• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Já jsem na to nikdy netrpěla až teď co jsem těhu.
15. črc 2009 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky až co jsem těhotná. Ale (musím zaklepat) teď je to fakt dobrý
15. črc 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, co pohyby?
15. črc 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkoušela jsem to jak si psala, tak potom jsen něco cítila, tak snad to bude OK. Dneska zatím, ale zase nic.
15. črc 2009 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krasne ranko holky!

Peti tak to ti nezavidim... Ja musim rict, ze jsem se zazivanim hodne trpela pred tehu. Ted co jsu tehotna nevim co je to zacpa, co je to nejit denne na wc...

Slysela jsem, ze na zacpu trpi temer kazda tehule, i kdyz dodrzuje zasady spravneho stravovani.. Ja to rikam porad, u me je vsechno totalne obracene. I ten prcek v tom brichu :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, kdyz si manza lehne na tvoje brisko, predtim si posledne tvoje srdicko a potom prckovo, myslim, ze by ho mohl slyset. Ferino to tak delal.. ted uz ani nemusi, jde to citit na dotek moji ruky.
15. črc 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti, urcite se do nakupu vrhnes jakmile budes doma. Kdybych chodila do prace, uz by se mi nechtelo potom behat po obchodech, ale protoze jsu doma, tak uz mam temer vsechno nachystane.
15. črc 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy... :slight_smile:
Dneska to tedy vyzkoušíme.
15. črc 2009 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

blé to bude zase dneska pařák :rolling_eyes: , včera večer když jsme šli spát byla brutální bouřka, hlavně padaly hrozně velké kapky a mlátilo to do těch střešních oken, ale zase máme hezky zalitou zahradu :grinning:
15. črc 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katu :slight_smile:
a to ti právě závidím, že už máš skoro nachystáno.
15. črc 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti :slight_smile:
tak u nás nepršelo, jen se zvednul velký vítr (ale až tak po desáté večer) a bylo vidět, že někde se blýská, že to někde bouří
15. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti... :slight_smile:
U nás se taky jen zvedl jen vítr a bylo v dálce vidět jak se blýská.
15. črc 2009 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak u nás se taky zvedl vítr a nad Brnem s brutálně blýskalo a pak to došlo kolem 10 k nám, myslela jsem že neusnu jaký to byl kravál, ale naštěstí mě to cvičení příjemně zmáhá takže jsem usla natošup :grinning: , no teda až po manželských povinostech :grinning:
15. črc 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak jsem zvědavá, jestli vám ty manželské povinnosti přinesou nějaké ovoce :grinning:
15. črc 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mě se asi nechce pracovat :grinning: :grinning: :grinning: , ráno jsme vylezli z fitka, tak jsem měla sto chutí zajet někam na dobrou snídani a pak rozvalit doma u bazénu :dizzy_face: , no bohužel u bazénu se rozvalím až večer
15. črc 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti mě taky ne. Šla bych si nejraději lehnout a spát.
15. črc 2009 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted jsem mela suprovy telefonat - volala Nataka (Martova neter), ze prijedou dnes odpoledne a ze prijede ona a maminka, lae babicku si k nam nevezmou, protoze chcou jet jen ony dve..:grinning:
Jsem se nasmala!!!
Zpovzdali bylo slyset svagrovou, jak ji rika: Chces jet k tete, tak si to domluv..:slight_smile: A Natalka se opravdu objednala na navstevu..:slight_smile: Je to bobek.. Musela jsem ji rict, at prijedou az zitra, ze dnes jedu pryc... Tak rikala, ze jo, ze teda zitra, ale opravdu bez babicky..:grinning:
Kuratko malinkate moje... :dizzy_face:
15. črc 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děti jsou bezva a ta jejich upřímnost ... :wink:
15. črc 2009 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti no to jsem taky zvědavá :grinning:

Zdeni no jo děti jsou v tom věku kouzelné, stačí když si vzpomenu na jednoho synovce, no jo akorát nějak rychle vyrostl, už mu bude 18 :sweat_smile: :grinning:
15. črc 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona byla proste skvela..:slight_smile: Ona, kdyz mluvi, se mockrat v te vete nadechuje a ak se zalyka a je to sranda..:grinning: Dostlaa me veta: Babicku si k tobe ale nevezmu, jenom maminku, my chcem jet samy...:grinning:
15. črc 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, 18... :sweat_smile:

Tys mela tak brzy synovce? JA teda prvni neter v 15, skoro 16, segra mela 21... :confused: :sweat_smile:
15. črc 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem pěkně naštvaná už před dvěma měsíci jsem si objednávala přes mimibazar těhotenské kimono a těhotenský pás. Už jsem jich několikrát upozorňovala emailem, že mi nebylo nic doručeno a žádná odezva. Pěkně mě to štve. Zaplatila jsem jim totiž platbu předem .... :angry:
15. črc 2009 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já jsem teta od první třídy základní školy :grinning:

Peti no to bych byla taky naštvaná :angry:
15. črc 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti..:grinning:

Peti, napis na mimibazar.cz na kontaktni mail nebo tam zavolej, jestli maji cislo a upozorni je na to, ze od tech a tech lidi/firmy ti nic neprislo...
15. črc 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to je dobrej nápad.
15. črc 2009 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to já teta ještě nejsem a kdoví, jestli vůbec někdy budu - jeden brácha je ztracená existence :unamused: a druhý se zatím k ničemu nemá (ale má ještě čas).
To od Igora jsem vyvdala 3 synovce a 1 neteř - všechny dospělé a dva z nich už mají dokonce své děti, takže mám i praneteře (bohužel se moc nestýkáme)....
15. črc 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, koukni sem, jestli nejsou podvodnici... Tady upozornuji zakaznici na podvodniky...

http://www.mimibazar.cz/page.php?id=11
15. črc 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Docela to byla sranda na svatbě, kdy mi tady ti dospělí naschvál říkali: hele, teta, tak všechno nejlepší .... :grinning:
15. črc 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, Zdeni, a že jich tam je, co??? :frowning2:
15. črc 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já jsem měla noc na prd.Máme takový vedro,že jsem se vůbec nevyspala,budu to muset dohnat u našich na terase :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak zácpa a já jsme kámoši :unamused: Teď to mám tak ,že dva dny nejdu a ten třetí jdu víckrát,pomáhala mně aktivia,to jsem si dala ráno jogurt a za půl hoďky jsem mazala
15. črc 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek