• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Holky teď jsem přišla z obědu. To se nehodí vůbec vycházet z úřadu. Venku je hrozně. Snad zaze příjde nějaká bouřka.
15. črc 2009 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já mám v kanclu přes 30 stupňů :frowning2: , vždycky tak do oběda to ještě jde, ale odpoledne už mi to fakt nemyslí a mozek odmítá spolupracovat :angry: :grinning:
15. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ma hotovy ten "caj".. Chutna jako marmelada, tak to asi tak i uchopim a budu mazat na livance... :wink:
15. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, takže se povedlo, jsem říkala, že jsi šikulka :slight_smile:
15. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, bodejť by myslel, když už je chudák zavařený :sweat_smile: , potřeboval by spíš zchladit - asi se nestane, že by vás zaměstnavatel pustil dřív domů, co?
15. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Zdeni ono to tak chutná i vypadá, ale zalej si to trochu teplou vodou, pak do toho nalij studenou a led :dizzy_face: :dizzy_face: ááááááááá to je potom ouplně božíííííííííííííííí
15. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
KUwa, j tam zapomnela dat ten rum!!!!!
15. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti no to bych musela chodit domů dřív každý den :unamused:

Zdeni teda taková zásadní chyba :grinning:
15. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, no, to teda jo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tak to si ten rum budeme muset dolít do hotového čaje :grinning:

Tak kolega je tu dneska do 5, tak mi říkal že mám jít domů dřív :slight_smile: , takže čekám co mi napíše muž a doufám že mě brzo vyzvedne :dizzy_face: , vlakem nejedu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak přeci :slight_smile: . Sice jinak než jsem to myslela já, ale to je teď jedno, hlavně že můžeš z výhně pryč...
15. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já bych taky chtěla jít už domů....... :frowning2:
15. črc 2009 ve 14:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, ty máš do pěti, že? Středa - úřední den.... no, nezávidím ti to.

Já jdu za půl hodiny a nemůžu se už dočkat. Dnes jdu ještě na kurz, naštěstí tam bývá celkem příjemně chladno.
15. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jo já mám dneska bohužel do pěti. Nejhorší je, že mi to sezení těch deset hodin nedělá vůbec dobře.
15. črc 2009 v 15:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nemůžeš si aspoň dát třeba nohy nahoru - já jsem si dala pod stůl krabici s papírem a mívám na ní položené nohy (není to sice něco extra, ale lepší něco jak nic)
15. črc 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No už jsem si dala takovou stoličku pod nohy, ale ta krabice s papírama by možná byla ještě lepší. Hned jdu někoho zaúkolavat ať mi ji přinese.
15. črc 2009 v 15:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to na nic, jak se člověk nemůže moc hýbat :unamused: a musí furt jen sedět na zadku :unamused:
15. črc 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ovšem já se z něj teď už zvedám a jdu domů, tak pa a vydržte, holky, přeju ať vám to uteče :slight_smile:
15. črc 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak se měj pěkně...... :slight_smile:
15. črc 2009 v 15:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni!!!!!! teda taková chyba :grinning: :grinning: :grinning: ale tak si toho ruma dej k tomu :grinning:

já jsem tady taky do pěti a asi zdechnu, je zde strašně dusno, zítra si budu muset někde najít větrák...
15. črc 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky vy teda dnes valite, musim vas potom docist.. zacala jsem, ale radeji jdu psat, nez zapomenu co jsem cetla :grinning:
15. črc 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moje draha polovicka me dnes vzbudila uz po sedme hodine, v devet jsme uz byli ve meste a litali hore dole, ale vsechno vyridili, potom jsme skocili na obidek do mesta a Ferio odfrcel k rodicum na vychdo slovenska. Hned od Veseli mi volal, ze je tam nejaka brutalni nehoda, tri kamiony, jeden ma kabinu totalne zdemolovanou a mezi nimi osobni auto!
Ted budu mit nervy do 18-19h nez mi zavola, ze prijel v poradku a je "doma"!
15. črc 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No a ja jsem co tak mohla delat jineho jak jsem prisla dom... snedla jsem 2 broskve a spala az doted :grinning:
15. črc 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jinak vcera u nas byl pekny "šachec"! Blesky litaly z leva doprava, meli jsme diskoteku doma.. bylo to az strasidelne a dlouho jsem nemohla usnout. Navic jsme nemohli mit otevrene okna, jen na ventilacku, protoze lilo jako z konve a byl takovy vetr, ze to smetalo vsechno a ten silny vitr hnal dest az dovnitr!
15. črc 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni jak pisou holky, dej rum do caje primo :slight_smile:
Ma to vyhodu, muzes si urcovat kolik chces rumu v ten dany moment :grinning: Ne, aby jsi se nam opila!

Paaani uz ani nevim co to je opit se :sunglasses: :sweat_smile:
15. črc 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, tak jsem hodila nejake dalsi fotecky briska do alba.. poprvni jsu tam i cela, hrosice unavena, ufunena :o)
15. črc 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to je strašný, mě už z těch bot v práci smrdí i nohy :angry: :angry: :angry: hnus fialovej...fakt

Katu jdu mrknout na bříško :dizzy_face:
15. črc 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy náhodou Ti to tam moc sluší. Já bych se už ani neodvážila vyfotit v plavkách. Je to děsné, ale co jsem přibrala tak o to mám silnější nohy. Nejhorší je, že si mi rozjela i celulitida.
15. črc 2009 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak mě se celulitida rozjíždí furt a já jsem rozjetá taky a to nejsem těhotná :grinning:

katu náhodou seš kocour i s pupíkem :grinning: ne že by jsi bez něho nebyla, ale rozhodně nevypadáš, jako hroch, počkej až vám sem hodím fotky z letošní dovči :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já mám taky celulitidu snad celý život, ale teďka je to katastrofa. A to se mažu dvakrát denně a pijud hodně tekutin. Jen ten pohyb neni hold takový jako předtím.
15. črc 2009 v 16:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek