• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Iny me kope hodne, kdyz dlouho sedim a je tak utlacovany... nebo kdyz se natahnu, ze jdu spat..

Nedavno jsem vletela za Ferem do loznice a lehla si k nemu, at polozi ruku na bricho, ze maly predvadi mistra v kopane a on nic, 5, 10, 15 min ... stale nic. Tak jsme usoudili, ze uz asi spi.. tak jsem sla zlet do obyvaku a sotva jsem si lehla, tak zacal zase kopat jak sileny!
Hodne na me reaguje.. kdokoliv cizi by ho chtel citit, nema sanci! Palicaty od malicka (po mamince) :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci taky rodit normálně :wink: Kamoška chce epidurál,já jsem nad tím ani neuvažovala.Na tom kurzu dr říkal,že pak ty maminy moc nespolupracují.Bodejť by jo,bych si dala ruce za hlavu a ať to odrodí oni,když mě nic nebolí :grinning:
10. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni a Tinu rodila jak?
10. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tim jsem vlastne chtela rict, ze kdyz nezazila ty kontrakce /a i Tina je o tri tydny narozena driv), nemela sanci se na klasicky porod pripravit.. Vam zacnou poslici, prdne vam voda, 6 hodin budete mit kontrakce, budete se otvirat... a zjistite, ze vam nic jineho, nez to dite porodit, nezbude..:slight_smile: U nas deloharek je to jine...:slight_smile:
10. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu to stejný,jakmile si lehnu tak začne rodeo,na Jirku už si trochu zvykl :grinning: ,ale nikomu jinýmu se zatím nepředvedl :grinning:
10. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tina je taky CS...
10. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Me se svagrova taky ptala na epidural... jsem rikala, ze nemuzu rict dopredu jestli ano nebo ne. Muze to byt pohodovy a rychly porod, kdy ho nebudu chtit.. ale taky se muzu hodiny a hodiny trapit v bolestech, ze ho privitam, abych si odpocinula a nabrala trochu sil..
A vetsinou, kdyz je epidural a rodi se, tak jsi napojena na monitor, aby vedeli, kdy jsou kontrakce a ty jsi vedela, kdy mas tlacit.

Epidural ne, ale kdyz nebude vyhnuti, nebude sil, tak ano. Kdyz si budu moct ulevit, tak se nebudu trapit k zesileni a ulevim si :wink:
10. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale řeknu vám holky,jak jsem šla tou nemocnicí na ten kurz,tak jsem byla nervozní :sweat_smile: Až tam mi došlo,že budu muset rodit.Jsem Peťce říkal,že ještě že jdu na ten kurz tak brzo,že na to zase zapomenu :grinning: Jinak tam byli samý maminy těsně před.
10. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, kdyz ti vyvolaji porod, tak zazivas uplne to same... Jen ti to nezacne spontanne, ale tabletkou :wink:
10. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta dr říkal,že ho dávají i sami,když vidí,že je to jen trápení,ale nedají ho dřív,než jsi otevřená na 3 cm a nemáš pravidelný kontrakce :wink:
10. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jdu na kurz za mesic, to budu nejaky 34-35tt.. to uz budu mit za par, to asi nezapomenu, uaaaaaaaaaaaaa!
Iny nestras! :slight_smile:
10. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, no jo, aleoni ji ho nevyvolavali, kdyz rodila CS..:slight_smile:
10. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, holky, jdu obedvat..:slight_smile: A pak uklizet a tak... Zitra a v nedeli mam sluzbu a pak tyden dovolene..:slight_smile:
10. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny a v nktere porodnici si o neho nemuzes rict sama, jen Dr. ti ho muze sam naordinovat dle jeho zvazeni :unamused: to bych nechtela.. kdyz je v dnesni dobe ta moznost a cekat na uvazeni nejakeho pana Dr. Zijeme ve svobodne zemi a chci si o tom rozhodnou sama, pokud muzu, kdyz je ta moznost :wink:
Holky musím mazat,jdu k našim na rizoto a mamina jde na pohřeb,tak pohlídám Vanesku.To si pěkně zdřímnu u pohádek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zatím papa a krásný víkend,já asi večer vyrazím s kamoškama na veču,ale oni to ještě nevědí :grinning:
autor
Ja si jdu taky uvarit.. dnes jen obyc knedla s vajickem, BIO vajickama :slight_smile:
10. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mejte se krasne, paaaaaaaaa, pekny zbytek dne...
Katu to oni ti ho v Bv dají,pokud chceš :wink:
Jo počkejte jak bude na příjmu v porodnici hulákat už mezi dveřma ať vám dají něco od bolesti nebo si něco uděláte :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska tedy normálně nestíhám číst.....
10. črc 2009 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti teď už bude klid, všichni odešli :grinning:
10. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zpět...a zrovna začalo chcandit, super :grinning:
10. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, teda, teď čumím :grinning: , člověk chvilku pracuje, pak si skočí na oběd a pak už nestíhá :grinning: - ty to teda rozjely....
10. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé to je škoda, že už zase všichni odešly....

Jsem dodělávala nějaké kontroly a nestíhala číst a psát příspěvky. Jo jinak v pondělí a úterý mám dovču. Už se těším. Hlásí ,že bude pěkné počasí, tak asi převezeme postýlku a budu šmirglovat a natírat. Holky může se postýlka natírat normální lakem nebo to musí být nějaký speciální?
10. črc 2009 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jedna kamaradka doporucuje jenom olivovy olej... Neni na tom nic chemickeho, jedovateho, nema se co sloupat a vypada to podobne jako nalakovane matnym lakem..:slight_smile: Nejlepsi je delat to rukou...
10. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, jsem vás teprve teď dočetla...jinak s tím otočením, kolegyně co včera porodila měla malou ještě tuším 34tt hlavou nahoru a pak se ototčila, ale říkala, že to byl mazec, že ji cestovalo celý břicho....za chvilku se tam chystám mrknout na malou, se těším :dizzy_face: :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo mě už se tak nechce pracovat :unamused: , dneska jedeme ke tchánovcům, takže zase zabitý víkend, no doufám že aspoň tchýně nebude vařit nic moc tučného, protože s ní je to vždycky o žlučník :confounded:
10. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni díky. Doufám, že to seženu u nás v drogérce. Jinak bych musela pro to do Břeclavi.
10. črc 2009 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek