• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Přišla jsem teď z práce a jsem zmoklá jak slepice. Musím se zahřát a potom na nákupy.
10. črc 2009 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady teď taky pěkně sprchlo, ale už je to pryč. Už mě ten déšť štve, nedá se venku pořádně dělat.... :unamused: furt jen prší, doslova každý den.... Kuš, dešťu, už běž někam!!!!!

Tak, já ještě rozdám výplaty a taky už půjdu domů. Tak hezký víkend, pa :slight_smile:
10. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti Tebe taky pěkný víkend.... :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti mě můžeš taky rozdat :grinning: , hezký víkend

tak jsem se musela podívat kdy bude ovulace, jak jsem to tenhle cyklus vůbec neřešila, tak jsem byla mimo obraz :grinning: , tak vychází to na úterý :slight_smile:
10. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to je super. Tak to se snažilková pěkně blíží..... :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no jo jak to člověk neřeší tak to hned líp utíká :grinning:
10. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zvědavá kdy těhu oficiálně oznámí švagrová, když to teda chtějí ještě tajit tak si mají dávat většího bacha na to co říkají, jednak už se lehce prořekl švagr když byli na vodě a teď byla u nás švagrová s tchýní a Josef jim nabízel víno a švagrová řekla že nemůže a potutelně se usmívala, no tak jako nejsme blbí že :grinning:
10. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti!
Tak jak je? A co to čtu o švagrové? :sweat_smile:
My už máme 5,25 kg a 59 cm :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Míšo :slight_smile: máš IP :wink:
10. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ženy, já jsem totálně mimo...před druhou jsem na rychlo letěla na porodní okouknout malou Karolínku, je prostě naprosto nádherná, jsem se nad ni úplně rozplývala a jak krásně spinkala :dizzy_face: :dizzy_face:

já chci taky!!!!!! :frowning2: :frowning2: :angry:

Marti, jsi nějak divně rozdávala, mě žádná výplata nedošla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani neboj taky se dočkáš :wink:

Já jsem v tomhle docela ráda že kolem sebe nemám žádné děti protože bych z toho byla pořád v pr..... :confounded:
10. črc 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky krasna svatba, nevesta drobna, jemna... fakt krasa a ten Wagenknecht foti naprosto dokonale!

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=403605&vReferer=
10. črc 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a jak u vas prselo, tak tady taky... ale nebyl to obycejny dest, byl to primo lijak, ze zahradky byly v jeden moment zaplavene, nez se s tim ta zem vyporadala a padaly 1cm kroupy.
Spala jsem a probudil me sileny rachot, to ty kroupy... valila jsem na balkon schovat rajcata, at je to neomlati a mame urodu aspon na balkone, kdyz na zahradce to neovlivnim :slight_smile:
10. črc 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A pred chvilinkou zase lilo jako z konve a padaly kroupy :frowning2: To je sileneeee to pocasi!
A na pristi tyden sice hlasi tropy, ale s bourkama :frowning2: Budu sama doma, nemam rada bourky, bojim se, pomooooooooc!
:sunglasses:
10. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dnes se flákám doma,teda uvařila jsem a vyprala dvě pračky,ale nechce se mi ven :grinning:Včera jsem byla s kámoškama na véči,tak jsem si pěkně naprala břuchanec :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jirka je na domečku a děla venku cestu,tak jdu šmejdit po netu,i když bych měla zase něco pobalit,ale mě to tak hrozně moc nebaví :unamused:Ale on to nikdo jiný neudělá :sweat_smile:
11. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny to ja dnes vyprala asi 7 pracek :grinning: Zacala jsem prat veci na prcka.. prvni jsem vyprala nase veci a potom se vrhla na ty jeho.. a ze toho je! Hlavne mame malou pracku, takze jen peru a peru...
A nacpana jsu taky pekne, braska slavil narozeniny, tak jsme byli u mamci, kde bylo neskutecne moc dobreho jidla. Potom jsem sla s holkama posedet, nedavno jsem se vratila a uz mam i vyvencene psy.
Jdu padnout za vlast do postele, oci uz mi padaji...

Tak pa paaaaaaaaaa
11. črc 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kdo vymyslel zehleni, toho bych ted klidnhe odstrelila :grinning: :grinning: :grinning:
Mam pocit, ze Matyas ma nejak moc obleceni, az zbytecne moc, kdo to ma prat a zehlit!!!!!!! :sweat_smile:

Ale je to prijemne ty pidi vecicky.. jen bodynka mi uz lezou krkem, tech je nejak moc!
12. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky kde jsteee? Cely vikend nikdo nikde, krome Inus, ktera sem vcera nakukla..

Tak frcim na tv a spat.. pa paaaaaa
12. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
JA jsem byla o vikendu v praci a ted mam 5 dnu dovolene.. a o vikendu zase prace... A pak 9 sluzeb ve 12 dnech a pak 14 dni dovolene.. A pak zase more sluzeb a pak se odstrelim... :sweat_smile:
12. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:

Já jsem neměla nějak o víkendu vůbec čas na vás mrknout. V sobotu slavil Erik ještě s chrámový sborem třicetiny,tak jsem byla na oslavě a včera jsem potom prospala pomalu celý den.
Dneska a zítra mám dovču. Dneska vyrážím do Břeclavi na pokec za kamarádkou a zítra budu šmirglovat postýlku.
13. črc 2009 v 07:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

víkend nějak rychle utekl :unamused: , v sobotu nám volala švagrová a oznámila nám že je těhu, sice chtěla osobně, ale švagr se prokecl před kamarádama, tak nechtěla aby jsme se to dozvěděli od někoho jiného :grinning: , takže v únoru budeme mít neteř nebo synovce :dizzy_face:
13. črc 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krasne ranko holky.. tedy uz skoro poledne.
Vcera jsem zehlila snad do 23h, tak jsem spala zase do 9 rano :slight_smile: A uz zase peru a vecer me ceka zehleni, ale posledni :wink:

Jeee Marti, tak snad v breznu se mu/ji narodi bratranec/sestrenice!!!
Zitra je vas den "D", tak at se zadari!!!

Peti tak si pekne dovoluj, kdyz mas dovolenku.. poradne si uzij volna, i pocasi vychazi dobre, i kdyz ja bych radeji zatazeno a dest :sunglasses:
13. črc 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katu :slight_smile:

no ovulace už myslím probíhá od včerejška, ale každopádně se od pátku snažíme aspoň 1x denně :grinning: , akorát termín bych měla v dubnu :wink:

Jo a říkal mi Josef že se musíme snažit teď a příští měsíc, ale ten další už ne, že nemůžu rodit v červnu, protože by nemohl jet na vodu :grinning: , tak doufám že to tenhle nebo příští cyklus výjde :grinning:
13. črc 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Katu já mám jen dva sušáky,takže víc jak 2-3 pračky vyprat nemůžu.No a žehlení mě taky čeká,ale včera jsme měli návštevy a tento týden bude horko,takže na to prdím :grinning:
13. črc 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ten tvůj chlap má furt nějaký výmluvy :grinning: Jirka mě včera říká,že se příhlásí na novaauthorcup,tak mu říkám,že to neklapne,že je to 10 října.Byl chudák zklamanej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale na té vodě by prcka pekelně zapili,ten by byl zdravej :grinning: :wink:
13. črc 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko furt výmluvy nemá, ale to že by nejel na vodu by byla tragédie :grinning: :grinning: :grinning: , no co aspoň má motivaci na plození :grinning:
13. črc 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No oni prcky zapijí i bez vody, nechci vidět švagra, ten bude týden v lihu :grinning: :grinning: :grinning: , kdž zapíjeli loni syna jednoho jejich kamaráda, tak myslím kalili brutálně 3 dny a pak vkazovali novopečené mamince že malej do 90let k doktorům nemusí chodit :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti jak jsi se domluvila s Erikem,kdy jdete na tu prohlídku sálů?Já mažu zítra,jestli půjde i Jirka to ještě nevím,mi říkal,že to vidět nepotřebuje,že prý mu u porodu stejně řeknou stůjte tady a šmitec :grinning: Jsem se smála,že toho tolik ví,že už asi rodil :stuck_out_tongue_closed_eyes: Každopádně tím z toho plyne,že k porodu jde :grinning: Jsem fakt šikovná :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem ráda,že u toho zapíjení nebudu. :grinning: Když se zapíjela Vaness,tak mně bylo druhej den tak blbě,že jsem na návštěvě v porodnici i zvracela a gůlala se Sabči po její posteli :grinning: Bléé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek