• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Já fakt pevně doufám že brzo otěhotním abych se nemusela účastnit zapíjení neteře nebo synovce :grinning: :grinning: :grinning: , protože jiná omluvenka než těhotenství by mi neprošla :grinning:
13. črc 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tam už budeš s břuchem :slight_smile: Teď to počítám,ta tvoje švagrová je jak dlouho těhotná?,nějak mě ten duben nevychází :sweat_smile:
13. črc 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko švagrová má termín v únoru :wink: , já když otěhotním tento cyklus tak budu mít termín v dubnu :wink:
13. črc 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj..:slight_smile:

Iny, ja dam na jeden susak tri pracky, takze mit dva, dam jich tam sest...:slight_smile:
A Jiri se muze porodu aktivne ucastnit - muze si treba sahnout na hlavicku, az to pujde... A taky si muze Julcu otrit a taaaaak.... A taky o nej muzes byt zaprena nohou, takze uvidi vse v primem prenosu...:grinning:
13. črc 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já teda na susšák víc jak dvě pračky nenacpu a to už je tak tak :grinning:

No teda takovou aktivní účast u porodu nechci a myslím že Josef po tom taky absolutně netouží :grinning:
13. črc 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni,no tak Jirka si rád stoupne do rohu a bude čekat :grinning: Já chci,aby mě držel za ruku a rozhodně nechci ,aby viděl co se děje dole :wink: Marti já su poťap,o tom dubnu jsi psala ty :sweat_smile: Já nemám ten rozkládací sušák,takže na barák budu muset koupit ještě jeden,takže tak. :wink:
13. črc 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Peti tak pěknou dovču...
mě se dneska zdálo, že máme taky dovolenou a pak jsem nechápala, že musíme vstávat :grinning:

Marti, tak snad to plození klapne :wink:
13. črc 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani a kdy tobě vychází ovulace?
13. črc 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani :slight_smile:

no doufám že to klapne nám oběma :wink: , ty jsi měla o víkendu ovulku že?
13. črc 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky furt odskakuju vařit,radši to půjdu dodělat nebo se mi to žvejkne.papa :slight_smile:
13. črc 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsu zase tady...

Me se na rozkladaci susak vlezou taky tak max. 2 pracky, vic tam urcite nedam!
Ale v tu sobotu jsem zvladla 7 pracek diky susicce, to je raz dva :wink:

Ta aktivni pomoc pri porodu... nevim nevim.. budu rada, kdyz me bude drzet za ruku, pripadne davat stuideny rucnik, otirat pot a tak.. ale aby nakukoval a dival se jak leze hlavicka a tak.. to je ukol doktoru :grinning:
Potom uz muze strihat snuru, umyvat maleho...

Verim, ze kdyby videl nastrih, tak budou mit doktori polno prace s nim :grinning: :grinning: :grinning: Urcite se dobrovolne dopredu nepohrne a bude pekne u moji horni poloviny tela :wink:
13. črc 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja budu mit dnes na obidek asi rajskou, tak me to napadlo.. :wink: Tak si pujdu za chvilku navarit.

Jo jinak posledni dny nejak nezvladam paleni zahy, vstanu a je mi blbe, cely den je mi zle a vecer kdyz lehnu jeste hur. Bojim se jist, abych nemela plny zaludek a nebylo mi zle. Dokonce jsem zacala opet blinkat - to je tou zahou. Mam pocit, ze celou tu trubici od krku az do zaludku mam totalne "popalenou", je bolava a citliva.. :frowning2:

Jinak je mi fajn :slight_smile:

Bruch roste jako maxi rychle, musim udelat dalsi fotecku.. jen nevim jestli se mi to podari u hnede steny, aby byly vsechno fotky stejne, protoze je tam uz postylka a nebude v mych silach ji na foceni odtahnout. Zkusim to nejak vymyslet.. nebo pockam na Feria az se vrati z nemocnice.
Lezi tam od patku a dnes pri vizite mu rekli, ze ty testy mu delat nakonec nebudou, ze to nebude mit poradne dolecene a mohlo by to trva i nekolik tydnu!!! takze ho zitra propusti a v momente, kdy to bude mit dolecene, tam pujde zase! :angry:
Ale jsu rada, ze ho zitra pusti a pojede se mnou do Brna na ten velky UTZ a Matyska uvidime spolecne :sweat_smile:
13. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ja mam tu rajskou taky uvarenou.. ted jsem ji vypnula.. A zadelavam na knedliky a mam nachystane maso na sekacku..:slight_smile:
13. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja na ten rozkladaci susak fakt dam tri pracky... :confused: :sweat_smile:
13. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak u me rajska nebude, nejsou rajcata ani protlak :grinning: :sweat_smile:

Navic je takove horko, ze se mi nechce ani varit ani jist :wink:
13. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni no tak to bude asi velikostí pračky, my máme na 6kg prádla a teda nešetříme ji :grinning:

Bože já asi usnu, vstávali jsme v 6, opět jsme začali chodit do fitka, teda dneska mě to cvičení dalo řádně zabrat, málem jsem vrhla :grinning: , ale ono se to poddá :grinning:
13. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zitra asi umru, ma byt 33 stupnuuuu!!!!! A to jedeme do Brna, to bude silene!
Marti, tak ja mam na 4,5 kg, narvu tam vetsinou vic, takze to bude asi tim...
Mate klimu,ne, Katy?
13. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ja mam v byte 24 STUPNU A ZEBOU ME NOHY..:slight_smile: sorry, caps..
No tak to mám radost, to se v práci uvařím :frowning2: a navíc jdu ještě v 5 na nehty :unamused: , no až dorazím domů tak zalezu s willym do bazénu a nevylezu :grinning:
Mam zatezene zaluzky v celem byte a vetram...
13. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpět,ale jen na chvilku než dovařím a sním to.Už se tady začínám potit,takže vyrazím k našim na terasu :wink: Tento týden jsem měla v plánu jet do Brna na nějaký nákupy,ale v takovým vedru mi bude stačit zítra ta Břeclav a už toho budu mít plný kecky :confounded:
13. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj my měli ovulku včera :grinning:
tak uvidíme, co z toho vyleze :grinning:
13. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to jsme na tom prakticky stejně :grinning:
13. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: no jsem zvědavá, vzhledem k tomu, že jsme ale nestihli plodit v sobotu, což by bylo lepší, tak jsme si to včera raději 3x pojistili :grinning: :grinning:
13. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
My to teda jistíme už od pátku :grinning: , doufám že dneska to taky zvládneme pojistit, asi na to budeme muset vlítnout hned jak dorazíme z práce, protože počítám že tak v 8 vytuhnu u telky :grinning:
13. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile:

vidím, že tady probíhá snažení o 106. Tak držím palce, ať se povede :slight_smile:

Já dnes makám celý den, ale už toho mám dost, zítra je taky den.... :sunglasses: , však ono to, co není hotové, už počká.... no ne??? Jdu trochu pouklízet a pak si uvařím kafe a budu dělat, že dělám a budu tady s váma :slight_smile:
13. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti :slight_smile:

teda já dneska dělám jenom to co je opravdu nutné protože fakt napůl spím :sweat_smile:
13. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já jsem to ráno musela rozjet, protože jsem taky byla spící :grinning: , dokonce jsme málem zaspali - vstáváme chvílu po páté, no a já jsem vypnula budík (který už potřetí zvonil), že už jako budeme vstávat, no a nějak se nepovedlo, ještě jsme si trochu zdřímli, ale žádná katastrofa, stíhali jsme naprosto v pohodě :slight_smile:
13. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek