• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
ahojek dámy :grinning: my měli veselej víkend :grinning: manža ztratil papíry od auta a jel si vyřídit nový :-P je pěkně nas*anej

jinak já už zas nešpiním....jsem z toho daněk :confused:
2. únor 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evi...
2. únor 2009 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni to byla rychlost! Wow... No aspon nemusis cekat do zitrka a jak pises, mas o den kratsi cyklus :wink:
2. únor 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Evi...

Holky vy ale pisete, clovek se nestihne prevlect a uz je stranka nakecana :grinning:
2. únor 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Presla jsem ale od notebooku k pc, a tady se mi pise tisikrat lepsi!
2. únor 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evi,ale to je přece fajn,že nešpiníš :wink:
2. únor 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu převlíkáš se asi moc pomalu :grinning:
autor
I kdyz to tak nevypada, co :grinning:

Iny, me uz v podbrisku moc neboli, sem tam.. nekdy me tam yacne jako kdyby tahat, tak si musim pokrcit nohz, nebo si jinak sednout/lehnout.. proste zmenit polohu.
Ale prsa jsou bes des! Kvuli nic se ani poradne nevyspim, ta bolest me budi. Au au...
holky a představte si,že od včerejška mám objednanou kychyň :slight_smile:
2. únor 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky, diky za ucast.. Kratsi cyklus = vetsi sance na dite... Aspon si to rikam.... :grinning:
autor
Iny, mam pocit, ze jsu cela zpomalena co jsu doma :grinning: Mam na vsechno cas, tak lazo plazo pohodicka :grinning:
autor
Iny no neee? A tam tu za 100tacu?
Iny, prosla, jo???
autor
Tu co jsi mela vysnenou?
Mě bolí břuch furt :unamused: Prsa se dají přežit,ale začali až teď o víkendu,takže se to možná teprve rozjede.
2. únor 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo je moje :grinning: A není za 100,ale jen za 96 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. únor 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale je to něco za něco,takže nebudu mít dřevěnou podlahuu za 1000 metr :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale radši tu kuchyn,pak ´budu klidně chodit po betóně :grinning:
2. únor 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Das plovoucku nebo dlazbu.... :wink:
2. únor 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bude tam plovoučka :wink: jirka mě tvrdí,že se ta podlaha stejně zničí za 5 10 roků,takže nechám děcka zničit obyč a pak si dám pořádnou :grinning:
2. únor 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mas recht, Iny... Na stari bude nova podlaha.... A k ni nova kuchyn..... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,břicho "musí" tahat :wink: roztahuje se děloha :wink:

iny...my se nedavno bavili taky o nové kuchyni-ta co máme pamatuje ještě Marii terezii :-P a co by se mi líbila,by vyšla tak kolem 150:-P a to mám kuchynku jen maličkou :wink: ale muj mi slíbil,že si mám vymyslet jakou chci a on mi ji udělá :wink: prej k nám zaskočí kámoš stolař a budou pak kutit :grinning: tak jsem zvědafá :wink:
Ahoj holky, taky vás konečně zdravím, musela jsem dočíst ty vaše romány, ať jsem v obraze :grinning:
Zdeni, to je blbý, že jsi to dostala :frowning2: ale příště už to klapne...já už mám nachystaný teploměr na měření, tak čekám až dorazí mrcha a začnu, ale znám se, to vydržím týden a pak to budu flákat :grinning:

Vladi, dietku ještě držím, dneska mám vodný den, ale asi ho nedám...mám hlad jako vlk...no uvidíme...nic moc jsem nezhubla, musím začít to tělo masírovat i jinak... :grinning: ať se špíky pohnou
Ahoj Jani :slight_smile: Evi já vím,ale je to otrava,když tě furt něco bolí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: No ta naše bude se spotřebičema taky 150 :sweat_smile: ,ale má 4,5 na 2,8 :wink: Ale jsou tam všechny vychytávky,dojezdy na šuplíkách a rohová otočná skříňka atd. :wink:
2. únor 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZDENI jaky prumer mas ten gymball?????????????????????????????????????????
2. únor 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny a to nas bude uz pord neco bolet, tahat, tlacit a posleze kopat :grinning:
2. únor 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To mame ale vyhlidky, co!!! :slight_smile:
Jo taky mám slíbenou kuchyň od švagra, spotřebiče mám, i když tajně sním o tom, že do nové kuchyně budou nové...ale asi mi to neprojde :grinning: a taky nám bude dělat ložnici, snad....
autor
Ahoj Janiiii.. precetla jem te, ale uplne jsem zapomela te pozdravit :wink:
2. únor 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, mam asi 65 nebo 70 cm...
2. únor 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
iny....to jo :wink: já to mám taky jako se spotřebičema....ale s neotočnou rohovkou :wink: mně se stejně nejvíc líbí rustikal nábytek.....obývák co jsem se koukala by vyšel na šílený prachy....že mně se vždycky líbí jen to drahéééééééééééééééé :-P

katu....já mám gymball 65cm :wink: a jsem taková větší - čti "těžší" :wink: a v pohodě
2. únor 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek