Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
evikmi
2. únor 2009
ahojek dámy 😃 my měli veselej víkend 😃 manža ztratil papíry od auta a jel si vyřídit nový 😛 je pěkně nas*anej

jinak já už zas nešpiním....jsem z toho daněk =-)
anag
2. únor 2009
Ahoj Evi...
katunka82autor
2. únor 2009
Zdeni to byla rychlost! Wow... No aspon nemusis cekat do zitrka a jak pises, mas o den kratsi cyklus 😉
katunka82autor
2. únor 2009
Ahoj Evi...

Holky vy ale pisete, clovek se nestihne prevlect a uz je stranka nakecana 😃
katunka82autor
2. únor 2009
Presla jsem ale od notebooku k pc, a tady se mi pise tisikrat lepsi!
cervenec
2. únor 2009
Ahoj Evi,ale to je přece fajn,že nešpiníš 😉
cervenec
2. únor 2009
Katu převlíkáš se asi moc pomalu 😃
katunka82autor
2. únor 2009
I kdyz to tak nevypada, co 😃

Iny, me uz v podbrisku moc neboli, sem tam.. nekdy me tam yacne jako kdyby tahat, tak si musim pokrcit nohz, nebo si jinak sednout/lehnout.. proste zmenit polohu.
Ale prsa jsou bes des! Kvuli nic se ani poradne nevyspim, ta bolest me budi. Au au...
cervenec
2. únor 2009
holky a představte si,že od včerejška mám objednanou kychyň 🙂
zdenallicka
2. únor 2009
HOlky, diky za ucast.. Kratsi cyklus = vetsi sance na dite... Aspon si to rikam.... 😃
katunka82autor
2. únor 2009
Iny, mam pocit, ze jsu cela zpomalena co jsu doma 😃 Mam na vsechno cas, tak lazo plazo pohodicka 😃
katunka82autor
2. únor 2009
Iny no neee? A tam tu za 100tacu?
zdenallicka
2. únor 2009
Iny, prosla, jo???
katunka82autor
2. únor 2009
Tu co jsi mela vysnenou?
cervenec
2. únor 2009
Mě bolí břuch furt :-| Prsa se dají přežit,ale začali až teď o víkendu,takže se to možná teprve rozjede.
cervenec
2. únor 2009
jo jo je moje 😃 A není za 100,ale jen za 96 :-p 😃
cervenec
2. únor 2009
Ale je to něco za něco,takže nebudu mít dřevěnou podlahuu za 1000 metr :-p Ale radši tu kuchyn,pak ´budu klidně chodit po betóně 😃
zdenallicka
2. únor 2009
Das plovoucku nebo dlazbu.... 😉
cervenec
2. únor 2009
Bude tam plovoučka 😉 jirka mě tvrdí,že se ta podlaha stejně zničí za 5 10 roků,takže nechám děcka zničit obyč a pak si dám pořádnou 😃
zdenallicka
2. únor 2009
Mas recht, Iny... Na stari bude nova podlaha.... A k ni nova kuchyn..... 😃 :-p
evikmi
2. únor 2009
holky,břicho "musí" tahat 😉 roztahuje se děloha 😉

iny...my se nedavno bavili taky o nové kuchyni-ta co máme pamatuje ještě Marii terezii 😛 a co by se mi líbila,by vyšla tak kolem 150😛 a to mám kuchynku jen maličkou 😉 ale muj mi slíbil,že si mám vymyslet jakou chci a on mi ji udělá 😉 prej k nám zaskočí kámoš stolař a budou pak kutit 😃 tak jsem zvědafá 😉
janca.k
2. únor 2009
Ahoj holky, taky vás konečně zdravím, musela jsem dočíst ty vaše romány, ať jsem v obraze 😃
Zdeni, to je blbý, že jsi to dostala 😞 ale příště už to klapne...já už mám nachystaný teploměr na měření, tak čekám až dorazí mrcha a začnu, ale znám se, to vydržím týden a pak to budu flákat 😃

Vladi, dietku ještě držím, dneska mám vodný den, ale asi ho nedám...mám hlad jako vlk...no uvidíme...nic moc jsem nezhubla, musím začít to tělo masírovat i jinak... 😃 ať se špíky pohnou
cervenec
2. únor 2009
Ahoj Jani 🙂 Evi já vím,ale je to otrava,když tě furt něco bolí :-p 😉 No ta naše bude se spotřebičema taky 150 :-N ,ale má 4,5 na 2,8 😉 Ale jsou tam všechny vychytávky,dojezdy na šuplíkách a rohová otočná skříňka atd. 😉
katunka82autor
2. únor 2009
ZDENI jaky prumer mas ten gymball?????????????????????????????????????????
katunka82autor
2. únor 2009
Iny a to nas bude uz pord neco bolet, tahat, tlacit a posleze kopat 😃
katunka82autor
2. únor 2009
To mame ale vyhlidky, co!!! 🙂
janca.k
2. únor 2009
Jo taky mám slíbenou kuchyň od švagra, spotřebiče mám, i když tajně sním o tom, že do nové kuchyně budou nové...ale asi mi to neprojde 😃 a taky nám bude dělat ložnici, snad....
katunka82autor
2. únor 2009
Ahoj Janiiii.. precetla jem te, ale uplne jsem zapomela te pozdravit 😉
zdenallicka
2. únor 2009
Katy, mam asi 65 nebo 70 cm...
evikmi
2. únor 2009
iny....to jo 😉 já to mám taky jako se spotřebičema....ale s neotočnou rohovkou 😉 mně se stejně nejvíc líbí rustikal nábytek.....obývák co jsem se koukala by vyšel na šílený prachy....že mně se vždycky líbí jen to drahéééééééééééééééé 😛

katu....já mám gymball 65cm 😉 a jsem taková větší - čti "těžší" 😉 a v pohodě