• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
No, Marti, je jich tam dost... Taky mam obcas strach, jestli zaplacene zbozi prijde, ale zatim to vzdy dopadlo dobre...
15. črc 2009 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti jinak ty pohyby- ze začátku jsem se musela pekelně soustředit,pokud jsi v pohybu,tak to ani nezaznamenáš.Teď už se mě vlní celej břucha večer v posteli to je něco,fakt vetřelec hadra
15. črc 2009 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Katu gratuluju ke kontrole,jsem zvědavá jak velkej bude tem náš artista, nemůžu přidávat smajlíky za text,nechápu proč?Vždycky se mi hodí na začátek
15. črc 2009 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Haz je na zacatku, my si to preberem..:grinning:
15. črc 2009 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdu pect Jancin caj..:grinning:

Drzte mi pesti, zenske...:grinning:
15. črc 2009 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Inko :slight_smile:
ani já se poslední dobou moc nevyspím, to vedro je fakt děsné :angry: včera večer jsme měli v ložnici 28st.C
15. črc 2009 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni, to zmákneš, jsi šikovná holka :slight_smile:
15. črc 2009 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
My teda teplomer v loznici nemame, ale mame okno na ventilacku a spime prikryti..:grinning:

Aůe jak je suchy vzduch, spatne se nam dycha.. Museli jsme si koupit Olynth Aromatherapy - doporucuju!!!
15. črc 2009 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, snad jo..:slight_smile:
15. črc 2009 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno...tak já se asi neteří a synovců nedočkám :rolling_eyes:

jinak u nás byl včera mega hroznej slejvák, v ulici jsme měli asi 20 čísel vody, tchýně v obchodě taky, v chodbě jsem měla vodu, co tekla oknem a v Boskovicích měla mamka vytopený sklep na hotelu, měli tam asi metr a půl vody...no hotovo...

jinak Peti, na tu zácpu, tu sennu bych raději vynechala...mě totiž dělala strašný křeče...ale ovoce, hlavně švestky, kefírová mléka...nebo si v lékárně kup ovocné kostky...Fructolax...ale ne Regulax, v něm je taky senna.... :wink: a tu teplou vodu po ránu, je to hnus, ale taky to pomáhá...
15. črc 2009 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, nekde jsem cetla, ze tu sennu nedoporucuji tehotnym a kojicim zenam, nekde, ze jen v prvnich trech mesicich a sestinedeli ne, jinde maminy na MK psaly, ze jim to v lekarne normalne doporucili, kdyz to bude jednorazovka... Tak nevim...
15. črc 2009 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme teď začali přes den nechávat zavřené všechny okna a větráme až večer a přes noc a je to fakt lepší, jak nejde ten horký vzduch dovnitř :wink:
15. črc 2009 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Jani a Iny ... :slight_smile:

Jsme se dívali včera na radar, že ty bouřky musely byt nejhorší na Vyškovsku.
15. črc 2009 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Jani, jo a včera jsem byla na prohlídce v porodnici,takže dobrý ,ale rodit nejdu...nadstandartní porodní sál byl dobrej,jen nevím jestli se dá pořádně využít,asi jen pro toho komu porod bbude trvat dlouho.Jinak ty porodní boxy v poho,zrovna se jim tam rodilo miminko,tak jsem se culila jak pako,tatínek si ho tam choval.Peti jinak tam byli jen dva chlapi a mamin 8.
15. črc 2009 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky mi máme na bytě taky šíleně. Včera jsme měli 30 st.C. Hrůza.....
15. črc 2009 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jinak máme přepojenou elektřinu a do konce července bude zapojený net a tv,takže se můžem stěhovat.Ráno jsem řekla,že tady v tom pekle spat už nebudu
15. črc 2009 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
No myslím jsem tedy měla jit s Tebou. Jsem zvědavá jestli tam mojeho dokopu. Včera začal zase cukat.
15. črc 2009 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, proc cukal?
15. črc 2009 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, tak mu to už neříkej, pak to objednáš a řekneš: zítra jedem a hotovo :sunglasses: . Uvidíš, že nakonec pojede :slight_smile:
15. črc 2009 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
To zmákneš i sama,nebylo tam nic co by ten tatin musel vidět a víceméně kdybych to neviděla,tak se taky nic nestane.Fuj zase jak jsem tam byla,tak mi došlo,že to fakt budu muset odrodit...jsem si furt myslela jak jsem s porodem v pohodě,ale nějak to tam na mě dolíhá,radši jsem tam neměla chodit.Byla tam mamina a v duchu si říkám,ta by mohla byt těhotná tak jak já a pak se ptá na císaře a prý je v 38 týdnu,paráda:slight_smile:))
15. črc 2009 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Pořád nechápe, že to pomůže té ženské když je tam s ní manžel. Moje mamka a vlastně i tchýně mu řekli, že by tam ani chlapa u toho nechtěly. No snad se mi ho podaří přemluvit.
15. črc 2009 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No on hlavně cuká jít vůbec k tomu porodu.
15. črc 2009 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti ty jako jediná kurzistka- učili jste se dýchat?Musíš mě to naučit online:slight_smile:
15. črc 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Iny, ocihni nejakeho hafika a nauc se dychat od nej... :slight_smile:
15. črc 2009 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Martin teda chce absolvovat vsechno od A az po Z.. Vsechny kurzy, vsechny prohlidky, vsechna cviceni a tak.. A taky porod samozrejme.. Jednou je to i jeho dite, jak on rika, takze chce byt u vseho, co se s ditkem deje a vedet, jak mi muze pomoct a tak... Ja bych stejne nejradeji ambulantni porod, takze snad budem brzy PO doma... :dizzy_face:
15. črc 2009 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Iny já mám DVD cvičení v těhotenství a je tam taky dýchání k porodu. Mohla bych Ti to vypálit a kdyby si jela někdy Bilovicemi, tak se pro to můžeš zastavit.
15. črc 2009 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Iny, učili a zrovna minulý týden jsme dýchali o dušu... :grinning:
Až je kontrakce navrcholu, tak pořádně nadechnout do břicha, zadržet dech a začít tlačit. A když ti budou říkat, ještě netlačit, ještě nejsi dost otevřená, tak vydýchávat kontrakce tím psím dýcháním (povrchním).

To dýchání do břicha si schválně zkus, párkrát za sebou, Julince se dostane víc kyslíku a taky to pocítíš, bude aktivnější :slight_smile:
15. črc 2009 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, a při tlačení zavřít oči a tlačit do konečníku - jako kdybys měla zácpu
15. črc 2009 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a hlavně ty oči neotevírat, protože z toho tlaku praskají žilky....

Jinak Martin taky jeden měsíc tvrdí, že k porodu nepůjde a pak zase že jo, tak uvidíme jak to nakonec dopadne....

Jo a já teda bycha si sennu těhuli neprodala, vím jaké způsobuje křeče, tak bych to neriskla...
Jo a Peti, ještě si můžeš koupit Psyllium vlákninu a dávat si to do džusu nebo jogurtu...
15. črc 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ti chlapi s tím nadělají takové cavyky a pak jsou rádi, že byli u toho
15. črc 2009 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek