Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
macinek
13. črc 2009
Já fakt pevně doufám že brzo otěhotním abych se nemusela účastnit zapíjení neteře nebo synovce 😃 😃 😃 , protože jiná omluvenka než těhotenství by mi neprošla 😃
cervenec
13. črc 2009
Marti tam už budeš s břuchem 🙂 Teď to počítám,ta tvoje švagrová je jak dlouho těhotná?,nějak mě ten duben nevychází :-N
macinek
13. črc 2009
Inko švagrová má termín v únoru 😉 , já když otěhotním tento cyklus tak budu mít termín v dubnu 😉
zdenallicka
13. črc 2009
AHoj..🙂

Iny, ja dam na jeden susak tri pracky, takze mit dva, dam jich tam sest...🙂
A Jiri se muze porodu aktivne ucastnit - muze si treba sahnout na hlavicku, az to pujde... A taky si muze Julcu otrit a taaaaak.... A taky o nej muzes byt zaprena nohou, takze uvidi vse v primem prenosu...😃
macinek
13. črc 2009
Zdeni já teda na susšák víc jak dvě pračky nenacpu a to už je tak tak 😃

No teda takovou aktivní účast u porodu nechci a myslím že Josef po tom taky absolutně netouží 😃
cervenec
13. črc 2009
Ahoj Zdeni,no tak Jirka si rád stoupne do rohu a bude čekat 😃 Já chci,aby mě držel za ruku a rozhodně nechci ,aby viděl co se děje dole 😉 Marti já su poťap,o tom dubnu jsi psala ty :-N Já nemám ten rozkládací sušák,takže na barák budu muset koupit ještě jeden,takže tak. 😉
janca.k
13. črc 2009
Ahoj holky, Peti tak pěknou dovču...
mě se dneska zdálo, že máme taky dovolenou a pak jsem nechápala, že musíme vstávat 😃

Marti, tak snad to plození klapne 😉
cervenec
13. črc 2009
Ahoj Jani a kdy tobě vychází ovulace?
macinek
13. črc 2009
Ahoj Jani 🙂

no doufám že to klapne nám oběma 😉 , ty jsi měla o víkendu ovulku že?
cervenec
13. črc 2009
holky furt odskakuju vařit,radši to půjdu dodělat nebo se mi to žvejkne.papa 🙂
katunka82autor
13. črc 2009
Tak jsu zase tady...

Me se na rozkladaci susak vlezou taky tak max. 2 pracky, vic tam urcite nedam!
Ale v tu sobotu jsem zvladla 7 pracek diky susicce, to je raz dva 😉

Ta aktivni pomoc pri porodu... nevim nevim.. budu rada, kdyz me bude drzet za ruku, pripadne davat stuideny rucnik, otirat pot a tak.. ale aby nakukoval a dival se jak leze hlavicka a tak.. to je ukol doktoru 😃
Potom uz muze strihat snuru, umyvat maleho...

Verim, ze kdyby videl nastrih, tak budou mit doktori polno prace s nim 😃 😃 😃 Urcite se dobrovolne dopredu nepohrne a bude pekne u moji horni poloviny tela 😉
katunka82autor
13. črc 2009
Ja budu mit dnes na obidek asi rajskou, tak me to napadlo.. 😉 Tak si pujdu za chvilku navarit.

Jo jinak posledni dny nejak nezvladam paleni zahy, vstanu a je mi blbe, cely den je mi zle a vecer kdyz lehnu jeste hur. Bojim se jist, abych nemela plny zaludek a nebylo mi zle. Dokonce jsem zacala opet blinkat - to je tou zahou. Mam pocit, ze celou tu trubici od krku az do zaludku mam totalne "popalenou", je bolava a citliva.. 😞

Jinak je mi fajn 🙂

Bruch roste jako maxi rychle, musim udelat dalsi fotecku.. jen nevim jestli se mi to podari u hnede steny, aby byly vsechno fotky stejne, protoze je tam uz postylka a nebude v mych silach ji na foceni odtahnout. Zkusim to nejak vymyslet.. nebo pockam na Feria az se vrati z nemocnice.
Lezi tam od patku a dnes pri vizite mu rekli, ze ty testy mu delat nakonec nebudou, ze to nebude mit poradne dolecene a mohlo by to trva i nekolik tydnu!!! takze ho zitra propusti a v momente, kdy to bude mit dolecene, tam pujde zase! ]-(
Ale jsu rada, ze ho zitra pusti a pojede se mnou do Brna na ten velky UTZ a Matyska uvidime spolecne :-N
zdenallicka
13. črc 2009
Katy, ja mam tu rajskou taky uvarenou.. ted jsem ji vypnula.. A zadelavam na knedliky a mam nachystane maso na sekacku..🙂
zdenallicka
13. črc 2009
Ja na ten rozkladaci susak fakt dam tri pracky... =-) :-N
katunka82autor
13. črc 2009
Tak u me rajska nebude, nejsou rajcata ani protlak 😃 :-N

Navic je takove horko, ze se mi nechce ani varit ani jist 😉
macinek
13. črc 2009
Zdeni no tak to bude asi velikostí pračky, my máme na 6kg prádla a teda nešetříme ji 😃

Bože já asi usnu, vstávali jsme v 6, opět jsme začali chodit do fitka, teda dneska mě to cvičení dalo řádně zabrat, málem jsem vrhla 😃 , ale ono se to poddá 😃
katunka82autor
13. črc 2009
Zitra asi umru, ma byt 33 stupnuuuu!!!!! A to jedeme do Brna, to bude silene!
zdenallicka
13. črc 2009
Marti, tak ja mam na 4,5 kg, narvu tam vetsinou vic, takze to bude asi tim...
zdenallicka
13. črc 2009
Mate klimu,ne, Katy?
zdenallicka
13. črc 2009
Katy, ja mam v byte 24 STUPNU A ZEBOU ME NOHY..🙂 sorry, caps..
macinek
13. črc 2009
No tak to mám radost, to se v práci uvařím 😞 a navíc jdu ještě v 5 na nehty :-| , no až dorazím domů tak zalezu s willym do bazénu a nevylezu 😃
zdenallicka
13. črc 2009
Mam zatezene zaluzky v celem byte a vetram...
cervenec
13. črc 2009
Tak jsem zpět,ale jen na chvilku než dovařím a sním to.Už se tady začínám potit,takže vyrazím k našim na terasu 😉 Tento týden jsem měla v plánu jet do Brna na nějaký nákupy,ale v takovým vedru mi bude stačit zítra ta Břeclav a už toho budu mít plný kecky :-S
janca.k
13. črc 2009
Jj my měli ovulku včera 😃
tak uvidíme, co z toho vyleze 😃
macinek
13. črc 2009
Jani tak to jsme na tom prakticky stejně 😃
janca.k
13. črc 2009
😃 😃 no jsem zvědavá, vzhledem k tomu, že jsme ale nestihli plodit v sobotu, což by bylo lepší, tak jsme si to včera raději 3x pojistili 😃 😃
macinek
13. črc 2009
My to teda jistíme už od pátku 😃 , doufám že dneska to taky zvládneme pojistit, asi na to budeme muset vlítnout hned jak dorazíme z práce, protože počítám že tak v 8 vytuhnu u telky 😃
majka147
13. črc 2009
Ahojte holky 🙂

vidím, že tady probíhá snažení o 106. Tak držím palce, ať se povede 🙂

Já dnes makám celý den, ale už toho mám dost, zítra je taky den.... 😎 , však ono to, co není hotové, už počká.... no ne??? Jdu trochu pouklízet a pak si uvařím kafe a budu dělat, že dělám a budu tady s váma 🙂
macinek
13. črc 2009
Ahoj Marti 🙂

teda já dneska dělám jenom to co je opravdu nutné protože fakt napůl spím :-N
majka147
13. črc 2009
No, já jsem to ráno musela rozjet, protože jsem taky byla spící 😃 , dokonce jsme málem zaspali - vstáváme chvílu po páté, no a já jsem vypnula budík (který už potřetí zvonil), že už jako budeme vstávat, no a nějak se nepovedlo, ještě jsme si trochu zdřímli, ale žádná katastrofa, stíhali jsme naprosto v pohodě 🙂