• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Marti to ji tedy šťastný to člověk ... :dizzy_face:

Holky koupila jsem si dva kopečky zmrzky a jak jsem šla na úřad tak mi ty kopečky spadly z kornoutku a měla jsem to. Celý dopoledne jsem se na tu zmrzku těšila.... :frowning2:
16. črc 2009 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty sis nesla koupit novou??? :astonished: J bych si ty kopce pak koupila rovnou tri!! :grinning:
16. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no před půl rokem jsem mluvila jinak :grinning: , když jsem měla práce nad hlavu, teď se to naštěstí uklidnilo
16. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem neměla čas a musela do práce.... :frowning2:
No až půjdu z práce tak si tam zajdu a vynahradím si to .... :grinning:
16. črc 2009 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Jo tak proto já si v kantýně koupila zmrzlinu v kelímku :grinning: :grinning: :grinning:
snědla jsem pangase s okurkem a zazdila to zmrzkou...a teď se chystám na kávičku a ještě jsem zbodla pár meruněk a pak se asi po.eru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo Peti, takhle musím na zácpu :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani vezmu si z tebe příklad ... :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti...správně děláš.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já mažu domů, už to nemůžu vydržet.... naštěstí hodný šéf nic nenamítá, takže papa zítra :slight_smile:
16. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci taky domů :cry: :cry:
jenže já budu moct až tak za dvě hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak do města do banky a pak teprva domů
16. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti měj se :wink:

My máme dneska v práci celkem přijatelně, není takové dusno jak včera a pofukuje vítr takže to celkem jde :slight_smile:

Začínám být strašně zvědavá na konec měsíce, jestli MS dorazí nebo ne :grinning: , snažím se teda na to nemyslet, ale občas to nejde :grinning:
16. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já můžu domů až ve tři, ale to už je naštěstí za chviličku. Mám ještě nějaké obchůzky, tak přijdu myslím pěkně uvařená. Holky řeším problém. Zítra jdeme švagrovi na narozky a vůbec nevím co mu mám koupit k narozeninám. Mysleli jsme si, že mu koupíme takovou tu malou pětilitrovou bečku piva a on nám včera oznámil, že koupil na pátek pětilitrovou bečku s pivem. A teď babo raď.... :unamused:
16. črc 2009 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě by mrcha měla dorazit příští víkend, ale podle utz byla ovu až 15 den, takže to mám čekat později, super, takhle mi to vyjde na dovču :angry: :angry: :angry:
16. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak teda vybírání daru na poslední chvíli nezávidím :unamused: , tak mu udělejte masový dárkový koš :grinning: - klobásky, salámy a tak, to já bych třeba brala :grinning: :grinning: :grinning:

Jani tak třeba na dovču dorazí něco jiného :grinning: :wink:

Mě se tenhle cyklus počítá dobře, protože 1DC byl 1.7. :grinning:
16. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani třeba už nedorazí vůbec .... :dizzy_face: :dizzy_face:
16. črc 2009 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to by nebyl špatný nápad ten masový dárkový koš..... :wink:
16. črc 2009 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo....
To vypadá dobře ....
16. črc 2009 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petule, tady si vyber..:slight_smile:
16. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni s dortem bych asi moc neuspěla....
A taky nevím kdo by mi ho pekl....
16. črc 2009 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já myslím že pokud maso jí, tak mu určo masový balíček udělá radost :grinning:
16. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti určo zkuste ten masový balíček, Mates ho letos dostal taky...vypadalo to pěkně, měl tam i sýry a klobásky, takové fakt pochutiny, co si normálně nekoupíš, záleží kolik do toho chcete dávat, ale tohle vyšlo skoro na tisíc korun, ale i s tím košem...a nebo to udělat do té krabice...pokud je masožravec jako Mates, tak bych neváhala...dokonce tamMartin měl i zeleninu...prý pro manželku a jeden ananas :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si myslím, že mrcha dojde, to by bylo fakt divný,kdybych najednou byla těhotná :grinning: :grinning: :grinning: moc tomu nevěřím....
16. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi to tak vyřeším. Protože nic jiného mě nenapadá.
16. črc 2009 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Než kupovat nějakou blbost, tak radši něco co se dá sežrat :grinning: :grinning: :grinning:

Já už jsem začala tyhle dárky praktikovat u našich, protože co jim má člověk furt kupovat, mamce jsme letos nakoupili spoustu dobrot které by si sama nekoupila a byla nadšená :dizzy_face:
16. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: U nás byla včera taky bouřka,ale naše pálava ji jako vždy odehnala jinam,takže to nebylo nic hroznýho ,ale Jirka čučel z okna a říkal,že u Kyjova se to mele.Musím ho pochválit,meteorologa jednoho :grinning: Katu moc ti to na fotkách sluší,to já a plavky eeee.včera se jel Jirka koupat na štěrkáč a prý ať si vezmu plavky,jsem si zaťukala na čelo,jestli se zbláznil :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti většinou chlapovi dáváme flašku,ale vloni jsem dělala i tu masovo sýrovou kytku,pokusím se najít a hodím do alba. :wink:
16. črc 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti děkuju za instruktáž dýchání,myslím,že to zvládnu,jsem si to zkoušela a fakt se bobek začal hned mrvit :wink:
16. črc 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky včera mě poprvé chytly hrozný bolesti v podbřišku jakoby menstruační,ale pekelný.Měla jsem to od půl 1 odpo do 3,pak od 6 do 7 a jak to přestalo,tak mě začali bolet záda(asi křížový bolesti) a v noci se přidali zase ty menstruační,takže jsem usla ve 3 ráno :confounded: /plně mě to sralo
16. črc 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a blbnou mi příspěvky :angry:
16. črc 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek