• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj Marti :slight_smile:

Jj snažení probíhá o 106, ale kdoví co z toho bude :grinning:
13. črc 2009 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
No, Jani, doufejme, že miminko :grinning:
13. črc 2009 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já padám domů, vůbec se mi do toho horka nechce... ale domů jo, to se mi chce, tak papa :slight_smile:
13. črc 2009 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já jdu domů až v pět, ale pojede se mnou kámoška s dcerou, jdou k nám na kaféčko, jak říká malá Anička...no malá...v září jde do první třídy, to je hrozný jak to letí, zvlášť když malou pořád vidím ty tři hodiny po porodu :grinning:
13. črc 2009 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Já tu taky trčím do 5 :frowning2: , bože já asi fakt usnu :sweat_smile:
13. črc 2009 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
já už jsem do sebe kopla kafe...ale bylo slabé, bo se mi chce pořád spát :grinning: a to jsem vstávala v osm :sweat_smile:
13. črc 2009 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě kafe na chvíli probralo, ale teď už se mi zase klíží víčka :grinning: , už se těším až se doma natáhnu na gauč :dizzy_face: anebo zalezu do bazénu
13. črc 2009 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to já se doma nenatáhnu a do bazénu taky nevlezu, leda že bych si napustila vanu :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsme včera dělali údržbu zahrady, tak jsem musela zlikvidovat půlku máty, protože už se roztahovala přes třetinu záhonu a do výšky měla tak 1,5metru :rolling_eyes: , tak nám teď krásně voní popelnice mátou :grinning: :grinning: :grinning:

Taky jsme se rozhodli že záhon vedle terasy na podzim komplet předěláme a půjdeme lehce do japonského stylu, takže zakrslý červený javor a hodně kamení :dizzy_face:
13. črc 2009 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to se máte, mě v sobotu pobavil Martin, seděli jsme venku, pili kávu a on tak koukal po zahradě a po baráku a říká....měli bychom tady začít něco dělat a já na něho, že co si jako představuje, jako okna, dveře atd...a on tak zamyšleně kouká a říká...buldozer...všechno shrnout a postavit znovu :grinning: :grinning: :grinning: no a asi bychom bydleli venku ve stanu :grinning:
13. črc 2009 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: No tak on je občas buldozér nejlepší řešení :grinning:
13. črc 2009 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
SOuhlasim..:slight_smile:

Jani a co vam brani prestavovat uz ted?
13. črc 2009 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni...babička :grinning:
13. črc 2009 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha...:grinning:

Babicce postavte stan a supnete ji tam.. Zatim je teplo, vydrzi to..:grinning:
13. črc 2009 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
To nevím jestli by se jí líbilo...ale uvidíme, něco začít musíme...já nehodlám čekat deset let, než si barák opravíme podle svého...ale je fakt, že taky zatím není náš :grinning:
13. črc 2009 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani a kolik je babicce? :sweat_smile:
13. črc 2009 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak teprve jsem přijela domů. Byla jsem do tří v Břeclavě a potom jsme jeli k babičce pro postýlku, že ji budu zítra šmirglovat. A dostali jsme konečně domů až teď. V Břeclavě jsem občůhla ještě ty kočárky a asi zůstanu u toho maximu. Dívala jsem se i na Firokon, ale nic moc. Taky to neni nijak extra velký.
13. črc 2009 v 17:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Katu prosím tě jak vyplatí se jet nakupovat oblečení do Vídně?
13. črc 2009 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Marti urcite se to vyplati.. navic je ted i celkem dobry kurz EUR, takze to co by jsi koupila u nas, tak tam to vzdy bude o nejakou tu kacku levnejsi. Hlavne je tam mega moc obchodu, vyber.. Jsme usoudili, ze je lepsi nakupovani ve Vidni nez v Brne.

Jedte hlavne do toho SCS, je to gigant obrovsky, na cely den! S zadny jinym shopping centrem nemam zkusenosti, ale toto je nejvetsi a je tam fakt vsechno! Od A do Z :wink:
13. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ted jsem se vratila z nemocnice, kde jsem byla za Feriem a je tam silenych 28 stupnu porad!!!!!

Zdeni klimu v aute samo ze mame, ale ja ji nepouzivam, mam potom hned rymu a chycene dutiny. Nemam ji rada, resp. moje telo :slight_smile:
Takze vsadim na nejaky nadhradni tricka a budu se potit jako prasatko :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni babičce je skoro 85 let,ale leskterá padesátka by ji mohla závidět její elán a vitalitu :grinning:
13. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani... A sakra...:grinning:
13. črc 2009 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

dnes nás asi čeká pěkný pařák.....
14. črc 2009 v 06:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:
Sice mám dovču, ale nějak dneska po ránu nemůžu spát. Hrůza .... :unamused:

Marti no dneska to vypadá skutečně na pořádný pařák....
14. črc 2009 v 07:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Iny s mojím jsme se ještě nedomlouvali na kdy se půjdeme podívat na tu porodnici.Nechám to, ale asi až na srpen nebo září. Já mám přece jenom ještě do toho porodu dost času.
14. črc 2009 v 07:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno...
Peti co tady strašíš takhle po ránu, když máš dovolenou...??? Já bych chrněla až bych vraždila :grinning:

Zdeni...jak říkáš :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

já už mám za sebou hodinu cvičení a dneska už je to dobrý, tělo už si začíná zvykat :grinning:
14. črc 2009 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani...:grinning:

Bre rano... Jdu zavarovat a taaaak... :wink:
14. črc 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti ahoj...já cvičila včera ale asi jenom půl hodiny a doma, takže jsem neustále odbíhala něco dělat :grinning:

Zdeni co zavařuješ??
14. črc 2009 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani my jsme si včera koupili měsíční pernamentku takže chceme chodit tak 3x týdně do fitka, zase mi hrozně narostlo břicho :angry: , tak snad se mi povede s tím na chvíli něco udělat :grinning:
14. črc 2009 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek