kdyz se natahnu, ze jdu spat..

Nedavno jsem vletela za Ferem do loznice a lehla si k nemu, at polozi ruku na bricho, ze maly predvadi mistra v kopane a on nic, 5, 10, 15 min ... stale nic. Tak jsme usoudili, ze uz asi spi.. tak jsem sla zlet do obyvaku a sotva jsem si lehla, tak zacal zase kopat jak sileny!
Hodne na me reaguje.. kdokoliv cizi by ho chtel citit, nema sanci! Palicaty od malicka (po mamince) 😃 😃 😃
cervenec
10. črc 2009
Já chci taky rodit normálně 😉 Kamoška chce epidurál,já jsem nad tím ani neuvažovala.Na tom kurzu dr říkal,že pak ty maminy moc nespolupracují.Bodejť by jo,bych si dala ruce za hlavu a ať to odrodí oni,když mě nic nebolí 😃
katunka82autor
10. črc 2009
Zdeni a Tinu rodila jak?
zdenallicka
10. črc 2009
Tim jsem vlastne chtela rict, ze kdyz nezazila ty kontrakce /a i Tina je o tri tydny narozena driv), nemela sanci se na klasicky porod pripravit.. Vam zacnou poslici, prdne vam voda, 6 hodin budete mit kontrakce, budete se otvirat... a zjistite, ze vam nic jineho, nez to dite porodit, nezbude..🙂 U nas deloharek je to jine...🙂
cervenec
10. črc 2009
Katu to stejný,jakmile si lehnu tak začne rodeo,na Jirku už si trochu zvykl 😃 ,ale nikomu jinýmu se zatím nepředvedl 😃
zdenallicka
10. črc 2009
Tina je taky CS...
katunka82autor
10. črc 2009
Me se svagrova taky ptala na epidural... jsem rikala, ze nemuzu rict dopredu jestli ano nebo ne. Muze to byt pohodovy a rychly porod, kdy ho nebudu chtit.. ale taky se muzu hodiny a hodiny trapit v bolestech, ze ho privitam, abych si odpocinula a nabrala trochu sil..
A vetsinou, kdyz je epidural a rodi se, tak jsi napojena na monitor, aby vedeli, kdy jsou kontrakce a ty jsi vedela, kdy mas tlacit.

Epidural ne, ale kdyz nebude vyhnuti, nebude sil, tak ano. Kdyz si budu moct ulevit, tak se nebudu trapit k zesileni a ulevim si 😉
cervenec
10. črc 2009
no ale řeknu vám holky,jak jsem šla tou nemocnicí na ten kurz,tak jsem byla nervozní :-N Až tam mi došlo,že budu muset rodit.Jsem Peťce říkal,že ještě že jdu na ten kurz tak brzo,že na to zase zapomenu 😃 Jinak tam byli samý maminy těsně před.
katunka82autor
10. črc 2009
Zdeni, kdyz ti vyvolaji porod, tak zazivas uplne to same... Jen ti to nezacne spontanne, ale tabletkou 😉
cervenec
10. črc 2009
Ta dr říkal,že ho dávají i sami,když vidí,že je to jen trápení,ale nedají ho dřív,než jsi otevřená na 3 cm a nemáš pravidelný kontrakce 😉
katunka82autor
10. črc 2009
Ja jdu na kurz za mesic, to budu nejaky 34-35tt.. to uz budu mit za par, to asi nezapomenu, uaaaaaaaaaaaaa!
Iny nestras! 🙂
zdenallicka
10. črc 2009
Katy, no jo, aleoni ji ho nevyvolavali, kdyz rodila CS..🙂
zdenallicka
10. črc 2009
No nic, holky, jdu obedvat..🙂 A pak uklizet a tak... Zitra a v nedeli mam sluzbu a pak tyden dovolene..🙂
katunka82autor
10. črc 2009
Iny a v nktere porodnici si o neho nemuzes rict sama, jen Dr. ti ho muze sam naordinovat dle jeho zvazeni :-| to bych nechtela.. kdyz je v dnesni dobe ta moznost a cekat na uvazeni nejakeho pana Dr. Zijeme ve svobodne zemi a chci si o tom rozhodnou sama, pokud muzu, kdyz je ta moznost 😉
cervenec
10. črc 2009
Holky musím mazat,jdu k našim na rizoto a mamina jde na pohřeb,tak pohlídám Vanesku.To si pěkně zdřímnu u pohádek 😃 :-p Zatím papa a krásný víkend,já asi večer vyrazím s kamoškama na veču,ale oni to ještě nevědí 😃
katunka82autor
10. črc 2009
Ja si jdu taky uvarit.. dnes jen obyc knedla s vajickem, BIO vajickama 🙂
katunka82autor
10. črc 2009
Mejte se krasne, paaaaaaaaa, pekny zbytek dne...
cervenec
10. črc 2009
Katu to oni ti ho v Bv dají,pokud chceš 😉
macinek
10. črc 2009
Jo počkejte jak bude na příjmu v porodnici hulákat už mezi dveřma ať vám dají něco od bolesti nebo si něco uděláte 😃 😃 😃
anag
10. črc 2009
Tak dneska tedy normálně nestíhám číst.....
macinek
10. črc 2009
Peti teď už bude klid, všichni odešli 😃
janca.k
10. črc 2009
jsem zpět...a zrovna začalo chcandit, super 😃
majka147
10. črc 2009
No, teda, teď čumím 😃 , člověk chvilku pracuje, pak si skočí na oběd a pak už nestíhá 😃 - ty to teda rozjely....
anag
10. črc 2009
Jé to je škoda, že už zase všichni odešly....

Jsem dodělávala nějaké kontroly a nestíhala číst a psát příspěvky. Jo jinak v pondělí a úterý mám dovču. Už se těším. Hlásí ,že bude pěkné počasí, tak asi převezeme postýlku a budu šmirglovat a natírat. Holky může se postýlka natírat normální lakem nebo to musí být nějaký speciální?
zdenallicka
10. črc 2009
Peti, tento ma atest pro pouziti i na hracky pro deto 0-3 roky, ktere jak je znamo vsechno okusuji... 🙂
http://www.zbozi.cz/?sId=xhkc0t8rwOLiNPXxr4tP&q...
zdenallicka
10. črc 2009
zdenallicka
10. črc 2009
A jedna kamaradka doporucuje jenom olivovy olej... Neni na tom nic chemickeho, jedovateho, nema se co sloupat a vypada to podobne jako nalakovane matnym lakem..🙂 Nejlepsi je delat to rukou...
janca.k
10. črc 2009
Teda, jsem vás teprve teď dočetla...jinak s tím otočením, kolegyně co včera porodila měla malou ještě tuším 34tt hlavou nahoru a pak se ototčila, ale říkala, že to byl mazec, že ji cestovalo celý břicho....za chvilku se tam chystám mrknout na malou, se těším x-) x-)
macinek
10. črc 2009
Tý jo mě už se tak nechce pracovat :-| , dneska jedeme ke tchánovcům, takže zase zabitý víkend, no doufám že aspoň tchýně nebude vařit nic moc tučného, protože s ní je to vždycky o žlučník :-S
anag
10. črc 2009
Zdeni díky. Doufám, že to seženu u nás v drogérce. Jinak bych musela pro to do Břeclavi.