Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
janca.k
15. črc 2009
Já mám zase pocit, že jak jsem teď začala cvičit, tak je to snad ještě horší, nechápu to...ale holt krásné a štíhlé tělo asi nikdy mít nebudu... 8-(
anag
15. črc 2009
Hurá, tak za deset minut mažu domů...... 😃
janca.k
15. črc 2009
jo Peti, to já taky a už se nemůžu dočkat....uff... 😃
katunka82autor
15. črc 2009
Holky dekuji za pochvaly 🙂
S celulitidou na tom nastesti nejsu nejhur, da se to zvladat a divat se na to jeste 🙂
Nikdy jsem nijak necvicila, mam to v genech po mamci. Mam stesti, ze jsu do mamci strany a ne do tatkove, to bych byla jako masina i pred tehu 😃
Tatka je sikovny, vysoky svalnaty chlap, posledni roky ma pivni brisko, ale jinak je stihly. Jen jeho rodina, sourozenci a jeho maminka byla takova vetsi. Vsak sestra je do jeho rodiny a taky tak vypada.
Nekdy to clovek ani moc ovlivnit nemuze. Holt geny jsou geny.
katunka82autor
15. črc 2009
Kamaradka svicila Tae-bo, tedy spis predcvicovala, asi 5x tydne.. fakt makala, bavilo ji to, ale jeji postava nebyla nikdy dokonala. Zdedila po mamce hodne siroke boky, navic je vyskove mensi.. a bylo to! Az se tomu nechce verit, ze nekdo kdo tak miluje sport, cvici roky a nekolikrat tydne a nema perfektni postavu.
A nekdo nic nedela a ma postavu relativne v pohode.
(nebavim se o svalech, to nejde srovnavat :o))
katunka82autor
15. črc 2009
Zatim pa paa.. jdu k tv lezet. V tom vedru se ani nic jineho neda delat... jen funim a piju nealko pivo. Poprvni jsem si dala sama doma pivo, ale jinak tu zizen nezazenu 😎
anag
16. črc 2009
Ahoj holky ... 🙂
Tak teprve jsme od rána zprovoznili internet. Včera to tu u nás pěkně řádilo. Taková bouřka tu nebala hodně dlouho. Dost domů bylo i zatopených. Celý večer pořád houkala syréna a svolávala hasiče.
majka147
16. črc 2009
Ahoj Peti,

tak u nás včera taky bouřilo, tak tak jsem stihla dojet domů (byla jsem v Mikulově na kurzu), upřímně, docela bych se bála v tom jet autem....

Napršelo dost, ale naštěstí nějaké větší škody bouřka nenapáchala.
majka147
16. črc 2009
A ještě zážitek z kurzu - máme další maminku - bohužel už ve 32. týdnu a s problémama, ale naštěstí to vypadá, že to dopadne dobře 🙂
janca.k
16. črc 2009
Dobré ráno,
tak u nás taky naštěstí včerejší bouřka bez problémů...hasiči vyjížděli sice třikrát, ale jenom profíci, dobrovolní ne, takže Mates měl smůlu 😃
ale slejvák byl teda brutální...
macinek
16. črc 2009
Dobré ráno ženy 🙂

u nás byla taky včera bouřka, asi 2 hodiny :-N , no spíš to vypadalo jako tropická bouře 😃

včera jsme dorazili domů a asi hodinu jsme byli v bazénu 😃 , ráno příjdu do práce a na teploměru 29 stupňů 8-( , ještěže mám zítra dovolenou
janca.k
16. črc 2009
Jéé Marti, ty se máš...to já byla včera celý den v práci a pak jsem jela domů a už hřmělo ]-( takže prádlo, který se mi zrovna dopralo, jsem musela pověsit ve sklepě a čekám, že ho budu prát znovu, bo mi zasmrádne 8-(
macinek
16. črc 2009
Jani k nám došla ta bouřka až po 8 večer, jako včera odpoledne mi z toho tepla bylo pěkně blbě, takže ten bazén fakt bodnul 🙂
majka147
16. črc 2009
U nás to taky vypuklo chvilku po osmé večer.
Ještě jsem stihla uvázat jiřiny, ty by se chudinky pěkně rozklesly...
majka147
16. črc 2009
Jo a omlouvám se, jsem vás nepozdravila :-x , takže ahojte
janca.k
16. črc 2009
tak u nás začalo dřív, ale nevím kolik bylo přesně, ale když jsem vařila, tak už lítaly hromy blesky, ale ještě nepršelo, ale kolem sedmé si myslím, že už i solidně lilo....hmm, tak to já rajčata nestihla ani zakrýt, čekám, že bude po nich i po paprikách 8-( ]-(
macinek
16. črc 2009
U nás naštěstí nemá déšt co poničit, bambusům se to myslím líbí 😃
macinek
16. črc 2009
Holky tak myslím že příští rok se opravdu projeví následky krize, jenom skanska má příští rok propustit 2000 lidí 😕 , Josef z toho začíná být opět nervní a ani ho moc neuklidnily moje řeči o tom že lidi měli děti i za války |-|
katunka82autor
16. črc 2009
Ahoj holky!
Tak u nas to zacala par minutek po osme.. vypadla totalne sit, nemohla jsem se nikam dovolat, bylo to jak v pekle! Blyskalo se neskutecne, rany silene a dest s vetrem tak silny, ze naprselo i pres ventilacku do bytu! Nebylo to prijemne byt "sama" doma..
Sama vlastne ani ne, s 2 psama a MAtyskem v brisku, ale i se clovek citi sam 🙂 :-N A kdyz jsem nemohla v tom pekle ani telefonovat! No bes des!
A tak to trvalo asi 2 hodiny, potom se to uklidnilo v normalni dest a klasickou sem tam bourku.. potom jsem radeji zaspala.
anag
16. črc 2009
Ahojky ... 🙂

U nás to začalo taky chviličku před osmou.

Marti já si myslím, že kdysi nad tím lidi tak nepřemýšleli a možná to bylo i lepší.
janca.k
16. črc 2009
Marti nestraš, já doufám že u Martina ve firmě už bude příští rok klid, ještě tento měsíc měli dost mizerné výplaty, ale říkal, že díky tomu, že z firmy odešel manager, který bral skoro stovku měsíčně a jeden ředitel, tak by to teď mělo být lepší...říkal, že některým lidem nemohl dát ani desítku čistého |-| hrůza...mě stačilo, že jsem včera po neschopence dostala výplatu!!! Málem mě jeblo.... ]-(
macinek
16. črc 2009
Peti já to taky moc neřeším, nějak bylo nějak bude, nedělá mi problém se uskromnit, ale chápu Josefa že je nervní, protože na něm bude ležet komplet financování rodiny a hlavně hypotéky :-|
zdenallicka
16. črc 2009
Ja ani nemluvim... Jsem sice statni zamestnanec, kteremu se plat po jiste dobe zvysuje, ale v zaveru mam plat jeste nizsi, nez pred zvysenim... Takze ted mam podobne vysoky/nizky plat, jako po nastupu do prace pred peti lety...
zdenallicka
16. črc 2009
Jo a ahoj..🙂
anag
16. črc 2009
Ahoj Zdeni ... 🙂

Jani po neschopence je vždycka šílená výplata.

Zdeni mě něco vykládej o platu státních zaměstnaců. Mě pěkně sere. Je to nespravedlivé, že je to hodnocené podle odpracovaných let. Já tím,že jsem mladá mám o hodně míň než ostatní ženské na úřadě.
janca.k
16. črc 2009
jo tak to já si o státním nebo tabulkovém platu můžu nechat leda tak zdát...moje spolužačky ve státní lékárně berou i o pět tisíc víc než já...no ale nenadělám nic, práci mám kousek a tím, že Martin jezdí firemním autem, tak neprojedu tolik peněz...ale je to děs...
zdenallicka
16. črc 2009
Peti, presne tak.. Ja mam vyssi vzdelani, nez moje kolegyne a protoze pracovaly treba deset let v obchode a prodavaly a apk si udelaly pedagogicke minimum, maji o dost vyssi platy, nez ja... Praci pritom delame stejnou...😞
anag
16. črc 2009
Zdeni u nás je to úplně to stejné a někdy mě to pěkně sere.
zdenallicka
16. črc 2009
Peti, me to sere porad..😃 ]-(
macinek
16. črc 2009
No u nás to tak naštěstí není, s platem jsem celkem i spokojená, mám tu klid, šéfa daleko a celkově v pohodě lidi v celé firmě 🙂