• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Já mám zase pocit, že jak jsem teď začala cvičit, tak je to snad ještě horší, nechápu to...ale holt krásné a štíhlé tělo asi nikdy mít nebudu... :rolling_eyes:
15. črc 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá, tak za deset minut mažu domů...... :grinning:
15. črc 2009 v 16:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Peti, to já taky a už se nemůžu dočkat....uff... :grinning:
15. črc 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky dekuji za pochvaly :slight_smile:
S celulitidou na tom nastesti nejsu nejhur, da se to zvladat a divat se na to jeste :slight_smile:
Nikdy jsem nijak necvicila, mam to v genech po mamci. Mam stesti, ze jsu do mamci strany a ne do tatkove, to bych byla jako masina i pred tehu :grinning:
Tatka je sikovny, vysoky svalnaty chlap, posledni roky ma pivni brisko, ale jinak je stihly. Jen jeho rodina, sourozenci a jeho maminka byla takova vetsi. Vsak sestra je do jeho rodiny a taky tak vypada.
Nekdy to clovek ani moc ovlivnit nemuze. Holt geny jsou geny.
15. črc 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kamaradka svicila Tae-bo, tedy spis predcvicovala, asi 5x tydne.. fakt makala, bavilo ji to, ale jeji postava nebyla nikdy dokonala. Zdedila po mamce hodne siroke boky, navic je vyskove mensi.. a bylo to! Az se tomu nechce verit, ze nekdo kdo tak miluje sport, cvici roky a nekolikrat tydne a nema perfektni postavu.
A nekdo nic nedela a ma postavu relativne v pohode.
(nebavim se o svalech, to nejde srovnavat :o))
15. črc 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zatim pa paa.. jdu k tv lezet. V tom vedru se ani nic jineho neda delat... jen funim a piju nealko pivo. Poprvni jsem si dala sama doma pivo, ale jinak tu zizen nezazenu :sunglasses:
15. črc 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:
Tak teprve jsme od rána zprovoznili internet. Včera to tu u nás pěkně řádilo. Taková bouřka tu nebala hodně dlouho. Dost domů bylo i zatopených. Celý večer pořád houkala syréna a svolávala hasiče.
16. črc 2009 v 07:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti,

tak u nás včera taky bouřilo, tak tak jsem stihla dojet domů (byla jsem v Mikulově na kurzu), upřímně, docela bych se bála v tom jet autem....

Napršelo dost, ale naštěstí nějaké větší škody bouřka nenapáchala.
16. črc 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě zážitek z kurzu - máme další maminku - bohužel už ve 32. týdnu a s problémama, ale naštěstí to vypadá, že to dopadne dobře :slight_smile:
16. črc 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak u nás taky naštěstí včerejší bouřka bez problémů...hasiči vyjížděli sice třikrát, ale jenom profíci, dobrovolní ne, takže Mates měl smůlu :grinning:
ale slejvák byl teda brutální...
16. črc 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

u nás byla taky včera bouřka, asi 2 hodiny :sweat_smile: , no spíš to vypadalo jako tropická bouře :grinning:

včera jsme dorazili domů a asi hodinu jsme byli v bazénu :grinning: , ráno příjdu do práce a na teploměru 29 stupňů :rolling_eyes: , ještěže mám zítra dovolenou
16. črc 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Marti, ty se máš...to já byla včera celý den v práci a pak jsem jela domů a už hřmělo :angry: takže prádlo, který se mi zrovna dopralo, jsem musela pověsit ve sklepě a čekám, že ho budu prát znovu, bo mi zasmrádne :rolling_eyes:
16. črc 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani k nám došla ta bouřka až po 8 večer, jako včera odpoledne mi z toho tepla bylo pěkně blbě, takže ten bazén fakt bodnul :slight_smile:
16. črc 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás to taky vypuklo chvilku po osmé večer.
Ještě jsem stihla uvázat jiřiny, ty by se chudinky pěkně rozklesly...
16. črc 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a omlouvám se, jsem vás nepozdravila :zipper_mouth: , takže ahojte
16. črc 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás začalo dřív, ale nevím kolik bylo přesně, ale když jsem vařila, tak už lítaly hromy blesky, ale ještě nepršelo, ale kolem sedmé si myslím, že už i solidně lilo....hmm, tak to já rajčata nestihla ani zakrýt, čekám, že bude po nich i po paprikách :rolling_eyes: :angry:
16. črc 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás naštěstí nemá déšt co poničit, bambusům se to myslím líbí :grinning:
16. črc 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak myslím že příští rok se opravdu projeví následky krize, jenom skanska má příští rok propustit 2000 lidí :fearful: , Josef z toho začíná být opět nervní a ani ho moc neuklidnily moje řeči o tom že lidi měli děti i za války :pensive:
16. črc 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky!
Tak u nas to zacala par minutek po osme.. vypadla totalne sit, nemohla jsem se nikam dovolat, bylo to jak v pekle! Blyskalo se neskutecne, rany silene a dest s vetrem tak silny, ze naprselo i pres ventilacku do bytu! Nebylo to prijemne byt "sama" doma..
Sama vlastne ani ne, s 2 psama a MAtyskem v brisku, ale i se clovek citi sam :slight_smile: :sweat_smile: A kdyz jsem nemohla v tom pekle ani telefonovat! No bes des!
A tak to trvalo asi 2 hodiny, potom se to uklidnilo v normalni dest a klasickou sem tam bourku.. potom jsem radeji zaspala.
16. črc 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ... :slight_smile:

U nás to začalo taky chviličku před osmou.

Marti já si myslím, že kdysi nad tím lidi tak nepřemýšleli a možná to bylo i lepší.
16. črc 2009 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti nestraš, já doufám že u Martina ve firmě už bude příští rok klid, ještě tento měsíc měli dost mizerné výplaty, ale říkal, že díky tomu, že z firmy odešel manager, který bral skoro stovku měsíčně a jeden ředitel, tak by to teď mělo být lepší...říkal, že některým lidem nemohl dát ani desítku čistého :pensive: hrůza...mě stačilo, že jsem včera po neschopence dostala výplatu!!! Málem mě jeblo.... :angry:
16. črc 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já to taky moc neřeším, nějak bylo nějak bude, nedělá mi problém se uskromnit, ale chápu Josefa že je nervní, protože na něm bude ležet komplet financování rodiny a hlavně hypotéky :unamused:
16. črc 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ani nemluvim... Jsem sice statni zamestnanec, kteremu se plat po jiste dobe zvysuje, ale v zaveru mam plat jeste nizsi, nez pred zvysenim... Takze ted mam podobne vysoky/nizky plat, jako po nastupu do prace pred peti lety...
16. črc 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ahoj..:slight_smile:
16. črc 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni ... :slight_smile:

Jani po neschopence je vždycka šílená výplata.

Zdeni mě něco vykládej o platu státních zaměstnaců. Mě pěkně sere. Je to nespravedlivé, že je to hodnocené podle odpracovaných let. Já tím,že jsem mladá mám o hodně míň než ostatní ženské na úřadě.
16. črc 2009 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to já si o státním nebo tabulkovém platu můžu nechat leda tak zdát...moje spolužačky ve státní lékárně berou i o pět tisíc víc než já...no ale nenadělám nic, práci mám kousek a tím, že Martin jezdí firemním autem, tak neprojedu tolik peněz...ale je to děs...
16. črc 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, presne tak.. Ja mam vyssi vzdelani, nez moje kolegyne a protoze pracovaly treba deset let v obchode a prodavaly a apk si udelaly pedagogicke minimum, maji o dost vyssi platy, nez ja... Praci pritom delame stejnou...:frowning2:
16. črc 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni u nás je to úplně to stejné a někdy mě to pěkně sere.
16. črc 2009 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, me to sere porad..:grinning: :angry:
16. črc 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás to tak naštěstí není, s platem jsem celkem i spokojená, mám tu klid, šéfa daleko a celkově v pohodě lidi v celé firmě :slight_smile:
16. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek